Opinie o Broda-Trans Elżbieta Broda w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Broda-Trans Elżbieta Broda. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Broda-Trans Elżbieta Broda o rekrutacji.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Broda-Trans Elżbieta Broda w Katowice

Jontek

Przestrzegam wszystkich przed zakupem opału w firmie Broda Trans. Tego nie da się nazwać opałem. Więcej syfu niż opału. Dzwoniąc do nich z reklamacją tłumaczą się że, że zaraz szef oddzwoni i tyle go widzieli. I tak parę razy ze zdziwieniem, że jeszcze nie dzwonił. Masakra jakaś. NIE POLECAM. SZKODA KASY.

Gilda

witam. Zakupiłem u was ekogroszek. To badziewie nie nadaje się do niczego! Spieka się nie miłosiernie muszę chodzić do kotłowni co 3-4 godziny i zrzucać spieki z retordy. Miału co nie miara, mokry poprostu (usunięte przez administratora) Już nigdy u was nie zrobię zakupów! Proszę nie dzwonić z promocją bo się wścieknę

Kapot

Znowu dałem się nabrać. Firma zamieszcza masę ogłoszeń o sprzedaży węgla na OLX ale prawie nigdy ale nigdy osoba z która się rozmawia nie mówi że to Boda Trans. Zakupiłem 2 tony ekogroszku i dopiero po przyjeździe i rozładowaniu otrzymałem fakturę gdzie widniał sprzedawca. Miały być węgiel z KWK Chwałowice a okazało się ze jest to jakaś niskokaloryczna tandeta z miałem zostawiająca po spaleniu masę spieków. Nigdy więcej! Nie polecam

Małgorzata

Witam kupiłem w tej firmie na wiosnę 2 tony ekogroszku z wesołej ( niby najlepszy) okazało się że jest to najgorszy ekogroszek jaki do tej pory miałem. Węgiel pomieszany z miałem spala się na szlakę. Nie powinien być firmowany nazwą węgla z Wesołej. Kupiłem na próbę kilka worków z marketu w porównaniu z tym z Broda-Transto mistrzostwo świata. Nigdy więcej nic u nich nie kupię !!!!!!!!!!!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Broda-Trans Elżbieta Broda? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Anty....

Nie polecam, węgiel kupowany luzem nie ma wagi, na kupione w teorii 2t, rzeczywista waga to 1,6t, co daje 20% w plecy. Przy cenie 750 /t daje 900PLN za tonę.... jednym słowem oszustwo.w biały dzień. Mimo reklamacji nikt z firmy się nie stawia na wezwanie !

miki

dlaczego, telefonicznie zbywacie klienta gdy chce reklamować zakupiony u was węgiel?.co telefonuję to słyszę odpowiedź:"szef do pana oddzwoni" Niestety nie oddzwonił,chyba chce abym szukał pomocy w Urzędzie Skarbowym, prokuraturze ,federacji konsumentów oraz w mediach .Wtedy będzie miał żal że można było się dogadać ,poczekam jeszcze trochę i zacznę działać,750 ,zł zapłaciłem za węgiel orzech co nie chce się palić i zostawia 30-40 % popiołu .to nie węgiel tylko łupek.

miki

nie polecam, przed chwilą napisałem coś więcej o jakości opału, oraz o traktowaniu klienta przy reklamacji telefonicznej .-całość informacji "wcięło" nie ma jej w opiniach .Sprawa kwalifikuje się gdzieś wyżej, może US, może prokur , może Federacja konsumentów , może prasa , Kupiłem węgiel,jakość zła ,zbyli mnie telefonicznie

Jeremi

@Wiesław Gorgosz Skąd pomysł żeby zostawić swoje uwagi na forum przeznaczonym dla pracowników żeby mieli gdzie zamieszczać opinie o pracy

