opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

JMP Flowers Grupa Producentów

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 284 ocen
Opinie(492)
Dodaj opinię

Opinie(492)

Dodaj opinię
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Misja, wizja i osiągnięcia
  • .
  • Nasze filie
  • .
  • Nasze marki
  • .
  • Kontakt

O nas

Kariera

Misja, wizja i osiągnięcia

Nasze filie

Nasze marki

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Lublin
  • Siedlce
  • Radom
  • Sandomierz
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Stalowa Wola
  • Puławy
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Puławy
  • Nowo-Aleksandria
  • Włostowice
  • Góra Puławska
  • Klikawa
  • Sadłowice
  • Rudy
  • Kolonia Bronowice
  • Skowieszyn
  • Kolonia Góra Puławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Puławy
  4. /
  5. Opinie o JMP Flowers Grupa Producentów Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o JMP Flowers Grupa Producentów Puławy

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​
WebsiteIconJMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o JMP Flowers Grupa Producentów Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Buze

    27.07.2023 15:15

    Kandydat

    Może to banalne pytanie ale czy pracuje się w klimatyzowanych pomieszczeniach?
    ReviewUserIcon
    vendor

    31.01.2024 14:04

    Pracownik

    są premie, opieka medyczna, dofinansowania do posiłków, bonusy miesięczne i kwartalne, a oprócz tego jakies drobnostki typu kwiaty na dzien kobiet, czy jakies znizki pracownicze
    ReviewUserIcon
    Amamam

    02.02.2024 10:16

    Kandydat

    No tymi kwiatami to mnie urzekłeś XD powiesz coś więcej o tych posiłkach? smaczne są? spoko to dofinansowanie?
    ReviewUserIcon
    dun

    09.08.2023 08:33

    Kandydat

    Jak u was wygląd akwestia szkoleń, firma jakieś organizuje?
    ReviewUserIcon
    dun

    09.08.2023 08:33

    Kandydat

    i czy są pozostawione jakieś możliwości awansu u was? prosiłbym o szczerą odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Nikit

    04.09.2023 13:22

    Pracownik

    tak są organizowane szkolenia i kursy jeśli jesteś chętny
    ReviewUserIcon
    TEea

    17.04.2023 15:30

    Kandydat

    JMP to jest jakaś lokalna firma?
    ReviewUserIcon
    Małgorzata

    31.05.2023 11:43

    Kandydat

    A czy w takim razie do Radomia są aktualnie przyjęcia?
    ReviewUserIcon
    czampi

    07.08.2023 12:03

    Kandydat

    do radomia nie widzialam, ale jest teraz calkiem sporo nowych ogloszen na ich stronie jak cos
    ReviewUserIcon
    emma

    13.03.2023 13:16

    Pracownik

    Podobno jak już się jest jakiś czas zatrudnionym to można zrobić wycieczkę po zakładzie dla swojej rodziny prawda to?
    ReviewUserIcon
    Deer

    18.07.2023 11:45

    Pracownik

    no trochę tych stanowisk się znajdzie w różnych działach, musisz sobie sama zobaczyć co cię interesuje w firmie :)
    ReviewUserIcon
    magazyn

    24.07.2023 14:45

    Kandydat

    a jak robota u was na jakich magazynach? przyjecia sa?
    ReviewUserIcon
    ewe

    20.04.2023 17:42

    Kandydat

    który dział najlepszy?
    ReviewUserIcon
    porannik

    20.06.2023 15:46

    Pracownik

    to zależy gdzie, na niektórych firmach robi się od 6 nawet
    ReviewUserIcon
    Hargen

    03.07.2023 12:50

    Pracownik

    żeby od 6... na niektórych i od 3 robią... ale raczej firma idzie studentom czy praktykantom na reke... zalezy też na co pójdziesz
    ReviewUserIcon
    Ninne

    17.03.2023 15:54

    Kandydat

    NA puławy nic nie ma
    ReviewUserIcon
    flower

    01.05.2023 15:24

    Kandydat

    oferty znajdują się na stronie internetowej firmy
    ReviewUserIcon
    flower

    01.05.2023 15:25

    Kandydat

    więc jak są na stronie to pewnie bezpośrednio ;)
    ReviewUserIcon
    Proszę o odpowiedź

    27.03.2023 22:28

    Kandydat

    Wszystko rozumiem z ogłoszenia na produkcje oprócz tworzenia dekoracji
    ReviewUserIcon
    ??

