Opinie o Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference w Krynica-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat pracodawcy Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference, jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference w Krynica-Zdrój

Kryniczanin

Z daleka..nie szanuja pracownika, jak najdluzej na (usunięte przez administratora) wyzysk i skapstwo na kazdm kroku. Jedzenie na granicy przeterminowania, zupki z proszku itd a ceny kosmiczne. Nie polecam nikomu tam pracowac.

Katarzyna Nowy wpis

Branża hotelarska przeżywa teraz trudny okres z powodu pandemii. Jak koronawirus wpłynął na sytuację pracowników w Czarnym Potoku? Powiedzcie, czy były jakieś redukcje etatów albo coś w tym stylu. Nie mogę nigdzie znaleźć nic o tej firmie dokładnego. Pozdrawiam serdecznie.

Joanna Nowy wpis
@Katarzyna

Z tego co wiem, nikt nie został zwolniony. Odeszło chyba 5 osób, bo znalazło inną pracę. W czasie lockdownów nawet jak nie pracowaliśmy to dostawaliśmy pieniądze. W mojej ocenie obecna sytuacja jest stabilna. Po otwarciu cały czas są goście hotelowi. Wydaje się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Marek Nowy wpis

Tam pracujecie na 12 godzin ?

Kamil

Czy hotel ma nowe przyjęcia do pracy?

Niki Nowy wpis
@Kamil

Uciekaj stamtąd

Ona

Umowę zlecenie dostaje się na dzień dobry i to chyba jedyny plus. Ucinanie premii za byle co, podkreślę premie która zostala wypracowana w punktach. Pani dyrektor operacyjna to jakieś nie porozumienie. Zero kultury, zero szacunku a odzywki do pracowników poniżej krytyki. Jeśli chodzi o śniadania pracownicze to nie są pierwszej świeżości, wiec trzeba patrzeć co się je żeby się nie pochorowac.

Pracownik Biurowy
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Żenada ! Rozmowa w Warszawie w biurowcu JW Construction - oczekiwanie na recepcji 30 MINUT !!! żeby niunia z biura ruszyła tyłek i zeszła na dół po przyszłego/niedoszłego pracownika hotelu czarnypotok.com :) Niunia zeszła, nie raczyła się przywitać, przedstawić ... stwierdziła proszę za mną i zaprowadziła do biura ! Jakaś makabra - pierwszy raz widziałem żeby osoba witająca petenta nie podała ręki i nie przedstawiła się. W windzie śmierdziało od niej jakby nie zmieniała podpaski od tygodnia... OBRZYDLISTWO !!!

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kryniczanin

Tomasz
@Kryniczanin

Czy były perspektywy na poprawę sytuacji o której mówisz? Ciekawi mnie kwestia zarobków, byłeś z nich zadowolony? Daj znać, może jednak znajdą się też jakieś plusy pracy w tym miejscu.

Anka
@Kryniczanin

To jest jakaś bzdura. W życiu nie słyszałam, żeby w Hotelu pracowano na czarno. Nawet gdy sama chciałam pracować na czarno to nikt się na to nie zgodził, na wszystko musi być umowa, wszystko jest rozliczane, wypłaty są na czas. W wielu miejscach pracowałam i wiadomo każdemu pracodawcy można cos zarzucić, żyjemy w Polsce, różnie bywa, jednak tu w Hotelu jest wszystko tip top i jestem zadowolona. Co więcej jeżeli pracownik ma jakiś problem to w pomoc jemu angażuje się kierownik, a nawet Dyrektor. Co do jedzenia to również totalna bzdura, codziennie do Hotelu przyjezdza wiele dostaw swiezych produktow, jak ktos gdzies pracuje to wiele obserwuje. Zupki w proszku? Nie wiem gdzie Pan był ale na pewno nie w Czarnym Potoku....

Tomasz
@Anka

Czyli wszyscy pracownicy dostają umowy o pracę. Możesz napisać jakie są rodzaju - zlecenie, czy bardziej stabilne na czas określony?

Anka
@Tomasz

To zależy, wyższe stanowiska i/lub wykwalifikowani ludzie mogą liczyć na umowę o pracę od początku zatrudnienia. Wiadomo, że większość ludzi dostaje umowy zlecenia bo taki jest trend na rynku hotelarskim i gastronomicznym. Na pewno nie ma tam żadnych "wypłat pod stołem" lub pracy na czarno. Z tego co zauważyłam, hotel nie ma oporów przed dawanie umowy o pracę, to jest kwestia dogadania się. Ja zaczynałam na zleceniu i po pół roku na moją prośbę przeszłam na umowę o pracę, a potem wróciłam na zlecenie, bo jednak na umowie o pracę godziny są limitowane, jest jakaś norma, a ja jestem w stanie pracować po 200 godzin miesięcznie, zawsze wpadnie więcej kasy. Pierwszą umowę zlecenie dostałam na rok, tą drugą którą mam teraz dostałam na dwa lata. Zatrudnienie jest moim zdaniem stabilne, są tu ludzie, którzy pracują od 2012 roku, jest ich kilku. Mam koleżankę, która pracuje na zleceniu od 2016 roku i dwa razy jej proponowali umowę o pracę, ale ona nie chciała, woli zlecenie.

