Opinie o Hotel Holiday Inn w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Hotel Holiday Inn. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hotel Holiday Inn o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Holiday Inn w Bydgoszcz

Studentka123

Polecam pracę w Holiday Inn. Pracowałam tam w okresie letnim na umowę zlecenie, na stawce 15.00 netto na godzinę. W hotelu panuje miła atmoswera. Obiecane na rozmowie warunki były spełnione w 100%.

Jarosław
@Studentka123

Skoro pracowałaś tylko w sezonie letnim, to nie ukrywam, że zastanawia mnie również, czy istnieje możliwość pracy w sezonie jesienno-zimowym? Ciekawi mnie, czy istnieje szansa, aby móc sobie dorobić na podstawie umowy podobnej, którą miałaś Ty.

IU

Odradzam pracę w tym hotelu. Praca słabo płatna, atmosfera zła , szkoda czasu

oszukana

Odradzam pracę w tym hotelu w Bydgoszczy dużo obiecują a kiedy przychodzi co do czego nic nie jest zgodne z tym co było powiedziane na rozmowie rekrutacyjnej . Przy próbach wyjaśnienia spraw usłyszałam że skoro ta praca mi nie leży bo takie mają wrażenie to po co tu jestem .... Marnowanie czasu i energii . Takie zachowania powinny być zgłaszane do inspekcji pracy .

Iwona W
@oszukana

W Dąbrowie Górniczej ta sama atmoswera (usunięte przez administratora) presja (usunięte przez administratora) nie firma kadra nie ma pojęcia o zarządzaniu kadrą pracowniczą odoradzam współpracę z tym ****hotelem wynagrodzenie najniższa krajowa czasami odnoszę wrażenie że to (usunięte przez administratora) czas spadać dość tego (usunięte przez administratora)!!!!!!!!

Jeśli umowa zlecenie odpowiada bo brak w 4 gwiazdkowym hotelu pieniędzy na umowy o pracę to śmiało można iść. Obiecują umowę o pracę po 3 miesiąca i tak jej nie dostajesz . W hotelu panuje mobbing. " Managerowie" zaczynali od portieròw , kelnerów itp. A awanse im najwyrazniej zaszkodziły ,bo pomiataja pokojòwkami dział hausekeepingu jest przez inne działy wykorzystywany. Nie polecam nikomu pracy w tym dziale, bo was wykorzystaja I oszukaja . 12 zł na godzinę a musisz robic jak na Akord. Odejście z tego (usunięte przez administratora) było najlepsza decyzja :)

Aplikowałeś do firmy Hotel Holiday Inn? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Agnieszka

@Mercedes, będziesz aplikował?

nieznany1234

Nie polecam menager traktuje ludzi jak śmieci,nie widzi tego że sie starasz... Zarobki słabe, i fakt jest taki że chyba lepiej iść gdzieś na produkcje, i po 8 godzinach wyjść i mieć wszystko w d...e niż zestresowanym być nie dość że w pracy to i w domu. STANDARDY EUROPEJSKIE WYNAGRODZENIE KRAJOWE... to mówi samo za siebie. Oczekują od pracownika wysokich standardów,bo przecież 4**** gwiazdkowy hotel,a płacą jak w zwykłej knajpie... Poracha...

To miejsce pracy to kpina, trzeba wszystko na piśmie bo oszukują i wypierają się wszystkiego. To jest obóz pracy.Pani dyrektor zwalniając mnie (rzekomo likwidacja stanowiska pracy, pracowałem tam 4,5roku) nawet nie potrafiła mi tego powiedzieć prosto w twarz ani też nie usłyszałem słowa dziękuje. To najlepiej świadczy o tym jaki to pracodawca!!! Jak dla mnie żal.

Mercedes

Witam,w którym Holiday inn pracowałeś ?

