Opinie o Nutridieta - Liliana Maciejewska w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nutridieta - Liliana Maciejewska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Nutridieta - Liliana Maciejewska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nutridieta - Liliana Maciejewska w Katowice

Julia

Zawsze warto dbać o swoje zdrowie. Nutridieta bardzo przy tym pomaga.

Zuza

Czy jest jakiś powód, że pracownicy zupełnie nie są aktywni na tym wątku? Tak dobrze się pracuje?

Beata

Nie spodziewałam się, że ten catering będzie aż tak doskonały i że potrawy będą docierać na czas. Do tego w chwili wolnej lubię zajrzeć na ich stronę gogle i poczytać sobie ciekawostki dotyczące żywności. W związku z tym za całokształt polecam.

Bartosz

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Nutridieta - Liliana Maciejewska spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Maris

Teraz okres letni i człowiek chce założyć kostium kąpielowy. Dobrze, że wcześniej zadbałam o figurę z Nutriduetą, to teraz bez wstydu wychodzę się opalać w kostiumie.

Dominika

Zachęcam pracowników Nutridieta - Liliana Maciejewska do dzielenia się swoim zdaniem na temat tej firmy. Gowork.pl to seriwis pracy, więc forum powinno służyć do dzielenia się opiniami o pracodawcy. Jakie warunki zatrudnienia oferuje Nutridieta?

Grzegorz

Jedzenie dostarczane przez ten katering jest faktycznie dietetyczne i widać, że firma potrafi przyrządzać smaczne potrawy, które nie tylko smakują, ale także wizualnie są estetyczne. Przy takich posiłkach czuję się zdrowiej i mam więcej energii do wszystkiego.

Dominika

Na forum jest spora liczba zadowolonych klientów. Jednak czy na wątku jest obecny jakiś pracownik Nutridieta - Liliana Maciejewska, który chciałby się wypowiedzieć? Zachęcam do dzielenia się swoim doświadczeniem związanym z pracą w tej firmie. Jakie są warunki zatrudnienia? Jaka atmosfera panuje w pracy? Każdy wpis będzie pomocny dla osób zastanawiających się nad złożeniem CV w firmie.

Zuzanna

Pyszne i zdrowe posiłki. Polecam!

Ola

lato się zbliża, a mnie niestety przybyło po zimie pare kilogramów. Postanowiłam wziąć się za siebie z pomocą Nutridiety. szybko wróciłam do swojej wagi! Bardzo pożyteczny katering!

Pani (usunięte przez administratora)bardzo pomogła mi w uzupełnianiu kwasów omega 3 u mojego autystycznego synka. Synek teraz funkcjonuje lepiej!

przyszłapannamłoda

Przed weselem chciałam się trochę odchudzić, by się bardziej podobać sobie i przyszłemu panu młodemu. Posiłki są bardzo dobre. Wiem, że dostarczam organizmowi to, co najlepsze i chudnę. Dziękuję:).

Dominika

Nadal pojawiają się same komentarze zadowolonych klientów Nutridiety. A jednak serwis GoWork.pl to serwis pracy i powinny dominować tu opinie głównie związane z opisywaniem firmy jako pracodawcy, a nie usługodawcy. Czemu pracownicy firmy nie chcą się wypowiedzieć na ten temat?

Dominika

@basia jesteś kolejną zadowoloną klientką, jeżeli chodzi o produkty firmy Nutridieta - Liliana Maciejewska. A co sądzisz o obsłudze? Czy dobrze pomogli Ci dobrać odpowiednią dietę pod Twoje problemy z otyłością? Czułaś się zadbana przez specjalistów?

basia
@Dominika

Tak. Czułam się zaopiekowana! Tam pracują fantastyczni ludzie. Miałam zrobione wszelkie badania. Pomiar tłuszczu, waga. Pełen profesjonalizm.

basia

Już byłam bardzo zmęczona swoją otyłością i podjęłam walkę z kilogramami. Moim sprzymierzeńcem była Nutridieta. Wyszłam z tej walki lżejsza o 10 kg. Czuję się super!

Dominika

Nadal wątek jest pełen opinii od zadowolonych klientów. Jednak na to zadowolenie pracują pracownicy firmy Nutridieta - Liliana Maciejewska i chcielibyśmy wszyscy na forum dowiedzieć się jak się pracuje w firmie, jakie są warunki zatrudnienia. Czy zadowolony klient równa się zadowolony pracownik?

Paula

Uważam, że to kapitalny catering zwłaszcza, że żadna inna firma nie stosuje tyle świeżych i zdrowych dodatków do potraw jak warzywa, owoce, czy przyprawy. wszystko idealnie obliczone pod dzienną dawkę kalorii i ciągle nie mogę się nadziwić, że to nie tylko dobrze smakuje, ale doskonale działa na wagę, samopoczucie i ogólnie zdrowie. polecam!

Jarek

Przez długi czas szukałem odpowiedniego kateringu, który miałby w ofercie potrawy dietetyczne, ale niestety nie każda firma taka stawia na dietę. W końcu trafiłem na Nutridietę, która ma a ofercie dokładnie to, co oczekiwałem. Bardzo dobra i terminowa firma posiadająca świetne menu i przystępne ceny.

Dominika

Nadal na temat Nutridieta - Liliana Maciejewska wypowiadają się klienci. Czemu pracownicy nie chcą zdradzić jakim firma jest pracodawcą? Ważne jest też czy może szukają osób do pracy, bo na ich stronie nie ma żadnej informacji.

Paulina

Z braku czasu na gotowanie przez intensywny tryb życia zawodowego skusiłam się na catering dietetyczny, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Dowożą bardzo dobre potrawy na czas a jakość odżywcza jest wysoka. Dużo lepiej się czuję niż wcześniej jak stołowałam się w fastfoodach. Ogólnie bardzo polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Nutridieta - Liliana Maciejewska - Katowice

Nutridieta - Liliana Maciejewska