Opinie o Atalian Holding Sp. z o.o. w Kraków Bularnia 5

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Atalian Holding Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Atalian Holding Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atalian Holding Sp. z o.o. w Kraków Bularnia 5

Witam. interesuje mnie przybliżenie zarobków oferowanych na stanowisku Business Analyst. W ofercie jest napisane, że 3 lata doświadczenia to minimum. Przy nim jaka może być potencjalna stawka a ile oferuje się osobie, która ma już za sobą prawie 5 lat?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy w Atalian Holding Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Aria Nowy wpis

I invested $65k with Pocket Option, and they refused to release my deposit and profit, then was asked to verify my address which I did, 2 weeks (usunięte przez administratora) the line, I didn't get my money. I kindly ask anyone who reads this review not to invest on this platform. I was able to recover my money by getting in touch with mustangggrc@gmail.com. They are highly recommended by me. They helped me recover my lost fund which was taken from me by those frauds.

Cześć, czy jesteście może zorientowani w temacie tamtej poruszonej prokuratury? Dopiero co tu jestem a już takie jakieś komentarze się tu pojawiały i mnie to zaciekawiło. Właśnie tak samo przez te zbieżność nazw, o której pisali i mnie firmy się pomyliły. Czyli co się dzieje w tej tutaj? Jest już całkiem zamknięta?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Atalian Holding Sp. z o.o..
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Przejrzałam komentarze i widzę, że dotyczą one strony internetowej o tej samej nazwie, co krakowska spółka Aspen Holding, na której profilu piszemy. Pomyślałam, że pokażę Wam komunikat Prokuratury Krajowej: https://pk.gov.pl/aktualnosci/aktualnosci-prokuratury-krajowej/prokuratura-ostrzega-przed-aspen-holding/ Na samym dole grubą czcionką śledczy piszą, że spółka nie ma związku z tym, o czym tutaj piszecie, po prostu jest tylko zbieżność nazwy.

@Marta

Witam Cię Marto, wszystko to prawda. Krakowska sp z o o. Aspen Holding nie jest uwikłana w proceder przestępczy. Wszyscy piszemy o ASPENHOLDING-platformie giełdowej, która wyłudza pieniądze, (usunięte przez administratora) ludzi że są zarobione pieniądze itp.... Zgłosiłem wszystko na policje, do prokuratury krajowej. Nie było tam ani słowa o krakowskiej AH.

mala
@Marta

Nie wierzę w link z prokuratury. AH miała adres w Krakowie. Zgłosiłam ich niegodne zachowanie do prokuratury.

@mala

Cześć i co w tej sprawie prokuratura robi?, skoro NADAL przybywa poszkodowanych.

@Sebastian

W takim razie po co piszecie o działalności zagranicznej platformy giełdowej (której strona już jednak nie działa) na profilu INNEJ, polskiej firmy? Na miejscu tych Krakusów załamałabym się, albo poleciała do sądu gospodarczego, zmienić nazwę spółki. Jak można dosłownie zalewać czyjś profil bez sprawdzenia, czy to ten profil, o który mi chodzi? Ręce opadają. I jeszcze @mala - nie wierzy w link do prokuratury :D Kosmos.

@Marta

Owszem, Prokuratura napisała iż zbieżność nazw jest przypadkowa... tak czy inaczej Aspen Holding tj pseudo platforma giełdowa to zorganizowana grupa przestępcza. Przybywa osób poszkodowanych. AH w Krakowie, nie ma z tym nic wspólnego.

@Sebastian

Ale to JEST profil AH w Krakowie. Co za pomysł pisać na profilu randomowej firmy o działalności innej firmy! To tak, jakby jakiś ktoś naciągnął mnie na kasę, a ja bym zasypywała Twoje konto na FB zarzutami i żądaniami: oddaj pieniądze, złodzieju :| Ś.P. Lem się kłania ze swoim najsłynniejszym cytatem ...