    28.03.2023 14:32

    Kandydat

    ale co w tym jest niejasnego?
    ReviewUserIcon
    wakacje

    05.03.2023 19:54

    Kandydat

    czy funkcjonuje tutaj coś takiego jak pracownik wakacyjny?
    ReviewUserIcon
    wakacje

    20.03.2023 13:48

    Kandydat

    no dokładnie, fajnie by było coś sobie dorobić po prostu
    ReviewUserIcon
    nick3

    23.03.2023 18:08

    Pracownik

    pytajcie! tu wam nie powiemy, że możecie przyjść czy nie, to musicie w rekrutacji się dowiedzieć, jak dla mnie możecie wpaść :D
    ReviewUserIcon
    Agnes

    19.01.2023 13:14

    Kandydat

    Witam, proszę o informacje czy to ciężka fizycznie praca. Czy jest dużo schylania i dźwigania na produkcji.
    ReviewUserIcon
    minos

    13.02.2023 11:52

    Kandydat

    to więcej tam kobiet czy facetów pracuje, tak z ciekawości zapytam?
    ReviewUserIcon
    Odp.

    15.02.2023 14:01

    Pracownik

    przeważają panie
    ReviewUserIcon
    Zaneta

    04.04.2022 12:53

    Pracownik

    Dzień dobry czy jest możliwość pracy od 8 czy tylko od 6.Chodzi o to by wcześniej zaprowadzić dziecko do szkoły i drugie pytanie czy na produkcji jest atmosfera ok?Wiem nie przekona się kto nie przyjdzie ale czasem warto spytać.dziekuje serdecznie za info
    ReviewUserIcon
    Eska

    23.01.2023 18:47

    Pracownik

    Wiesz co, ale z drugiej strony potem nagle wszyscy zaczną chcieć pracować tylko na jedną zmianę i się wykrzaczy wszystko...no cieżko powiedzieć, od nas raczej już żadnej informacji nie uzyskasz, kontaktuj się z firmą bezpośrednio
    ReviewUserIcon
    woodie

    26.01.2023 10:43

    Pracownik

    no właśnie, więc nie ma co dyskutować już na ten temat, bo my to sobie możemy tylko dywagować, ale odpowiedzi dać nie możemy
    ReviewUserIcon
    rudzixx

    08.03.2022 10:28

    Pracownik

    Dla mnie praca okej. Zawsze jakoś miałam pecha do pracy a tu nie narzekam. Przychodzę do pracy, robię co mam do zrobienia i nie mam stresu. To też zasługa ludzi, z którymi pracuję, zawsze pomogą jak trzeba. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    firek

    03.01.2023 13:12

    Kandydat

    może tak on wolał, zresztą święta i w ogóle myślę, że szybciej to normalnie przebiega
    ReviewUserIcon
    qqq

    17.01.2023 11:24

    Pracownik

    nic mi o tym nie wiadomo
    ReviewUserIcon
    Tarpi

    16.12.2022 12:55

    Kandydat

    Czy jakieś staże są tutaj może organizowane?
    ReviewUserIcon
    Tucan

    11.01.2023 11:48

    Były pracownik

    Powtórzę raz jeszcze. Najlepiej kontaktować się bezpośrednio z firmą, cóż z tego że ktoś wam tu odpowie jak może mieć jakieś nieaktualne informacje. Ja się na takie tematy nie wypowiadam bo nie chce nic pomieszać
    ReviewUserIcon
    oferta

    12.01.2023 12:24

    Kandydat

    dobra, zrozumiano, może i masz rację, żeby od razu bezpośrednio uderzać..
    ReviewUserIcon
    handlowiec

    28.11.2022 11:37

    Kandydat

    macie tu jakieś wdrożenie czy szkolenia na stanowisku handlowiec/vanseller?
    ReviewUserIcon
    polecony

    29.11.2022 13:20

    Były pracownik

    raczej nie bedziesz rzucany na gleboka wode od razu
    ReviewUserIcon
    Tacko

    30.11.2022 12:58

    Pracownik

    tak, jest wdrożenie to na pewno, co do dalszych szkoleń to jeszcze nie wiem, bo dopiero jestem po pierwszym wdrożeniu
    ReviewUserIcon
    Rou

    06.12.2021 09:56

    Kandydat

    Z ciekawości, ile oddziałów ma firma i w jakich miastach?
    ReviewUserIcon
    kk

