Śląskie Centrum Diagnostyki Obrazowej HELIMED

Katowice

Opinie o Śląskie Centrum Diagnostyki Obrazowej HELIMED

Magda

Widzę, że zebrało się tu grono niezadowolonych i narzekających, co jest dość symptomatyczne, kiedy ktoś zmienia miejsce pracy. Ja mogę powiedzieć, że to jedno z miejsc, gdzie zdecydowanie pracuje się dobrze i za godziwe pieniądze. Przede wszystkim obowiązują standardy, których nikt tu nie łamie, jesli chodzi o opiekę medyczną. A to daje poczucie bezpeiczeństwa wszystkim - pracownikom i pacjentom. Poza tym atmosfera też jest miła, nie ma specjalnie żadnych napięć, zespół jest zgrany. A to chyba najważniejsze w pracy.

użytkownik zarejestrowany

ale tutaj są po prostu kolego możliwości. takie prywatne Centrum Diagnostyki Obrazowej to dzisiaj żyła złota. ludzią chcą żyć i robić szybko nadanioa a nie czekać lata świetlne ma topmografię w szpitalu

swojak

Zgadzam sie z przedmowca. Mobbing i wyscig szczurów. Szeregowy pracownik nic nie jest warty. Kiedys to byla piekna firma, dbajaca o pracownikow, wizerunek, atmosferę. Teraz - nie pozostalo juz nic z tej swietnosci.

Na moje szczęście juz tam nie pracuję. Na działania mobbingowe nikt nie reaguje. Na szczęście mam to za sobą.

Agnieszka

świetnie zgrany, profesjonalny zespół! :)

Zostaw opinię o Śląskie Centrum Diagnostyki Obrazowej HELIMED - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Śląskie Centrum Diagnostyki Obrazowej HELIMED