Hotel Marriott

Heathrow

Opinie o Hotel Marriott

mordek

dokładnie, tutaj jak najbardziej jest na to szansa, chociaż po próbnym okresie

linka

marriott - heathrow to kompletna masakra . Atmosfera pracy nie do opisania ,to praca nie dla ludzi brak slow

Słowa kojarzące się z Hotel Marriott (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobre Atmosfera i ludzie tam pracujący są wspaniali Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Hotel Marriott atmosfera pracy Najbardziej nie podobało mi się w Hotel Marriott nic:)

Zostaw opinię o Hotel Marriott - Heathrow

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Marriott