    04.11.2022 08:32

    Pracownik

    z resztą tak jak już napisali wyżej, wszystko masz na stronie to nie będę przepisywać
    ReviewUserIcon
    kaka

    29.11.2022 13:24

    Były pracownik

    no w kilku na pewno
    ReviewUserIcon
    rozalia

    25.10.2022 13:24

    Kandydat

    od której sprzedawcy rozpoczynają pracę?
    ReviewUserIcon
    konar

    16.11.2022 11:07

    Kandydat

    ja myśle że przed otwarciem giełdy szczerze mówiąc
    ReviewUserIcon
    jaktam

    28.11.2022 12:08

    Pracownik

    raczej nie dla śpiochów praca
    ReviewUserIcon
    driver

    26.10.2022 13:31

    Kandydat

    jakieś opinie o pracy na stanowisku kierowca C+E? ile doświadczenia wymagane?
    ReviewUserIcon
    żark

    24.11.2022 13:59

    Pracownik

    nikt ci nie powie ile ma w portfelu...
    ReviewUserIcon
    żark

    24.11.2022 14:02

    Pracownik

    nie orientuje się teraz ale ja na ich stronie szukałam ofert pracy
    ReviewUserIcon
    over

    12.09.2022 13:57

    Kandydat

    Czy to rozwojowa i stabilna firma? Jak sądzicie?
    ReviewUserIcon
    orchidea

    21.10.2022 13:53

    Kandydat

    podbijam pytanie! też nigdy nie pracowałam w takiej firmie a chciała bym się u was załapać! jak byście miały jakie informacje to z chęcią poczytam, ogólnie też wasze opinie!
    ReviewUserIcon
    kala

    02.11.2022 12:50

    Pracownik

    jak dla mnie praca jak praca ale przyjemna, trzeba się ciepło ubrać bo rano jak się można domyślać jest zimno ale ja prace oceniam na plus fajni ludzie i atmosfera
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    15.07.2022 13:17

    Kandydat

    Macie kilka lokalizacji ale centrala jest jedna czy każdy oddział jest jakby osobny
    ReviewUserIcon
    leo

    04.10.2022 14:28

    Kandydat

    nikt nie będzie przeciez pół Polski na samą rozmowę jechał
    ReviewUserIcon
    misio

    06.10.2022 12:31

    Kandydat

    no tak, też mi się to wydaje logiczne, no ale kto pyta nie błądzi w sumie
    ReviewUserIcon
    ul

    01.09.2022 12:34

    Kandydat

    czy zatrudniają pracowników na konkretny dział czy pracuje się na wszystkich?
    ReviewUserIcon
    lisa

    05.09.2022 12:29

    Kandydat

    a jest teraz na taki dział rekrutacja?
    ReviewUserIcon
    ala

    27.09.2022 12:17

    Kandydat

    no pytanie było o to samo stanowisko ale na różnych miejscach uprawy, wiec tyle samo wszędzie raczej...

    Kontakt - JMP Flowers Grupa Producentów Sp. z o.o.

    Puławy

    JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.
    ReviewUserIcon
    reo

    08.07.2022 17:38

    Kandydat

    jak wyglądają rekrutacje?
    ReviewUserIcon
    gifik

    10.08.2022 13:15

    Pracownik

    Tak dla rozeznania
    ReviewUserIcon
    komar

    23.08.2022 15:26

    Kandydat

    jak wygląda mój proces składania cv?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w JMP Flowers Grupa Producentów?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    sonia

    26.05.2022 14:17

    Kandydat

    Jakieś dodatki tu macie?
    ReviewUserIcon
    gołąb

    06.07.2022 15:02

    Pracownik

    wiadomo, że coraz ich mniej, ale no bywa różnie, więc trza brać co dają
    ReviewUserIcon
    kodi

    07.07.2022 11:27

    Kandydat

    też mi się tak wydaje
    ReviewUserIcon
    demo

    18.05.2022 13:51

    Kandydat

    Można gdzieś tam zjeść coś ciepłego albo sobie odgrzać?
    ReviewUserIcon
    hf

    24.05.2022 15:40

    Były pracownik

    już chwilę mnie tam nie ma, więc nie wiem jak jest teraz
    ReviewUserIcon
    Baro

