JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.

Stężyca

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 11 ocen.

Opinie o JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.

Objazd

Praca w charakterze Przedstawiciela Handlowego na jednym z oddziałów firmy to też nie sielanka. Jazda samochodem po kwiaciarniach po 12 godzin i więcej. Jest to ciężka fizyczna praca. Kierowcy jeżdżą maksymalnie zmęczeni i to, że jeszcze do tej pory nie doszło z ich udziałem do poważnego wypadku to chyba cud. Pensja to najniższa krajowa plus prowizja od sprzedaży oczywiście na czarno bo prowizja od sprzedaży wypłacana jest w kopercie. Jako pracownik jednego z oddziałów nie ma żadnej możliwości rozwoju czy awansu zawodowego. Praca bez perspektyw. Szacunek dla pracownika.... nie pod tym adresem.

Kimaro

Oferują umowę zlecenie.

Jacuś

dokładnie zero prywatnego życia praca dla ludzi którzy lubią tyrać 24 na dobę .Nie polecam chyba że ktoś jest masochistą

Witek
@Jacuś 23.06.2017 20:07
dokładnie zero prywatnego życia praca dla ludzi którzy lubią tyrać 24 na dobę .Nie polecam chyba że ktoś jest masochistą...

Ostatnio byłem o 15 i na obiekcie storczyk nikogo nie było...

T

Poważnie? Czy ściema? Bo jak kwiatki chcę po robocie kupić, to nigdy żywej duszy nie ma w tejfirmie.

anonim

Zgadzam się. praca od 7 często do 19. Przerwy niepłatne. Mimo upału brak zrozumienia i wyzysk. Nie można się odezwać bo zaraz pojadą po premii. A w dodatku pielenie ogrodów szefostwa. Szczerze nie polecam zero prywatnego życia.

Zostaw opinię o JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o. - Stężyca

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.