Opinie o Atalian Holding Sp. z o.o. w Kraków Bularnia 5

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Atalian Holding Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Atalian Holding Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atalian Holding Sp. z o.o. w Kraków Bularnia 5

Pani Maria Martinsson

Właśnie dokonałem wypłaty 18 000 euro z mojego portfela bitcoin na moje konto bankowe po dwóch tygodniach handlu z panią Marią Eduardą Bernardo. Zainwestowałem tylko 800 w mój portfel, a następnie pomogła mi handlować pieniędzmi, które zainwestowałem i pomogła mi osiągnąć większe zyski z moich inwestycji, skontaktuj się z nią teraz na e-mail meduardabernardo132@gmail.com, ona jest profesjonalnym traderem binarnym i istnieją inne plany inwestycyjne, kontakt jej przez e-mail meduardabernardo132@gmail.com i przez Whatsapp +1 (847) 716-2201 pozdrowienia Pani Maria Martinsson

jakie są szanse na to, że odzyskam swoje pieniądze, płacę już prawie rok 2tys raty kredytów które wyłudził Aspen Holding, jak sobie z tym poradzić

Przemysław

Ludzie nie bójcie sie doradzę odezwijciesie i pierwszy krok to policja później bank to są wasze pieniążki nie wstydzcie sie tego błędu musimy razem działać tylko tak odzyskamy swoje ciężko zarobione. Oszczędności całego zycia

leszek
@Przemysław

Wita pani benia adres e-mail to benia49@tlen.pl lub benia49@intercity.pl pisze pozew zbiorowy do warszawskiej prokuratury ja juz dostalem z policji powiadomienie o wszczeciu dochodzenia ale za wiele nie licze ale gdy nas bedzie bardzo bardzo duzo to wygramy i odzyskamy nasze pieniadze w banku zlozylem druga reklamacje ,wiec prosze o skontaktowanie sie z pania Benia ktora ma juz gotowy pozew,pozdrawiam

Ewelina
@Przemysław

Dzien dobry. Dzisiaj dzwonili do mnie z Aspen ze miałam włączony automatuczny handel i jest na moim koncie 3400 dolarów. Ściągnęłam aplikcje o ktora prosil. Pozniej zaczelam czytac Panstwa opinie. Natychmiast uniweznilam karte. Co dalej mam zrobic zeby nie pogorszyc swojej sytuacji? Aplikacje z komputera tez odinstalowalam

@Ewelina

Najważniejsze zrobiłaś. Nie wdawaj się z nimi w żadne dyskusje, propozycje, że pomogą ci przelać środki na Twoje konto.

@Ewelina

Witam. Proszę olać to może pani zobaczyć saldo jeżeli coś jest i weryfikowala pani konto proszę nacisnąć wypłata i to wszystko jeżeli nie weryfikowala konta pod żadnym pozorem nie daj się namówić

Ena89
@Przemysław

Jak mam odzyskać swoje pieniądze proszę pomóż mi bo niestety utopilam pieniądze.

@Ewelina

NAWET NIE WIESZ-ŻE MASZ UKRYTY ICH PROGRAM W KOMPIE/będą węszyć/kopać w koncie Bankowym, poczcie.ZASTRZEDZ .wymienić trzeba DOWÓD OSOBISTY>.A TWÓJ ZASTRZEDZ W BANKU..Bo są w stanie wkleić i wyprowadzać kredyty"..Broń BożBędą Cię kręcić/jak mnie/kasy już nie zobaczysz/!MI zwracają od LISTOPADA 2-19/I 250$ WISI I PRAWD,.PRZEPADŁO! nie daj się nabrać że masz na koncie jakąś kwotę>ŻADAJ WYDRUKU KONTA..W ICH BAZIE/ nie daj się wciągnąć w kredyt'~pod pozorem niby prania brudnych pieniędzy../oszustwo~na wielką skalę~!ZGŁOŚ POLICJI TEMAT..>nie zatwierdzajcie NIEZNANYCH,PODEJRZANYCH traskakcji kodem bankowym!TAK MI WYROWADZILI NIECHCIANY KREDYT!23000ZŁ/+OPŁATY KREDYTU!

