Opinie o Ra Lift Adam Hanusiak w Jordanów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ra Lift Adam Hanusiak. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ra Lift Adam Hanusiak o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ra Lift Adam Hanusiak w Jordanów

Wador

Rozklekotane to mają tylko se można krzywdę zrobić .Widać że chłop przez te zezowate oczy niedomaga w jakości sprzętu.Dobrze to we wpisach i na stronach opisano.

Dedi

Nie ma co się z nimi zadawać i tylko problemy potem są.Facet jest serio jakiś całkiem dziwny w wyglądzie i piskliwy.

Piotek

No BAC Polska to lider wynajmów maszyn budowlanych .Co tam ten zezowaty w Jordanowie nic nie ma tylko złom.Wyzywanie klientów w dzisiejszych czasach to już upadlość w każdym calu .Krecisko jedno.

Adrianik

Bac Polska ma najlepszy sprzęt budowlany .Polecam Pełne zadowolenie .Świetny kontakt i ceny .

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Ra Lift Adam Hanusiak spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Leszno
Do Jerzy

Tak Jerzy potrzebują tam ciebie i tylko ciebie ale tu już.Przyjdź z przedszkolanką zeby się za ciebie popytała o robotę całego internetu.Ciekawe czemu nick jest z firmy Adasia???

Jerzy

Może potrzebują pomocnika na niepełen etat? Szukam pracy dorywczej. Mam doświadczenie przy maszynach budowlanych i wiem, co i jak. Zależy mi na stabilnej pracy. Piszecie tu o starych sprzętach ale chyba normalnie są serwisowane? O podejściu do pracowników też niewiele można znaleźć. Warto tam aplikować na pomocnika i czegoś się można nauczyć, czy nie?

Wania

Po przeczytaniu wpisów właściciela mam niesmak już do tej firmy .Jak można tak bluzgać i wyzywać klientów.Rynek tak marny na takie stare maszyny bo kryzys,pandemia i strach o jutro oraz ceny to ten szmaci ludzi i co jeszcze myśli że ludzie tam przyjdą?????

Fideli

Panie Kajetanie a ja współczuję zwłaszcza klientom.Mrocznie to wyglada

Fideli

Panie Kajetanie a ja współczuję klientom.Mrocznie to wygląda.

Kajetan P

Jestem w szoku po opisie tej firmy przez panią Sylwię.Jednak media społ.to dobre narzędzie do pokazania obłudy tego pajaca.A swoją drogą byłym pracownikom współczuję takiej pracy .

Baca

Biorę z Gizo i zawsze pełne zadowolenie.Ten to już upadł w Jord.calkowicie.

MarekC

Czemu Weroniko logujesz się w miejscu firmy?Czyżbyś znów była z rodziny właściciela i udajesz zainteresowaną????????I znów kolejny raz ta sama sztuczka.

Kazek
@MarekC

Ten właściciel to okropny (usunięte przez administratora)skoro sam se pisze tę opinię.Udawal zaint.klient..a??????

Nermańko

Ra lift i Bud jor to jeden układ dwóch (usunięte przez administratora) chcących zmylić klienta .Mechanik zna temat.

Elżbieta
@Nermańko

na czym polega ten układ?

Polak
@Elżbieta

Oj Elu to przerażająca firma.Nigdy tam moja noga nie postanie już.Nigdy!

Ela
@Polak

Rozumiem ,że o Budjorze i ralifcie mówisz bo stoją te same osoby i tel.w tych samych firmach

@Polak

A ile tak ogólnie wcześniej Twoja noga tu stała i czym się zajmowałeś?

Weronika

Nie rozumiem chyba problemu z wyrazem "tu"? A o czym jest to forum? ;p I insynuacja dość dziwna, możesz w sumie ją jakoś rzeczowo wyjaśnić?

Nikodem
@Weronika

Ale Weroniko wiochą powiało taką z (usunięte przez administratora)na gumiakach.Nie wiesz co to znaczy,, tu " kobieto.Tu to ra lift firma.Nie rozumiesz tego co piszesz do klienta.Najpierw udajesz zainteresowana i pytasz ludzi o opinie a potem mieszasz z błotem ludzi za to że piszą o swoich odczuciach z tą firmą.Topisz tylko tą firmę.Nie pisz po pijaku skoro nie rozumiesz co piszesz .

