Alta Hotel

Brzozów

Opinie o Alta Hotel

oOo

Receppcjoniści (oczywiście wykształceni z wymaganymi biegłymi jezykami obcymi) mają sporo dodatkowych czynności :-p sprzątanie, gotowanie, kelnerowanie, prasowanie a nawet przygtowywanie pizzerek ktore sprzedawane sa w delikatesach należących do właścicieli hotelu. Właścicielka młodsza odnosi sie do ludzi jak hrabina do chłopstwa. A delikatesy to smród u bród, mięso ponoć z własnej ubojni i to chyba u sąsiadów Słowaków, śmierdzące jakby stare.

klient

Jestem zawiedziona . Już parę razy kupiłam mięso , które w trakcie gotowanie śmierdzi moczem . Do wyrzucenia. To skandal sprzedawać taki towar. Odradzam .

Warunki pracy widzianych oczami pracownika przedstawiaja sie bardzo negatywnie. Ludzie pracuja w tym miejscu ze wzgledu na fakt,ze w tak malej aglomeracji nie ma innej alternatywy a pracodawcy skrzetnie wykorzystuja ta sytuacje. (usunięte przez administratora)

alex

Potwierdzam. Wyzysk pracowników! Recepcjonista jest równocześnie kelnerem, kucharzem, prasowaczem, osobą sprzątającą. Za najniższa krajową. Właścicielka nie lubi gdy personel recepcji siedzi bezczynnie.Oczywiście przy tych wszystkich czynnościach personel ma znać języki obce, być wykształcony, reprezentatywny...

siemka 777

Warunki pracy w Alcie TRAGEDIA.szefostwo wychodzi z założenia,że pracownik to nie człowiek tylko cyborg,który nie ma swojego życia i powinien 24h orać na rzecz Alty.Wyrzucają ludzi z pracy za byle głupotę a wielki DYREKTOR [usunięte przez moderatora] ,który raptem ukończył gastronomik i był dawniej kelnerem w alcie powinien siedzieć za mobbing w pracy co mogą potwierdzić rzesze byłych pracowników.NIE POLECAM ABSOLUTNIE PRACY W ALCIE chyba że ktoś chce się nabawić wrzodów żołądka i nerwicy

KLIENT

OSOBIŚCIE NIE POLECAM , KIEPSKI WYBÓR ASORTYMENTOWY , WŁAŚCICIEL POWINIEN POPATRZEĆ Z POZYCJI KLIENTA A NIE WŁAŚCICIELA .

dyrektor alty brzozów

troche smierdzi w hotelach w sklepach syf i brud wedliny nie swieze

Zostaw opinię o Alta Hotel - Brzozów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alta Hotel