Milena
@Przemysław

Witam. Niestety wpłaciłam pieniądze w listopadzie 2019, zgłosiłam AH zamknięcie konta i wypłatę pieniędzy, po dwóch miesiącach ktoś się odezwał o nr konta do zwrotu, podałam, następnie pół roku cisza, teraz znowu ktoś się odezwał i żąda ode mnie ruchu środków na koncie w postaci kredytu w wysokości 4500, bo środkami handlował robot i jest 5000 USD, jeżeli tego nie zrobię, nie wypłacą środków i będę miała problemy z KNF... Nie wiem co robić, proszę o pomoc.

@Milena

zgłoś na policję i do banku , bo Cie okradną

@Milena

Bez obrazy ale nie mogę patrzeć na naiwność ludzką. Jeszcze powiedz że weryfikowala Pani/Pan konto w AH ? Bo jak tak to nie pora martwić się o to co z niby środkami na ich koncie tylko co zrobią z danymi osobowymi.

MARK

JAK NAJDALEJ OD TEJ MAFIJNO PRZEĘPCZEJ, ORGANIZACJI A RZĄD ICH NIE LIKWIDUJE BO MAJĄ DODATKOWE DOCHODY. JAK NIE WIRZYCIE TO ODTWÓRZCIE WSZYSTKIE TE WIELKIE AFERRY, BO WSZYSTKIE MNIEJSZE RANGI POWIATOWEJ, GMINNEJ I OCHODNE SĄ OD RAZU SZYBKO POD DYWAŃ - DOWÓD RAPORT Z KOMISJI MACIARAWICZA ??????????? TAK WIĘC ASPEN, AGRICOLE, NEXT, TRADE 5000, I POZOSTAŁE POPROSTU ŻEBY DZIEŁAĆ TAK SWOBODNIE I BEZKARNIE MUSZĄ MIEĆ NIEŹLE OPŁACONYCH W TEMACIE UDZIAŁOWCÓW, TKICH UKŁADÓW SĄ DOSŁWNIE SETKI. GDZIE SIĘ NIE SKIERUJESZ UCZCIWE W TYM KRAJU , SAME (usunięte przez administratora) I ZGNILIZNA. I TAKIE FIRMY, SĄ MIĘDZY INNYMI BAKTERYJNĄ POŻYWKĄ DLA TEJ ZGNILIZNY I ROZRASTANIA SIĘ TEGO BAGNA, NIESTETY. PODAĘ JEDEN Z WIELU LINKÓW W GOGLACH Z OPINIAMI NIEDOSZŁYCH AKCJONARIUSZ ZARABIAJĄCYCH NA GIEŁDACH ŚWIATA KORZYSTAJĄCYCH ZE ""WSPANIAŁEJ"" FIRMY ASPEN HOLDING. CZEKAM NA WASZE OPINIE I WASZE ZDANIE, A MOŻE TAK ZEBRALI SIĘ WSZYSCY POSZKODOWANI ZAŁOŻYLI STOSOWNĄ ORGANIZACJĘ POSZKODOWANYCH PRZEZ TE WSZYSTKIE DZIAŁAJĄCE BEZPRAWIE OKRADAJĄCTYLE POLAKÓW, NAPEWNO W CZĘŚCI TRACĄCYCH DOROBEK CAŁEGO ŻYCIA. A SWOJĄ DROGĄ W JAKI SPOSÓB I ZA JKĄ ŁAPÓWKE OTRZYMAŁA ONA REJESTRACJĘ 1 STYCZNIA 2020 ROKU KIEDY KILKA LAT WCZEŚNIE (usunięte przez administratora) SETKI POLAKÓW DZIAŁAJĄC BEZ WYMAGANYCH REJESTRACJI I CERTYFIKATÓ OBOWIĄZUJĄCYCH W POLSCE, Z WPISANĄ NA CZARNYCH LISTACH ????????? CZEKAM NA WAS

@MARK

Niestety naiwność i chciwość ludzka jest paliwem dla takich firm. Każdy kto dał się w to wciągnąć widział niebotyczne zyski, które rzekomo miały wpływać na nasze konta za nierobienie nic....To ta magiczna siła, która się nazywa pieniądzem skusiła ludzi do łatwego zarobku....więc teraz nie płaczcie, że straciliscie kupę kasy....Bo to tylko i wyłącznie przez chciwość. Nic nie ma za darmo i tyle w temacie. No i zapomnijcie że jakaś prokuratura wam pomoże itd. Kasy już nie będzie... A firmy dalej będą łapały takich frajerów!

