Opinie o Broda-Trans Elżbieta Broda w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Broda-Trans Elżbieta Broda. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Broda-Trans Elżbieta Broda o rekrutacji.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Broda-Trans Elżbieta Broda w Katowice

Węgiel 1 klasa! Na te czasy tu maja chyba najlepsza cene

Miś

Chyba żartujesz obok w składzie jest taniej, a nie dostaniesz miału wymieszanego z dużymi kawałkami jak u brody, o wadzie i kaloryczności nie mowie...

Miś

Widać że te super wpisy to pisza ludzie zatrudnieni ,albo sam właściciel ale może się słuszne i zamówię worek i zaniosę do analizy i zobaczymy czy to jest tak wspaniały ten węgiel.Mam jeszcze parę tego starego co zamówiłem i też go dam .Bo większego badziewia co pięć mi zawaliło to jeszcze nie miałem .Pozdrawiam

Izabela
@Miś

Czemu od razu pracownicy? Bez przesady, ile ludzi tyle opinii.. jednemu się mogło sprawdiź, drugiemu nie

@Izabela

bo to tak nie dziala. wegiel ma swoje cechy i parametry. albo jest dobry, albo sredni albo kiepski. Kogo nie spytam o wegiel z tego skladu mowi to samo. slaba jakosc (niska wartosc opalowa, co widac od razu przy spadku temperatury w zime), duzo mialu, bardzo czesto mokry, kamienie w weglu i zanizona waga. zadowolny moze byc ktos, co trafil na kilka workow lepszej jakosc (i np nie zwazyl). kogo sie nie spyta w okolicy zaglebia/slaska, to wszyscy mowia jedno, gra nie warta pieniedzy. bo nawet liczyac, ze jeden na 100 trafi cos co nie jest totalnym syfem,,, to kto normalny chce ryzykowac?

klient

dostalem od nich ten 1 klasa, worki niedowazone brak 10-15% w kazdym i do tego 1/4 to mial... naprawde klasa ponizej standardu..

Karol
@klient

Dało się jakoś wyjaśnić tę sytuację? Powinni chyba zwrócić należną ci część?

JAN

ostatnio zakupiłem ecogroszek w firmie Broda trans .pierwszy raz kupiłem i po miesiącu palenia stwierdzam ze lepiej się pali niż inny od konkurencji .sadzy wogule nie ma a jak jest to znikoma ilość. palę teraz na ciepła wodę i poszło mi 11 worków a konkurencji w tym samy czasie poszło 16 i do tego dużo sadzy i popiołu . myślę że bedziemy współpracować w dalszym zakupie ecogroszku .

@JAN

To fajnie, widać że dobra jakość. A jak ma się to do ceny porównując do tych konkurencyjnych?

@Karolina

ten co kupowaliśmy przedtem to był po 1300 ale było z niego duzo sadzy i popiołu

jestem klientem nie pracownikiem

Kazimierz D

Najlepszy pod względem jakości i oczywiście ceny w regionie,sprawdzony od lat. Firma dba o jakość wyrobów i zadowolenie klientów. Gorąco polecam :-)

Co ?
@Kazimierz D

Ciekawe chyba to pisał pracownik !Bo każdy jest tu innego zdania !

@Kazimierz D

Najgorszy w Polsce.Dolomit w kamieniołomie kosztuje 50zl a Wy workujecie go do worków i sprzedajecie jako ekogroszek

tirowiec
@Co ?

Nikt tam juz nie chce kupowac, ratuja sie platnymi wpisami. Jak sprzedaja to udaja, ze to nie od nich wegiel ;) Wegiel z Brody jest szeroko znany w Zaglebiu i Slasku. Kogo nie spytasz to od razu mowi, brak wagi 10-20%, woda, kalorycznosc jak przy odpadzie weglowym, kamienie w workach....

Jacek

Jest nieprawdziwa

Leon
@Kazimierz D

To chyba jestes pracownikiem w tej firmie oszustow, co wciskaja tłuczen weglowy. Beszczelni (usunięte przez administratora) Oby ta firma oszustow jak najszybciej splajtowała

@Leon

To poważne zarzuty... Co się w ogóle dzieje jak wrzucisz do pieca takie kamienie? Czy może to doprowadzić do awarii?

www
@Karolina

w najlepszyp przypadku zablokujesz slimaka w podjaniku, w nagorszym uszkodzisz caly podajnik. ogolnie za kamienie w worku powinno sie odcinac lapy sprzedawcy.

Tadeusz

kalorycznosc dobra ale sam mial

Aleksandra
@Tadeusz

Czyli co, już nigdy nie weźmiesz więcej?

@Aleksandra

Ja też wziolem i więcej tego (usunięte przez administratora) nie kupie

Karol
@Mis

Może akurat taka partia się trafiła? No i skoro kaloryczność dobra, to co za różnica?

@Karol

Proszę cię jaka partia poczytaj wpisy ale nie te co piszą pracownicy ,albo ktoś z biura !Tylko zwykli ludzie co to (usunięte przez administratora) Kupili tak jak i ja i nigdy więcej .!

www
@Karol

bo mial zapycha podajnik, dodatkowo przy miale cala instalacja syfi sie duzo bardziej. Ogolnie mialem nie wolno palic wmiare nowych. moze nadaje sie do starego kopciucha, ale warunek taki, ze czysci sie czesto caly przewod kominowy, inaczej szlag go trafi.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Broda-Trans Elżbieta Broda? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Wojtek

Orzech 1 pakowany a dostałem ekogroszek i kamień poraszka

Mokry szajs dla naiwnych

Tragedia . Ten opał najgorszy szajs. Do sprzedawcy negatywne opinie. Do kierownicy szacun za cierpliwość. Opał (usunięte przez administratora) szajsssssssss. Omijać szerokim łukiem. Ale jest ktoś taki jak rzecznik praw konsumentów !!!

