JMP FLOWERS

Opinie o JMP FLOWERS

koko

ja
@koko 12.06.2017, 15:12
A jak zarobki oplaca sie tam pracowac bo mam doswiatczenie przy storczykach prawie 9 lat pracowalem w Holandi....

Z tego co wiem to szukają osób. Zadzwoń, na stronie jest kontakt. chyba mail też

Anonim 1

Pracuję tu i mam inne zdanie - mam umowę o pracę. A praca dla ambitnych. Pozdrawiam.

wasyl
@Anonim 1 21.01.2016, 22:13

Zapewne jesteś jednym z właścicieli?

Anonim 1
@wasyl 25.01.2017, 14:47
Zapewne jesteś jednym z właścicieli?

Nie jestem - już nie pracuję, ale wspominam dobrze

Praca na umowę zlecenie praktycznie żadna szansa na dostanie umowy o pracę wyzysk najlepiej jak byś robił od rana do wieczora

Zostaw opinię o JMP FLOWERS - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JMP FLOWERS