@Marta

Marta, nie gorączkuj się tak, po 1wsze nie ja zacząłem wypisywać tutaj komentarze, to fakt podłączyłem się do wpisów. Po 2gie skąd mamy mieć pewność że to profil AH Sp z Krakowa??!!. Wspomniana przez nas grupa przestępcza Aspen Holding wykorzystała ich nazwę firmową, ZASTRZEŻONĄ tylko dla Aspen Holding Sp z o.o. w Krakowie. Po 3cie AH Kraków posiada profesjonalną stronę www... jak ktoś jest zainteresowany ich działalnością, to droga wolna, wystarczy wejść na ich firmową stronę i wszystko wiafomo. Po 4te ta strona poświęcona jest opinii. Po 5te PROKURATURA KRAJOWA W RZESZOWIE oświadcza, że Aspen Holdin Sp z o.o w Krakowie jest bez zarzutów, działa legalnie. Mam do Ciebie takue roztrzęsione pytanie: brrryyy: dlaczego AH Sp z o. o w Krakowie, nie pomoże osobom poszkodowanym, nic ich to nie interesuje, że jakaś tam pseudo firma wykorzystuje ich logo, nazwę...??!!. No ja bym poszedł do sądu, co najmniej z roztrzęsieniem. Podpowiedz im to, może coś się ruszy wreszcie. Pozdrawiam i bez odbioru.

@Sebastian

Ale jak firma miałaby pomóc poszkodowanym, ma im oddać pieniądze zawłaszczone przez kogoś innego? Ad. 4 - tak, ta strona jest poświęcona niejednej opinii, nawet wielu ale chodzi o to, żeby na profilu były opinie o tej firmie, a nie innej ze zbieżną nazwą. Nic nikomu nie przekażę, bo ich nie znam.

@Marta

Marta, chodzi o to, że skoro ktoś się podszywa pod kogoś, to warto to sprawdzić. Nie chodzi o żadne oddawanie pieniędzy, tylko pomoc w namierzeniu ich. Może coś to pomoże i tyle.

mala
@Marta

Ciekawa kiedy Prokuratura pochwali się jakimiś rezultatami w sprawie Aspen Holding?

@Marta

tak jest to zbieżność nazw. Alle ludzie tu piszą bo właśnie jest zbieżność nazw z krakowską firma która nie ma nic wspólnego z tymi złodziejami. Pod tym adresem który podałaś nie ma żadnej informacji jest tylko prokuratura. pozdr

Przemysław

Witam nie wiem co się dzieje ale od dwóch tygodni dzwonią do mnie że chcą wypłacić pieniądze dzwonią do was też?????

@Przemysław

A nie chcą byś im komputera udostępnił i zainstalował anydysk lub inny program by przejąć twoje konto. Uważaj nic im nie podawaj jak mają coś do zwrotu to zaproponuj im swój bank by przez niego dali ci zwrot pieniędzy.

Milka
@Przemysław

Do mnie też dzwonią co jakiś czas i każą zarejestrować się na kolejnej stronie by była możliwa zamiana bitkonów na pieniądze - sami chcą dokonywać operacji na moim komputerze. Raz nawet się zgodziłam i okazało się, że został złożony wniosek kredytowy.

@Przemysław

dzwonią i co mowią jesteś przy komputerze tak, nie pytają o nr konta tylko chcą abyś udostępnił pulpit to my cię poprowadzimy. Ściągniemy resztę z konta jeżeli jeszcze ci coś zostało. (usunięte przez administratora) uciekaj jak najdalej nie daj się zrobić w balona. wiem coś o tym

@Przemysław

Do mnie też dzwonią, że rzekomo moje pieniądze są zamrożone, a oni jakoby teraz współpracują z policja, oczywiście dostęp do komputera, czy mam any deska i z jakiego banku robiliśmy przelewy. Ja chcąc odzyskać swoje pieniądze, musze im potwierdzić, że faktycznie dokonywałam przelewów na poczet Aspen Holding. A kto wie, gdzie te pieniądze są faktycznie? sciema totalna. nic nie będziecie płacić, mamy swoich orawnikow, którzy sprawy poprowadzą. ja już mam swojego prawnika, myślę, że większość z nas ma, a teraz robi się grubo, to wydzwaniają, kolejne pieniądze z konta zabrać!!!!! (usunięte przez administratora) banda (usunięte przez administratora) i zaklamancow????????????

