Opinie o Marriott w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Marriott. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Marriott o rekrutacji.


Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marriott w Warszawa

Pytanie
 Pytanie

Jak w Marriott wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Przemek
Inne
@Paweł

Chyba ogólnie źle pamiętasz, bo ta restuaracja nie jest w Marriocie

Mati Nowy wpis
Inne

na stronie mariott ogłoszenia są w jezyku angielskim rozmowa równiez w takim jezyku przebiega?

Pytanie
 Pytanie

Jak w Marriott wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Anonim
Pracownik
@Pytanie

Jeżeli nie masz znajomości czy nie będziesz wchodził w (usunięte przez administratora) przełożonym a przede wszystkim Dyrektorowi - to nawet nie licz na dobre pieniądze czy awanse - nepotyzm, (usunięte przez administratora) hotelowa, łamanie praw pracowniczych.

Witos Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Nie ma żadnego bo tu sama Ukraina z agencji robi

Paweł Nowy wpis
Inne
@Pytanie

Źle wspominam pobyt na restauracji plater woda kapie z sufitu żenada

Przemek Nowy wpis
Inne
@Paweł

Chyba ogólnie źle pamiętasz, bo ta restuaracja nie jest w Marriocie

Pytanie
 Pytanie

Czy w Marriott pracuje się na open space?

Jaca
Pracownik
@Pytanie

Open dostepny mnie pracować 12 godzin ja limba blisko mieć do praca z dworca,ja mieszkać 2 peron super robota ????

Kuba praktyki
Inne
 Pytanie

@pracodawca Czy na praktykach zawodowych dostane wynagrodzenie miesięczne?

@Kuba praktyki
Były pracownik
@Kuba praktyki

Nie sądzę, jeżeli to praktyki ze szkoły czy uczelni - raczej bym na to nie liczył.

logo firmy Presales Specialist
Warszawa
GoWork.pl
(543 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kasjer-sprzedawca
Warszawa
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Koordynator grupy inwentaryzacyjnej
Ostrów Mazowiecka
inwentury.pl
(474 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista/tka ds. telesprzedaży
Warszawa
Epil Care Sp. z o.o.
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
@SzopPracz
Inne

Miejsce dobre tylko na krótki postój - nie ma na co liczyć na rozwój kariery (kierownictwo trzyma się mocno stołków i nie szanuje pracowników). Przy dużych obłożeniach nawet do łazienki nie pozwolą pójść, ani zjeść obiad bo goście czekają ( nie ważne, że tylko o konkretnych porach serwóją jedzenie na kafeterii - które tak naprawde są serwowane z Pańskiego stołu resztki za które pracownik jeszcze musi zapłacić. Wynagrodzenia marne oraz wysoka rotacja pracowników. (usunięte przez administratora) dyrektor zatrudnił córkę kolegi na szeregowe stanowsiko a dostaje pensję menedżerską - Ona ogólnie mówiła, że dostała propozycje zostania dyrektorem w innym dużo mniejszym hotelu, ale nie czuła się wystarczająco doświadczona by to zrobić dlatego przyszła do Marriott. Sprawa podejrzana. Świat hotelarzy jest mały - miałem znajomą co pracowała w tym hotelu co niby miała zostać dyrektorką - okazało się, że została zwolniona za niekompetencję. Dyrektor znany jako dyktator, cwaniak, (usunięte przez administratora)nie dotrzymujący słowa - rekomenduje poczytać artykół o (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora)z ów jego udziałem. Dział kadr pozostawia sobie wiele do życzenia. Szeregowi pracownicy oraz superwizorzy bardzo wspaniali ludzie. Sam właściciel budynku LIM ciągle się procesuje z Marriott - nawet dyrektor regionalny ma zakaz od właściciela do nocowania w tym hotelu. To tylko maszynka do robienia pieniędzy dla góry - wszyscy poniżej kierowników to trutnie i mają zarobić się na (usunięte przez administratora). Brak szkoleń - poza e-learning. Hotel wymaga całkowitego remontu a nie " się zaszpachluje". Były sytuacje, że sufit się zerwał gościowi na głowę podczas prysznicu. Maksymalizacja zysków najmniejszym kosztem. Jednak ten hotel nie trzyma się własnych zasad 5 core values of Marriott punkt 1. Putting people first. Pociągną tyle ile się da na hotelu a potem pewnie zmienią go na serwerownię.

