Hurtownia Kwiatów "Róża"

Katowice

Opinie o Hurtownia Kwiatów "Róża"

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

@rogers, dlaczego? Powiedz więcej o swoich doświadczeniach.

banan
użytkownik zarejestrowany

Praca w hurtowni nie jest najłatwiejsza @czek, ale przynajmniej zarobki są dobre.

związek?
użytkownik zarejestrowany

hmmm tak wpadłem tutaj troszkę z przypadku ale zobaczyłem to ogłoszenie tego związku zawodowego - troszkę mnie krew zalała, bo znowu chyba rekrutująludzi, żęby robili jakieś strajki i dostawali pieniądze z kosmosu. wiele lat pracowałem bez umowy i jak się chciałęm czegoś doprosić to niestety nikt mi nic nie pomógł.

lola

Witam' praca w hurtowni nie jest ciezka ale atmosfera wykanczajaca psychicznie i fizycznie. Sam szef obiecuje gruszki na wierzbie a konczy sie na niczym, premi brak, dodatkow za godz nadliczbowe nie ma ale zato sa ciagle pretensje i awantury ze strony pani dyrektor A... nie polecam pracy w tej firmie chyba ze ktos lubi byc wykorzystywany i ponizany

koka

witam-może napiszę nie na temat ale byłam tam ostatnio- obsługa przy kasie tak wredna i niemiła ze szkoda benzyny ze tam jechałam...

rogers

dokładnie już nigdy wieej tan nie pojadę

miły

Praca na 2 zmiany: od 6.00 do 14.00 i od 11.30 do 19.30 Jak widzę są zainteresowani tym dziadostwem :P

miły

Zrobić można tak, że jest podstawa czyli minimum krajowe. W umowie masz wpisaną też premię uznaniową w kwocie 3 stówy. Oczywiście jak chcą to Ci dadzą jak coś im odbije to zabiorą... Darujcie sobie....dopóki znajdą się ludzie, którzy z pochyloną głową pójdą pracować z takich miejscach, za takie marne grosze to jak ma być lepiej? skoro tacy pracodawcy czują się nadal bezkarni bo i tak znajdują się tacy desperaci do pracy...

Zarobić się nie da. Ciut powyżej minimum krajowego. Przerwę masz jedna 15min i na niej tylko zapalić można. Właściciel 2 Lexusy ma a pracownikom płaci grosze. Nie szanuje się tam ludzi! Omijać!

Ktoś tam

Czyli atmosfera nieciekawa :( A sama praca jaka ? Ile można zarobić ??? Jak z przerwami ? Zapalić jest szansa gdzieś ?

Dziś u nich byłem w sprawie pracy:)

Dziś byłem u nich pytać o pracę.Zakwalifikowałem się.Z rozmowy z szefową wynikało ,że mam zarabiać tam( usunięte przez administratora )z premią. Ale po twoim komentarzu wnioskuje ,że lepiej sobie odpuścić tą firmę. Dzięki za opinie !

Zostaw opinię o Hurtownia Kwiatów "Róża" - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia Kwiatów "Róża"