Opinie o MIKOMAX w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MIKOMAX, jak również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MIKOMAX na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIKOMAX w Łódź

enio

Nadęci, gburowaci "właściciele" myślą że mają ludzi na własność. Na każdym kroku arogancja pseudozarząd

Żona

Czy w tej firmie nie respektuje się czasu wolnego? Czemu dział handlowy, zakłóca życie rodzinne swoich pracowników w sobotę ? Żałosna kobieto, szukaj pomocy u kogoś innego.

Wiem coś

To prawda są takie baby co zajmują się poltami i życiem innych.. Widocznie w swoim życiu wszystko już popsute więc próbują zrobić to samo z życiem innych... Żałosne są... Ale trzeba się szanować i pozwalać babskom że straganu

Zodiak

Osobiście polecam pracę w Mikomax na produkcji. Łatwo nie jest, ale gdzie na produkcji jest łatwa praca. Kwestia przyzwyczajenia do zmianowości. Pracowałem w kiepskich firmach wcześniej na produkcji, więc w mojej ocenie praca jest naprawdę dobra.

Ona
Kandydat

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej i niestety był to czas stracony. Praca biurowa duże wymagania i mimo tego że jestem specjalistą i mam duże doświadczenie w tej dziedzinie zaproponowano mi śmiesznie niskie wynagrodzenie. Kolejny minus to brak kompetencji u osób rekrutujących . Bardzo nieprofesjonalne pytania dziwne uśmieszki. Wywyższanie się. Zalecam trochę pokory kultury i wiedzy na temat tego , jak rozmawiać z ludźmi. Zdecydowałam się podjąć pracę w innej firmie.

Lene
@Ona

Potwierdzam. U mnie na rozmowie były dwie osoby. Kobieta i mężczyzna. Ona zerkała na niego z uśmieszkami jak odpowiadałam na pytania a on mierzył mnie wzrokiem od stóp do głów. Jakie to nieprofesjonalne. Poza tym to praca w biurze. Pan chyba powinien pracować przy jakimś castingu na modelki. Bo bardziej się skupiał na moim wyglądzie niż cv. Zero klasy.

Banan
@Lene

Widzę że nic się nie zmieniło. Przyjęli nowych klaunów do „zarzadzania”. Taka maja role. Żeby zarobić musza reprezentować Bary Mleczne. Właściciel to lubi. Za prace nie płaci tylko za zabawianie i może się nudzić . Tych dwoje przesiąknęło swoją rolą. Lepie nie trcić czasu na tą firmę . Jest na rynku sporo lepszych ofert pracy w profesjonalnych firmach

Julita
@Lene

a co to za stanowisko? może w sprzedaży? szukam obecnie pracy i na podstawie dobrych poleceń znajomych wysłałam swoje cv, zaprosili mnie na rozmowę, ciekawe czy to ta sama praca...

She Nowy wpis
@Ona

I bingo, że zdecydowałaś się na inną firmę. Nie stracisz cennego czasu na odkrycie, że wszystkie zwierzęta są równe, ale świnki równiejsze LOL.

@Wiem coś

Wiem coś !!!! Zajmij się swoim popsutym życiem i nie próbuj niszczyć rodziny innej kobiety. Bo …..... Swoją już popsułaś... Teraz pora się zająć pracą, bo za to płaci szef, a nie za ploteczki i sms !!!!!

Co ty powiesz...

@Wiem coś

Wiele mogę powiedzieć lub udostępnić, więc mnie nie prowokuj ...

Guzik wiesz. Pracuj tam gdzie jesteś. Nie zmyslaj chlopaczku

Kasia
@Ty wiesz

Z chęcią się dowiem czegoś więcej na temat pracy w Mikomax a w szczególności o kobietach tam pracujących. Poproszę o kontakt

Damian
@Kasia

Pamiętaj, że wątek dotyczy dyskusji na temat pracy w firmie MIKOMAX, więc w swoich wypowiedziach powinniśmy dodawać informacje związane z tym miejscem pracy. Dyskusja o konkretnych osobach jest nie na miejscu, ponieważ osoby te nie mają możliwości ustosunkowania się do wpisów, które dodajemy na ich temat. Rozważasz aplikowanie do pracy w tej firmie?