Tadek
@MARK

Dzien dobry, z kad ma Pan ta informacje? "A SWOJĄ DROGĄ W JAKI SPOSÓB I ZA JKĄ ŁAPÓWKE OTRZYMAŁA ONA REJESTRACJĘ 1 STYCZNIA 2020 ROKU"

@SonyListon

właśnie nie o zyski chodziło a raczej brak umiejętności poruszania sie po platformie i to zostało wykorzystane.

@anonimowo
@SonyListon

Hej, ja swoje konto niestety zweryfikowałam i teraz bardzo zastanawiam się co zrobić, a wszystko przez telefon pana oferującego mi wypłatę środków, ktôrych nie ma, kiedy wytłumaczyłam mu, że nie ma co wypłacać to najzwyczajniej w świecie się rozłączył. Przestałam się przejmować tym kontem w momencie jak straciłam zainwestowane pieniądze, ale to nauczka, bardziej martwią mnie dane. Co zrobić ?

@anonimowo

Tak zrobiłam, wysłalam tez odrecznie napisane rozwiazanie umowy z zastrzeżeniem do posługiwania się moimi danymi, niestety nikt nie odpisał. Bardziej interesuje mnie kwestia opłaty za nieaktywność na koncie, jak chcieliby to rzekomo wyegzekwować.

@@anonimowo

Nic nie zrobisz. Twoje dane zostały przez nich wyłączone i nie wiadomo co się z nimi stanie. Czy zostały gdzieś sprzedane czy wykorzystane w jakiś inny sposób. Na pewno zalecalbym zgłosić na policję ten fakt i zmienić dowód i prawko. W razie jakby gdzieś ktoś je użył w przestępstwie to będziesz w jakimś stopniu kryty. Chociaż obecnie u nas w PL dzieją się różne cuda

Dorota
@@anonimowo

No wlaśnie, mnie tez to interesuje. W jaki spoosb mozna tę umowę zerwać i jakie są realne konsekwencje? Nie ma z ich strony żadnego kontaktu. Czy za jakiś czas będziemy zaskoczeni jakimś powiadomieniem o obowiązku zapłacenia jakiejś niebotycznej sumy?

janusz
@Dorota

Do mnie tez dzwonią że mam do wypłaty 5000USD.Reklamacje bank mi odrzucił.Konto zweryfikowałem .Na policje tego nie zgłosilem pogodziłem sie z ta stratą .Karte zmienilem.Co mogę zrobić zeby nie stracić więcej

@janusz

Jeżeli zweryfikowales konto to dałeś im swoje dane osobowe a teraz mogą zrobić z tym co chcą. Najgorsza z możliwych rzeczy. Przede wszystkim zgłoś na policję bo ktoś kiedyś może użyć twoich danych i zmień dowód i prawko. Do banku pisz ponowną reklamację. Kasy nie odzyskasz na 100000%. No chyba ze po reklamacji pozytywnie rozpatrzonej bank Ci zwróci te 250 dolcow

@MARK

Będą Cię kręcić/jak mnie/kasy już nie zobaczysz/!MI zwracają od LISTOPADA 2019/I 250$ WISI I PRAWD,.PRZEPADŁO! nie daj się nabrać że masz na koncie jakąś kwotę>ŻADAJ WYDRUKU KONTA..W ICH BAZIE/ nie daj się wciągnąć w kredyt'/JAK >JA/~pod pozorem niby prania brudnych pieniędzy..I WYPŁATY 4500$,/oszustwo~na wielką skalę~!ZGŁOŚ POLICJI TEMAT..

