Hotel Best Western Mariacki Katowice/Mariacki Sp. z o.o

Katowice

Hotel Best Western Mariacki Katowice/Mariacki Sp. z o.o
3 8

Opinie o Hotel Best Western Mariacki Katowice/Mariacki Sp. z o.o

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Powiedzcie co się dzieje teraz w Hotel Best Western Mariacki Katowice/Mariacki Sp. z o.o? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam wysyłać CV?

Witten
@Administrator 03.05.2018 09:05

Rotacja tam taka ,że ludzie w związku z szukaniem innej pracy nie mają czasu pisać. Osoby na wysokich stołkach w tym przybytku są z przypadku. Ale jak się im przyjrzeć to wszędzie po max. 12mies. pracują i zmiana firmy. O czymś to świadczy...

Nat

Praca w hotelarstwie i gastronomii jest specyficzna. Trzeba ja lubić, żeby wykonywać ją dobrze. Ale miejsca też są różne. Mariacki jest jednym z tych fajnych: wypłata co najmniej przyzwoita, a na zleceniu dla studentów to nawet więcej, posiłki pracownicze: śniadania, obiady. Możliwość rozwoju, różnorodność i szansa na codzienne uczenie się nowych rzeczy, a to chyba najważniejsze w "młodym, zgranym zespole" :-)

Q
@Tan 27.12.2017 11:30

A kto im broni na stojąco jesc skoro im to nie przeszkadza to po co sie czepiac. Kazdy jesli chce moze zejsc na socjal. A posilki? Wazne ze wogole sa. Jesli komus sie marzylo ze bedzie w hotelu na zwyklym stanowisku zarabial ponad 2 tysiace na reke to chyba dalej musi pozostac w tej sferze marzen. Jaka praca taka placa. A to gnojenie to wogole nieadekwatne slowo.

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 17 przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat aktualnej atmosfery w firmie Hotel Best Western Mariacki Katowice/Mariacki Sp. z o.o?

Nick
@KucykPony 31.03.2018 14:50

Po co pisac takie brednie kołchozach. Praca jak praca, raz jest ciezej, raz lepiej. Nie popadajmy w paranoje.

Mira Bella

Kolejne osoby się pozwalniały. Piszcie swoje opinie na temat pracy w tym hotelu. Innym ku przestrodze. Na temat kuchni i obsługi opinie są na F.B. z imienia i nazwiska a tu można anonimowo pisać. Ktoś wie czy Tereska jeszcze tam pracuje? Prezesowa się nie zmieniła?

pracujący
@Mira Bella 25.12.2017 22:40

Nikt z moich koleżanek nie narzekał ani kolegów, jest spoko a każdy je posiłki gdzie chce, kuchnię widzę czesto jak jedza na korytarzu ale nie dlatego ze im kazali tylko tak wolą. jest socjal, bez przesady., sa znizki pracownicze z karty a jedzenie jest w mega dobrym standardzie więc nie wiem kto narzeka. wynagrodzenia naprawdę spoko, sa premie dla zaangażowanych. a zwalniali sie ostatnio z kuchni bo jak mówił mi nawet jeden z kucharzy wolą pracować w fabryce albo w firmie 7-15 do domu chociaż tam zarobki niższe. wiec chyba trzeba wiedziec ze na kuchni czy w gastro to mało kto pracuje 7-15 ameryki nie odkrywamy.

Tlika

Szukam opinii osób które tam pracowały. Chodzi o hotel Mariacki ul.Mariacka Katowice Do wszystkich .Zajrzyjcie na opinie o tym hotelu na google. 2 opinie na 5gwiazdek są od pracowników tego hotelu.Jedna Anna Juras dyrektor druga od recepcjonistki.E.D.

Podróżniczka

Do serwisu Gowork Dlaczego kasujecie opinie ?

Mariacki

Szanowna Pani Dziękujemy za opinie. Szkoda że pracownica czyli pani siostra nie ma odwagi by porozmawiać z nami osobiście tak jak każdy pracownik ma możliwość to zrobić każdego dnia. Stawki pracownicze to temat tak indywidualny i zależny od stanowisk i kompetencji że trudno nam tutaj odnosić się do tak poufnych danych. Co do nocowania pani dyrektor czy innych managerów w naszym hotelu to Szanowna Pani aż trudno to komentować. Pani dyrektor jeśli nocuje w hotelu to z oczywistych powodów nie ma powodów by to komentować. Szkoda że siostra nie zauważyła że jeśli dyrektorka nie nocuje czasem sama to też wynika z faktu że jej partner też jest związany zawodowo z naszym hotelem i wykonuje pracę na rzecz hotelu i restauracji o których siostra najwidoczniej nie ma wiedzy. Jeśli nocowanie dyrektora hotelu i jego praca i dostępność w hotelu i restauracji przez 2 tygodnie po otwarciu w obiekcie uznaje Pani siostra za przekroczenie kompetencji to najwyraźniej nie rozumiemy się i nie pracujemy na tych samych standardach. Pomieszczenie socjalne dla pracowników jest dostępne. Co więcej pokojowe mają drugi pokój socjalny na 1 piętrze z którego mogą korzysta więc z całym szacunkiem ale akuratnie ten dział nie jest absolutnie poszkodowany. Szkoda że siostra nie wspomniała o znizka chyba pracowniczych na dania z karty. Przykro nam że tak NIEOBIEKTYWNE i nierzetelne opinie są zamieszczane bez żadnego sensownego i obiektywnego spojrzenia. Zapraszamy w celu weryfikacji. My naprawdę nie mamy się czego wstydzić.

Brygida Siemki

Pracuje tam moja siostra ale ona się boi krytykować ze względu na pracę. Zarobki pokojowej to najniższa możliwa płaca czyli 13zł brutto/godzinę.Tyle samo zarabiaja inne działy.Traktyja ludzi jak na plantacji bawełny. Nad siostrą jest kierowniczka i dyrektorka która mieszka w tym hotelu ze swoim gachem. Podobno ale nie wiem czy to prawda inni pracownicy to pozwalniani ludzie z innych hoteli.Brak posiłków.Kamery i 1ubikacja dla wszystkich pracowników.Ostatnio czekała 40min by wyjść do domu bo się kucharze kompali...

Zostaw opinię o Hotel Best Western Mariacki Katowice/Mariacki Sp. z o.o - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Best Western Mariacki Katowice/Mariacki Sp. z o.o