Opinie o Point of View Sp. z o.o. Sp.k. w Piaseczno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Point of View Sp. z o.o. Sp.k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Point of View Sp. z o.o. Sp.k. o rekrutacji.


Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Point of View Sp. z o.o. Sp.k. w Piaseczno

baner wywiady
Administrator Nowy wpis

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Brygadzista w Point of View Sp. z o.o. Sp.k.? Napiszcie, jak Waszym zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się pomocne dla innych użytkowników.

Pytanie
 Pytanie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Point of View Sp. z o.o. Sp.k.?

POV
Pracownik
@Pytanie

Jest to kwestia indywidualnych ustaleń, ale najczęściej Umowę na stałe nowy Pracownik dostaje po okresie próbnym.

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@POV

Potwierdzam

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy Point of View Sp. z o.o. Sp.k. zatrudnia studentów?

Pytanie
 Pytanie

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

szczery
Kandydat
@Pytanie

nie

Pov
Pracownik
@szczery

Panie Krzysztofie, zaczął Pan prace 1 stycznia i dostał Pan umowę. Fakt jest taki, ze po pierwszym miesiącu pracy poszedł Pan na zwolnienie jednocześnie zatajając ważne fakty na temat własnego zdrowia, wiec nie prawda jest Pana komentarz.

Szczery
Kandydat
@Pov

Tylko że pan Szczery to nie pan Krzysztof, więc pudło

Szczery
Były pracownik
@Pytanie

Pracujesz na czarno dopóki się nie nauczysz , dopiero później umowa

Piekna80
Były pracownik
@Pytanie

Nie masz co liczyć na umowę ja tam pracowałam 3lata bez umowy,pracujesz tyle godzin ile im sie podoba i za nadgodziny Ci nikt nie zaplaci

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Piekna80

Co za bzdura, ludzie po co piszecie takie kłamstwa. Ja tam pracuje od 10 lat, mam umowę, pensję wypłacaną zawsze na czas z uwzględnieniem nadgodzin oraz premią. Dostałem również nagrodę za przepracowanie 10- lat w firmie. Bez umowy nikt nie jest dopuszczony do pracy, więc nie piszcie, że nie dostaje się umowy.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Point of View Sp. z o.o. Sp.k.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Pracownik działu co-packing (praca w systemie akordowym)?
logo firmy Pracownik Produkcji
Piaseczno
Wamtechnik Sp. z o.o.
(10 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Projektów
Piaseczno
Creotech Instruments S.A.
(104 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
Piaseczno
SL EXPRESS
(234 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Starszy referent
Piaseczno
Służba Cywilna
(131 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Karolina
Kandydat
 Pytanie

Widziałam ogłoszenie o prace. Podpowiecie czy warto składać CV? Jak szefostwo i atmosfera w firmie?

ToJa
Kandydat
 Pytanie
@Karolina

Pracować czy nie pracować ? Oto jest pytanie...

POV
Kandydat
@Karolina

Zapraszamy, zawsze warto spróbować. Nasi Pracownicy są zadowoleni z pracy, za dodatkowy atut uważają atmosferę w firmie.

POV
Kandydat
@ToJa

Dobra odpowiedz jest tylko jedna… Pracować:)

Kamila
@POV

Hm, może trzeba im pozwolić, żeby wypowiedzieli się sami? Jest takie chińskie przysłowie: pozwól koniowi biegać, jeśli jest naprawdę twój, wróci do ciebie. Jeżeli są zadowoleni, to niech piszą o tym co i jak chcą, bez kontroli.

weteran
Były pracownik
@POV

Mhm, jasne. Myślałem, że nie może być gorzej niż z (usunięte przez administratora), ale kiedy odeszła kierowniczka z Kawęczyna, okazało się, że może. Chaos i brak organizacji to teraz tam chleb powszechni.

Krzysztof
@weteran

To co jeszcze się zepsuło od jej odejścia? Może ten brak organizacji to tylko taki przejściowy okres w trakcie zmian w firmie?

Długi staż
Pracownik
@Krzysztof

Jak dla mnie, to nic się nie popsuło, wręcz przeciwnie. Zawsze było OK, ale teraz jest ład i porządek. Mamy brygady odpowiedzialne za klientow, kazdy wie co ma robic.

