Amago

Opinie o Amago

Masakra tam się dzieje, wszyscy odchodzą albo zostają zwolnieni po kilku miesiącach a u konkurencji pracują latami, jak to jest możliwe....

pr 2

Rotacja jest ogromna jak wpadniemy w wir pracy to tak rotujemy że ciężko nas zatrzymać i jesteśmy jak tornado :) ale są tacy co w ogóle nie rotują bo wpatrzeni w ekran myślą że są na wysokich obrotach a to świat się kręci :)

A więc pytam. Czy rzeczywiście rotacja jest tak duża ? Czy można prosić o odpowiedz osobę aktualnie zatrudniona ? Albo kogoś z działu HR ? Bo z tego co widze każdy może sobie napisać co chce, a zalezy mi na rzetelnej odpowiedzi. Pozdrawiam

żołądzini

Zapytaj też o rotacje :)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Amago? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Witam, proszę o odpowiedz ile osób pracuje aktualnie w Amago ? Oraz ile oddziałów oraz działów jest w strukturze firmy. Pozdrawiam

prawdziwy 2

Prezes zawsze starał się prowadzić firmę na europejskim poziomie i pracownicy to doceniają - szacun dla Prezesa. Oczywiście jak w każdej firmie jest na co ponarzekać ale jest również wiele pozytywów i plusów dodatnich :) są chwile tryumfu i chwile zwykłej codziennej szarzyzny w wytężonej pracy po której znów prawdopodobnie nastaną tłuste lata. Pracujmy ciężko, uczciwie a satysfakcja oprócz wyników finansowych będzie najlepszą nagrodą. Dobrze było by aby wszyscy pozostali klawą w miarę zgraną paczką (bez nadmiernego wywyższania się co niektórych)- jak do tej pory. Dobrze było by również aby trudniejszy czas nie wprowadzał destrukcji we wzajemnych relacjach bo z tego też już po fakcie będzie można mięć satysfakcję

prawdziwy

Wellington

za 2 miesiace rocznica bitwy pod Waterloo....dobranoc Napoleonie, tak konczy sie Twoj sen o wiecznej potedze

alulalu

Smutna prawda jest taka że polscy inżynierowie i ludzie z tzw. „ wyższym „ wykształceniem nadają się tylko do sprzedaży nie potrafią nic zaprojektować ani wymyślić zero inwencji więc może lepiej postawić na kreatywne osoby z tzw. średnim,zawodowym,podstawowym ( głupia klasyfikacja ) Przy okazji objaśnienie skrótu „Mgr” - można g...no robić – i całkiem nieźle zarabiać

prawdziwy byly

szukają szukają, mam nadzieje że znajdą w końcu kogoś kto naprawdę bedzie sprzedawał. wykształcenie nie ma znaczenia, liczy się smykałka do handlu i trochę szczęścia

prawdziwy

a kto teraz tam dowodzi?

yeti

w sumie to niewiadomo, bo to się strasznie zmienia

ciekawy

hej,hej,powiedzcie ile teraz pracuje handlowców??

xxx

please, powiedzcie czy warto sie tam zatrudnic?

byly
@xxx

zalezy na jakie stanowisko i na jak dlugo chcesz

xxx
@byly

handlowiec, szukam pracy w tej branzy i dlatego pytam. i skad tyle negatywnych opinii.moj znajomy tam pracowal i sobie chwali,pomimo ze juz go tam nie ma

byly
@xxx

jak nic nie sprzedaz to cie wywala, a jak sprzedaz to zostawia

Serwisman

Ta firma nie zasługuje nawet na jedną gwiazdkę. (usunięta przez administratora)

pinokio

niejaki PKaLan słowa po polskiemu sklecic nie potrafi, a co do piero po anglikańsku. Weź byś poszłeś na kurs jakiś, panie derektorze.

ŁEMADNO

TO JUŻ WIEMY CZEMU JEST TYLE KSIĘGOWYCH i TAKI BAŁAGAN :)

mw

(usunięte przez administratora) był zaje... ta reprezentuje tak zwaną starą gwardie.... poza zamieszaniem nie daje firmie nic, jej zarobki w firmie są na poziomie 3 handlowców... DLACZEGO???

Handlowiec

PS: Nic dziwnego że jest tak mało kasy za sprzedaną maszynę, skoro cała marża idzie na utrzymanie tej całej kliki księgowych

Handlowiec

Też się często zastanawiam czy to firma handlowa czy biuro rachunkowości ;) Dodam że poprzedni księgowy był nawet spoko koleś. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Amago - Kraków

• Jak się pracuje w Amago?

Zobacz opinie na temat firmy Amago tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amago?

Amago