@Ania

Cała ta giełda to ściema, to nie jest prawdziwe fałszywa giełda, która podkręca emocje naiwniaków że wygrają jakieś wirtualne pieniądze. Kto już stracił to niech trzyma się jak najdalej, bo kolejnym krokiem złodziei będzie że wypłacimy ci pieniądze ale teraz jest okazja ba jakieś kursy rosną i możesz zarobić 100 czy 200 % tylko dopłać jeszcze tysiąc czy dwa EUR bo masz za mało środków. itd. itd. (usunięte przez administratora) a my naiwniacy w tym cały przekręt. Zobaczcie gdzie siedziby tych (usunięte przez administratora) jak jest juryzdykcja w stosunku do nich - żadna. Nawet kontaktu do nich wyraźnego nie ma. Jak ich pozwiesz do sądu? jak policja tam pojedzie, jaki prokurator - żaden. Na razie nie słyszałem. że komuś prokuratura czy policja pomogła. Nie dajcie się naiwniacy wrobić. pozdrawiam

Trader

Taka sama sprawa co u reszty. Wpłaciliśmy 5000 $ w szybkim tempie bo kilku zagraniach na rynku pieniądze zaczęły diametralnie rosnąć. Prawie każdy trade na +. Dopłaciłem do konta trochę pieniędzy i grałem dalej. Nagle depozyty urosły o kilkaset procent. Chciałem wypłacić część ugranych pieniędzy i co ? I nie mogłem. Sprawę oddałem człowiekowi który zajmował się naszą sprawą z jednym brokerem i jednym kontrahentem w firmie. U nas łączna kwota z tym co dopłaciłem do rachunku przekraczała czterdzieści tysięcy. Sprawa od razu nabrała tempa i po 3 miesiącach było po sprawie.500.439.095- z nim możecie się skontaktować.

okradziona
@Trader

UWAGA !!! TO JEST BESZCZELNE (usunięte przez administratora) - zwykłe (usunięte przez administratora) mnie wyczyścili 2 konta bankowe .

poszkodowany
@Trader

tak to typowe, dopłacać możesz oni cetnie przyjmą każdą wpłatę. Udostępnij pulpit to sami się obsłużą. O wypłacie zapomnij. Na policję i do prokuratury to jedyna droga chociaż mało skuteczna, ci jeszcze nikomu nie pomogli. to są oszuści uciekaj od nich daleko

Alicja

Polecam kancelarie, która prowadziła moją sprawę. Odzyskali paręnaście tysięcy złotych w 2 miesiące. Zostawiam do nich numer i polecam się skontaktować może wam też jakoś pomogą odzyskać pieniążki 881 501 751

Benia
@Alicja

Co to za kancelaria?

abba
@Alicja

Jeszcze nikt nie odzyskał pieniędzy, dlatego nie wprowadzaj w błąd. Chyba jesteś podstawiona udają zadowolonego idiotę. I tym samym wciągają kolejnych naiwnych.

Aneta

Mi (usunięte przez administratora)kasę z konta po tym jak włączyłam program do udostępniania ekranu. Wcześniej inwestowałam z doradcą to nie przepuściłam aż tak dużo pewnie dlatego kazali mi zainstalować program. Dobrze, że to już wszystko za mną. Kancelaria pomogła mi odzyskać od nich część straconych pieniędzy i tak jestem zadowolona jak na tyle ile mi (usunięte przez administratora). Zostawiam numer do Pana który prowadził moją sprawę może wam też jakoś pomogą 881-501-751

@Aneta

Sprawę prowadzi prokuratura w Rzeszowie tam należy zgłaszać sprawę z Aspen Holding lub na policję a oni przekażą do prokuratury.