Awato

????

@Nikodem

Ogólnie to nie rozumiem, w którym miejscu dostrzegasz wspomniane mieszanie z błotem? :( Bo jeśli cokolwiek zostało tak odebrane to nie miałam tego na celu

Patryk
@Nermańko

Mówisz o tym mechaniku Który jak się zwolnił z ra-lift i jak dzwonisz do niego to cie blokuje ?. Mają jakiegoś gościa nowego . Niema z nim problemu . Widzę że dosyć ogarnia tematy. Fakt że no nie mają nowych maszyn ale brałem od nich i w sumie pozytywnie

@Patryk

Mechanik był super tylko właściciel (usunięte przez administratora).Dziecka pisały mu fikcyjne opinie ,a bluzgał jak stoi na internecie do klientów równo.Robotnicy jak robotnicy trzeba też umieć pokierować zespołem.Ale dobrze że powiedziałeś o tym mechaniku bo wcale się mu nie dziwię po robocie jest życie osobiste. Dysc szef po tej zawodówce rolniczej zna budowy maszyn to cepy naprawi.Niecierpię (usunięte przez administratora).

@Tel...

No ,a jak się zwolnił to dlaczego miałby odbierać tel.z byłej pracy.??????Ja też nie rozwiązuje problemów z byłych firm !!!

Patryk
@Tel...

Mnie szkoły właściciela tego raliftu nie obchodzą . Biorę maszynę na wynajem i ma być zapewniony serwis . Jak do tej pory są na czas

@Patryk

Masz rację żądaj za to co płacisz.Ja tam więcej nie pójdę ,ani nikt ze znajomych ,bo nie będę nabijać kabzy leejjbusiowi i szkoda mi zdrowia.Nic sobą nie reprezentuje w tym Łasku.Biorę teraz z Maszacowic .Tam to jest park maszynowy.

Znajomy

Jestem pod totalnym wrażeniem przyznania się do oszustwa ludzi przez firmę.No ,tak kłamstwo ma krótkie nogi.W ogóle to wyrażanie się samej firmy o sobie to narcyz.To jest miejsce na pisanie opinii przez korzystających z usługi tej firmy,a nie jakiegoś cwela ,który tym handluje.Prymityw.Chop bez jaj.

RA-LIFT
@Znajomy

Odpowiadam takim prymitywom jak ty , którzy najprawdopodobniej nigdy nie korzystali z usług Naszej firmy a krytykować potrafią A to miejsce jest nie dla korzystających z usług . Tylko poczytaj dla kogo jest ten portal. .... Jak byś " ZNAJOMY " nie znalazł to zadzwoń i się dowiedz a nie wypisuj bzdur.

Radca 5
@RA-LIFT

K...wa jak można ludzi obrażać od prymitywów i tak jechać do ludzi .Adam Ty się k...wa ogarnij .Zgrywasz (usunięte przez administratora).Przyznajesz się do oszustw a potem jesteś obrażony jak ktoś to zauważa.Ludzie zanim cię ocenią to z tobą rozmawiają,spotykają z tobą ,czytają o tobie.Wiesz internet widzi wszystko bo ludzie rozmawiają.We wsi też ludzie o tobie wiedzą wiele .Nie jesteś anonimowy bo sam ryja pchasz do ludzi i przepychasz się oszukując.

Damian
@RA-LIFT

Co to za pacan z ra liftu obraża potencjalnych klientów!!!!!!!!Co to za buc tak niszczy swoje interesy.Utopi to wszystko jak tą budę spożywczą którą kiedyś miał i nikt tam nie chodził.

Mietek
@RA-LIFT

Ra lift powinien iść do doktora z łbem,bo wyzywanie swoich klientów to już ciężki przypadek.Sam mu mały jego dzieciak opinie pisze to wtedy (usunięte przez administratora) klientów i to mu wolno,ale jak ktoś z klientów jest niezadowolony to już wyzwiska lecą .Okropny jest ten właściciel tego złomowiska.

