Opinie o Rent Like Home Zachodniopomorskie Sp. z o.o. w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Rent Like Home Zachodniopomorskie Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rent Like Home Zachodniopomorskie Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rent Like Home Zachodniopomorskie Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

W Rent Like Home Zachodniopomorskie Sp. z o.o. poszukiwana jest osoba na stanowisko Opiekun Klienta. Brałeś udział w procesie rekrutacji i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądało spotkanie. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób, które biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

kalina Nowy wpis

dramat, umowa zlecenie, najniższa krajowa, praca w weekendy i święta bez żadnych dodatków finansowych oraz pytań czy w ogóle masz możliwość przyjść do pracy. nieprzyjemny management. obsługa klientów jest bardzo niekomfortowa, bo dzwonią oni z zasadnymi skargami, i mimo że wiemy że mają rację, to musimy wciskać im kit żeby nie naruszyć wizerunku firmy. dzwonią wściekli właściciele mieszkań, wściekli klienci, i nigdy mi się nie zdarzyło, żeby ich skargi były bezzasadne, a mimo to wytyczne były aby odprawiać z kwitkiem.

kasia Nowy wpis

Praca jest bardzo ok, jeśli nie przeszkadza Ci najniższa krajowa i umowa zlecenie. Firma niewielka, atmosfera w miarę przyjazna.

xyz

Polecam, mimo że spółka-matka Lloyd to porażka, to RLH jak najbardziej trzyma poziom. Oczywiście, trafiają się jakieś drobne przekręty, nieuczciwości, ale nigdy wobec pracowników, pieniądze zawsze na czas i uczciwa suma. O umowie o pracę można zapomnieć, tylko śmieciówki. Atmosfera naprawdę super, chce się chodzić do pracy ;) Piękne biuro w centrum miasta. Jeśli zastanawiacie się nad oddaniem im swojego mieszkania w opiekę, jest okej, opłaca się, ale tylko jeśli umiecie negocjować i czasem wymagać, bo lubią się np spóźnić z wypłatą. Poza tym raczej uczciwie.

Urszula
@xyz

Tak własnie gdzieś obiło mi się o uszy, że Rent Like Home to naprawdę godny polecenia pracodawca - ale Twój post tylko utwierdził nas w tym przekonaniu. Tylko szkoda, że nie można tam liczyć na umowę o pracę. Wspomniałeś o fajnej atmosferze - no a czy macie tam organizowane jakieś spotkania integracyjne?

@Urszula

jeśli nie ma umowy o pracę to chyba nie można tego nazywać pracodawcą ? chyba że coś się zmieniło w przepisach ?

@Anonim

Ale żeś szczegółowo popłynął. No w sumie to niby tak, ale zależy czy umawiasz się na posługiwanie tylko definicjami słownikowymi czy rozmawiasz z kimś slangiem. Bo w slangu praca ma różne znaczenia i tutaj by można było to podciągnąć. ;p I pytanie czy dalej nie wprowadzili jeszcze umowy o pracę? Będą w ogóle to robić niedługo?

ZBS
@xyz

"Drobne przekręty"? "Nieuczciwości"? Ale według Ciebie firma OK? Co za logika!!! Rent like home za opóźnienia wpłat właścicielom powinien dawno zniknąć z rynku. Należy mu się pozew zbiorowy, niewykluczone, że to nastąpi, bo właściciele są mega wqurwieni.

@ZBS

Im więcej tych opinii widzę tym bardziej jestem przekonana, że perspektywa robi swoje w ocenie czegokolwiek. I co wobec tego Ty również masz zamiar przystąpić do tego całego pozwu, o którym piszesz?

4pokoje
@xyz

Cześć, proszę o kontakt. Mi też zalegają od stycznia. Chętnie dowiem się więcej na ten temat.

TN Nowy wpis
@ZBS

Pełna zgoda! Podejście do właścicieli nieruchomości jest, delikatnie mówiąc, lekceważące. Nie odpowiadają na maile, wezwania... Porażka. Daliśmy im jedną szansę, a teraz przyszła pora się pożegnać...

Patrycja

NIe wiem, jakim pracodawcą jest Rentlikehome, wiem za to, że zalega z wypłatami dla właścicieli wynajmowanych apartamentów. Źle to świadczy o tej firmie.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Rent Like Home Zachodniopomorskie Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Przedstawiciel handlowy?
Kandydat 2022

Ze zwykłej kultury, oszczędźcie czasu ludziom, którzy szukają stabilnej pracy. Minął czas rekrutacji już dawno według pracuj.pl. Nawet jeśli nie interesuje Was kandydat, to zadzwońcie mu powiedzieć, że przykro no ale niestety nie. Zdarzają się nie raz osoby, którym na prawdę zależy na danej pracy, a nie raz nie spełniają oczekiwań. Podsunę Wam jedną rzecz. Pracuj.pl ma fajną funkcję oznaczania ilości dni do końca rekrutacji - szanujcie też czas kandydatów. Dopiszcie do opisu oferty pracy, że jeśli nie odezwiecie się do danej osoby do 5 dni roboczych to po prostu niech szuka dalej. Ludzie mają zobowiązania finansowe i nie mają czasu bawić się w ciuciubabkę. Jeśli ktoś nie spełnił Waszych oczekiwań, bo prostu mu podziękujcie. Miło by było. Pozdrawiam.

@Kandydat 2022

No z tym dzwonieniem to już serio, bo ja w większości firm widzę ten problem i prośby ludzi. Tu serio nie chodzi o to, że ktoś walnie focha, ale właśnie czeka z nadzieją i nie bierze czegoś innego. Takie durne przestoje się robią. Warto czasami posłuchać też osób trzecich droga firmo, te sugestie też są ważne! ;)

Darek

Jakie są prowizje od wynajętego mieszkania czy domu? Można fajnie zarobić?

Zostaw merytoryczną opinię o Rent Like Home Zachodniopomorskie Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rent Like Home Zachodniopomorskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rent Like Home Zachodniopomorskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rent Like Home Zachodniopomorskie Sp. z o.o.?

Rent Like Home Zachodniopomorskie Sp. z o.o.
  • Warszawa

Rent Like Home Zachodniopomorskie Sp. z o.o.