Opinie o Marriott w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Marriott. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Marriott o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marriott w Warszawa

poangielsku

Dzięki za ten wpis. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej...Rozmawiałam z Panią (usunięte przez administratora) z HR. Spotkanie było długie. I powiem, że byłam gotowa podjąć pracę w Mariott. Ale techniczne sprawy sprawiły, że nie zatrudniłam się....Było coś jeszcze dziwnego w tym miejscu....Takie niezdrowe napięcie wśród pracowników(usunięte przez administratora) Tam "coś" bardzo wyraźnie wisi w atmosferze pracy i nie jest to radocha i flow. Ciekawi mnie czy goście hotelu mają jakieś przebłyski. Choć przypuszczam, że nawet jeśli to mają to w czeluściach swoich zadów. A kurcze wszyscy jesteśmy ludźmi... Pozdrawiam i szukam dalej pracy z atmosferą życzliwości.

poangielsku

Tak, nie żart. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Nie mówi po polsku i świetnie wygląda, heh, no modelka! Cała rozmowa odbyła sie w języku angielskim i zaproszenie na rozmowę i kontakt mailowy. Jakoś mnie to nie zdziwiło. A powinno?

Old boy

Mariiot to był ale w latach 90 tych to była klasa i pieniądze do zarobienia teraz to (usunięte przez administratora)

no

(usunięte przez administratora) "Dla osłody" - niby imprezka dla danej grupy pracowników - poleją alkohol, to może kogoś to rajcuje, że inny stawia... A będą obserwować, co i jak (usunięte przez administratora) Teoretycznie czasem może wyglądać, że ludzie się lubią, ale nie jest to prawdą. Jednostki są, to pomogą, ale te jednostki gubią się w tłumie pracujących, a pracy jest od groma. Pracy się nie obawiam(usunięte przez administratora)

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Marriott? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

betty

o grafiku się dowiadujesz; nie ma stałych godzin pracy, że od poniedziałku do piątku 8-16, nie istnieje to pohjęcie. Możesz trafi i na pracę w weekend i w święto

Haha dokladnie

Jeden człowiek na zmianę świątek piątek czy niedziela cały obiekt na 12 godzin szaleństwo...

Emilia

Chyba sam przyznasz mi rację, że to trochę zbyt ogólnikowa informacja. zapewne niedawno brałeś udział w rekrutacji w Marriottcie. To może opowiesz o swoich doświadczeniach, podając jakieś szczegóły? Byłabym bardzo wdzięczna.

Emilia

A o jakie stanowisko ubiegałaś się?Jak sama rozmowa rekrutacyjna?

Tymoteusz

Nie ma ludzi niezastąpionych a czasami takie zmiany robią dużo dobrego.

Szukajacy

Witam. Ostatnio na stewarding szukaja ludzi z szefostwa ...czy warto? Jaka tam jest atmosfera i dlaczego poprzednicy odeszli? Da sie kierowac zalogą tamta co jest?

Franek

Zawsze możecie zmienić pracę ale jestem pewien, że zaraz znajda się chętni. Może doceńcie to co jest?

Wiadomość do użytkownika Dawid...prosze o bardzo pilny kontakt... Podaję maila.... vipp.do77@gmail.com

Dawid....prosze o kontakt vipp.do77@gmail.com

Jak od czasu dodania ostatniej opinii o Marriott zmieniły się warunki zatrudnienia w niej? Napiszcie, jak aktualnie wygląda praca w firmie.

Taktamwyglada

Jest coraz gorzej :)))) wyniki ankiet pracowniczych z dzisiaj - zadowolenie pracowników spadło o ponad 30% od ostatniego razu ????????

mmarriott

Aktualna sytuacja w hotelu w centrum: brak szanowania pracownika!! Pensja??? 1600 na pełen etat i na więcej nie ma co liczyć. Wieloletni pracownicy nawet najlepsi nie dostaną podwyżki. Na awans również nie ma co liczyć. Ilość obsługi w stosunku do ilości gości nie do przerobienia, a dyrektorzy stoją w progu i pokazują palcem co jest źle, biorą "na dywanik". Kierownicy i pracownicy mobbingowani, nie wytrzymują już nerwowo co przekłada się na atmosferę w pracy. Starzy dyrektorzy pozwalniani. Dyrektor operacyjny robi co chce z ludźmi, zatrudnił swoją małżonkę, która jako kadrowa rządzi całym hotelem!! Przestrzegam przed pracą w tej firmie na ten moment,,, na początku jest miło i sympatycznie, ale z czasem poznacie możliwości firmy i osób nią zarządzających. Doszło do tego, że nie ma tam kto pracować, każdy ucieka... Poza tym wszystkim atmosfera jest fantastyczna (poza działem bankietów - tam nie ma czego szukać, sama ukraina i praca za trzy osoby), sporo benefitów, ubezpieczenie grupowe, medyczne, bony na święta. Dobre do wpisu w cv i szukać dalej.

Silviaaaa
@mmarriott

Witam właśnie dostałam ofertę pracy w tym hotelu jako kelnerka, czy jest aż tak źle?

@Silviaaaa

Nie polecam, wszystko co napisano wyżej to prawda, idalne podsumowanie sytuacji, pracownika nikt nie docenia, dyrekcja skupia się na wytykaniu błędów a nie stara się czegos poprawić. Wysiłek pracownika nieporównywalny do zarobków.

@mmarriott

Prawda prawda i jeszcze raz prawda :)

Iza

@madzik piszesz o dużej rotacji. Co jest jej przyczyną? Jak często występują takie sytuacje? Mógłbyś powiedzieć też, czy ten problem dotyczy szczególnie któregoś ze stanowisk?

Iza

Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko Sales Executive (EBC). Co możecie powiedzieć o pracy w Marriott właśnie w tym dziale? Co możecie doradzić osobom, które szukają właśnie dodatkowych informacji o potencjalnej pracy i trafiły właśnie na ten wątek?

stokrotka polna

@How Can I help you? Byłam tam na rozmowie i zaproponowali mi na dziale w ktorym ty pracowałes pensje mniejsza niż w na kasie w lidlu:( CHYBA OD 4LAT NIE BYŁO TAM PODWYŻEK albo ludzie sie pozwalniali poszukuja taniej siły robczej. Nie wierze, ze w stolicy w hotelach sieci na H czy R czy w gupie A. sa tak niskie place przy biegłym angielskim, a moze sie myle.

Witajcie! Napiszcie o aktualnej sytuacji w w Marriott Warszawa Centrum. Widziałem bardzo negatywne opinie. Coś się zmieniło? Warto szukać tam pracy?

Pudełeczko pandory

Spotkanie w gronie przyszłych pracowników: szefowie kuchni ok kulturka,panie rządące hmmmmmm....jest to coś w ich oczach.....taka wrogość......półka wysoka jezeli chodzi o wymagania.....pamiętajmy że zdrowie się ma jedno,znaczy się psychiczne.....robota tylko dla ludzi ze stali......domieszka miękkości niedopuszczalna,i zero wpadek......kasa ta sama w normalnych knajpach lub nizsza.....sprawdz to.....rozważnie....elo

maja

Mechanik utrzymania ruchu rzeczywiście ma szanse tutaj na dobre zarobki, bo przecież odpowiednie premie są tutaj na porządku dziennym. Umowa o pracę jest tutaj rzeczywiście respektowana, ale wiadomo czy pojawiają się jeszcze jakieś benefity socjalne? Dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o Marriott - Warszawa

• Jak się pracuje w Marriott?

Zobacz opinie na temat firmy Marriott tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marriott?

Kandydaci do pracy w Marriott napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marriott