Opinie o Wodar Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Wodar Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wodar Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wodar Sp. z o.o. w Wrocław

Nie polecam. Jak można pracę zacząć bez umowy? Jak można kserować dowód skoro RODO oraz Ustawa o Ochronie Danych Osobowych wyraźnie tego zabrania. Praca parę dni bez umowy jest pracą na czarno, a ten kto się na to godzi podlega karze tak samo jak firma, która nie chce dać umowy od początku zatrudnienia. Po wysłaniu maila, że najpierw chcę umowę a potem dopiero zacznę pracę co jest oczywiste - informacja zwrotna ze strony firmy, że zawieszają zatrudnianie nowych osób. Co to za firma w ogóle. Brak słów.

@Gość

Sformułowanie ,,w każdym bądź razie" jest niepoprawne, nie staraj się na siłę używać pseudo-intelektualnych zwrotów, bo ci to nie wychodzi.

ciekawa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Jaka aktualnie jest stawka na stanowisku pracownika produkcji konewek i jak wygląda grafik systemu 4bryg? 2/2/3 i dwa dni wolnego 4/4 czy jeszcze jakoś inaczej?

Agata
@Gość

Moim zdaniem dobrze zrobiłeś/aś. Powinna być podpisana umowa jak i pismo o rodo. Ciekawi mnie czy to pojedyncza sytuacja, czy może inni też tak mieli?

@Agata

Raczej mieli i mają, mam potwierdzenie od jednej osoby

Iwona
@Gość

Czyli Twój znajomy aktualnie tam jest i zna aktualne szczegóły od środka?

@Iwona

To nie mój znajomy, tylko powiedział mi to ktoś wtedy kiedy byłam zobaczyć na czym praca miałaby polegać.

Iwona
@Gość

A myślisz, że oni coś z tymi danymi robią nieciekawego czy raczej po prosu sami nie ogarnęli, że robią coś niezgodnego z tym całym rodo właśnie?

@Iwona

Tego nie wiem, ale skoro kserują dowody osobiste to w jakiś sposób mogliby to przypuszczalnie wykorzystać... W każdym bądź razie takie taktyki są niedopuszczalne, a skoro prowadzą taki rodzaj działalności to powinni wiedzieć, że obowiązują przepisy RODO i należy się do nich stosować. Tak samo karalna jest praca na czarno.

Łukasz Nowy wpis
@Gość

Masz racje. Praca bez umowy jest niedopuszczalna. Ale firma ma kilka dni zanim da ci umowę do ręki. Nie musi tego robić pierwszego dnia pracy. Oczywiście dostajesz ją z datą z którą zaczynasz pracę. Ktoś wspomniał że można było tu dostać tylko umowę o dzieło. Ciekawe czy to się zmieniło? I kiedy się ją w końcu dostaje

Kandydat Nowy wpis
@Łukasz

Słyszałem że jest umowa.

Gość Nowy wpis

SzczeryGosc

Pracowałem i to nie tydzień nie miesiąc spory okres czasu liznąłem tej beduinskiej pracy powiem szczerze z czystego serca to jest wyzysk niema czegoś takiego jak na żądanie w tej firmie zapierdzielasz najlepiej by bylo żebyś cały tydzień ludzie z zagranicy maja często większe pieniądze niż stały pracownik traktowany jesteś jak scierwo zero tolerancji zero zrozumienia atmosfera rodzinna jesteście żałośni !!! Jestem ciekaw ile wam pan zdzisiek zapłacił by kłamać w komentarzach jest stała ekipa ludzi normalny gość w miarę to Szymon Maria i Aldona reszta to konfidenci szefa stałe ta sama wypłata czy masz mniej czy więcej godzin średnio 220o nie polecam jeżeli się szanujecie jako człowieka a atmosfera rodzinna to porażka kłamstwo chyba kures... two nic więcej i wyzysk za cenę twojego zdrowia jak ktoś jest głupi incydent tam tracić zdrowie od smrodu i syfu za 2000 to polecam niech idzie do psychologa na konsultacje w obecnej chwili rynek jest otwarty i można przebierać w zarobkach 3000 w miłej atmosferze bez kłamców złodziei i partaczy pozdrawiam

Monszczera prawda
@SzczeryGosc

To prawda co kolega piszę, święta prawda, też tam pracowałam, wyzysk za marne 2000zł,

GOŚĆ

Na umowę o dzieło proponują 12 zł netto czyli to wychodzi 14 zł brutto , a minimalna krajowa jest to 17 zł brutto i nikt nie ma prawa dać mniej niż minimalna bo jest to niezgodne z prawem !

