Opinie o Mozano Ściślewscy sp.j. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mozano Ściślewscy sp.j.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mozano Ściślewscy sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mozano Ściślewscy sp.j. w Łódź

Hej, trafiłam na ofertę dla specjalisty ds. marketplace, mam już doświadczenie w obsłudze Amazona. Jednym z obowiązków oczywiście byłoby zarządzanie i rozwijanie sprzedaży, w związku z tym funkcjonuje niby system premiowy. Jakie są zasady wynagradzania tak w rzeczywistości? Bo nie chciałabym żeby potem się okazało, że premie są uzależnione od miliona warunków, które ciężko spełnić np.

Kupujacy Nowy wpis

W moim przypadku też awaria produktun po 2 miesiacach uzytkowania...(sporadycznego).. brak mozlowosci reklamacji produktu nie odbieraja telefonu.ogolnie nie polecam!!!

Jakiś czas temu mignęło mi w necie że mieli pracę dla specjalisty ds. e-commerce. Nadal jest możliwość pracy w systemie hybrydowym jak było w ogłoszeniu? Jeśli tak to jak często w biurze?

--- Nowy wpis

Dodzwonić się nie można, na emaile nie odpowiadają. Zepsuł mi się sprzęt nie ma jak zareklamować

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mozano Ściślewscy sp.j.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Product Manager.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Lidia

Jeszcze można wysłać aplikację na posadę Product Manager. Czy ktoś mi tu może napisać, jak wyglądają te paczki świąteczne?? Co jest w środku i czy wszyscy pracownicy dostają to samo?

Na stronie internetowej Pracuj.pl w zakładce oferty pracy jest oferta pracy na stanowisko Product Manager. Czy ktoś z Was jest zainteresowany takim stanowiskiem?

jA

Tak. Czekam na kontakt zwrotny :)

andrzej

dokładnie tak , sprowadzaja nie majac zapewnionej gwarancji. Teraz tez dzowniłem po roku gdzie była odrzucona, w slepo "nie ich wina" ok nie ich wina to zapraszamy na św teresy sie rozliczyc z tego

Blender rozwalił się po drugim użyciu. Brak serwisu gwarancyjnego. Odradzam jakiekolwiek zakupy w tej firmie.

Iwona
@Tomek

Wow to ile kosztował ten sprzęt, skoro nawet nie można go oddać na gwarancję? Skoro zepsuł się po drugim użyciu, nie próbowałeś mimo wszystko go reklamować?

Hanka z Allegro

Kupiłam blender i nie można naprawić towaru bo nie odpowiadają na zgłoszenia, gdzie to wysłać ten chiński badziew? Tani sprzęt jednorazowego użytku.

WD

Przestrzegam wszystkich przed tą firmą, gdy pojawi się problem z towarem to nie doprosisz się naprawy. Podają nie prawdziwe parametry produktu, moc zawyżona. Totalnie olewają klienta gdy jest problem, brak odpowiedzi na zgłoszoną awarię, nie polecam! Towar wędruje do kosza.

Zostaw merytoryczną opinię o Mozano Ściślewscy sp.j. - Łódź

• Jak się pracuje w Mozano Ściślewscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Mozano Ściślewscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mozano Ściślewscy sp.j.?

Mozano Ściślewscy sp.j.
  • Siewna 15