Madalin80
Były pracownik
@Karolina

Firma beznadziejna nie daje umowy tylko zlecenie i tylko na rok a zapiepszasz jakosiol i nie płacą nad godzin

Pytanie
 Pytanie

Jakie wartości są cenione w Point of View Sp. z o.o. Sp.k.?

młody
Kandydat
 Pytanie

na jakie wynagrodzenie może liczyć nowy pracownik w Pniewach?

Marzena
@młody

Cześć, ja co prawda nie umiem ci odpowiedzieć, bo sama szukam info o Point of View, ale może napisz, o jakie stanowisko ci chodzi. Pewnie tak będzie łatwiej dostać jakąś odpowiedź od innych. Jakie cię interesuje? Daj znać, ja przycupnę i też chętnie poczytam odpowiedzi :) Pozdrawiam.

POV
Pracownik
@młody

@Marzena, @mlody zachęcam do kontaktu z kadrami lub kierownikiem magazynu, po ustaleniu stanowiska na jakie chcielibyście aplikować, otrzymacie wszystkie niezbędne informacje.

Pytanie
 Pytanie

Czy w Point of View Sp. z o.o. Sp.k. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Pytanie
 Pytanie

Czy jest możliwość pracy w Point of View Sp. z o.o. Sp.k. na część etatu?

POV
Pracownik
@Pytanie

Tak, chociaż wszystko zależy od indywidualnych ustaleń z kadrami

Marika

Jestem w szoku. Zaczęłam pracę w magazynie w Łubnej. Praca jest spoko, kierownik i Pani Monika super. Atmosfera bardzo fajna.

Były pracownik
Były pracownik
@Marika

To Uważaj. Mnie zatrudniono bez wiedzy Dyrekcji i zwodzono do momentu kiedy Dyrekcja się dowiedziała. Kazano mnie zwolnić. Zaznaczam, że 12 lat byłam kierownikiem w dużym magazynie i nie wyobrażam sobie przy HACCP I ISO takiego bałaganu, jaki tam panuje. Doświadczenie pracowników, cóż, słabe. Nie potrafią prowadzić magazynu, nie wiedzą gdzie co leży i ile tego jest. Wszędobylski bałagan.

POV
Pracownik
@Były pracownik

@Marika, jestem przedstawicielem dyrekcji i nie przypominam sobie sytuacji, którą opisujesz. Zatrudnienie odbywa się przez dział kadr, który znajduje się w głównej siedzibie firmy, a każdy dokument podpisywany jest przez przedstawiciela zarządu, więc nie ma możliwości aby ktoś został zatrudniony bez wiedzy i zgody zarządu. Proszę o zaprzestanie oczerniania naszej firmy i naszych magazynów. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie czego dowodem są liczne pochwały od Klientów. Jeśli masz jakieś konstruktywne uwagi zapraszam do kontaktu.

Nick

Panie prezesie co to za baba drze się zemści czy pan w ogóle wie co się dzieje na lubnej przecież tu nikt nie chce pracować przez tego bapsztyla ma Pan w okolicy popsuta opinie tyle osób już zwolniła i cały czas to robi to przez nią nie ma osób do pracy proszę się przyjrzeć tej babie od magazynu

POV
@Nick

Dziękujemy za zgłoszenie. Państwa opinia jest dla nas ważna. Dołożymy wszelkich starań aby wyjaśnić sprawę i w przypadku zaistnienia konieczności rozwiązać zasygnalizowany problem.

Piotr
@Nick

Tam zawsze był (usunięte przez administratora) i słaba kadra zarządzająca. Nie polecam pracy w tym miejscu.

POV
@Piotr

Dziękuję za opinię. Bardzo proszę o informacje, o którym obiekcie Pan pisze. Nasza kadra kierownicza jest bardzo dobra i zawsze dba o swoje zalogi

Mirella

Bardzo dobry pracodawca a opinie byłych pracownik to zwyczajne złośliwości po stracie pracy!!

Ex
@Mirella

Żadne złośliwości tylko sama prawda...

Marzena
@Ex

Widzę, że nie zgadzasz się z pozytywną opinią o Point of View. A powiedz, jak Ci się tam pracuje. To praca zmianowa?

Ex
@Marzena

Praca zmianowa ale bez nocy. (usunięte przez administratora) zimno i ciemno. Cały obiekt mocno przestarzały. Nie polecam.

POV
@Ex

Dziękuję za opinię. Bardzo proszę o informacje, o którym obiekcie Pani pisze, bo z tego co wiem nasza firma nie posiada takich obiektów.