@@anonimowo

JaK Naj szybciwej zastrzedz w Banku-DOwód Osobisty, Kartę Bankową -/wymienić na nowe! Inaczej rozpoczną się /jak u mnie procedury NIECHCIANYCH KREDYTÓW!ZMIENIAĆ hasłą poczty,lub zmienićskrzynkę E-mail. hasło konta banku- zmienić/a nawet konto!

@Magic"

Niestety ludzie czasami zachowują się jakby byli oślepieni przez jakąś nieznaną siłę. Wysyłają bez żadnej postawy prawnej swoje dane osobowe włącznie ze skanami własnych dokumentów. Przecież to zwykle wyłudzenie danych osobowych, które są dalej sprzedawane w celu zaciągnięcia kredytu, wyłudzania pieniędzy itd itd...Ci wszyscy co zweryfikowali swoje konto w AH i podali komplet danych osobowych będą mieli w najbliższym czasie poważne problemy...Niestety...

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Atalian Holding Sp. z o.o..
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
BARBARA

Dziś, tj. 28.03.2020 r. zadzwonił do mnie mężczyzna, którego głos znałam i powiedział mi, że kończy się nasza umowa (choć dawno z niej zrezygnowałam!!!!) i powiedział, że powinnam przejąć moje środki, które zgromadziły się na moim koncie. Następnie udając, że chce pomóc mi w tej transakcji pokierował mną, ale kiedy skończyliśmy "sesję" - weszłam na moje konto i zobaczyłam, że UKRADŁ mi z konta 1.500 złotych. Nie znam nazwiska tego człowieka, ale poprzednio - przed moją rezygnacją kontaktował się ze mną MAREK KAWECKI, podając maila marek.k@aspenholding.com. Proszę o interwencję i zwrot moich środków!!!!

@BARBARA

Bardzo ci współczuje, ale niczego nie odzyskasz już. Właśnie w ten sposób nas (usunięte przez administratora), że pomagają w wypłacie i przejmują środki.

@BARBARA

złóż reklamację w swoim banku i zgłoś przestępstwo na Policję

@BARBARA

Ludzie na litość boską przestańcie być takimi chciwymi naiwniakami. Dlaczego pozwalacie zdalnie sterować waszymi komputerami lub robicie zdalne transakcje. Właśnie przez taka Wasza głupotę was okradają. Jeżeli nie mają dostępu zdalnego do komputera i Wy macie trochę oleju w głowie żeby samodzielnie nie wpłacać im pieniędzy to nic wam nie zrobią i nie stracicie ani jednej złotówki.

@BARBARA

I nie daj się czasami znowu zmanipulować , bo na pewno będą ci proponować REINWESTYCJĘ tzn. żebyś znowu wpłaciła po to żeby odrobić

Vlad

Chyba kluczowym dla wszystkich poszkodowanych byłoby teraz znalezienie osób, które są w trakcie współpracy z tą firmą. Telefony, sesje przez AnyDesk. To dałoby Policji na pewno większe możliwości namierzenia i dotarcia do tych ludzi. Jeśli ktoś zna, lub jest taką osobą koniecznie proszę zostawić do siebie kontakt.

@Vlad

wszystkie nr telefonów ( wraz z aparatem tel. ) i nagrania dźwiękowe przekazałam policji we wrześniu 2019 r. i jak dotąd nic się nie dzieje...

OSZUSI IZLODZIEJE!!!Badzadzcie Ostrozni nie WIERZIE ASPEN HOLDING!!! Mnie B.OSZUKALI NIECH NIKOGO WIECEJ NIE OSZUKAJA!!! TO PROFESJONALNI OSZUSCI ,SPECJALNIE W TYM KIERUNKU SZKOLENI!!!!!!!!!NIE DAJCIE WEIE O S Z U K A C ! ! ! !

