Opinie o Marriott w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Marriott. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Marriott o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marriott w Warszawa

praktykantka

Na praktykach zwiedziłam wszystkie działy.....na recepcji było najfajniej ale otarłam się również o houskeeping i tam był jeden śmieszny supervisior, juz nie pamiętam jak na niego wołali ale chyba (usunięte przez administratora)........ i tak śmiesznie mówił hehe...a najbardziej podobała mi sie praca z (usunięte przez administratora), fajna uśmiechnięta babka, fajni też byli chłopcy na restauracji hihihi....pozdrawiam

gosc

twoich poprzednich postow juz nie ma, co o czyms swiadczy

gosc

zycze pracownikom courtyarda, aby ich szefowie podejmowali rozwazne decyzje na poziomie operacyjnym kierujac sie wylacznie wzgledami merytorycznymi, a nie emocjonalnymi! dotyczy to zwlaszcza kobiet. przenoszenie negatywnych humorow i emocji do miejsca pracy to objaw skrajnego nieprofesjonalizmu i braku przygotowania menedzerskiego (polecam wybrac sie studia MBA i koniecznie na na coaching/warsztaty HR). na szczescie duza rotacja kadr w takich branzach jak hotelarstwo, jest zbawienna dla pracownikow, a takze uczy szefow wspolpracy z roznymi typami osobowosci i nie pozwala na dlugotrwale utrwalanie zlych nawykow w stosunku do nich (pracownicy z dlugim stazem, nie lekajcie sie, kupa miejsc pracy w tej i innych branzach czeka na was w miescie o bezrobociu ponizej 3% jakim jest warszawa :)

Anabelle
@gosc

Dokładnie, każde miejsce pracy jak hotel ma swoje wady i zalety,jednak przyznam Ci racje, kto chce szybko uciekać z tej pracy, musi najpierw wnikliwie przeanalizować fakt czy aby napewno pracował, a nie lenił się

eloy

a mi tu gra. placa na czas lepiej niz na miescie tylko trzeba robic. lenie na pewno nie zarobia ale to wszedzie

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

JayFlo - 2010-02-23 13:52:47 dokładnie tak, kolesiostwo, zatrudnienia po rodzinie, obrażanie pracowników na porządku dziennym. Kiepska organizacja pracy w stylu ..I nie ma nic gorszego niż obijający się (usunięte przez administratora)

chytry lis - 2009-05-22 15:03:02 nie polecam, dyrektor, zarząd, kadry - towarzystwo wzajemnej adoracji, nieposłuszeństwo i własne zdanie nietolerowane. Komunizm głęboki tkwi w tych ludziach... Drogi BYŁY pracowniku, a może napiszesz o swoim "komunistycznym" stylu pracy : czy się stoi, czy się leży..."? Albo o korzystaniu z własności pracodawcy bez skrupułów..? Na szczęście nie musisz się tu już męczyć, biedaku. Zdziwisz się może, ale nam też bez Ciebie lżej

Anabelle

Dokładnie, do dziś pracuję w tym hotelu. Uważam,że jak ktoś jest pracowity to nie jest źle. Nic nie jest za darmo.

JayFlo

dokładnie tak, kolesiostwo, zatrudnienia po rodzinie, obrażanie pracowników na porządku dziennym. Kiepska organizacja pracy w stylu "zawsze tak było, a my wiemy lepiej", nie ma nic gorszego niż wszechmądrość kadry

chytry lis

Zostaw merytoryczną opinię o Marriott - Warszawa

• Jak się pracuje w Marriott?

Zobacz opinie na temat firmy Marriott tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marriott?

Kandydaci do pracy w Marriott napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marriott