@Aneta

Jaka to kancelaria

@benia

To jest kradzież i (usunięte przez administratora) muszą za swoje czyny ponieść karę.Zgłaszać do prokuratury w Rzeszowie lub na Policję.

Benia

Proszę Cię podaj mi na priv nazwę kancelarii

Weronika

A czemu straciłaś dostęp do platformy? I odzyskałas na ten moment resztę pieniędzy?

Tadeusz

o matko boska, jakie tu opinie! wspolpracuje z nimi ponad 2 miesiace i tylko dzis zauwazylem takie cos! juz wplacilem ponad 8tys dolcow i wszystko jest okej, zyskalem za ostatni miesiac 5.2tys$ i na spokojnie wyplacilem! Bardzo mi podoba wspolparca z P.Feliksem i P.Kamilem - sa najlepsi!

Odp.
@Tadeusz

Jeszcze nakazują ci wprowadzać ludzi tutaj w błąd? Żenujące!!!!!

Tadeusz
@Odp.

to moja opinia! i nikt mi nie wprowadzi w blad!

benia49
@Tadeusz

Witam, panie Tadeuszu, jak wygląda wypłata depozytu, mógłby mi pan to przybliżyć ( trochę tych pieniędzy mi się tam nazbierało). Będę bardzo wdzięczna./ Dzięki z góry i pozdrawiam

benia49
@Tadeusz

Panie Tadeuszu, to w jaki sposób wypłaca pan pieniądze, bo ja mam z tym ogromny problem. kontakt benia49@tlen.pl

@Tadeusz

Ile Ci za to zapłacili?. Jakie zyski co Ty (usunięte przez administratora) Ta firma tylko wyłudza pieniądze. Przeczytajcie dokładnie regulamin. Jest on stworzony tylko w jednym celu: oskubać frajera i nie zostawić na nim suchej nitki.

@Tadeusz

Dobre. "Podoba mi się współpraca z Panem Feliksem i Kamilem". ????. Jaka ściema Ci goście tylko wyłudzają kasę. Każą tylko wpłacać pieniądze po czym one znikają. TŁUMACZĄ SIĘ NIE TRAFIONYMI INWESTYCJAMI I NAKAZUJĄ WPŁATĘ NASTEPNYCH SUM. I TAK W KÓŁKO (usunięte przez administratora) WPŁACA PIENIĄDZE PRZECHODZĄ NA KONTA ASPEN "SROLDING" I CZŁOWIEK WYDYMAN.

PADVE

Jaka współpraca jak za każdym razem dzwoni kto inny a numery z których dzwoniono są fałszywe, chyba kupują na kratę i dzwonią z tego numeru jednorazowo, bo za każdy razem jest inny numer i na żaden juz nie dodzwonisz ha ha nie ma takiego numer zwykli naciągacze.

Misia
@Tadeusz

Mnie ukradli 26 tyś !!!!!!!

@Tadeusz

Serio stary...myślisz,że ktoś uwierzy w te brednie??? Przecież AH to jedna wielka ściema na wyłudzanie kasu!

Bogumiła
@Tadeusz

Skoro tak, to napisz jak wypłacić zarobione pieniądze. Parę miesięcy temu podobno było ich ok. 60 000.

buniek

wpłaciłem 250 dolarow na handel automatyczny misłem zaznasczone 16000 euro zysku chciŁEM WYPŁAXIC 500 EURO SYStEM NIE ZADZIAŁAŁ gdy wreszcie zadzwonili by powiedziec ze nie mam juz zadnych pieniędzy

@buniek

zakończ to jak najszybciej. to (usunięte przez administratora) żadnych pieniędzy nie odzyskasz ani nie wypłacisz. ciesz się że tylko tyle straciłeś. poczytaj sobie wpisy.