Wiesław Gorgosz

Nie polecam firmy Broda Trans i zakupu opału w tej firmie .Moje zamówienie zostało zrealizowane w ciągu 2 godzin.i to jedyny plus.Mimo paru telefonicznych interwencji z mojej strony zero kontaktu.Ekogroszek nie spełnia norm z opakowania gwarantujących wysoką jakość opału.Zapewniał mnie też pracownik firmy o super ekogroszku.Bardzo dużo spieków,popiołu.Przy temp. na zewnątrz 7 st.-15st. temp.dodatnia piec bardzo długo pracuje by osiągnąć zadaną temperaturę.Brak reakcji firmy na moje telefoniczne reklamacje zmusza mnie do powiadomienia URZĄD OCHRONY KONSUMENTA , URZĄD SKARBOWY K.W.K. CHWAŁOWICE....

nabity w butelke

Kupilem wegiel z kop.bobrek.Mnostwo kamienia i popiolu,mocno dymi.Węgiel z róznych kopalni;od mocnego po slomiasty.Wstyd

szparhet

Kupiłem w tej firmie drugi raz eko-groszek, za pierwszym razem można było przełknąć. Następna dostawa tragedia ,nie wiem jak można było to coś nazwać eko-groszkiem ,w każdym worku miał, kiepska kaloryczność ,piec chodzi praktycznie na okrągło. Na dwa worki węgla ubite wiadro popiołu , robią sie bardzo duże spieki, a co najgorsze dużej średnicy kamienie , może zostać uszkodzony podajnik pieca. Nie wiem z skąd pochodzi węgiel ponieważ certyfikatu nie dostałem ,ale na pewno nie z kop.Wesoła ,to co pisze na worku to są bzdury ,wielki kant . Tej firmie jest potrzebna kontrola ,która sprawdzi czym oni handlują.

Stały klient

Przez ostatnie 4 lata kupowałem ekogroszek w Broda Trans. Już tego nie zrobię więcej. Ostatni zakup był poprzedzony testem sprawdzeniowym, czyli kupiłem 1 tonę i eksperymentowałem. Nawet to nieźle wyszło, ale test nie było miarodajny, bo zaczynała się wiosna i spalanie było wolniejsze. W ten sposób ekogroszek nawet nieźle się spalał. Kupiłem wraz ze znajomi większe ilości na zimę. Teraz wyszła cała prawda. Przywieziony ekogroszek w późniejszej dostawie znów spalał się tak samo, jak w roku poprzednim, czyli powstawały spieki i dużo popiołu. Zmiany ustawień pieca nie zmieniły tego. Przykre jest to, że w rozmowie telefonicznej przedstawiciele tej Firmy zawsze są fajni i obiecują wszystko jak najlepiej, a w rzeczywistości jest źle. Żegnam się już z tą Firmą.

bobbyx

NIE KUPUJCIE WĘGLA W TEJ NIBY-FIRMIE!!! Kupiłem 5 ton kostki, która okazała się wymieszana z łupkiem węglowym. Od października próbuję ten wynalazek reklamować. (usunięte przez administratora)

Darek W

Kupiłem w tym roku od nich ekogroszek rzekomo SKARBEK. Jest to najgorszy ekogroszek jakim paliwem. Pół na pół z mokrym miałem. W dodatku znalazłem już w workach kilka skarbów ( 20cm drut 5mm, duża opaskę zaciskowa, spory kamień. ) Więcej już od nich nie kupię, szkoda że nie zapłaciłem i nie wziąłem drozszego opału. Radzę omijać ich z daleka, ale jak to się mówi: mądry Polak po szkodzie.

majka

Oszuści,sami zadzwonili z propozycją sprzedaży kostki ,zgodziłam się i kupiłam 2 tony.Po rozładunku okazało się,że kostki była tona a reszta to miał.Zadzwiniłam z reklamacją,ale powiedzieli ,że odzwonią,ale nikt nie zadzwonił.Był to ostatni raz jak dałam się nabrać tym złodziejom.

