Opinie o Ra Lift Adam Hanusiak w Jordanów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ra Lift Adam Hanusiak. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ra Lift Adam Hanusiak o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ra Lift Adam Hanusiak w Jordanów

Waldi

Ja biorę od Raliftu Maszyny i jestem zadowolony. Cena dobra , stan techniczny maszyn dobry

Mirosław
@Bartek

Czym ta firma sobie zapracowała na tyle niezadowolenia? Te wpisy tyczą się jakości sprzętu, czy również podejścia do pracowników?

Ulryk×2 Nowy wpis

Rozdupcone graty.

HENEK Nowy wpis

Maszyny po przejściach szkoda czasu i kasy na fakt fobotę.Niestety właściciel ograniczony w rozwoju.

Jolanta

Widzę, że firma organizuje klientom transport maszyn, które chcą wypożyczyć. Małżonek chciałby się zatrudnić na to stanowisko dostawcy. Na jakie warunki pracy mógłby liczyć? Umowa o pracę? Wynagrodzenie w jakiej wysokości? Dajcie znać.

Serwis Nowy wpis
@Jolanta

Jeśli mąż szuka roboty to proszę dzwonić do firmy .Rozmawiamy tylko bezp.z zainteresowanym pracą bez pośrednikòw i po badaniach ,pełnosprawnych.

@Serwis

A tu na forum można się czegoś dowiedzieć o warunkach zanim wyśle CV? Np. jaka umowa na początek? Zlecenie czy coś lepszego?

Z tą firmą nie idzie się dogadać.Ciagle jakieś przegadywanki,ceregiele bez powodu.Więcej klopotów niż jakichkolwiek korzyści.

@Marek

No ale nie napisałeś żadnego konkretu. bo rozumiem że piszesz o tym w kontekscie pracy? Jakie przegadywanki? Jak oceniasz w ogóle maszyny ich stan na ten moment? Bo bym się przyjął ale nie wiem co mam wyciągnąć z twojej opinii bo brzmi intrygująco

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Ra Lift Adam Hanusiak spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Falko do qk

To nie zakład tylko wiatrołap na polu.Szukaj wiatru w polu....ihaha...

Ale kto straszy? Takie komentarze są mało zabawne jak się szuka pracy jak ja i wchodzi i czyta rzeczy tego typu. Nie wiadomo, czy coś nie tak w zakładzie czy jak. Jak ludzi traktują generalnie właśnie?

Karol

Ktoś pytał o podejście do pracowników.Kiedys tam gościu robił chyba przy transporcie poparzony był przy robocie w tej firmie to skarżyl się na własciciela.Nie widzę go tam już.Skarżyl się na pracę w ra lifcie.

@Karol

Ale na co konkretnie się skarżył? Na jakie konkretne warunki pracy? Atmosferę? Zarobki? Czy może coś innego? Jeśli pamiętasz, to daj znać, bo myślę nad aplikacją na to stanowisko i chętnie poznam jakąś opinię.

Siemka. Widzę ze firma jest od 2001 roku wiec już pewnie ma rozwinięty socjal i tak dalej jeśli chodzi o pracowników. Z najnowszych opinii widzę ze ponoć płaca sporo, ale tez nie mogę tego porównać z żadna oferta bo niczego nie mogę na internecie znaleźć. Czy ktoś wie o nowych przyjęciach ?

Krystek

Cześć. Widzę, że większość ostatnich opinii to nie o pracy w tej firmie a takich szukam właśnie postów, gdzie coś bym się dowiedział. Ktoś wie, czy przy obsłudze wypożyczalni i obsłudze maszyn w ogóle kogoś zatrudniają? Szukam takiej pracy. Umowa o pracę? Zarobki takie, że chociaż te 4000 na rękę można zarobić? Wolę się dopytać, bo różnie to bywa. Będzie miło, jak ktoś pomoże.

Hm? Właściwie to o co chodzi? Twój mąż był tam w sprawie pracy? Co takiego mówili, że tak Ci się to nie spodobało? W ogóle wiesz czy dużo osób tam pracuje?

Waldi

Tadek
@Waldi

Wiesz co Waldi wal się,a nie wciskaj takich zlomów.Oszustowi nabijał kabzy nie będę.Nieroby niech idą do roboty a nie handlują i grabią biednych istot.

Bartek
@Tadek

No Tadek dobrze gadasz.Wciskanie (usunięte przez administratora).Ten Waluś to pewnie dzidziuś ,albo naganiacz tego (usunięte przez administratora)jak to klienci opisywali.

Mirosław
@Bartek

Kobieta

Specjalista ds. obsługi klienta z doświadczeniem w wypożyczalni sprzętu budowlanego - na jaką pensję może liczyć u tego pracodawcy? Czas chyba zmienić firmę, tak coś czuję, ale oby nie na gorszą pod kątem finansowym ;) Są tu benefity pracownicze?

Remigiusz

Zła jakość maszyn które już są za stare by były do użytku.Niestety już ten park odstaje od umiejętnosci i stanu parków w tym województwie.

A czy zostało to zgłoszone jako wypadek przy pracy? Czemu ta osoba odeszła, z powodu tego wypadku? Ogólnie macie szkolenia bhp, bezpieczeństwo jest tutaj na pierwszym miejscu?

Doris

A wiesz może jakie podejście mają do pracowników? Płacą swoim ludziom na czas? Jestem też ciekawa czy kwestia umów to tylko formalność i wszyscy dostają uop.

Tramikx

Nie polecam tej firmy .To się już wszystko sypie.

@Tramikx

Piszesz z jakiej perspektywy, pracowałeś tam? Co masz na myśli, że "wszystko" się sypie? Ciężko tu cokolwiek się dowiedzieć o robocie, a myślę czy nie podejść spytać czy mają jakieś wakaty. Wszelkie info na wagę złota.

Leonx

Krystku kolega zarabia jako kierowca w wynajmie maszyn 14 tysięcy.Chyba niepoważny byłbyś robić za jakieś 4 badyle,bo to robota ciężka i odpowiedzialna.Za 4 badyle to można wziąć robotę na leżaku .

Kazimierz
@Leonx

To aż tak dobrze płacą że można wyciągnąć 14 tys na czysto? Na jakiej umowie? Trzeba mieć swoją działalność i współpraca na B2B?

Vivento Fin

Tak to jest jak Ciutrok bierze się za coś oo czym pojęcia nie ma Sylwia dobrze to w inter.opisała.

Kamarow

To miejsce wygląda jak cmentarzysko maszyn ,a nie wypożczalnia.Stare gruchoty.

Dany

Totalnie beznadziejne maszyny ,a facet dziwny to fakt.Jakieś triki ma dziwne w zachowaniu i gadaniu nieistotnych pierdół.

Wador

Rozklekotane to mają tylko se można krzywdę zrobić .Widać że chłop przez te zezowate oczy niedomaga w jakości sprzętu.Dobrze to we wpisach i na stronach opisano.

Zostaw merytoryczną opinię o Ra Lift Adam Hanusiak - Jordanów

• Jak się pracuje w Ra Lift Adam Hanusiak?

Zobacz opinie na temat firmy Ra Lift Adam Hanusiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ra Lift Adam Hanusiak?

Ra Lift Adam Hanusiak
  • Generała Maczka 155A