Gartenland Polska Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Gartenland Polska Sp. z o.o.

On1224

Bardzo fajna praca polecam każdemu

on23

sylw jak nie pasuje to nie pracuj w każdej robocie tak jest pracowac trzeba a nie narzekać

paweł

dzien dobry opowie ktos cos o tej pracy bo jestem zajnteresowany

Blonfi123

Witam mogę się dowiedzieć coś o pracy jakie zarobki bo widzę dużo ogłoszeń proszę o jakieś informacje jestem zainteresowany

Gnom

Praca faktycznie ciezka, ale to typowa sezonowka. Teraz siedze i juz nie mam zajecia. Panowie wymagaja ale za to placa i nie kombinuja. Chetnie bym wrocila jak bedzie jeszcze zajecie.

Fanfal

Opinia może być krótka.Niewolniczy system pracy,zakaz rozmów w pracy.Stoi trzech nadzorców i poganiają.To nie ma nic wspólnego ze zbiorową pracą,która ma przynieść efekt.7 zł na godzinę za taką uwłaczającą godności ludzi pracę to jakaś porażka.Tym bardziej,że w ogłoszeniu było 9 zł za godzinę. (usunięte przez administratora)Ogólnie stwierdzając to jest (usunięte przez administratora)nikomu nie polecam.

Nata
@Fanfal 14.05.2014 19:33

Potwierdzam.

Sylw
@Fanfal 14.05.2014 19:33

To prawda. Niewolnicza praca za marne grosze w ciężkich warunkach. Pilnują i nadzorują na każdym kroku przy pomocy licznych kamer, jak w obozie zamkniętym i karzą finansowo za byle co.

MYKOSZ

Odradzam tą firmę (usunięte przez administratora),płaca poniżej wszelkich granic.

Zostaw opinię o Gartenland Polska Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gartenland Polska Sp. z o.o.