B + B Bronek Sp. z o.o.

Adres: Ks. P. Gołąba 21, 46-040 Schodnia Nowa

NIP: 9910376356 KRS: 0000272567

B + B Bronek Sp. z o.o.

Opinie o B + B Bronek Sp. z o.o.

Ciotka Rajmunda

Potwierdzam to co pisze wujek wendelina.Od siebie moge dodac że szefostwo jest nastawione tylko(i po trupach)nastawione na zysk.ludzie nie maja nic do gadania a wypłaty marne.Godziny pracy to minimum 11 godzin.Wybija godzina czternasta a oni mysla ile jeszcze drzew sciąc a ludzi nie pyta o zdanie bo to musi byc gotowe.I oczywiście do wszystkiego dopłacają.

wujek Wendelina

Na podstawie krótkiej przygody z firmą pana Bronka, mam o nim i jego przedsiębiorstwie złe zdanie. Stan techniczny pojazdów jest wyśmiewany nawet przed zatrzymującą dowód rejestracyjny policję. Naprawy nie są robione na czas, lub nie ma ich w ogóle (oszczędności). Ogłoszenie sugeruje pracę na miejscu, a faktycznie częste są codzienne wyjazdy np. po 100 km w jedną stronę (przez kilka tygodni z rzędu) i praca głównie przy wycince drzew. Pan Bronek wykorzystuje każdą okazję do potrącenia części wynagrodzenia i zastraszania pracowników , przy czym na umowie widnieje u wszystkich zatrudnionych tylko najniższa krajowa.

Zostaw opinię o B + B Bronek Sp. z o.o. - Schodnia Nowa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B + B Bronek Sp. z o.o.