Jelen

Przestań wciskać ludzom kit. Ani maila, ani imienia ani nazwy. Chyba nikt z waszej kancelarii nie korzysta :D

zu

Dziś po prawie 8 miesiącach (od kiedy nie odbierałam tel. i blokowałam każdy nr z zagranicy) zadzwonili do mnie, że mam kasę na koncie i czy chcę ja wypłacić? oczywiście dawno temu zrobiłam obciążenie zwrotne w banku i 250 $ odzyskałam. Dziś sobie o mnie przypomnieli. Olałam, powiedziałam że nie chce żadnych pieniędzy i niech se robią z tym co chcą. Weryfikacji nie robiłam i prawie rok temu wysyłałam na maila rezygnację i wniosek o usunięcie konta. Poje....o ich.

@zu

Dokładnie to samo u mnie. Sprawa dla mnie zamknięta. Kasa odzyskana bez idiotycznej weryfikacji. A wczoraj telefon od człowieka z łamanym akcentem i z próbą nagabywania mnie na grę. Cały czas szukają jeleni.

Elżbieta
@zu

dostałaś z banku zwrot ? a możesz powiedzieć jaki bank ? , bo mnie odmówili w mBanku i Patribas ...

zu
@Elżbieta

tak, geting bank. Najpierw napisali pismo, że z powodu braku informacji nie mogą uwzględnić reklamacji, a po ok 2-3 tygodni pojawiła się kasa na koncie z tytułem " Reklamacja" (czy jakoś tak to było)

kasia5852@wp.pl
@SonyListon

Witam jak odzyskałas bez weryfikacji

To znaczy z jaką?

Przemysław

@Przemysław

Powiedz im, że nie masz komputera, a pieniądze mogą przelać na Twoje konto. Dodaj jeszcze, że wszystkie rozmowy nagrywasz. Zobacz reakcję. Też miałam telefony z Wrocławia niby z działu finansowego, Londynu i z Austrii.

Wiecie czy Aspen Holding Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

janko2929

Działa przez anydysk aplikację którą każą ci zainstalować a potem przejmują twój sprzęt

janko2929

Zgłoś jak najszybciej na policję . Prokuratura w Rzeszowie prowadzi sprawę Aspen holding

Sebastian

Jak najsxybciej na policje, zastrzeż dowód osobisty, zmień hasło do komputera, hasła poczty, przeskanuj kompa. Najważniejsxe teraz to zgłosić to na policję.NIE ZWLEKAJ Z TYM

Elżbieta
@Sebastian

Jak to jest możliwe i czy nie jest to zastanawiąjące że w naszym kraju od conajmiej 2 lat swobodnie GRASUJĄ tacy (usunięte przez administratora) ... a mówi się że walka z cyberprzestępczością jest na wysokim poziomie...

@Elżbieta

A są na czarnej liście KNF, dalej dzwonią, dzisiaj znowu miałam telefon z Wrocławia: dział finansowy Aspen Holding: Czy jest pani blisko komputera? jak odpowiedziałam, że nie mam już komputera, to nie wiedział co z tym fantem zrobić. Rozłączyłam się, bo szkoda mi nerwów. Ale to znaczy, że oni dalej bezkarnie działają.

@Elżbieta

Nie wiem, aczkolwiek mamy przyzwalające na to prawo. Łatwiej jest zajmować się protestami na ulicach warszawy, niż czymś takim. Prokuratura w Rzeszowie...prowadzi takowe postępowania....

Jacek

Dostałem środki wszyskto dobże polecam

Norek
@Jacek

"dobże", że miałem lepszych polonistów niż Jacek. Otrzymane środki proszę przeznaczyć na korepetyceje z języka polskiego ;-)

@Jacek

Weź tu glupot nie pisz banderowcu. Lecisz z transa i próbujesz palić głupa że AH płaci. Jakbyście poszukam dobrze w necie to AH i temu podobne świństwa są od dawna na liście jako firmy bez podstawy prawnej.

@iwo
@Norek

Coś mi sie wydaje ze ten Jacek to taki „aspenowy” jest - łamana polszczyzna

Beti

A w czym możesz pomóc?

Zostaw merytoryczną opinię o Atalian Holding Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Atalian Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atalian Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atalian Holding Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Atalian Holding Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 27 ocen.

Atalian Holding Sp. z o.o.