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Wodar Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Firma z dużym doświadczenie, dobrymi opiniami cóż więcej wymagać? Rozwija się , poszerza rynki zbytu, polecam.

Gutek

Sadzę, że dobrze pracuje się wam w firmie. Szkoda, że nie mogę znaleźć ich nowej oferty pracy.

Alicja

@Szu Jesteś zatrudniony w Wodar Sp. z o.o. ? Jakie stanowisko piastujesz? Co więcej możesz napisać o pozytywach pracy w tym miejscu? Z czego jesteś szczególnie zadowolony? Czekamy na Twoją opinię.

Szu

Piątek Świątek i Niedziela praca - widać ewidentnie pejoratywna opinia. Praca jeśli wychodzi w weekend to ma się wolne w tygodniu. Co to oznacza marne wynagrodzenie? Dla Lewandowskiego nie podejmie się roboty za mniej niż kilkanaście milionów EUR Dla niektórego praca za 1200 będzie spełnieniem marzeń. Wynagrodzenia są lepsze jak u innych pracodawców

misiek

Z góry odradzam. Praca świątek ,piątek,niedziela. A wynagrodzenie marne

ella

w sumie to chyba będę stara się uwas o prace jako kasjer, powyższe komentarze jakoś mnie nie odstraszają - jak jest system dwuzmianowy jak mówicie to chętnie przyjdę pracować

xxxxx

szczerze nie polecam

xxxxx

zdecydowanie nie polecam

hy

co sadzicie o pracy w tej firmie..chciałbym wiedziec jak jest na rozmowach kwalifikacyjnych,bo wiele zależy od tego pierwszego spotkania, zatem należy się do niego porzadnie przygotować jakie pytania zadaja podczas rozmowy i z czego dobrze jest sie przygotowac zeby dostac te prace dziekuje bardzo za wszystkie odpowiedzi

ewrq

..Krakowskie Przedmieście 24

Jano

Cóż to za specjalistyczne umiejętności operatora? Przecież praca to odbiór z maszyny i pakowanie. Widzę że niektórzy mają niezłe mniemanie o sobie. Umowy o pracę są dla tych co chcą pracować a nie lamerów, którzy po miesiącu rzucają pracę bo gdzieś dostali niby lepsze warunki...Krakowskie Przedmieście 24

maxik

świątek piątek i niedziela z miejscowymi prymitywnymi osobnikami szkoda zdrowia pieniądze kpina 2 tysie powinny byc na łapke minimum

pracus

Pracownik produkcji operator wtryskarek 1680 brutto praca na 4 brygady.

miśia
@pracus

umowa o dzieło (usunięte przez administratora) dojechac niema jak kasa marna zwiewajcia stamtad

M....

Powiem tak nie pracuje już tam skończyłem przyjaźń z tym zakładem w grudniu produkcja pracuje non-stop niedziela święta jak Ci wypadnie zmiana co do umowy nie wiem jak teraz najpierw masz o dzieło i trwa trwa o umowe o prace na stałe to raczej lipa

mag-mich@o2.pl

Odradzam większe zakupy w tym sklepie. Kupiłam fontannę, przywieziono mi inną, mimo tego,że dwie osoby z pracowników były przy zakupie. Następnie usłyszałam,że próbuję naciągnąć firmę, bo ta, którą wybierałam (którą wskazałam dwóm pracownikom)jest droższa... Niekompetencja. A ma koniec -[usunięte przez administratora] i żenada. Najgorsze, że wcale nie chodziło mi o pieniądze, tylko o to, żeby fontanna stała w danym dniu z powodu dużej uroczystości.

Hmm ciekawe co za ludzie wypisują takie głupoty? Pracuje wiele lat w tej firmie i nigdy nie czekałam na wypłatę, urlop dostaje bez problemu - powiem wręcz że panuje tu raczej rodzinna atmosfera niż niewolnicza praca? owszem jak wypada zmiana, to pracuje się i w piątek i niedzielę:/ ale przecież to są warunki znane w momencie podejmowania pracy, a nie w trakcie? osobiście polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Wodar Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Wodar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wodar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Wodar Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Pełczyńska 146
    51-180 Wrocław