MARK

I JESZCZE JEDEN LINK. MARK / MAREK KNOPIK https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21670225

MARK

PRZEPRASZAM, ZPOMNIAŁEM O LINKACH DO GOGLI POZDRAWIAM MAREK KNOPIK https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21670225 https://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/1435387,aspen-holding-agricole-trade-wyludzanie-danych.html https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?t=32673 https://scamrecovery.net/aspen-holding-review/?gclid=Cj0KCQjwpfHzBRCiARIsAHHzyZqTSgsRf--QAbZXWfh81ufJtv_BVN1jrf7yy89Tc0KhTYnkYcycrkkaAnfjEALw_wcB

Bolo

Przecież takiego typu firmy działają w Warszawie w ekskluzywnych biurowcach i nikt z tym nic nie robi. Czemy rząd tego nie sprawdzi? Nie dziwi Was to?

@Bolo

Dlaczego rząd z tym nic nie robi to nie wiem. Bardziej mnie interesuje dlaczego policja jest kompletnie bezradna. Podobno mają zespoły zajmujące się cyber przestępczością, ale wygląda na to, że to fikcja literacka. Jak im przyprowadzisz złodzieja za kołnierz to wtedy ogłaszają sukces.. Mnie się udało wysłać do Rzeszowa dokumenty i otrzymałam informację, że moja sprawę dołączyli do sprawy przygotowawczej. Czy prokuratura da radę? Nie wiem . Wszystko zależy od determinacji

Radek

Dzwoniła do mnie Pani Katarzyna Domaradzka z Aspen. Ponownie chcieli abym aktywował konto. Jak sie zapytałem gdzie są moje pieniądze to powiedziała że ma problemy z połączeniem i zadzwoni pużniej po czym się rozłączyła. Odpowiadają czasami na maile, ale ciągle uporczywie chca aktywacji konta. Męczy mnie ta cała sytuacja tym bardziej że w domu nie mówiłem jeszcze o niczym. Na tym forum, czuje się zrozumiany, wiem że nie jestem sam. Dzisiaj trzeba bedzie porozmawiać o tym z żoną. Jeśli sprawa trafi do sądu to nie ma sensu zatajać przed najbliższymi.

Jeleń
@Radek

Nie weryfikuj konta ! Opowiedz zonie ! Nie ma sie co wstydzic ! Tez przez to przechodze . Glowa do gory

Radek

Witam. Moja ''przygoda'' z aspen zaczęła sie w listopadzie. Wpłaciłem pieniążki, ale jak zażadali ''weryfikacji konta i podania wszystkich danych to mnie ocknęło.Nie weryfikowałem konta, Na początku bombardowali mnie telefonami, co chwile z innego nr, nawet po 20 razy. Wszedłem na to forum, po czym zadzwoniłem do banku, zastrzegłem karte, i złożyłem reklemacje. Dostałem od banku decyzje odmowną. Aspen nie odpisuje na maile, nie odpowiada. Wszedłem na swoje konto w Aspen i konto jest puste.Dzisiaj dzwoniłem do banku jeszcze raz, mam wrażenie że zostałem żle zrozumiany. Wytłumaczyłem całą sytuacje, złożyłem reklamacje ponownie. Chciałbym dopisać się do sprawy w sądzie. Spisałem nr akt w Rzeszowie. Będe walczył ale ciężko się przyznać w gronie najbliższych że można być tak naiwnym.

@Radek

Też mam ten kłopot, że nie przyznałam się najbliższym, bo sama siebie nie podejrzewałam o taką naiwność. Siedzę i dłubię zgłoszenie do Prokuratury. Mam nadzieję, że dzisiaj skończę i jutro wyślę.

@Mala

Czy mogła byś mi wysłać jakiś wzór pisma do prokuratury? mój mail krzysztof953@interia.pl

Elżbieta

Pobrano trudno ich namierzyć...

Jozek
@Elżbieta

Zgadza się. Spółka zarządzana jest przez Next Trade Ltd, zarejestrowana gdzieś na końcu świata w raju podatkowych, Vanuatu Port Vila PO BOX 1276. Czytałem na stronie pewnej kancelarii, że prawo tam bardzo niechętnie ujawnia członków zarządu zarejestrowanych spółek, albo nie robi tego wcale. Strona internetowa zarejestrowana anonimowo. To to samo (usunięte przez administratora) co Olympus Markets. Szkoda gadać.

