Hotel Holiday Inn

Bydgoszcz

Hotel Holiday Inn

Opinie o Hotel Holiday Inn

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Agnieszka

@Mercedes, będziesz aplikował?

nieznany1234

Nie polecam menager traktuje ludzi jak śmieci,nie widzi tego że sie starasz... Zarobki słabe, i fakt jest taki że chyba lepiej iść gdzieś na produkcje, i po 8 godzinach wyjść i mieć wszystko w d...e niż zestresowanym być nie dość że w pracy to i w domu. STANDARDY EUROPEJSKIE WYNAGRODZENIE KRAJOWE... to mówi samo za siebie. Oczekują od pracownika wysokich standardów,bo przecież 4**** gwiazdkowy hotel,a płacą jak w zwykłej knajpie... Poracha...

To miejsce pracy to kpina, trzeba wszystko na piśmie bo oszukują i wypierają się wszystkiego. To jest obóz pracy.Pani dyrektor zwalniając mnie (rzekomo likwidacja stanowiska pracy, pracowałem tam 4,5roku) nawet nie potrafiła mi tego powiedzieć prosto w twarz ani też nie usłyszałem słowa dziękuje. To najlepiej świadczy o tym jaki to pracodawca!!! Jak dla mnie żal.

Mercedes
@Były pracownik 04.06.2015 10:53

Witam,w którym Holiday inn pracowałeś ?

Mercedes

Może ktoś napisać o pracy na recepcji w tym hotelu Holiday Inn Józefów ?

finder

Hotel Holiday inn to bardzo ładnie połozone miejsce do którego gdy się przyjedzie to ma się ochotę wrócić jak najszybciej. Przynajmniej ja miałem taką ochotę. Urocze jest to , że tuż przy warszawskim zgiełku i tego wszystkiego co dzieje się w centrum można znaleźc coś tak ładnie położonego w zaciszu .

agnes

ja jestem akurat studentką na ostatnim roku studiów (marketing/turystyka)n i już teraz wiem że dojrzałym i odpowiedzialnym posunięciem będzie znalezienie jakiegoś zatrudnienia. podobno holiday INN jest otwarte bardzo na studentów, tak słyszałam - czy to jest to prawda czy niestety tylko ploteczka? pozdrawiam

janusz

chyba są różnee stanowiska gdzie nie trzeba jakiś sentymentalnych osób. a tak poza tym wszystkim to na pewno trafi się parę osób które będą chciały się poświęcić i zostać w pracy w hotelu. bo dla niektórych to przecież spełnienie jakiś tam marzeń. co do samej pracy to może znacie jakieś szczegóły dla włąśnie studentów?

joop

Cześć. Dyr. dba żeby osoba przyjęta nie stanowiła zagrożenia dla osób na pewnych stanowiskach. Na rozmowie wstępnej, kiedy zapytał mnie o plany na przyszłość zażartowałem, że chcę być w przyszłości też dyrektorem. Nie dostałem pracy ze względu na "słabą znajomość języka ang." (przez 10 lat byłem recepcjonistą w Anglii). Obecnie pracuję w Berlinie w Kempińskim. Gracjanowi mówie stanowczo- dziękuję.

anita

Czesc. Ja pracuje w holiday inn ale w angli. Jest tam super. Obsluga brytyjsko-polska.kazdy porozumiewa sie bez slow. Kazdy wie co robic. Mi jest dobrze.pozdrawiam. anita z uk.

Szkoda gadać

Budyń był najlepszy szkoda że już go nie ma było wesoło :)

Ada2

Nie wszystko złoto co się świeci - kontynuując myśl z powyższego wpisu. Bardzo duża rotacja, niezadowoleni pracownicy, zatrudniają często gęsto studentów, bo takim można bez problemu wcisnąć 3 zmiany i najniższą krajową. Bardzo kiepskie zarobki, ale to w Bydgoszczy norma. Lepiej zarabia się w Biedronce. Nie polecam, chyba że jako tymczasowa praca zaraz po studiach.

xxx30

hotel jest ladny ale to jak sie traktuje pracownikow jest okropne... zamiast trzymac dobra i zgrana ekipe ktora bez slow sie rozumie to ciagle bierze sie nowych pracownikok a pozniej dziwia sie ze nie jest tak jak powinno byc. wspolczuje...

?

hejo :-) rozmowa nie powinna byc zla raczej glupich pytan nie zadaja chociaz moglo sie pozmieniac (pracowalam rok temu), moze byc ciezko z dostaniem sie, bo chyba pokojowek maja wystarczajaco. Ale nie polecam, zatyraja cie psychicznie zwlaszcza dyro, poszukaj czegos innego. Naprawde. nie przesadzam

Criam

A jak wyglada rozmowa ??

odp

No jasne -tam jest normą że biorą na trochę do pracy i wymieniają non stop

były

Zgadzam się. Menago[usunięte przez moderatora] ... już na rozmowie dużo gada o szkoleniach a nic z tego nie ma!!! Nawet podstawowego narywania stołów jakie obowiązuje w hotelu, a wiadomo że w każdej restauracji są inne standardy!!! Zresztą nawet nie ma czym dobrze nakryć bo obrusy każdy z inne j parafii - nie ma co 4**** ;)

Czy to cos nadzwyczajnego, ze trzeba sie uczyc od pozostalych pracownikow?

nick

Umowa zlecenie goni zlecenie - to ich sposób na oszczędności!!! Mierne pieniądze dają. Nie można ustalić kiedy będziesz pracował bo menager dzwoni późnym wieczorem i informuje o zmianach. Mało kto to wytrzymuje - rotacja maksymalna!!!

również były pracownik

...a mi zrobiono przysługę że mnie zwolniono nie muszę co nie których ogladać i słuchać,Serdeczne dzieki

Były pr.

Oświadczam że niniejsza opinia została napisana w złości i jest nieprawdziwa. Wymienione osoby przepraszam.

Pani Basia

Szkoda ze tak mało osób wyraża swoją opinie o pracy w tym hotelu i Panu Dyrektorze, nie jedna historia mogłaby co nie którym otwożyć oczy o tej że instytucji.

Zostaw opinię o Hotel Holiday Inn - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Holiday Inn