JMP Flowers Grupa Producentów Sp. z o.o.

Puławy ()

Opinie o JMP Flowers Grupa Producentów Sp. z o.o.

Joanna

@AnoNiM możliwość uczestnictwa w kursie języka angielskiego to dla niektórych bardzo duży plus. Możesz powiedzieć, czy kursy o których wspominasz będą dostępne dla wszystkich pracowników? Czy oprócz lekcji języka obcego, można również liczyć na inne szkolenia? Jeśli tak, to w jakim zakresie?

edrf

ale jak nie trzeba znac jezyka obecego no to co rozumiem ze firma oferuje jakies szkolenia wobec tego na ktorych mozna sie poduczyc jezyka czy jak to wygladA?

AnoNiM
@edrf 03.10.2016 14:06

Chyba można. Mają tam osoby anglojęzyczne. Z tego co się dowiedziałem to planują uruchomić kursy.

Joanna

@Jacuś co przez to rozumiesz? Często zdarzają się nadgodziny? Jak wygląda typowy dzień pracy w firmie? @Wojtek co dokładnie sprawia, że masz taką negatywną opinię na temat firmy? Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy w JMP Flowers? Takie dodatkowe informacje mogą być istotne dla osób, które trafiły na ten wątek szukając informacji na temat potencjalnego miejsca pracy.

Wojtek

Super imperium z piękną historią tylko na pokaz , prawda taka że firma stworzona na wyzysku i oszustwie....

Jacuś

zero prywatnego życia praca dla ludzi którzy lubią tyrać 24 na dobę .Nie polecam chyba że ktoś jest masochistą

Joanna

Obecnie firma poszukuje osoby do pracy jako Sprzedawca. Co jako obecni pracownicy możecie powiedzieć na temat tego jakim pracodawcą jest JMP Flowers Grupa Producentów? Co sprawia, że warto polecić pracę w firmie innym?

Marek

Polecam każdemu wycieczkę po tej fabryce kwiatw. Robi wrazenie.Storczyki po choryzont. Moj szfagier robił tam zdjecia slubmne.

Nicky

To na pewno

Zostaw opinię o JMP Flowers Grupa Producentów Sp. z o.o. - Puławy ()

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JMP Flowers Grupa Producentów Sp. z o.o.