Cryptotek Sp. z o.o.

Adres: Dowborczyków 25C lok. 4, 90-019 Łódź

NIP: 7252240865 REGON: 368823736 KRS: 0000705013

Cryptotek Sp. z o.o.

Opinie o Cryptotek Sp. z o.o.

E21

Jedne wielkie (usunięte przez administratora)nie ma mozliwosci wyplacenia pieniedzy na adv/casch

Aby stać się najlepszym pracodawcą na rynku, firma Cryptotek Sp. z o.o. w miejscowości Łódź potrzebuje twojej szczerej opinii na swój temat. Dodaj opinię i pomóż firmie zmieniać się na lepsze.

Zostaw opinię o Cryptotek Sp. z o.o. - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cryptotek Sp. z o.o.