Hotel Mazurkas

Ożarów Mazowiecki

Opinie o Hotel Mazurkas

kolega

Nie pamiętam co było w umowie i już mnie to teraz nie obchodzi. Tak czy inaczej odradzam każdemu podpisanie umowy która umożliwia niezapłacenie za kilka dni "próbnej" pracy przy sprzątaniu rzygów korpo-szczurów. Nie powtarzajcie mojego błędu, ceńcie każdy dzień swojej pracy na tyle ile pozwala na godne utrzymanie. Polecam pracodawców którzy kierują się jakimś stopniem etyki, płacenie od pierwszego dnia to jeden z kluczowych elementów, nawet na większości magazynów w Ożarowie to norma.

kolega

Kilka dni na próbę, oczywiście żadnej wypłaty za nie zobaczyłem. Sprzątanie zarzyganych pościeli na porządku dziennym. Tylko dla miłośników chemii i biologii od strony czysto praktycznej.

anna
@kolega 27.07.2016 20:17

A co było w umowie,jakie warunki?

dracon

pracowałem tam ponad rok. szczerze nie polecam. działy się tam przeróżne historie... były dyr gastronomii zaciągnął kelnerkę do łóżka, manager mister solarium z przerostem formy nad treścią, brak współpracy między marketingiem a gastronomią powodująca ciągłe zamieszania i opóźnienia i najwspanialszy wszystkowiedzący pan prezes z wykształceniem ogrodnika wraz z żoną kochającą kwiaty koguciki i inne pierdoły którymi na siłę trzeba było wszystko dekorować... hotel dobry jeśli ktoś chce oderwać się od codzienności zapomnieć o problemach ale naprawdę szczerze nie polecam by pracować tam dłużej

kuba

dobra praca dobry hotel przyjemna atmosfera chociaz daleko jak ktos nie mieszka w okolicy

Zostaw opinię o Hotel Mazurkas - Ożarów Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Mazurkas