Opinie o Ra Lift Adam Hanusiak w Jordanów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ra Lift Adam Hanusiak. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ra Lift Adam Hanusiak o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ra Lift Adam Hanusiak w Jordanów

Dariusz....

Koszmarne podejście .Absolutnie nie polecam.

SękaczZięl

Widzę ,że pogarda firmy do potencjalnych przyszłych pracowników i klientów jest ogromna.Oszustwa mają krótkie nóżki i błędne oczka zalane najgrubszymi szkłami na nochalu.

Szef

Gadasz jakbyś coronawirusa w jojkach mioł.Chwyć się roboty a nie pierdzenia bo smród idzie

Antoni

Nie widziałem bardziej bezczelnego sprzedawcy złomu jak żyję.Nie dość,że przyznaje się do oszustwa to jeszcze ubliża zainteresowanym od prymitywów.Zapewne sam pogrzebie interesy ,bo tego rodzaju maszyny są już wszędzie,a nikt na kontakt tak patologiczny się nie narazi.

RA-LIFT
@Antoni

Antoni co ty możesz wiedzieć o Naszej Firmie , jak takie insynuacje piszesz . Pomimo to pozdrawiam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Ra Lift Adam Hanusiak spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
omniszek

Jest tak dobrze, że nikt nie pisze? Warto starać się o pracę?

Sąsiady zza krzaków
@omniszek

Co ty jednego pachołka i to z rodziny mają.Cośty myślał że tam cokolwiek znajdziesz.Jak popłynęli ze sklepem bo sprzedawali wszystko po dacie ważności to ułożyli się z sąsiadem J.R i ustawka słupa trwa.

5 Dino

Czyli nieuczciwości ciąg dalszy......Brak jakiegokolwiek hamulca.A Pan Bóg to logi nie ma!??

WesaCo

No tak Grzesiek 4 lata temu był dzieciakiem a z resztą do dziś jest.Uczy się z moim dzieciakiem.Widać że ugrywają pisząc nie rzeczywiste opinie.Duźo jest o nich na internecie i dlatego pisze bo nawet bym normalnie nie wchodził na ich firme.

Witek
@WesaCo

No ,wiecie co ,żeby zmuszać 10 letniego chłopca do pisania ojcu opinii fikcyjnej .Paranoja.

Odi0
@Witek

No może widzą te gwiozdki bo coś wąchają.No są przez ich chłopca G.wbite te gwiozdki na opiniach .

Czy ten facet krył mojego wuja J.R i jest jego słupem?

Joanna

@Pytanie Na forum interesują nas warunki zatrudnienia w Ra Lift. Firma daje premie swoim pracownikom? Będzie mi miło, jeśli odpowiesz.

Hito
@Joanna

Hi,hi,hi......Jakim pracownikom?

lechu

No ,nie wiem czemu Sylwia tak opowiada.Ale to całkiem prawdopodobne się wydaje.

lechu
@lechu

To słupowa nie.

Janek

A mozna zdobyć w firmie jakieś konkretne uprawnienia?

Damiszek
@Janek

Uprawnienia chyba dupkacza.

Orzech
@Janek

Czego chcesz się nauczyć od chłopa co obracoł deski na tartaku?!!!!!

Zięcie
@Orzech

Koszmar brrr

Kowaczel

Myślę,że cały problem faceta to to,że nie ma pojęcia o robocie na tych maszynach ,bo ma stracha na wysokościach i kurżą ślepotę.Ucieka przed odpowiedzialnością.

Zabora

Kadra zarządzająca to podlotek z brzdącejcem. Nikt nic nie wie i nie zna się na prowadzeniu tego rodzaju branży .Leśne ludki.

Hanek

Perfidna firma.Brak rzetelnej usługi.Kondolencje.

komusik H

Żałosne to prowadzenie się tego pacholstwa.Od Deji z Krakowa są fajne zwyżki i rzetelna usługa.

Yeti

Paskudna firma.Nie spotkałem w Małopolsce takich klajtasów nigdzie.Horror.

Barek

Najgorsza firma z jaką się spotkałem.Jakieś koligacje z ciemnego lasu.Bujdy na resorach.

Fiutek

Facet jest lejbusiem i nazbierał jakich poszytych po gębie roboli,którzy nie mają pojęcia o robocie.Zadowolony byłem ze zwyżki EHC Karol Zagajewski ,bo ten z Ra liftu to porażka.

Rum

Nie życzę najgorszemu wrogowi posady tam.Opinia wsiowa przerażająca.

Rum

Nie życzę najgorszemu wrogowi posady tam.Opinia wsiowa przerażająca.

Tedi

O Boże,Boże widzisz i nie grzmisz!

Zostaw merytoryczną opinię o Ra Lift Adam Hanusiak - Jordanów

• Jak się pracuje w Ra Lift Adam Hanusiak?

Zobacz opinie na temat firmy Ra Lift Adam Hanusiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ra Lift Adam Hanusiak?

Ra Lift Adam Hanusiak
  • Generała Maczka 155A