Jeszcze pracownik pov

Ktoś kto zarządza magazynem i nie tylko musi mieć pojęcie niestety o pniewach nie można tego powiedzieć i to już trochę czasu trwa, to nie jest żadną nagonka fajna firma tylko potrzebuje dobrych zmian ... naprawdę warto zmienić coś żeby było lepiej bo na ta chwilę to bardzo bardzo kiepsko naprawdę warto czasami posłuchać ludzi to pomaga

POV
@Jeszcze pracownik pov

Dziękujemy za sugestię. Zawsze zachęcamy naszych pracowników do dzielenia się spostrzeżeniami, uwagami, nowymi pomysłami. Często korzystamy z doświadczenia naszych Pracowników.

POV
@POV

Przypominam, że jakiś czas temu został udostępniony bezpośredni kontakt do Prezesa, gdzie można nawet anonimowo zgłaszać swoje uwagi

Pracownik
@Jeszcze pracownik pov

Nie zgadzam się z Twoją opinią. Kierownictwo ma bogate doświadczenie i jest zwyczajnie ludzkie. Z wielu ciężkich sytuacji wyszliśmy dzięki szybkiej reakcji kadry kierowniczej w Pniewach. Na atmosfere w pracy też nie można narzekać, nie ma podłości i zawiści. Goraco polecam prace w tym magazynie.

Pytanie
 Pytanie

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Point of View Sp. z o.o. Sp.k.?

POV
@Pytanie

Nacisk kładziemy na rozwój Pracowników, wiec jak najbardziej stawiamy na awans wewnętrzny

Ania

Ludzie którzy żądzą magazynem w pniewach powinni być wymienieni nie będę wymieniać o kogo chodzi bo to chyba oczywiste

POV
@Ania

Dziękujemy za zgłoszenie. Państwa opinia jest dla nas ważna. Dołożymy wszelkich starań aby wyjaśnić sprawę i w przypadku zaistnienia konieczności rozwiązać zasygnalizowany problem.

Asia
 Pytanie

Czy są przyjęcia do logistyki słyszałam że poszukują czy ktoś wie czy warto pracować w tej firmie

Paweł

Fajna firma, fajna atmosfera, szef i kierownicy szanują swoich pracowników. Ostatnio dostaliśmy pakiety medyczne. Jeli ktos chce pracowac, to tu sie odnajdzie i szybko awansuje.

Marzena
@Paweł

Jakie są możliwości awansu dla kogoś kto zaczyna od zera? Czy firma szkoli pracownika pod kątem innego zakresu obowiązków, czy liczy się głównie określony staż pracy?

Kristo

A w Piasecznie? Tam jest duża rotacja. Dlaczego? Tudzież proszę o informacje jakie zarobki, atmosfera itp?

Nick
@Kristo

W Piasecznie jest bardzo mała rotacja, część Pracowników pracuje od powstania magazynu

Obecny Pracownik
@Nick

Potwierdzam ????

Pracownik POV
@Obecny Pracownik

Potwierdzam, rotacja jest bardzo mala, warunki pracy dobre, atmosfera bardzo ok, kierownik spoko