@SzopPracz
Inne
 Pytanie
@@SzopPracz

Jak dostaniesz awans - to licz się z dużą ilością dodatkowych obowiązków za małą podwyżkę. Dodam jeszcze taką informację, że nawet Marriott nie akceptuje aktualnego dyrektora ( bo Marriott to tylko działa na zasadzie franczyzy a nie jako niezależny podmiot). Można zauważyć to na dwa sposoby - nie ma on loginów do opery ani maila marriotowego tylko LIM. To raczej daje do zastonowienia, prawda?

Eve Way
Inne

Zdecydowanie NIE POLECAM. Od kiedy zostałam okradziona z pieniędzy, które miałam na zakup prezentów Świątecznych, nikomu nie polecam. Było to kilka lat temu ale jestem wciąż zniesmaczona. Policja nic nie zrobiła. A wrażenie było takie, ze pracownicy współpracują z policją. Prawda warszawska.

Dobra rada
Kandydat

Nie polecam pracy w tym hotelu , kierownictwo nie szanuje pracowników.Omijac szerokim łukiem !!!!!

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Gabriela

Znaczy co się stało? Ja nie wiem nawet, kto to jest i co miałby takiego zrobić, że aż komentarze tutaj są, to nie tylko forum dla zatrudnionych. To jakiś kierownik? Z atmosferą coś nie tak czy coś?

Niezadowolony
Inne
 Pytanie

Dzwoniłem do hotelu ponad 4,5 godziny przed rozpoczęciem doby hotelowej z pytaniem, czy pokój (2 pokoje łączone drzwiami wewnętrznymi) będzie przygotowany wcześniej, czy przyjechać na 16.00. Usłyszałem, że wcześniej pokoju nie będzie. Przyjechałem o 16.40 i co? Pokoju nadal nie było. Recepcjonistka gdzieś zadzwoniła i w ciągu 5 minut pokój był przygotowany. Po wejściu do pokoju między drzwiami łączącymi pokoje znalazłem materac, który sam musiałem „zdemontować”, by udrożnić przejście. Meble lata świetności mają już za sobą. Niewygodne, zbyt miękkie materace. Łazienki malutkie, wanny z zasłonką. Mały wybór kanałów telewizyjnych. W pokoju zimno, dopiero przy 26 stopniach temperatura odpowiednia. Co prawda można coś wybrać, ale niezbyt duży wybór na śniadaniu i bez rewelacji- absolutnie nie zasługuje na cenę 120 zł. Widok z 35 pietra spełnił oczekiwania. Niedostateczna ilość ręczników na basenie. Basen minimalnych rozmiarów. Jedna mała sauna. Parking opłacany inaczej niż mówią w recepcji. Przy każdym wjeździe i wyjeździe trzeba pobrać i opłacić parkowanie. Hotel przereklamowany, nie zasługuje na 5*.

rozczarowany

Czytam czytam i widzę tylko brednię. Zero konkretów, nikt nie napiszę o stawkach benefitach, możliwość awansu, przejścia do innego Marriottu na przykład w innym kraju. Nic sensownego.

benefity :)
Były pracownik
@rozczarowany

2600 na rękę , praca świątek piątek niedziela sobota dzień noc, premie wstrzymane , dodatków motywacyjnych ZERO !!! kadra zarządzająca w większości mniej niż ZERO !!! teraz to i szczura tam nie złapiesz do pracy tak płacą ... młody człowieku jeśli faktycznie nie masz nic to idz tam na miesiąc dwa po wegetuj a później uciekaj gdzie pieprz rożnie zwłaszcza z technicznego i kuchni .... nic się nie nauczysz tylko robić frytki hamburgery i kombinować :)

