Opinie o Nutridieta - Liliana Maciejewska w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nutridieta - Liliana Maciejewska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Nutridieta - Liliana Maciejewska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nutridieta - Liliana Maciejewska w Katowice

Daria Nowy wpis

Mam świetnie dobraną dietę. Dobrałyśmy ją razem z Panią Lilianą.

Antoni Nowy wpis

Jaka jest cena za ułożenie diety? Ma ktoś wiedzę na ten temat? I co sądzicie o samej diecie, jest dobrze układana?

Renata Nowy wpis
@Antoni

Nie ma wyjścia. Trzeba się samemu zgłosić na wizytę, bo to może być kwestia indywidualna.

Ola Nowy wpis

Bardzo dobrze zbilansowana i smaczna. Polecam.

Agnieszka

Po co idzie potrzeba mi było wzmocnić organizm, bo pomimo, że wyzdrowiałam, to nadal nie było że mną dobrze. Leki plus dieta z nutridieta bardzo mi pomagają.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Nutridieta - Liliana Maciejewska spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Krzysztof

Jestem instruktorem fitness i dla mnie dobra dieta jest sprawa najważniejsza. Dla mnie nutridieta to najlepsza możliwość.

Zuzanna

Każdy dla siebie tutaj dietę dobierze!

Dieta jest bardzo fajna i lekkostrawna. Pudełka sa estetyczne i cena za posiłki nie jkest wygórowana.

Kamila
@Ania

Witaj, rozumiem, że jesteś klientką firmy Nutridieta i zamawiasz u nich catering, ja akurat chętnie dowiem się czegoś więcej o ich ofercie. Czy można dobrać sobie kaloryczność posiłków? Wspominasz też o cenie i o tym, że nie jest wygórowana. A możesz napisać dokładnie, ile kosztują te zestawy?

Lilka

Polecam. Bardzo wartościowa i dobrze zbilansowana dieta w przystępnej cenie.

@Lilka

Przypuszczam, że korzystałaś z porad dietetycznych, które oferuje ta firma. Dobrze by było dowiedzieć się w tym momencie, jak to się w ogóle stało, że na tę firmę trafiłaś? W tego typu sytuacjach najczęściej bazujemy na doświadczeniach i efektach innych osób, więc może w Twoim przypadku też tak to wygląda? Sprecyzuj, proszę.

Pięknie schudłam 15 kg dzięki Pani Lilianie i diecie gluten free. Bardzo dziękuję. Jestem dozgonnie wdzięczna.

Jolita

Słyszał ktoś o ewentualnej pracy w firmie? Jakie trzeba spełniać wymagania żeby w ogóle mieć szansę?

Magda Bojarska

Waga poszła w dół. dziękuję Pani Liliano

Basia

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi i na jakie stanowisko, myślę o pracy w biurze.

Czy pracodawca Nutridieta - Liliana Maciejewska organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

przede wszystkim sama ciągle podnosi swoje kompetencje.

Jadwiga

Tak. Dla pracowników biurowych organizowane są szkolenia komputerowe, a dla osób pracujących w kuchni szkolenia kulinarne.

marlena

Wszystko w jak najlepszym porządku , jedzenie przepyszne i estetycznie podane

bardzo dobra możliwość dla człowieka chorego na cukrzycę jest ten katering. ne mogę noic zarzucić. cukier utrzymuje się w nirmie, a same posiłki bardzo różnorodne i smaczne!

Wioletta
@Ewa

Wzięłam ten katering na próbę i już wiem, ze się sprawdzi. Ta dieta jest bardzo smaczna.

olga

Jedzenie smaczne, pudełeczko estetyczne. Chudnę i uzyskuję siły witalne. super!

Michalina

Super dieta pudełkowa. Najlepsza na śląsku!

irek
@Michalina

Po nowotworze musiałem wzmocnić swój organizm. przez pocztę pantoflową dowiedziałam się o nutridiecie i skorzystałam z tego kateringu. teraz dochodzę do sił.

Bardzo fajna i pomocna poradnia z cateringiem bardzo zdrowym.

Wiktor

Atmosfera w firmie Nutridieta jest serdeczna, a to przedklada sie na jakoś c potraw.

Dominika
@Wiktor

Domyślam się, że pracujesz w Nutridieta. Jeśli tak jest to napisz proszę jakie warunki zatrudnienia oferowane są przez pracodawcę. Myślę, że osoby szukające zatrudnienia będą zainteresowane tym, jaka umowa oferowana jest dla początkujących pracowników.

Dominika

@Julia, swoją opinię napisałaś jako klient Nutridieta czy pracownik tej firmy? Forum Gowork to miejsce na opinie dotyczące pracy w poszczególnych firmach. Jeśli jest wśród Was osoba, która pracuje w Nutridieta to zachęcam do wyrażenia opinii o warunkach zatrudnienia oraz atmosferze pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Nutridieta - Liliana Maciejewska - Katowice

Nutridieta - Liliana Maciejewska