B+B Bronek Sp. z .o.o.

Schodnia

Opinie o B+B Bronek Sp. z .o.o.

wujek Wendelina

Na podstawie krótkiej przygody z firmą pana Bronka, mam o nim i jego przedsiębiorstwie złe zdanie. Stan techniczny pojazdów jest wyśmiewany nawet przed zatrzymującą dowód rejestracyjny policję. Naprawy nie są robione na czas, lub nie ma ich w ogóle (oszczędności). Ogłoszenie sugeruje pracę na miejscu, a faktycznie częste są codzienne wyjazdy np. po 100 km w jedną stronę (przez kilka tygodni z rzędu) i praca głównie przy wycince drzew. Pan Bronek wykorzystuje każdą okazję do potrącenia części wynagrodzenia i zastraszania pracowników , przy czym na umowie widnieje u wszystkich zatrudnionych tylko najniższa krajowa.

Zostaw opinię o B+B Bronek Sp. z .o.o. - Schodnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B+B Bronek Sp. z .o.o.