Były Pracownik PoV

Jestem byłym pracownikiem PoV. Pracowałem aż 3 lata na magazynie jako magazynier po 2 latach awansowałem na brygadzistę zmiany. Swoją wypowiedz podzielę na treść pozytywną, neutralną oraz negatywną w dwóch komentarzach. Jest to wyłącznie moje personalne odczucie związane z Point Of View jaką doświadczyłem gdy tam pracowałem. Zaznaczam, że nie każdy będzie powielał moją opinię ale mam nadzieję, że przybliżę choć troszkę pracę dla przyszłych kandydatów. Zacznę od plusów :). Pierwszym plusem byli ludzie ( nie wszyscy). W zespole gdzie się znajdowałem zawsze mieliśmy dobrą atmosferę. Każdy sobie pomagał i nikt nie był obojętny na wzajemną pomoc. Relację między zarządzającymi a zwykłymi pracownikami były bardzo bliskie, w sumie relacje były rodzinne o ile pracownikowi się chciało pracować ( Jak w każdej pracy jest wiele ludzi, którym wszystko nie pasuje i demotywują atmosferę i pracę). Praca na magazynie zazwyczaj 2 zmianowa ale to zależało wyłącznie od charakteru projektu nad którym się obecnie pracowało i samej lokalizacji magazynu + sezonowość pracy. Byli tutaj klienci, których się stale obsługiwało ale także firma pozyskiwała nowych dla których w mgnieniu oka trzeba było stworzyć indywidualną strukturę do obsługi kontrahenta od podstaw, chociaż każdego klienta starało się wrzucać w rytm obecnej pracy to nie zawsze to wystarczyło. Mimo, że szybkie projekty mogły być udręką ( Nieraz praca w soboty i niedziele lub święta) to polubiłem taką formę ponieważ udało mi się w ten sposób poznać wielu ludzi z przeróżnym doświadczeniem. Na brak nudy w tej pracy nie ma co narzekać! W ten sposób poznałem wielu kierowców i klientów i niekiedy między „firmowa przyjaźń” dała pozytywne znaki na późniejszych etapach znajomości????. Oczywiście jak w każdej pracy byli także klienci, którzy nie parzyli się sympatią w obie strony i to oni byli zawsze najważniejsi ( tak twierdziło z pięciu naraz ), takie sytuacje wysapywały kiedy kontrahenci przybywali do magazynu. Oczywiście każdy narzekał na jakość obsługi swojego towaru na magazynie ale jak już się mówiło że można zapewnić jemu odpowiednie warunki za dodatkową opłatą to kontrahent Diametralnie zmieniał zdanie z burczeniem pod nosem. Atrakcyjność pracy jaką stwarzała firma była dla mnie cennym doświadczeniem, patrząc z boku to bardzo dużo się nauczyłem zaczynając od zera. Tak jak wspominałem pozytywnie oceniam pracę z kierownikami oraz osobami zarządzającymi a to jest podstawa, która umacnia morale w zespole, mieliśmy organizowane imprezy firmowe + spotkania organizowane przez samych pracowników gdzie nieraz staraliśmy zaprosić kierownictwa i osoby z biura przy spędzaniu czasu z 0,7 ( nie było to częste ale wcześniej nie widziałem takich relacji, niestety nie na każdym magazynie tak było). Więc jeszcze raz powtórzę że atmosfera była super. Pora na neutralną wypowiedź. Oczywiście… Zarobki. Odnośnie wynagrodzenia to nie będę narzekać i specjalnie nie dawałem do minusów bo nie miałem najgorzej ale brakowało tutaj wielu składnych, które pracodawca powinien zapewniać podobnie jak w wielu większych firmach ( Osoby pracujące dobrze wiedzą o co mi chodzi). Były nadgodziny oraz dodatki za nocki + niekiedy dodatkowe premię za „szybkie projekty” ale nie było to czego oczekiwałem. Oczywiście w wcześniejszej pracy nie miałem dodatkowych niezapowiedzianych premii ale za to miałem lepsze nadgodziny i płace w soboty, niedziela i święta. Mimo wszystko nie narzekałem na zarobki magazyniera (zarobki uzależnione od swojego zaangażowania oraz znajomości gospodarki magazynowej) a jak awansowałem na brygadzistę to zdecydowanie dobrze płacili (+ sześć paczek razem z premią msc????. Kolejną sprawą jest przyjmowanie nowych pracowników, warunki na początek mogły przerazić niejednego, dlatego rozumiem że założenia pracy dla wielu ludzi były nie do zaakceptowania.

