Nutridieta - Liliana Maciejewska

Katowice

Opinie o Nutridieta - Liliana Maciejewska

Jarek

Przez długi czas szukałem odpowiedniego kateringu, który miałby w ofercie potrawy dietetyczne, ale niestety nie każda firma taka stawia na dietę. W końcu trafiłem na Nutridietę, która ma a ofercie dokładnie to, co oczekiwałem. Bardzo dobra i terminowa firma posiadająca świetne menu i przystępne ceny.

Dominika

Nadal na temat Nutridieta - Liliana Maciejewska wypowiadają się klienci. Czemu pracownicy nie chcą zdradzić jakim firma jest pracodawcą? Ważne jest też czy może szukają osób do pracy, bo na ich stronie nie ma żadnej informacji.

Paulina

Z braku czasu na gotowanie przez intensywny tryb życia zawodowego skusiłam się na catering dietetyczny, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Dowożą bardzo dobre potrawy na czas a jakość odżywcza jest wysoka. Dużo lepiej się czuję niż wcześniej jak stołowałam się w fastfoodach. Ogólnie bardzo polecam!

Aleksamder54

Razem z żoną prowadzimy pensjonat i prowadzimy w nim tez warsztaty odchudzające. Z naszej strony stawiamy na aktywność fizyczną, a nurtridieta dostarcza posiłki dla naszych gości, które wydajnie wspomagają proces walki z nadwagą. Dodam, że u nas warsztaty trwają dokładnie miesiąc, a wysiłek fizyczny plus dieta, to doskonały efekt

Romuald

Firmy mi polecił znajomy, który jest ich klientem od kilku ładnych miesięcy i zawsze chwalił ich dobra kuchnię. Będąc przez kilka miesięcy słomianym wdowcem to skusiłem się na ich ofertę i nie żałuję. Dobre jakościowo posiłki, sprawna realizacja i przystępna cena. Jest gut!

Joanna Ziółkowska

Lekarka zaleciła mi aktywny tryb życia i odpowiednią dietę w celu zredukowania wagi i odciążenia wątroby i ktoś mi polecił nutridietę do tej drugiej kwestii i po przeanalizowaniu ich oferty na próbę wzięłam abonament na miesiąc. Potrawy były świetne dużo lepiej się czułam i w związku z tym przedłużyłam współpracę z nimi o kolejne miesiące. Dodam na koniec, że na swoim fachu się znają jak mało kto.

Alicja

Wiosna nadeszła. Czułam, że brakuje mi w organizmie witamin po zimie. Czułam się ospała i poddenerwowana. Z pomocą przyszła mi Nutridieta. Zastosowałam dietę wzmacniająca i dziś czuję się o wiele lepiej. Polecam!

Arek

Zawsze w jesienno – zimowe miesiące korzystam z dietetycznych posiłków, które zapewniają całodzienne zapotrzebowanie na zbilansowaną dietę dla organizmu. Dzięki której podczas tych miesięcy spadam na wadze. Kontakt z firmą świetny, a ceny w normie. Polecam!

Ivonna

W kancelarii, gdzie pracuję wszyscy przeszliśmy na bycie fit i korzystamy z cateringu Nutridieta, która bardzo nam odpowiada pod kątem ceny jak i jakości posiłków. Zwłaszcza, że jesteśmy zawaleni pracą i nie mamy czasu na pichcenie w domu.

Kasia

Obecnie ze względu na intensywną pracę zawodową nie mam czasu na gotowanie, a że lubię się zdrowo odżywiać, to korzystam z oferty Nutridiety. Mają w swojej ofercie wyjątkowo dobre i odpowiednio kaloryczne posiłki na cały dzień. Polecam!

ewa

Jedzonko rewelacyjne. Wraz z mężem już trzeci tydzień stosujemy. Bardzo dobre i zróżnicowane posiłki ,smaczne i świeżutkie i lecimy z wagi .Korzystaliśmy z kilku cateringów ,ale daleko im do Nurdiety .Pozdrawiamy całą załogę.Ewa i Marek

tak

Wydaje mi się, że nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy, ale to pewnie najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u nich.

Edward

Ta Nutridieta, to super sprawa. Jedzenie jest różnorodne i bardzo dobrze zapakowane. Moja firma korzysta z tego cateringu przy różnych imprezach!

viola

Bardzo pozytywnie jestem nastawiona do tej firmy.Moja fundacja korzysta z tego casteringu na imprezach integracyjnych i okolicznościowych.Dobra jakość,smakowite posiłki i korzystna cena to główne atuty.Polecam!

Amelia

Po rzuceniu palenia trochę mi sie przytyło. Zdecydowanie nie podobałam się sobie. Skorzystałam z Nutridiety i efekty są zadowalające. Polecam.

Kornelia

Polecam Nutridietę. Posiłki były fajnie skomponowane i smaczne. Teraz nadal będę się zdrowo odżywiać.

Anna

Solidna firma. Polecam!

Adam

Moja żona właśnie jest na diecie. Wszystko, co je wygląda bardzo smakowicie!

Andrzej

Taki catering, to super pomysł!

Sławek

catering rewelacyjny! sama firma bardzo uczciwa i profesjonalna, warto!

jadzia

nie mam nic do zarzucenia, solidna firma, jedzenie przepyszne i dietetyczne! chudniesz w oczach ;)

Joanna

Osobiście jestem bardzo zadowolona z całokształtu, absolutnie się nie spodziewałam, że jedzenie będzie tak zróżnicowane i smaczne, obsługa rewelacyjna, zero problemów, gratuluję:)

Martyna9

Dobra dieta jest po to, aby nauczyć mądrze się odżywiać, i żeby przyswoić sobie zasady i ich później nie łamać. Dlatego korzystam z NUTRIDIETY, ponieważ jestem bardzo zadowolona! :)

Zuzanna

Świetna sprawa ta dieta, stosuję ją od niedawna i jestem bardzo zadowolona. Dieta co ważne jest zbilansowana i różnorodna. Posiłki są świeżutkie.

Kaśka

Nie mam nic do zarzucenia mogę tylko polecić innym :)

jolanta

przepyszne jedzenie, pieknie podane wszystko ok , polecam

Weronika Lubicz

Korzystam z ich usług i jestem zadowolona. Wszystko jest jak trzeba!

Wiki

FIRMA GODNA POLECENIA!

Zostaw opinię o Nutridieta - Liliana Maciejewska - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nutridieta - Liliana Maciejewska