Marta
Inne
@benefity :)

Jasne jest, że w tego typu miejscach pracuje się niezależnie od tego czy mamy jakieś święto czy nie. Taka branża. Martwi jednak to, że w Marriotcie tak trudno teraz o jakieś dodatki, co też w sumie nie powinno dziwić, bo sytuacja w kraju wygląda jak wygląda. A co prywatną opieką medyczną? Jest zapewniona?

F
Były pracownik
@Marta

Martwi przede wszystkim to że w hotelarstwie w Pl płaci się dramatycznie mało. Wszystkie te recepcje housekeepingi gastro złożone są z młodych niewykwalifikowanych ludzi , często studentów i a teraz też osób zza wschodnej granicy nie zawsze posługujących się dobrze językiem polskim. Nawet na managerach liniowych oszczędza sie na szkoleniach co widać po ich stylu zarządzania do dość ograniczonej do aspektow operacyjnych wiedzy . 99 procent nie mówi w żadnyn innym języku obcym niż angielski a i to słabo bo pokonwersować z gościem to już nie bardzo .to prosta praca wymagająca małego i krótkiego przyuczenia a w sieciówkach dochodzi jeszcze tysiąc często sztucznych regulaminow. Tak było również przed i podczas pandemii. Rok temu wyliczuoem sobie ze gdybym został w marriocie z płaca ok. 3000 pln to nigdy nie stać byłoby mnie na kredyt hipoteczny w Warszawie a po 15 lata h odkładania tych Groszy które mi zostaną po opłaceniu rachunków bez wydawania praktycznie na nic stac by mnie było na mieszkanie 50 m2 w o okręgu 30 km od Warszawy nas kredyt z wkładem własnym 10 procent;) Praca w hotelarstwie jest Ciężka mało ambitna i nisko płatna - ktokolwiek na marzenia o domu, zwiedzaniu świata, pasjach jak np motocykle w moim przypadku czy trochę lepszym życiu od comiesięcznej wegetacji niech nigdy nie rozważa tego miejsca i branży jako ścieżki życiowej. Wszystkim innym chcącym spróbować czy na chwile dorobić polecam bo to dobra szkoła życia . Potem mając porównanie z innymi pracami ludzie doceniają to gdzie pracują po hotelarstwie.

Wolo
Pracownik
@F

I to jest problem każdego hotelu, zobaczymy jak to ruszy czy znajdą ludzi za takie pieniądze

Piotrek
Pracownik
 Pytanie
@Wolo

Mam pytanie. Aktualnie pracuje w hotelu sheraton w londynie i wybieram sie na wakacje do polski jakiego typu karty rabatowe sa akceptowane w marriott ? Pozdrawiam

Jan Paweł II
Pracownik
 Pytanie
@Marta

Jaka sytuacja? To zamknąć biznes jak się nie opłaca prowadzić

Justyna
Inne
@Jan Paweł II

Poważnie sądzisz, że to jest takie proste tak o z dnia na dzień zamknąć biznes? Zwłaszcza taki?

Dw
Kandydat

Jestem po rozmowie na stanowisko magazyniera. Rozmowa w porządku ale było by lepiej jakbyśmy poszli w bardziej ustronne miejsce a nie w holu hotelowym przy wszystkich gościach. Podałem stawkę do negocjacji i miałem otrzymać informacje zwrotna czy dział finansów jest w stanie tyle zapłacić lub ponegocjować. No niestety to tego momentu zero odezwu. Niby tak wyjątkowe miejsce w Warszawie a jednak troszkę słabo z takimi podejściem do nowych pracowników.