Były Pracownik PoV
@Były Pracownik PoV

Ehh… Pora na negatywy. Pierwszym negatywem są ludzie, którzy dorabiając się np. na stanowisko lidera zmiany czy brygadzisty z zwykłego pakowacza/magazyniera nadużywali swojej pozycji i obarczali cięższą pracą osoby nie podporządkujecie się (Chodzi mi o szybkie projekty gdzie brygadzista czy kierownik dzwonił w sobotę lub niedzielę i prosił abyśmy przyszli! Na szczęście ja tak nie robiłem ponieważ razem z zespołem staraliśmy się unikać weekendów, chyba że prezes namówił nieoczekiwaną premią a też tak było, bezpośredni telefon od (usunięte przez administratora)i każdy sięzgodził). Te osoby powinny zostać zwolnione. Odnośnie samej pracy ze względu na mnogośc obowiązków trzeba było robić niekiedy kilka rzeczy na raz dla wielu klientów to zaliczam jako minus bo kierownictwo oraz klienci żonglowali zadaniami i priorytetami z minuty na minutę. Kolejnym minusem był brak ludzi, z tego powodu często migrowaliśmy między magazynami oddalonymi nawet o 70km! I niekiedy mieliśmy problemy z rozliczaniem Paliwa itp. z kierownikiem danego obiektu. Dalej to problem przy wypłatach, często zdarzało że coś umknęło, jeszcze wspomnę że ówcześnie wynagrodzenie było wręczane w kopercie, więc 10 dnia gotówa do łapy bądź trzeba było samemu przyjechać do magazynu czy biura i odebrać lub chodzić z 2k przy sobie do końca zmiany, niewątpliwie było to strasznie niewygodne i niebezpieczne. Magazyny były w opłakanym stanie, WC, stołówka, czystość odbiegała od standardów oferowanych przez inne firmy, aczkolwiek jak prezes miał pieniądze to modernizowaliśmy niekiedy na ręką pracowników różne pomieszczenia na magazynie. Kasy na remonty nigdy nie starczyło może dlatego, że za dużo obiektów wymagało remontów a Pan Jan nie nadążał z ekipą. Dobrze zapamiętam Pniewy ponieważ to był najładniejszy magazyn na którym pracowałem. Wspomnę jeszcze o sprzęcie, niestety sprzęt własny był opłakany, mało kasy na naprawy i dodatkowo sami pracownicy nie dbali o sprzęty i je niszczyli, potem chodzili i wkur***li się, że to wina prezesa (bez dalszego komentarza) a firma nie chętnie wypożyczała nowy sprzęt od firm wynajmujących z powodu drogich warunków.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Były Pracownik PoV
@Były Pracownik PoV

Podsumowując wyczerpującą odpowiedź: Plusy: - Rodzinna atmosfera między pracownikami oraz biurem i prezesem, - Praca przy wielu ciekawych projektach, - Zdobycie cennego doświadczenia oraz kontaktów, - Możliwość awansu (mój przykład), - Elastyczność urlopów + dogadanie się z kierownikiem odnośnie niezapowiedzianych urlopów, - Imprezy organizowane przez pracodawcę jak i zwykłych pracowników ( Nie dotyczy każdej lokalizacji magazynów), - Rzadko spotykani życzliwi klienci, Obojętnie: - Zarobki + wszystkie składowe jakie powinien zapewnić pracodawca, - Oferowane warunki świadczenia dla nowych pracowników oraz ostateczne umowy . - Pieniądze na czas do 10, Minusy: - Lider lub brygadziści, wykorzystujący swoją pozycje (Żal mi takich ludzi) + niektórzy ludzie, - Żonglowanie pracownikiem oraz przydzielanymi zadaniami + praca na różnych magazynach nieraz informacja z dnia na dzień, - Niekiedy Niezapowiedziana dodatkowa praca w soboty, niedziele i święta ze względu na szybkie projekty, - Częste rozbieżności w wynagrodzeniu, - Stan niektórych magazynów + sprzęt własny do naprawy,

Pracownik POV

Bardzo polecam prace. Codzienna atmosfera robi naprawdę wrażenie . W pracy czuje się swobodnie oraz odnoszę wrażenie ze cały czas mogę się rozwijać . Polecam a Ci którzy narzekają poprostu są leniwi i nie chce im się pracować dlatego nie warto takich opini nawet słuchać . Pozdrawiam Moje sugestie dla Point of View Sp. z o.o. Sp.k.: Proponuje mocno koncertować się na dobrej atmosferze pracy ponieważ to przekłada się na lepsze wyniki oraz chęci Lubię atmosferę w Point of View Sp. z o.o. Sp.k. za: Aktualnie dobrze współpracujący zespół , wiedza każdego pracownika , dobre relacje i najbardziej szanuje sobie zaufanie . Zawsze mogę kogoś poprosić o pomoc i nie musze się niczym denerwować . Zaufanie przekłada się tez na to ze dobrze wiem , ze nikt tez nie ruszy moich rzeczy bez pytania . Mogę zostawić dosłownie portfel na magazynie pójść w inne miejsce a jak wrócę za godzinę to ob tam będzie dalej leżał bezpieczny ;) szanuje

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Point of View Sp. z o.o. Sp.k. - Piaseczno

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Point of View Sp. z o.o. Sp.k.?

    Zobacz opinie na temat firmy Point of View Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Point of View Sp. z o.o. Sp.k.
4.5/5 Na podstawie 10 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 309 200
  2. GoWork.pl 4 049 352
  3. olx.pl - praca 3 255 228
  4. jooble.org 2 682 558
Point of View Sp. z o.o. Sp.k.
Przejdź do nowych opinii