Tombon

Dobra cena ekogroszku i szybka dostawa. Nie ma takiej ceny na slasku.

@Tombon

to ruski wegiel (sponsorujesz bajzel jaki jest i bedzie w Polsce). kalorycznosc tego wegla to tragedia, kupujesz worek 25kg dostajeszcze 21-22kg - stad cena..... mial, woda w gratisie.

@Tombon

To weź sobie wykup cały !Ten badziewie i powodzenia w paleniu w piecu

brq

ktos dolewa wody do workow przy pakowaniu czy jak ? dodatkowo worki zgrzewane a nie zszywane

Jestem bardzo zadowolona z zakupu ekogroszku. Kalorycznosc jest bardzo wysoka a dostawa w terminie

@Ewa

Nadaje się do utwardzania drogi ,tyle w nim kamieni.Najgorszy na Śląsku

Bartek

Ekogroszek 1 klasa

Anita F

Super cena , super jakość , obsługa na najwyższym poziomie . Nic tylko brać , jestem zachwycona !

Rafał

Banda (usunięte przez administratora) ekogroszek z kamieniami Dramat!!!! Nigdy nie kupiłem gorszego opału a palę eko 13 lat Piec uszkodzony ,reduktor do wymiany Ekogroszek który został nie nadaje się do palenia ponieważ znowu uszkodzony reduktor Poza tym masę spieków i niedowaga w workach ,samych kamieni jest z 30 procent w workach Sprawa zgłosze na policję jako (usunięte przez administratora)

JP

Dałem się nabrać drugi i ostatni raz. Niestety zamówiony w styczniu, miał być porządny a wyszło jak zawsze. Woda się lała z worków, popiołu zostaje ponad 10% a deklarowane max 5%. Pewnie kaloryczność też jest dużo niższa bo pomimo przesuszenia idzie jak słoma. Cena też nie jest adekwatna, myślę że powinien kosztować na ten czas max 850 zł.

Nowy Gierałtów

Dlaczego tych opinie nie przeczytałem przed zakupem??? Kwiecień 2020 oferta telefoniczna "...mamy węgiel w bardzo dobrej cenie Kopalnia Chwałowice...... Kupiłem na próbę, jak za tą cenę to można było wydać ocenę pozytywną. Więc dokupiłem na zimowy zapas. I tu spotkała mnie kara , za czyje grzechy??? Spieki, popiół 20 - 25 % a najgorsze tłuczeń jak pięść oraz zamiast groszku to orzech. Blokada pieca do 3 razy dziennie. Reklamacja, przyjęli, oświadczając pisemnie, że zrekompensują częściowo dostawą gratis. Mija 4 m-ce, 3 telefony tygodniowo do Pana Bartłomieja Brody .....oddzwonię do Pana/Pani za 10 - 15 min".....później blokada telefonu. Ostrzegam to jest firma cwaniaków, którzy z uczciwym biznesem nie mają nic wspólnego. Podstawowe działanie "jak naciągnąć odbiorcę". Szanowni państwo może by ktoś podjął się założenia "grupy poszkodowanych przez Broda - Trans", może łatwiej można będzie dochodzić naszych praw w sądzie.

Klijent
@Nowy Gierałtów

Pozew zbiorowy zapraszam na meil ; donako@ onet.pl

zbigniew 1951

Miałem przyjemność zakupu 1 tony Ekogrosik Premium niby 28mj i nie dość że z worków ciekła woda {taka mała wilgotność} to kilka razy dziennie muszę rozbijać spieki na palenisku. Kaloryczność spalania ma się nijak do opisu wartości opałowej na opakowaniu bo na 20h. gdy jeszcze nie ma zimy piec po mimo wielokrotnych zmian ustawień sterownika spala 25kg. o ile po wysuszeniu tyle jest w worku. Popiołu i sadzy też jest nadmiar. Zakupiłem pierwszy i ostatni raz. Kategorycznie nie polecam i szczerze radzę omijać tą firmę.

iwan

ekogroszek masakra miał ispieki

Zygi757

Nie polecam tego sklepu, sprzedają jakieś guwno, po za tym mamy 21 wiek i nie można płacić kartą. Proponuje handel na pobliskim targu. Ogarnijcie się.

Robert

Witam nie polecę a firmy nie jest słowna. Kupiłem ekogroszek zapewniali ze jest suchy. W workach przyjechał mokry masarka. Zadzwoniłem tam pan miał gadać z szefem i dzwonić nastepnego dnia ale cisza. Zadzwoniłem po paru dniach ael nawet o tym nie pamiętali więc nie polecam tego gówna.

Ela

(usunięte przez administratora)NIE KUPUJCIE U NICH, (usunięte przez administratora)NA WADZE I TI SPORO, ZNAJOMI TEŻ MÓWIĄ TO SAMO

Ela

(usunięte przez administratora) na wadze. NIE KUPUJCIE U NICH

Zostaw merytoryczną opinię o Broda-Trans Elżbieta Broda - Katowice

• Jak się pracuje w Broda-Trans Elżbieta Broda?

Zobacz opinie na temat firmy Broda-Trans Elżbieta Broda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Broda-Trans Elżbieta Broda?

Broda-Trans Elżbieta Broda
2.9/5 Na podstawie 23 ocen.
  • 1 Maja 134 lok. 18
    40-237 Katowice