Krzysztof

Przez ostatnie 3 lata kupowałem ekogroszek w firmie Broda Trans. Obsługa na 5. Z ekogroszkiem loteria... Przez pierwsze dwa lata był całkiem dobry, chociaż kupując we wcześniejszych latach, od innego sprzedawcy był tam jeszcze lepszy, ale w firmie Broda Trans zachęciła mnie cena. Ostatnia dostawa w 2018 roku jest najgorsza jakościowo. Z ekogroszku po spełnieniu jest dużo popiołu i powstają spieki, zgrzewy. Użytkuję piec kilkanaście lat i mam już niezłe doświadczenie w paleniu. Nie da się ustawić parametrów pieca tak, aby to zmienić. Wniosek taki, że ekogroszek jest gorszej jakości. Nie wiem, czy w tym roku kupię tu jeszcze węgiel. Wolę dopłacić i kupić lepszą jakość u innego sprzedawcy. Moje sugestie dla Broda-Trans Elżbieta Broda: Proponuję testować węgiel przed sprzedażą klientowi, aby mieć świadomość, z jaką partią ekogroszku firma ma do czynienia. Tym samym informować o tym klienta. Można zaproponować gorszą jakość za niższą cenę i odwrotnie.

@Krzysztof

Nie zgadzam się z odpowiedzią firmy Broda - Trans, ponieważ osobiście zakupiłem kilka worków do testowania i mogę potwierdzić, że w testowaniu ekogroszek okazał się bardzo dobry. Natomiast po zakupie 4 ton był to praktycznie koszmar, ponieważ w workach było pół na pół miału i ekogroszku, do tego był mokry (to nie są tylko moje słowa, lecz kilku Państwa klientów, z którymi rozmawiałem). Co do reklamacji była mowa, lecz na mowie się zakończyło.

Pioter

Ekogroszek jednym słowem masakra !!! Nie polecam , nigdy tam już nic nie kupię

Naciągnięty

Najgorszy zakup. Towar całkowicie niezgodny z obietnicami. W worki zapakowane błoto z mjałem, mimo dużej ilości wody każdy worek niedowazony. Reklamacja telefoniczną to porażka obietnice wymiany na lepszy towar za każdym telefonem, mydlenie oczu i wielka ściema. Dziury w drodze można tym zasypac a nie palić tym w piecu. Dziwię się że takie firmy jeszcze istnieją.

Kazimierz

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Trzeci rok kupuje ekogroszek w tej firmie.Tylko w pierwszym roku wegiel byl dobry.W nastepnym roku kupilem i okazalo sie,ze to byle co i do tego bardzo mokry.W 2018 zadzwonila jakas pani z tej firmy i oferowala ekogroszek z Wesolej,w promocyjnej cenie.Kupilem i ten wegiel to beznadzieja.Kalorycznosc byle jaka,a do tego spieki i masa popiolu( z worka weglarka popiolu i spiekow).Odradzam i przestrzegam ,przed promocjami tej firmy.Ten wegiel nie wyglada mi na polski.Dobrze ,ze niema mroznej zimy,bobym mial wesolo.Kolega z mojej miejscowosci tez u nich kupil 4t i tez narzeka,bo ma takie same problemy.Na stronie internetowej tej firmy,niema zadnych wynikow badan ich wegla,a powinny byc.

Sławek

Witam kupiłem w tej firmie na wiosnę 4 tony ekogroszku z wesołej ( niby najlepszy) okazało się że jest to najgorszy ekogroszek jaki do tej pory miałem. Węgiel pomieszany z miałem spala się na szlakę. Nie powinien być firmowany nazwą węgla z Wesołej. Kupiłem na próbę kilka worków z marketu w porównaniu z tym z Broda-Transto mistrzostwo świata. Nigdy więcej nic u nich nie kupię !!!!!!!!!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie kłamać o wartości energetycznej węgla.

Zostaw merytoryczną opinię o Broda-Trans Elżbieta Broda - Katowice

• Jak się pracuje w Broda-Trans Elżbieta Broda?

Zobacz opinie na temat firmy Broda-Trans Elżbieta Broda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Broda-Trans Elżbieta Broda?

Broda-Trans Elżbieta Broda
2.9/5 Na podstawie 23 ocen.
  • 1 Maja 134 lok. 18
    40-237 Katowice