Adam

Pracowałem tam rok IX.89-08.90.Wraz z ekipą przeszkoloną w Stanach( ja przyszedłem później) zakładaliśmy ten hotel.Atmosfera była entuzjastyczna.Płace były indeksowane co miesiac.No i obiadki w kafeterii super. Byliśmy odizolowani od tego całego bałaganu Balcerowicza (POPIWEK) i czuliśmy się bezpieczni . Praca była ciężka ,pracowałem jako jeden z dwóch gen cashiers.I przez pół roku musieliśmy "palcować" stosy banknotów (wysoka inflacja) zanim szef Gary K.Griffith zgodził się na zakup 2 liczarek banknotów. Uczyliśmy się też angielskiego -zajecia prowadził pewien Amerykanin włoskiego pochodzenia. Mój angielski wybitnie się poprawił. Praca z młodymi sympatycznymi ludzmi była OK! Przyznam że zpowodu moich aspiracji (działem doowdził kolega ze średnim wykształceniem,ja byłem po SGPiS)po roku zwolniłem się stamtąd. Szkoda,że nie znalazłem na FB jak dotąd nikogo z Marriotta. Pozdrawiam wszystkich

Adam
@Adam

Generalnie nie narzekałem na pracę i atmosferę wówczas.

Ania
Pracownik
@Adam

Slabo cos Pan szuka bo sa tak prawie wszyscy pracownicy z tego okresu, kiedy Pan pracowal:)

Pytanie
 Pytanie

Czy w Marriott zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Pracuś
Kandydat
@Pytanie

Teraz tylko umowa zlecenie, nawet po okresie próbnym.

Miki wiki

Atmosfera w hotelu jest coraz gorsza,(usunięte przez administratora) Ludzie sa nie doceniani. Doceniani zostaja glownie pracownicy zza wschodniej granicy ktorzy na wejsciu jako kelnerzy zarabiaja wiecej niz kucharz z 25letnim stazem. Nie polecam pracy w hotelu w czasach gdy wszyscy swiadomi sytuacji ludzie zwalniaja sie nie ma sensu sie pchac. Kelnerzy bez doswiadczenia zarabiaja po 17zl netto/h przy czym pracownicy etetowi max 15netto/h. Pozatym atmosfera miedzy ludzmi jest bardo przyjazna. (usunięte przez administratora)

Benek
Inne
 Pytanie
@Miki wiki

15zl w Warszawie na godzine? W ochronie w lodzi cieć zarabia 18zl/h

Były pracownik

Marriott jest dobrym pracodawcą - atmosfera w pracy cudowna, możliwość rozwoju, obiady i różne benefity. Oczywiście pensje nie są za duże - ale jeśli ktoś wybiera hotelarstwo musi się z tym liczyć, niektórzy dyrektorzy są dosyć specyficzni - ale gdzie takich nie ma?Praca jest dynamiczna, często jest jej po prostu za dużo, ale atmosfera która Cię otacza potrafi to w pewien sposób zrekompensować. Nie bez powodu, spora część pracowników ma ponad 15 letni staż. Jesli potrafi się zachować work-life balance można tam przeżyć :) Polecam tego pracodawcę, jeśli chce się zdobyć dobre doświadczenie.

Odpowiedź
@Były pracownik

Obiady to nie benefit. Czy w tych czasach są jeszcze hotele, które nie oferują pracownikom kantyny? Pensje nie są za duże, jeśli ktoś wybiera hotelarstwo to musi się z tym liczyć - WCALE TAK NIE JEST. Nie dajcie sobie wmówić, ze musicie pracować za minimalna stawkę, na złych warunkach!!! Atmosfera nie rekompensuje nadmiaru pracy. Brakuje pracowników to trzeba zatrudnić nowych! Doświadczenie można zdobyć wszędzie!

