PAŁAC MIERZĘCIN NOVOL SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Mierzęcin

Opinie o PAŁAC MIERZĘCIN NOVOL SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Ula

Jaka jest przyczyna, że tak dawno nie pisał nikt na forum?

Joanna

Pracujesz w PAŁAC MIERZĘCIN NOVOL? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak oceniasz firmę jako pracodawcę. Na co obecnie mogą liczyć zatrudnieni w niej pracownicy? Jak wygląda praca na stanowisku, na którym pracujesz? Takie dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie i trafiły na ten wątek szukając opinii na jej temat.

PM_2017

Aktualne oferty znajdują się w poniższym linku na oficjalnej stronie, która będzie regulanie aktualizowana Zachęcam do odwiedzin: https://goo.gl/VMvTou

kuki

hej! wiecie moze jak to wygląda obecnie z ofertami pracy teraz?

dawny pracownik

Oj chłopie - jesteś odważny. W sumie żal mi Ciebie. Ale powiem Ci jedno na pocieszenie - kiedyś był inaczej

pracownik82

W zakładzie panuje straszny mobbingu, szczególnie w dziale gastro. Wypłaty to czysta podstawa bo pracodawca ciągle mówi o niskich przychodach. Napiwki to śliski temat. Zanim wyjdziesz na salę trochę minie. Nie polecam kontaktów z Panią Kamila gdyż ona w szczególności uwielbia wylewać swoją agresję na innych współpracowników. Zakład od kilku lat ma słaby socjalizm o czym świadczy ograniczenie 1 wyjazdu pracowników na integrację do zera. Podwyżki W tym miejscu są już legendą o ktorwj nikt nie pamięta. Kierownik działu gastronomii stara się panować nad wszystkim za pomocą systemu upomnień dywaników i nagan. Szkoleń nie ma, są jedynie podstawowe programy realizowane przez przedstawicieli handlowych firm alkoholowych itp. Pracując w tej firmie podasz się w rozwoju gdy sam w siebie nie zainwestujesz,pamiętaj że twoje wynagrodzenie Ci na to nie pozwoli;-) Miejsce idealne lecz tylko tylkp idealne dla gości. Pyszne jedzenie, wygodne pokoje, piękne widoki, rewelacyjne zabiegi i spa,dużo dodatkowych rozrywek bilard,kręgle,konie,rowery, kajaki itd....

waiter

Kantor to na pewno źle słyszałeś;) Jeżeli chodzi o gości indywidualnych to jest bardzo dużo(najwięcej weekendy). Napiwkami się nikt nie dzieli, możesz zawsze odpalić coś kucharzowi lub młodemu który Ci pomagał....

kantor
@waiter 06.03.2015 21:56

Wiesz "walter" - ja nie przeczytałem tego w gazecie z ogłoszeniamy.

kantor

Słyszałem, że ten obiekt jest wystawiony na sprzedaż już od dłuższego czasu.

biały

Pytanie mam...Czy dużo jest tam indywidualnych gości...jak tam jest z napiwkami?Można dobrze zarobić bo jak wiadomo dla kelnera to przynajmniej druga wypłata?Czy napiwki są do podziału?

obserwator

Praca dobra dla osób przeciętnych nie ambitnych. Co nie jest negatywne bo nie każdy musi taki być.Im poważniejsze stanowisko tym bardziej dotyczy ta opinia. Stagnacja brak rozwoju ale pensja stała, dobry socjal. Pracodawca ma duże ambicje ale nie potrafi utrzymać wartościowych pracowników. Proponuje negocjować dobre warunki na wstępie bo podwyżki nie zobaczysz nigdy.

MM

Obiekt jest piękny i cały czas się rozwija, gości jest w nim coraz więcej, a pracować trzeba - jak wszędzie. Pracownicy sympatyczni i uśmiechnięci, więc chyba zadowoleni. Ale zawsze się znajdą tacy narzekacze, którym się nie podoba, tylko po co innym zawracają głowy swoimi frustracjami?

M

Nie wiem czy akurat teraz szukają kogoś do kuchni, ale najlepiej skontaktuj się z kadrową w Mierzęcinie.

Bartek W.

Bardzo słabo, nie polecam tej firmy. Złe traktowanie ludzi. Bardzo słabo.

ona

A na jakim stanowisku pracowałaś? Staram się tam o pracę i po tej opinii nie wiem czy tam iść. Proszę o więcej informacji

Zostaw opinię o PAŁAC MIERZĘCIN NOVOL SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Mierzęcin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PAŁAC MIERZĘCIN NOVOL SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA