Wodar Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Wodar Sp. z o.o.

Alicja
użytkownik zarejestrowany

@Szu Jesteś zatrudniony w Wodar Sp. z o.o. ? Jakie stanowisko piastujesz? Co więcej możesz napisać o pozytywach pracy w tym miejscu? Z czego jesteś szczególnie zadowolony? Czekamy na Twoją opinię.

Szu

Piątek Świątek i Niedziela praca - widać ewidentnie pejoratywna opinia. Praca jeśli wychodzi w weekend to ma się wolne w tygodniu. Co to oznacza marne wynagrodzenie? Dla Lewandowskiego nie podejmie się roboty za mniej niż kilkanaście milionów EUR Dla niektórego praca za 1200 będzie spełnieniem marzeń. Wynagrodzenia są lepsze jak u innych pracodawców

misiek

Z góry odradzam. Praca świątek ,piątek,niedziela. A wynagrodzenie marne

ella
użytkownik zarejestrowany

w sumie to chyba będę stara się uwas o prace jako kasjer, powyższe komentarze jakoś mnie nie odstraszają - jak jest system dwuzmianowy jak mówicie to chętnie przyjdę pracować

xxxxx

szczerze nie polecam

xxxxx

zdecydowanie nie polecam

hy
użytkownik zarejestrowany

co sadzicie o pracy w tej firmie..chciałbym wiedziec jak jest na rozmowach kwalifikacyjnych,bo wiele zależy od tego pierwszego spotkania, zatem należy się do niego porzadnie przygotować jakie pytania zadaja podczas rozmowy i z czego dobrze jest sie przygotowac zeby dostac te prace dziekuje bardzo za wszystkie odpowiedzi

ewrq

..Krakowskie Przedmieście 24

Jano

Cóż to za specjalistyczne umiejętności operatora? Przecież praca to odbiór z maszyny i pakowanie. Widzę że niektórzy mają niezłe mniemanie o sobie. Umowy o pracę są dla tych co chcą pracować a nie lamerów, którzy po miesiącu rzucają pracę bo gdzieś dostali niby lepsze warunki...Krakowskie Przedmieście 24

maxik

świątek piątek i niedziela z miejscowymi prymitywnymi osobnikami szkoda zdrowia pieniądze kpina 2 tysie powinny byc na łapke minimum

pracus

Pracownik produkcji operator wtryskarek 1680 brutto praca na 4 brygady.

miśia
@pracus 17.01.2014, 16:40
Pracownik produkcji operator wtryskarek 1680 brutto praca na 4 brygady.

umowa o dzieło (usunięte przez administratora) dojechac niema jak kasa marna zwiewajcia stamtad

M....

Powiem tak nie pracuje już tam skończyłem przyjaźń z tym zakładem w grudniu produkcja pracuje non-stop niedziela święta jak Ci wypadnie zmiana co do umowy nie wiem jak teraz najpierw masz o dzieło i trwa trwa o umowe o prace na stałe to raczej lipa

mag-mich@o2.pl

Odradzam większe zakupy w tym sklepie. Kupiłam fontannę, przywieziono mi inną, mimo tego,że dwie osoby z pracowników były przy zakupie. Następnie usłyszałam,że próbuję naciągnąć firmę, bo ta, którą wybierałam (którą wskazałam dwóm pracownikom)jest droższa... Niekompetencja. A ma koniec -[usunięte przez administratora] i żenada. Najgorsze, że wcale nie chodziło mi o pieniądze, tylko o to, żeby fontanna stała w danym dniu z powodu dużej uroczystości.

Hmm ciekawe co za ludzie wypisują takie głupoty? Pracuje wiele lat w tej firmie i nigdy nie czekałam na wypłatę, urlop dostaje bez problemu - powiem wręcz że panuje tu raczej rodzinna atmosfera niż niewolnicza praca? owszem jak wypada zmiana, to pracuje się i w piątek i niedzielę:/ ale przecież to są warunki znane w momencie podejmowania pracy, a nie w trakcie? osobiście polecam

Zostaw opinię o Wodar Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wodar Sp. z o.o.