    27.05.2022 10:46

    Kandydat

    aa okej, rozumiem
    ReviewUserIcon
    kora

    28.04.2022 13:24

    Kandydat

    Czy pracownicy tu są w różnym wieku czy raczej wszyscy młodsi? Bo nie wiem czy się tam wybierać, żeby nie było, że nie dam rady
    ReviewUserIcon
    Endless

    09.05.2022 14:19

    Pracownik

    wyciągasz takie wnioski na podstawie tego, że są ludzie w różnym wieku?
    ReviewUserIcon
    Endless

    09.05.2022 14:21

    Pracownik

    owszem, zgadzam się z tym, że większość sobie radzi, ale to się nie aplikuje do każdego, bo znajdą się jednostki, które odchodzą, bo to nie dla nich. takie ocenianie bez przepracowania tutaj ani jednego dnia jest trochę na wyrost.
    ReviewUserIcon
    helka

    16.03.2022 13:20

    Kandydat

    W jakich godzinach pracuje produkcja? Bardzo wcześnie się zaczyna?
    ReviewUserIcon
    PK

    04.04.2022 14:19

    Kandydat

    no dla mnie to np taka 4-5 rano
    ReviewUserIcon
    PK

    04.04.2022 14:20

    Kandydat

    więc jakie te godziny są powiesz?
    ReviewUserIcon
    tomek

    17.03.2022 11:23

    Kandydat

    czy na produkcji można liczyć na premie? jeśli tak to jaki jest wyznacznik ich otrzymania?
    ReviewUserIcon
    Lemon

    25.03.2022 10:43

    Pracownik

    Tak, od jakości i wydajności
    ReviewUserIcon
    tomek

    28.03.2022 12:38

    Kandydat

    okej to dziękuję bo właśnie kiedyś też tak miałem i dobrze na tym można wyjść jak się solidnie pracuje
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.03.2022 22:22

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Apox

    14.03.2022 13:08

    Pracownik

    A co ma robić? Wszystkie przedsiębiorstwa muszą jakoś działać, świat się nadal kręci...
    ReviewUserIcon
    jot

    24.02.2022 11:49

    Kandydat

    Czy na stanowisku sprzedawca/dostawca dostaje się odpowiednie narzędzia do pracy?
    ReviewUserIcon
    mikoma

    04.03.2022 11:45

    Pracownik

    Oczywiście, że tak, bo np jak bez samochodu jako dostawca. Nie wyobrażam sobie tego
    ReviewUserIcon
    jot

    09.03.2022 10:54

    Kandydat

    no to dobrze, chciałem mieć tę pewność wcześniej
    ReviewUserIcon
    szukam

    02.02.2022 12:54

    Kandydat

    Szukają może kogoś teraz? Bo na stronie wiszą ogłoszenia z 2020 i nw czy jest sens się zgłaszać
    ReviewUserIcon
    Alamax

    07.03.2022 10:48

    Pracownik

    Szukają.
    ReviewUserIcon
    Alamax

    07.03.2022 10:48

    Pracownik

    Nie patrz na stronie, na pracuj są te bieżące
    ReviewUserIcon
    mistrz

    11.02.2022 14:35

    Były pracownik

    Nowi ludzie w HR-e i od razu więcej pozytywnych opinii się pojawiło :) Aż ciężko uwierzyć, że to prawdziwe komentarze.
    ReviewUserIcon
    opinia

    15.02.2022 10:57

    Pracownik

    Nikt ci nie każe w to wierzyć jak nie chcesz. Ja np. tutaj piszę pozytywnie, bo taką mam opinię i tyle, a zaręczam, że zarówno ja jak i moje komentarze sa prawdziwe - w oparciu o moje doświadczenia i tyle.
    ReviewUserIcon
    mistrz

    16.02.2022 15:42

    Były pracownik

    Twoje komentarze są bardzo wiarygodne. Wierzymy w to wszyscy. Nie musisz nam nic udowadniać. Rozliczysz się z ilości tych pozytywnych komentarzy podczas podsumowania celów kwartalnych ;)
    ReviewUserIcon
    opinia

    18.01.2022 14:17

    Pracownik

    praca całkiem spoko. warunki uczciwe, kasa niezgorsza.
    ReviewUserIcon
    hmm

    31.01.2022 11:43

    Pracownik

    ja pracuje jako pracownik szklarniowy.. i co to zmieniło w twoim życiu?
    ReviewUserIcon
    tom