Rolo
@Wiem coś

Widocznie maja inne zalety skoro pracują

koper Nowy wpis
@Kasia

Ta najłatwiejsza z handlowego juz odeszła

onatez
@Żona

Ciekawe to co piszesz. Czemu w Mikomax pracuje się w weekendy?

@onatez

Nie obchodzi mnie to. Chce,aby nie przeszkadzano mojej rodzinie w weekend !!!!!!!

Eugenia
@Żona

Niech się zajmie swoim chłopem

ciekawa

KTO??!!

mors
@Eugenia

Kto ma się zająć? Żona czy tak co przeszkadza? :-)

kiero
@Żona

Wstyd pracować w takiej firmie.

szop
@onatez

Onatez Twój wybór, że pracujesz w weekend. Większość pracowników ma rodzinę i woli ten czas spędzić inaczej ......A TY?

cukiereczek

Ona nie ma :-)

Uprzejmy
@Żona

Już jest spokoj. Kobita poszła sobie i poluje w innej firmie i sieje postrach

faja Nowy wpis
@Uprzejmy

A o kim mowa?

Qqrq
Kandydat

Potwierdzam to co pisze się o rozmowach w tej firmie. Po zachowaniu osoby prowadzacej rozmowę stwierdzam że była to strata czasu a firma jest po prostu niepowazna w oczach kandydatów.

Adrian Nowy wpis
@Qqrq

A na jakie stanowisko aplikowałeś? I jakie warunki zostały Ci zaproponowane w Mikomaxie? Możesz napisać jakie są tu widełki wynagrodzenia i czego wymaga się tu konkretnie od kandydatów? :) Chętnie dowiem się czegoś na ten temat, więc daj znać! :)

Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie MIKOMAX na stanowisko Brygadzista Działu Produkcyjnego? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zodiak

Adrian
@Zodiak

Są też nocki w Mikomaxie? I co możesz powiedzieć o wysokości pensji, ile tu można realnie zarobić na miesiąc? Mam nadzieję że to nie jest tajemnica i coś mi powiesz. :D

Darek

Dobra i profesjonalna firma, zbiera takie opinie w internecie więc jeśli chcesz pracować to będzie satysfakcja , polecam.

trzask
@Darek

że jak,hahaha ale się uśmiałem,wiesz po czym poznaje się dobrą firmę ,nie rekrutuje a napewno nie poprzez agencję pracy

Grażyna
@trzask

Czyli jaką konkretnie masz opinię na temat pracy w Mikomaxie i jakie stanowisku tutaj obejmujesz/obejmowałeś? Co Ci nie odpowiada/ło? W sumie żadnych konkretów nie przytaczasz więc zastanawiam się co wpłynęło na to, że masz inne zdanie na temat firmy niż autor wpisu. Wytłumaczysz? :P

janósz
@Grażyna

grarzyna idź popracuj na 3 zmiany i wtedy się wypowiadaj na temat pracy i płacy

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie MIKOMAX?

lolek
@Pytanie

ile jajek znosi kura a ile kogut

maciek

Ostatnie miesiące to odejście: kierownika sprzedaży, kierownika logistyki, kierownika ds. HR, głownej księgowej, głownego konstruktora i paru niezłych handlowców... Brawo J.

Ciekawski
@maciek

Jakiego głównego konstruktora? Ja takiego tam nie widziałem . Kilka osób odeszło ale nowi spokojnie dają rade. Chyba cię fantazja poniosła

Podgrzybek
@Ciekawski

A co za Fujara tu była głównym technologiem? Przecież dokumentacja pozostawiała wiele do życzenia. Przysługę zrobił ze odszedł

neutralny
Klient
@Ciekawski

Za cienki jesteś, żeby tak osadzać ludzi. No, ale to standard w Mikomax. Powodzenia Maciusiu :)

Żaneta

@Żona a niedziele wolne?