Ona
@Anka

@Kryniczanin pewnie chodziło Panu o śniadania pracownicze.

Wasyl

Ludzie trzymajcie się z daleka od tego hotelu!!! Traktowanie pracownika i warunki pracy są tragiczne. (usunięte przez administratora)

Luidzi

Czy firma w miarę staje do działania po lockdawnie? Warto starać się o pracę?

Rybka

Jak wygląda tam praca na stanowisku kosmetyczki?

Ryszard

Pracowałem w tym hotelu ale wolę robić w kopalni bo jest lrzej i można zarobić

Krystian

Pracowałem pół roku w tym hotelu . (usunięte przez administratora). Nie szanują ludzi . Nie polecam

Jak na ten moment wygląda sytuacja w Hotel Czarny Potok Resort& SPA? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami ciekawostkami?

anonymous

Polecam wyjazd na weekend

Aneta

@hotelowa, warunki zatrudnienia różnią się zawsze ze względu na stanowisko. Jakie inne obszary Hotel Czarny Potok Resort& SPA masz na myśli? Za jakie obowiązki jesteś odpowiedzialna w tej firmie i w oparciu o jakie warunki zatrudnienia je wykonujesz?

Aneta

@Zadowolony Damian ;) - a czy możesz napisać nieco więcej o swoich doświadczeniach związanych z pracą w Hotelu Czarny Potok Resort& SPA? Jak oceniasz warunki zatrudnienia na swoim stanowisku? Czy Hotel zatrudnia swoich pracowników w ramach umowy o pracę? To będzie bardzo ważna informacja dla osób zainteresowanych podjęciem pracy. Często rodzaj zawieranej umowy decyduje o podjęciu pracy w danej firmie.

hotelowa
@Aneta

Kto pracuje jako kelner / kucharz czy ktoś w tym fachu owszem, płacę ma dobrą, i na podwyżki może liczyć, i na mieszkanie, które funduje hotel. Niestety w innych dziedzinach, na takie rzeczy liczyć nie można, bo są tylko "działem dodatkowym" i po prostu się nie liczą

Martyna

Podpowiedzcie mi czy firma potrzebuje pracowników? Wiele dobrego o nich słyszałam.

lola

nie rozumiem tych negatywnych opini pracuje tam od roku... praca w milym zgranym zespole, wiele sie pozmieniało w rzadach i szanuja kazdego pracownika.... ktos sieje propagande ....jeśli tylko chce sie pracowac a nie obijac to praca jest super

Zadowolony Damian ;)

Pracuje tu już prawie rok w (usunięte przez administratora) zespole i tymbardziej nie rozumiem negatywnych komentarzy bo na codzień widzę same miłe,uśmiechnięte i pomocne osoby zarówno z gastronomii,HSK, recepcji,bell-boy'E, ochrona i wszyscy dookoła???? Nawet prości panowie z zewnetrznego zamiatając liście przybija piątkę, kiwną głowa na dzień dobry tylko chyba Poprostu trzeba być tak samo pozytywnie nastawionym. Od roku mam już 2-podwyżkę !!!! Mała ale jednak. Pozdrawiam marnych hejterów którzy są nieudacznikami nie w pracy ale w życiu a ich opinie skomentuje tak: KOZAK w necie (usunięte przez administratora) w świecie , Pozdro ????

Aneta

@Kojot co sprawia, że masz tak negatywną opinię na temat pracy w firmie? Rozumiem, że miałeś zastrzeżenia, co do części pracowników i ich zachowania. Czy jeśli takie sytuacje miały miejsce, to zgłaszałeś je do firmy? @Alex długo pracowałeś w tym hotelu? Piszesz o umowie zlecenie. A czy jest możliwość dostania po jakimś czasie umowy o pracę?

Alex

Pracowałem tam jakiś czas i nie poleciłbym tam nikomu iść. 4 gwiazdki, taa... w tych samych pokojach są zwierzęta, a w następną dobę dzieci się bawią na wykładzinie - oczywiście bez odpowiedniej dezynfekcji. Wypłaty ze zlecenia to loteria, raz będzie np 14-go dnia miesiąca a raz 27-go.

Kojot

Praca w tym Hotelu to koszmar! rzesza ludzi którzy juz nigdzie pracy nie dostali, dowartościowują sie na sobie robiąc innym koszmar w pracy Tragedia OSTRZEGAM....

larwa
@Kojot

święta racja bardzo trafne określenie...

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference - Krynica-Zdrój

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference
2/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Czarny Potok 65