    01.02.2022 10:31

    Kandydat

    nic, bo nie ciebie pytałem. pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Pook

    27.09.2021 11:14

    Kandydat

    Dużo wymagają od kandydatów?
    ReviewUserIcon
    zordon

    14.01.2022 12:14

    Pracownik

    to lepiej siedzieć w domu i się bac czy isc do pracy i to sprawdzić?
    ReviewUserIcon
    tete

    17.01.2022 15:19

    Kandydat

    widzę że nie do końca się zrozumieliśmy. ale nie mam potrzeby już dlużej tego tłumaczyć.
    ReviewUserIcon
    Zaneta

    30.09.2021 19:40

    Kandydat

    Witam,czy są przyjęcia na produkcję,jakie są warunki pracy i płacy?Z góry serdecznie dziękuję za odp.
    ReviewUserIcon
    KRA

    14.12.2021 09:22

    Pracownik

    Na początku jest jeden wielki chaos.
    ReviewUserIcon
    zeus

    15.12.2021 14:09

    Pracownik

    Jak w mitologii ;)
    ReviewUserIcon
    33

    14.10.2021 13:21

    Pracownik

    Dla mnie praca jest przyjemna i stabilna, a to jest dla mnie teraz najważniejsze. Jak kogoś interesują kwiaty i nie boi sie pracy fizycznej to na pewno się odnajdzie.
    ReviewUserIcon
    mak

    24.11.2021 10:56

    Pracownik

    Narzędzia, rękawice, no raczej nie ma takich sytuacji, żeby czegoś brakowało bo wtedy nie masz jak pracować, proste.
    ReviewUserIcon
    Terisk

    25.11.2021 13:35

    Kandydat

    a jakby ewentualnie zniszczyły się rękawice czy coś to wtedy firma bez problemu daje nowe? czy jest tak, że tyle albo tyle przysługuje na jednego pracownika i koniec rozmowy?
    ReviewUserIcon
    Malina

    26.08.2021 13:44

    Kandydat

    Hej, jak warunki i atmosfera?
    ReviewUserIcon
    Techa

    24.09.2021 13:33

    Pracownik

    Jak dla mnie bez zarzutów, ale wiele zależy także od ciebie, od twojego nastawienia do innych, trzeba dać się lubić
    ReviewUserIcon
    izko

    28.09.2021 12:10

    Pracownik

    potwierdzam, ja tez nie mam na co narzekac
    ReviewUserIcon
    Mila

    23.08.2021 12:59

    Kandydat

    Jak wygląda kwestia rekrutacji obecnie?
    ReviewUserIcon
    yy

    22.09.2021 11:16

    Pracownik

    a dlaczego tego nie sprawdzisz, tylko wysługujesz się innymi?
    ReviewUserIcon
    hm

    23.09.2021 11:50

    Kandydat

    nie wysługuje się po prostu pytam.. nie ważne
    ReviewUserIcon
    Marek

    30.09.2016 16:17

    Inne

    Polecam każdemu wycieczkę po tej fabryce kwiatw. Robi wrazenie.Storczyki po choryzont. Moj szfagier robił tam zdjecia slubmne.
    ReviewUserIcon
    Kassa

    11.08.2021 13:41

    Kandydat

    Jest możliwość zorganizwania takiej sesji? Z kim się trzeba kontaktować?
    ReviewUserIcon
    abrakadabra

    17.08.2021 14:33

    Kandydat

    Skoro ktoś robił, to pewnie jest. Kontakt na pewno znajdziesz na stronie
    ReviewUserIcon
    edrf

    03.10.2016 14:06

    Inne

    ale jak nie trzeba znac jezyka obecego no to co rozumiem ze firma oferuje jakies szkolenia wobec tego na ktorych mozna sie poduczyc jezyka czy jak to wygladA?
    ReviewUserIcon
    AnoNiM

    17.11.2017 12:28

    Inne

    Chyba można. Mają tam osoby anglojęzyczne. Z tego co się dowiedziałem to planują uruchomić kursy.
    ReviewUserIcon
    Jacuś

    23.06.2017 20:14

    Inne

    zero prywatnego życia praca dla ludzi którzy lubią tyrać 24 na dobę .Nie polecam (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.03.2016 22:07

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nicky

    30.06.2016 12:09

    Inne

    To na pewno

    Zostaw merytoryczną opinię o JMP Flowers Grupa Producentów Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.