@Jozek

zgadza się ale nie można handlować bez licencji i tu mamy przewagę powiem tak im więcej z nas zgłosi sprawę do prokuratury okręgowej w Rzeszowie tym bardziej będą musieli się przyłożyć do sprawy a jak to olejemy to takich jeleni jak my będą szukać dalej czy chcecie by inni czuli się tak jak wy chyba nie bo w moim przypadku jest to tragedia oszczędności całego zycia gdzie człowiek zepier..... I w taki prosty sposób oddaliśmy je kuuur.... Ale byłem naiwny i dalej od początku trzeba zapi..... 2x mocniej a niestety lata lecą i tylko w nas siła by inni nie przechodzi to samo

@Jozek

Aspen Holding spzoo ma tez w Polsce KRS, NIP, Lokalizacja Ul. Bularnia 5 31-222 Kraków, województwo MAŁOPOLSKIE Nazwa firmy ASPEN HOLDING SP Z O O Numer NIP 9452188857 Numer KRS 0000589109 ASPEN HOLDING SP Z O O to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Powstała w 2015 roku. Forma prawna firmy ASPEN HOLDING SP Z O O to Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Jest w KRS Zarząd, jest Prokurent - może te informacje będą przydatne :)Prokuraturze

Pablo

Nie poddawajcie się. Walczyłem z nimi od grudnia. Wszystko zweryfikowałem a oni sprytnie konto wyczycili. 3 razy składałem reklamacje do banku PKO BP, brakowało zawsze jakichś szczegułów. Za 3 razem powiodło się pomyślnie i uznali reklamację i zwrócili mi sumę 250 USD - wysokość która została pobrana z konta w złotówkach. Tak, że nie poddawajcie się. Piszczie i reklamujcie. Jak codziennie wysylałem info do aspen kontakt całkowicie się urwał. Bank uratował.

@Pablo

Weryfikowaleś konto czyli podawałeś wszystkie dane osobowe. To gorsze niż strata tych 250 dol. Radzę zmienić dowód i prawko i zgłosić taki incydent wyłudzenia danych osobnych. Bo za jakiś czas możesz mieć z tego powodu bardzo poważne problemy.

@SonyListon

Tak, zgłosiłam wyłudzenie, (usunięte przez administratora) To prawda 250$ to pryszcz wobec ukradzionych pieniędzy. będę walczyć, może coś się uda

@Pablo

Chyba dlatego oddali że to tylko 250$ Czy komuś oddali więcej?

Lindsey Stirling

dla mnie ta firma to (usunięte przez administratora) mi 250 usd gorsze jest to że ich psełdo konsultant próbował mi z konta zajeba.../ 17 000 zl jak chcecie to podam wam muj nr telefonu

Mala

Dla mnie ciekawą sprawą jest indolencja policji i prokuratury.Potrafią namierzyć telefony, IP kiedy ktoś puści nieodpowiedni wpis np na Fb, a tutaj okazuje się , że są mało operatywni. Właśnie szykuję pismo do Prokuratury i chcę swoją sprawę dołączyć do Rzeszowa. Ciekawe czy to się uda. Walczę i mam nadzieję, że wystarczy mi determinacji (banki, Aspen Holding,) Gdyby zdarzyło się coś interesującego w tej sprawie dajcie proszę znać.

Syla

Od listopada walczę z Aspen. Dziś dostałam maila ze oddadzą pieniądze na konto. Ale męczyłam ich odstąpieniem 2 razy w tygodniu. Także nie poddawajcie się

@Syla

Jak środki będą na koncie wtedy może pani świętować

Lena
@Syla

A weryfikowała pani u nich konto ?