Henry

Nie przesadzajmy choć nie jest lekko ale firma poradzi sobie. Pandemia z pewnością pogorszy sytuacje wielu firm ale będziemy pracować i odbudowywać bo warto!!

Lipa

Branza wynajmu powierzchni biurowych pada, budownictwo komercyjne pada, sklepy meblowe zamkniete. Robi sie wielka lipa. Jak firma sobie radzi?

Gosiaz

I jak sytuacja na produkcji? Warto aplikować?

Doradca
@Gosiaz

Aplikuj . Mikomax przetwal nie jeden kryzys to i ten przetrwa. Wszystko wraca do normy

calla
@Doradca

Czy już wszystko wróciło do normy?

Pytanko o styl pracy
Kandydat

Jak firma radzi sobie w obliczu kryzysu? Czy promowane od lat przez Mikomax elastyczne podejście do pracy sprawdza się w praktyce? Czy firma nadal jest przyjazna wobec pracownikow? Czy promowane przez firmę wartosci są tożsame z kultura organizacyjna?

enio

Miron
@enio

Zawsze tak było . Nic nowego nie napisałeś . Bufony

Judyta
@Miron

a kto Twoim zdaniem jest najgorszy?

Mirosława

Czy to już koniec? Cienko jest

Basia
@Mirosława

i jak sytuacja? Mozna aplikować?

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w MIKOMAX?

Radca
@Pytanie

A są jakieś rozmowy? Chyba kpisz

Benek
@Pytanie

Mów potocznie. Może cię ktoś zrozumie. Najlepiej nawijaj makaron..... liczy się dobry bajer. Tyle wystarczy

Dziewczyny jaki styl panuje w MIKOMAX?

Hoho
@Pytanie

To niebezpieczne pytanie :) szczegolnie jak pytasz o styl zarzadzania.

Ola
@Hoho

A kto tam zarządza teraz?

Kreatura mody
@Pytanie

Obowiązuje styl włoski. Tylko i wyłącznie

Jozin

Rozwiązła :-)

belzebub

podobno świty mikołaj teraz przybył z długą brodą

@belzebub

eee coś ty. Coś więcej ?

mixx

Witam czy może ktoś pracował jako monter mebli w Lublinie i może się podzielić opinią

Drax
@mixx

Ja pracowałem jako spawacz w Bytomiu. Było spok. W nadgodzinach dorobiłem drugie tyle co w podstawie.

Drox
@Drax

To niezłe jest. Spawacie u siebie meble czy na miejscu u klienta?

@Drox

spawaliśmy tylko u klienta bo w firmie straż pożarna się czepiała, a klient nie - bo myślał że to supernowa technologia. W ten sposób bardzo dużo oszczędzaliśmy na prądzie do spawarek.

Apolineusz

Towarzystwo śniadaniowe... Panie na zenujacym poziomie.. Im starsze więcej siana w głowie. Poziom zero. Zgadzam się że mają spi.. rdzielone życie więc zajmują się życiem innych. Szczególnie jedna

spawacz
@Apolineusz

Apolineusz, zdradz choć który dział? Chętnie się zajmę tą biedaczką

@spawacz

Spawacz. Ja Ci powiem jak ona się nazywa (Wiem coś) i z którego działu :-) Ale wiesz mi, nie ma na co patrzeć ..... Zużyty towar, przechodzony i dotykany przez wiele rąk . ......

@Ty wiesz

Co ty możesz wiedzieć. Skup się na robocie tam gdzie odszedles

Kasia
@Ty wiesz

Podejrzewam o kogo chodzi :)

Zostaw merytoryczną opinię o MIKOMAX - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

MIKOMAX
1.5/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Dostawcza 4