Mercedes

Może ktoś napisać o pracy na recepcji w tym hotelu Holiday Inn Józefów ?

finder

Hotel Holiday inn to bardzo ładnie połozone miejsce do którego gdy się przyjedzie to ma się ochotę wrócić jak najszybciej. Przynajmniej ja miałem taką ochotę. Urocze jest to , że tuż przy warszawskim zgiełku i tego wszystkiego co dzieje się w centrum można znaleźc coś tak ładnie położonego w zaciszu .

agnes

ja jestem akurat studentką na ostatnim roku studiów (marketing/turystyka)n i już teraz wiem że dojrzałym i odpowiedzialnym posunięciem będzie znalezienie jakiegoś zatrudnienia. podobno holiday INN jest otwarte bardzo na studentów, tak słyszałam - czy to jest to prawda czy niestety tylko ploteczka? pozdrawiam

janusz

chyba są różnee stanowiska gdzie nie trzeba jakiś sentymentalnych osób. a tak poza tym wszystkim to na pewno trafi się parę osób które będą chciały się poświęcić i zostać w pracy w hotelu. bo dla niektórych to przecież spełnienie jakiś tam marzeń. co do samej pracy to może znacie jakieś szczegóły dla włąśnie studentów?

joop

Cześć. Dyr. dba żeby osoba przyjęta nie stanowiła zagrożenia dla osób na pewnych stanowiskach. Na rozmowie wstępnej, kiedy zapytał mnie o plany na przyszłość zażartowałem, że chcę być w przyszłości też dyrektorem. Nie dostałem pracy ze względu na "słabą znajomość języka ang." (przez 10 lat byłem recepcjonistą w Anglii). Obecnie pracuję w Berlinie w Kempińskim. Gracjanowi mówie stanowczo- dziękuję.

anita

Czesc. Ja pracuje w holiday inn ale w angli. Jest tam super. Obsluga brytyjsko-polska.kazdy porozumiewa sie bez slow. Kazdy wie co robic. Mi jest dobrze.pozdrawiam. anita z uk.

Szkoda gadać

Budyń był najlepszy szkoda że już go nie ma było wesoło :)

Ada2

Nie wszystko złoto co się świeci - kontynuując myśl z powyższego wpisu. Bardzo duża rotacja, niezadowoleni pracownicy, zatrudniają często gęsto studentów, bo takim można bez problemu wcisnąć 3 zmiany i najniższą krajową. Bardzo kiepskie zarobki, ale to w Bydgoszczy norma. Lepiej zarabia się w Biedronce. Nie polecam, chyba że jako tymczasowa praca zaraz po studiach.

xxx30

hotel jest ladny ale to jak sie traktuje pracownikow jest okropne... zamiast trzymac dobra i zgrana ekipe ktora bez slow sie rozumie to ciagle bierze sie nowych pracownikok a pozniej dziwia sie ze nie jest tak jak powinno byc. wspolczuje...

?

hejo :-) rozmowa nie powinna byc zla raczej glupich pytan nie zadaja chociaz moglo sie pozmieniac (pracowalam rok temu), moze byc ciezko z dostaniem sie, bo chyba pokojowek maja wystarczajaco. Ale nie polecam, zatyraja cie psychicznie zwlaszcza dyro, poszukaj czegos innego. Naprawde. nie przesadzam

Criam

A jak wyglada rozmowa ??

odp

No jasne -tam jest normą że biorą na trochę do pracy i wymieniają non stop

były

Zgadzam się. Menago[usunięte przez moderatora] ... już na rozmowie dużo gada o szkoleniach a nic z tego nie ma!!! Nawet podstawowego narywania stołów jakie obowiązuje w hotelu, a wiadomo że w każdej restauracji są inne standardy!!! Zresztą nawet nie ma czym dobrze nakryć bo obrusy każdy z inne j parafii - nie ma co 4**** ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Holiday Inn - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Hotel Holiday Inn?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Holiday Inn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Holiday Inn?

Hotel Holiday Inn