Emilia
Inne
@Odpowiedź

Faktycznie - samie obiady to jeszcze nie benefit. Z tym się z Tobą zgodzę. I oczywiście osoby pracujące w branży hotelarskiej powinny godnie zarabiać. Nie wiem jednak, z jakiej perspektywy się tu właściwie wypowiadasz. Byłeś kiedyś pracownikiem Marriottu, czy nadal nim jesteś? Wyjaśnij mi to.

ddd
Były pracownik
 Pytanie
@Były pracownik

Atmosfera pracy w Marriott jest cudowna? My mówimy o tym samym hotelu? Bo ja w 2017 roku widziałam atmosferę jednoznacznie złą. Szczerze mówiąc, taki sam poziom zachowania jak zaprezentowała pani menager z tego hotelu, ostatni raz widziałam w 2012 w supermarkecie. Może tam pani kierownik powinna się zatrudnić? A nie, czekaj. W sklepie spożywczym też trzeba jakiś poziom reprezentować. Ludzie odchodzili po jednym dniu wskazując na skandaliczne zachowanie niektórych zwierzchników. I nie, ja się nie zaliczałam do tych, którzy pracują źle, czy szukają tylko sposobu, by się nie narobić. Współpracownicy byli naprawę ok, co do kadry zarządzającej - mogę to podsumować jedynie słowem "żenada". Przynajmniej jeżeli chodzi o tych, z którymi ja miałam wątpliwą przyjemność współpracować.

Pytanie
 Pytanie

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Marriott?

Wolo
Pracownik
@Pytanie

Jak bum miał taki język to bym nie szukał tu roboty, płaćcie w końcu adekwatnie do rynku i rangi pracownika

Maria
 Pytanie

Na jakim stanowisku pracowałaś i jak atmosfera między innymi współpracownikami? Jakieś imprezy firmowe? Premie?

Adam
@Maria

jak wspomniałem na stanowisku kasjera generalnego. Tak były imprezy świateczne jak i okazjonalne np. u Garego K.Griffitha barbecue w ogrodzie.Atmosfera była fajna - duzo Amerykanów. Dyrektorem hotelu wtedy był Afrykanin tez sympatyczny.

a**

tomek naucz się może pisać po polsku zanim weźmiesz się za pracę w hotelarstwie. Ja jestem osobiście zadowolona z pracy w tym hotelu!! Prawda jest taka że osoby które nie miały potencjału do awansu i nie wiedzą czym jest ciężka praca w hotelu to będą narzekały zawsze !! Ja po 4 miesiącach dostałam duży kredyt zaufania i awansowałam...a przecież to nie możliwe... (podobno) :) pozdrawiam

jaro
@a**

jak tam elektrycy jak zarobki

Emilia
Inne
@a**

Świetnie, że jesteś zadowolona ze swojej pracy i panujących w niej warunków. Czy możesz się z nami podzielić co miało wpływa na tak szybki awans? Jaki warunki musi spełnić pracownik aby mieć szanse na rozwój w firmie?

Były robol malarz
@jaro

(usunięte przez administratora) i 2 metry mułu praca świątek piątek i niedziela elektrycy z czego wiem wcale nie mają lekko jeden na cały ten bajzel w nocy i w święta zapieprz jak w (usunięte przez administratora), jak coś umiesz omijaj ten bałagan szerokim łukiem!

P.K

Będąc tam przez pare lat zauważyłem duże zmiany i to niestety na gorsze. Brakuje empatii wśród pracowników szeregowych czy u przełożonych. Hotel dalej funkcjonuje jakby to były lata 90... W kadrach jest 6 osób, a faktycznie 2 osoby ciężko pracują z stąd te problemy z rekrutacją. (usunięte przez administratora)

ArnoSztos
@P.K

Hotel tak długo pociągnie jak ludzie pociągną-proste.

anonim

(usunięte przez administratora)

ArnoSztos

Potwierdzam

Zostaw merytoryczną opinię o Marriott - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Marriott?

    Zobacz opinie na temat firmy Marriott tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Marriott?

    Kandydaci do pracy w Marriott napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Marriott
Przejdź do nowych opinii