1.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Milko

Pracodawca

Aktualność
Szanowni Państwo,
Dziękujemy za liczne opinie zwłaszcza te merytoryczne.
WIDZĄC PAŃSWA ZAINTERESOWANIE NASZĄ FIRMĄ , POSTANOWILIŚMY ZAZNACZYC SWOJĄ OBECNOŚĆ W SERWISIE GO WORK.PL

Cenimy sobie Państwa opinie i konstruktywną krytykę, z której postaramy się wyciągnąć wnioski.

Jesteśmy na rynku od ponad 30 lat współpracując z Firmami w Polsce jak również za granicą.
Nasza Firma zatrudnia pracowników w działach: handlowym, logistyki, zamówień i obsługi bezpośredniej Klienta przez naszych Kierowców.
Cenimy sobie pracowników, którzy rzetelnie podchodzą do wykonywania swoich zadań . Dbamy o ich rozwój i cenimy ich za profesjonalizm w wykonywaniu powierzonych zadań.

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.
Pozdrawiamy wszystkich użytkowników.
ALEKSANDRA Nowy wpis
Klient

Czy firma Milko jest właścicielem sklepu spożywczego w bloku na ulicy Tysiaclecia 88 katowice ??

ja Nowy wpis
@ALEKSANDRA

tak

Jakie wartości są cenione w Milko?

Edyta

Łzy? To już brzmi bardzo dramatycznie. Nie przesadzasz już za bardzo jednak? ;p

Ja Nowy wpis
@Edyta

Iza kasuj sobie dalej niewygodne opinie na swój temat i tak cała firma wie jaka z ciebie s... a ????????????

Ja Nowy wpis
@Edyta

Nawet mi cie nie żal tempa.....

Rocky

Ile jeszcze wartościowych osób Pani/sekretareczka /wykończy.Chyba już dosyć tego.Straszna kobieta , która myśli po tym jak sama siebie nominowała na panią dyrektor na kierowniczkę marketingu,kierowniczkę działu handlowego i sekretareczkę że wszystko jej wolno.Nic za co się zabierała samodzielnie jej nie wyszło dlatego kabluje i naciska na innych bo to jej najlepiej wychodź.

Seba
@Rocky

Ona się uspokoi jak szefostwo się do niej dobierze

Mati
Klient

Jak tam gruba sekretareczko? Dalej kablujesz na innych? Wzięłabyś się za nocną zmianę na magazynie. Wszyscy (usunięte przez administratora) firmę i handlują na lewo waszym towarem. Ale cóż mają byle jakie płace to sobie dorabiają. Ja przynajmniej mam towar za pół darmo a magazynierzy drugą pensję. Jaki zarząd taka firma :)

B.S.
@Mati

Mati, Ona nie umie robić nic innego jak to co robi, a robi to bardzo dobrze.

Roman
Klient

Brak poszanowania przez panie przyjmujące zamówienia , bardzo nie miłe wręcz nie uprzejme . Dodzwonić się popołudniu to jakaś masakra , czyżby panie były co 5min na przerwie „na papierosa „

Czy pracownicy w Milko dogadują się między sobą?

Pracodawca

Aktualność
Szanowni Państwo,
Dziękujemy za liczne opinie zwłaszcza te merytoryczne.

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.
Pozdrawiamy wszystkich użytkowników.
J 23

Witam, co powiecie o firmie Milko, jaka jest atmosfera, warunki płacowe oraz czy są awanse stanowiskowe w strukturach firmy

Czy często w firmie Milko zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Milko?

Mirosław

Czy trudno jest awansować na wyższe stanowisko będąc pracownikiem zatrudnionym w firmie Milko? Strasznie mnie to ciekawi, dlatego może będziesz tą osobą, która uświadomi mnie jakie warunki trzeba spełniać, aby móc w ogóle myśleć o lepszym stanowisku?

Co wchodzi w socjal Milko?

Uczciwa

Czy ty Gosia umiesz czytać ze zrozumieniem?jesteś botem? Wiele osób napisało Ci jak to wygląda więc osoba średnio inteligentna powinna już jakieś wnioski wyciagnac

Ona

Pracowałam parę ładnych lat i nic takiego nie było jak WY tutaj wypisujecie Krzywdzicie innych co tam pracują, tak że Ci co szukają pracy nie wierzcie w te brednie co tutaj wypisują Jest paru pracowników takich jak (usunięte przez administratora) ale (usunięte przez administratora)w każdej firmie się trafiają

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Milko? Chętnie zatrudniają?

zainteresowany

Witam. Ukazało się ogłoszenie o naborze kierownika magazynu. Ktoś wie co się stało z poprzednim kierownikiem?

Loli

Witam wszystkich serdecznie .... jestem bylym pracownikiem milko pracujac w tej firmie 10 lat żałuję ze sie zwolnilem wyjeżdżając do Anglii , dlaczego ? Mmmm miedzy innym ,dlatego ze jest to praca adekwatna do zarobków w Polsce , teraz wiem i doceniam to bo moja praca wymaga codziennego staniu na zmywaku i pomywaniu pomyjow po klientach ( pracuje na zmywaku) codziennie po 12 godzinach , jest to bardzo przykre ze zrezygnowalem z pracy w milko po 10 latach na nocnej zmianie pobierajac towar , a teraz nie mam możliwości wrócić do tej firmy. Pozdrawiam wszystkich obecnych pracownikow tej wspaniale firmy kto wie ten wie o kim mowa ( S. L)

boss
@Loli

Loli bo jesteś nieudacznikiem, byłeś w kraju a teraz jesteś na emigracji

J...
@Loli

Panie Sebastianie , myślę , że to Pan jest autorem powyższych słów ..... drzwi do Milko ma Pan otwarte , w każdej chwili można wracać ...w ogóle to obiecał Pan się do mnie odezwać .... myślę , że Pan wie kto po tej stronie :)

Loli
@J...

Zastanawiam się nad wizyta w milko żeby porozmawiać na temat mojego powrotu do firmy, w Anglii liznąłem trochę języka więc może będzie wolne miejsce na innym stanowisku niż pracowałem......

Haha! Loli
@Loli

Loli przecież zarzekales się, że do tego (usunięte przez administratora) więcej nie wrócisz chodź by nie wiadomo co się działo, a tu proszę na emigracji nie ma komu (usunięte przez administratora) lizać?

J..
@Loli

Panie Sebastianie proszę zadzwonić to porozmawiamy , albo proszę podjechać jeśli jest Pan w kraju Pozdrawiam

Ryszard

Nie szukajcie przysłowiowej dziury w całym. Firma jest dobrym pracodawcą i stara się dbać o pracowników.

Konrad

Firma jest dobra dla tych którzy pracują więc @Adam chyba jesteś z konkurencji?

Paulina

@Bożena, to forum ma charakter publiczny i ważne, żeby opinie w nim się znajdujące nie były obraźliwe ani wulgarne, ponieważ tym samym łamią jego regulamin. Ten wątek jest poświęcony wyłącznie merytorycznym wpisom o Milko ale jako pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Milko - Katowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Milko?

Zobacz opinie na temat firmy Milko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Milko?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Milko?

Liczba opinii klientów firmy Milko, to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Milko?

Kandydaci do pracy w Milko napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.