@Przemysław

Na szczęście wpłynęły. Jeden problem z głowy

@Lena

Nie weryfikowalam konta

@Syla

Mam nadzieję, że nie zaczęła Pani świętować. Pisze pani, że obiecali oddać. Jak oddadzą to proszę dać znać i wtedy pogratuluje Pani wytrwałości. Też zamierzam ich gnębić, ale oddałam sprawę na policje i ich też będę cisnęła. W razie czego pójdę do prokuratury i złożę tam doniesienie.Nadal czekam na jakieś głosy i argumenty użyte w próbie odzyskania środków.

Uważajcie

Witam serdecznie, Panie Przemyslawie. Ja do Pana wysylam instrukcje dla aktywacji Pana konta. W kazdym razie Pan moze dokonac aktywacji samodzielnie. Dla tego zeby aktywowac swoje konto najpierw musimy wejsc na nasza strone: https://dowmarkets.com/pl/ Dalej wybieramy rozdzial "DEPOZYT". Tutaj Pan zobaczy rozne systemy platnicze. Wybieramy "VISA PAY CENTER". Zobaczy Pan 2 pola: waluta i kwota. Waluta musi byc USD, kwota - 250. Naciskamy "Wyslij". Pan zostanie przekierowany na strone gdzie musimy podac dane z karty. 1) W pierwszym polu Pan wpisuje numer karty 16 cyfr 2) Ponizej data waznosci(miesiac i rok) 3) kod CVC(CVV) - 3 liczby z tylnej strony karty. 4) Card Holder - Imie i nazwisko Pana (NIE UZYWAJAC POLSKICH ZNACZKOW) Dalej naciskamy "PAY" i Pan bedzie przekierowany na strone swojego banku, gdzie musimy potwierdzic transakcje. Albo Pan dostanie kod w SMSie, ten kod trzeba wpisac w odpowiednim okienku i nacisnac "Akceptuj" albo trzeba bedzie zalogowac sie do swojego banku i tam potwiedzic transakcje. WAZNE!!!!! zeby u Pana na karcie nie bylo ustawionych zadnych limitow na transakcje internetowe. Albo powinne byc ustawione powyzej 1000 zl. Pozdrawiam, Wladyslawa Wojcik

ZUZA2

GetinBank 2 tygodnie temu napisali pismo, że nie mogą uznać reklamacji, ale nie sytuacja może ulec zmianie. Wczoraj zaglądam na konto i niespodzianka, kasa wróciła (całe 250$). Teraz tylko strach co będzie dalej, (nie da się zamkną konta na stronie Aspen H)

@ZUZA2

A weryfikowales konto czyli innymi słowy mówiąc, wysylalas im skany dowodu, karty i inne dane osobowe???

zuza2
@SonyListon

Nie, Gdy chcieli weryfikacji wtedy zaświeciła mi się zielona lampka i zaczęłam szperać po internecie, trafiłam na komentarze tutaj i dzięki nim dowiedziałam się, że jest coś takiego jak obciążenie zwrotne.

@zuza2

I słusznie. Weryfikacja to najgorsze zło z możliwych. To zwykle wyłudzenie danych i fatalne w skutkach.

Zbyszek61

Zostałem okradziony przez Aspenholding 12.10.2019r,za pomocą doradcy menadzera który telefonicznie,kierował operacją fonansową zakupu EUR/RUB na Foreksie za tzw,,jednym kliknięciem,,po czym z depozytu na rachunku zniknęło 236$ a następnie opłaty i koszty rozliczenia zysku/straty wyzerowały moje konto. Jak odzyskac pieniądze i zamknąć konto e Aspenholding,prodze o odpowiedź

HIRO
@Zbyszek61

230 $ to nic w porównaniu z tym co możesz stracić. Raczej nie odzyskasz zamykaj konto jak znajdziesz na forum i jak najdalej od AH to banda złodziei i naciagaczy. Uwiesz mi ja stracilem tysiace . Pozdr

Maciek
@Zbyszek61

U mnie było to samo straciłem wszystko a teraz walczę o zamknięcie kąta

Zostaw merytoryczną opinię o Atalian Holding Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Atalian Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atalian Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atalian Holding Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Atalian Holding Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 27 ocen.

Atalian Holding Sp. z o.o.