Dimitro

Trochę się nie dziwię że każdy boi się budowy jak piszecie że chłop w maliny wpuszcza i trzepie kasę. Napewno do dziada nie pójdę skoro tak piszecie a sprawiedliwość Boska niech go dopadnie.

@Dimitro

A wierzysz tak we wszystko co na necie przeczytasz? ;p

Dimitro
@Weronika

Tak Weroniko wierzę dlatego ,że właściciel sam się przyznał podając logo swoje że oszukiwał z synem ,a po drugie wulgaryzmy i poniżanie klienta na forum firmy gdy coś przeskrobie to z chłopem coś nie halo jest.Zamiast przeprosin i poprawy to wyzwiska .Kobieto poczytaj zanim go oceniasz ????.Daswidania

Marko
@Weronika

Ta Weronika to jakaś nawiedzona ,czy co ,że broni tego cyganiura.Niech se weźmie złom i idzie z nim w pizdu.Kto ci babo broni.Nie wypowiadaj się o czym nie masz pojęcia.Irytujesz ludzi.

Kondi
@Marko

Szok że właściciel tak w trąbę wpuszcza i jeszcze skacze do ludzi.

@Marko

Jeśli zirytowałam to przepraszam. :( Ale widzę, że to miało miejsce 2 lata temu, teraz dalej takie sytuacje występują czy do tego wciąż się odnosicie?

Venos
@Dimitro

Łoszust to już łoszustem będzie na wieki wieków .Amen.I nic nie wykorzenisz.Smutna minka

Emilmax

Straszny paprok i (usunięte przez administratora) skoro takie ma opinie jak czytam.Gratuluję Drial Poland sukcesu .Maszyny budowlane najlepszej klasy i nie paproki jak ra lift.

Danuta
@Emilmax

A niby czemu takie złe te ich maszyny? Opiszesz coś więcej bo jestem ciekawa?

Niko
@Danuta

Sama sobie włóż kij w mrowisko to zobaczysz.To tak jakbyś napychała ruską gospodarkę a potem widziała skutek ja tak to odczułem.

Bartekqq
@Danuta

Koszmar najkrócej.

@Bartekqq

A dłuższa wersja? Bo jak on tu przyrównał do ruskiej gospodarki to serio zaczyna być martwiące

Tymoszenko
@Weronika

Vera weź ogarnij sedes,wyszoruj szczotkiem.

Apoloniusz
@Weronika

Martwiące to jest to jak właściciel wyzywa w Gaworku i na inter. klientów.Po co przyznawał się (usunięte przez administratora) skoro ma prawo wyzywać i zabraniać pisania opinii ludziom.Pan i władca propagandy.No i tu z Bartkiem się zgodzę po analizie wpisów zwłaszcza firmy.Nikt nic kupować u tego cwela nie musi skoro tak traktuje swój dziwnego pochodzenia pseudo biznes.

Denisk

Jak najdalej od tej firmy.Koszmar.

Kazio ta super firma to Drial Poland.Litera jedna Ci się źle wpisała.

Kazio

Nigdy więcej kontaktów z tą beznadziejną firmeczka.Polecam za to DIARL,bo tam są o wiele lepsze warunki i sprzęt budowlany najlepszych amerykańskich firm.

Matko Boska Częstochowska stawiaj przede mną tylko normalnych ludzi.

Romuald

To nie łaz do (usunięte przez administratora) liftu.Do Częstochowy nie będziesz musioł chodzić.Ka mosz problem.

Łukasz

Poczytałem i głowa mi pęka.Jak tu iść do takiego pediego po cokolwiek lub do roboty.Jak?

Zostaw merytoryczną opinię o Ra Lift Adam Hanusiak - Jordanów

• Jak się pracuje w Ra Lift Adam Hanusiak?

Zobacz opinie na temat firmy Ra Lift Adam Hanusiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ra Lift Adam Hanusiak?

Ra Lift Adam Hanusiak
  • Generała Maczka 155A