Opinie o MIKOMAX w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MIKOMAX. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MIKOMAX na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIKOMAX w Łódź

Seba

Król wózkowych ksiaze hali już się chwali że awans na kierownika mu szykują. Ciuszkow już nie przebiera bo nietykalny się czuje. Takie osoby nic nie wnosząc w firme chodzą między regałami i plotami się zajmują. Potrzebny jakiś mądry dyrektor co takimi pozerami zrobi spokój. A i jeszcze podejście i (usunięte przez administratora) do najbliższych współpracowników podlega sprawie w sądzie.

Miki
@Seba

Darcie (usunięte przez administratora)to norma w jego wykonaniu. Jego darcie do moja żona na tapicerni słyszy. Ale ktoś na to pozwala i przymyka oczy.

Natalii

Pracowałam jakiś czas na produkcji w towarzystwie kierowników trzech działów. Jeden gabarytowy zboczeniec. Kolejny chłop że wsi i mu słoma z motow wystaje, podobno niespełniony bokser. Trzeci od produkcji na metalu na kierownika. Podziękowałam za współpracę ale życzę wam powodzenia w tym cyrku jak już pisano. Pozdrawiam.

Nz
@Seba

Ta osoba nie powinna być na stanowisku lidera a co dopiero na stanowisku kierownika uważa się może za takiego ale tak naprawdę to jest mało ważny i tak nikt go nie słucha bo się nie da słuchać osoby która tylko krzyczy i nic nie robi a się mądrzy

Czy kobietom w biurze lepiej się pracuje niż na produkcji? jedna Pani opisała jakiś czas temu swoje warunki, a ja akurat na oferty do biura patrzę. Mam na myśli specjalizację w zintegrowanych systemach zarzadzania. Wymagane doświadczenie posiadam, wiec przechodząc do formalności ciekawi mnie sytuacja na dziale. czy występują większe rotacje? I jakie mogą być średnie widełki?

@wkurzony

Złodziejska firma, niby podwyżka a zabiorą premię i zarobisz mniej ????

Werka

Jeśli już o biurach mowa to jakoś szukają na obsługę na dwa języki. Zastanawiam się czemu to jest czysta stacjonarka? Nie dałoby rady pracować w hybrydzie? Cos więcej o pracy w biurze wiecie? atmosfera? zarobki?

Reksio

Mam pytanie Jakie jest wykształcenie Dyrekcji w firmie Mikomax. A jeszcze bardziej interesuje mnie wykształcenie Kierowników produkcji i Kierownika magazynu. Chwilę tam pracowałem ale widać że matury to chyba nikt nie ma.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie MIKOMAX? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.

Fajna praca mili ludzie pomocni bardzo fajni liderzy (magazyn) trochę mało finansowo

Basia
@Ania

To kobiety pracuja na magazynie?

@Basia

I co z tymi kobietami, bo mnie to zaciekawiło? :D ja akurat za kontrolerem finansowym przyszłam ale ciekawa jestem udziału Pań w pracy na magazynie jeśli faktycznie jest dostępna. Nie jest tam czasem ciężko? I czy jest tu ktoś kto pracował jako młodszy kontroler? Szukają właśnie i zastanawia mnie przyczyna, ktoś awansował czy to rotacja?

biuro chowa banany i inne owoce przed pracownikami, sprawa do dyskusji i interwencji, jako pracownicy produkcji nic z tego nie mamy

A jakie macie teraz dysproporcje jeśli o pracowników chodzi? mam na myśli to ile osób jest w biurze a ile na produkcji? I co ogólnie z dodatkami, owoce faktycznie dla biurowych tylko są? A czy na produkcji jest cos dodatkowego czego w biurze nie ma tak w ramach równowagi?

Tatianka

Pracując w bliskiej relacji biurowej chciałabym wytłumaczyć znaczenie Działu Jakości w firmie x. Dział Jakości odpowiedzialny za kontrolę produktu przed wypuszczeniem go do klienta. A tu widać ewidentnie Dział Reklamacji w nadmiernej ilości etatów. Dział o którym mowa najbardziej widziany jest w chwili reklamacji kiedy idą z jedną kartka reklamacji całym składem pod tablice codziennych spotkań. Wtedy widać wielkość tego działu a ilość zgloszen reklamacji. To że chodzą parami już pisano. Ale czemu Kierowniczka Działu nigdy im nie towarzyszy? Może czas pomyśleć nad nową dowódczyni.

Stachu
@Tatianka

Apeluje o przepracowanie zawiści u specjalistów, doradzić mogę tylko,że może być jej mniej gdy pracy będzie więcej.

Edek

Heloł witam Was ziomeczki, dziś jedziemy z innej beczki , wpis mój dawno wywalony może żartu poskąpiony??? Może to handlówki sprawka że nie o nich ta rozprawka, że ta szlachta siedzi w biurze a na dole myśli szczurze, jak stad prędko wymigrować, chęć do życia naprostować. Może to z metalu głosy ? Wszak bossowi wyszły włosy, czy od tiga czy maga chęć do pracy tutaj słaba. Czemu komuś coś ty wadzi, czy to wdrożeń szef tu kadzi ? To nowinek team jest wdrożeń, podfrezowań upokorzeń, nowych filców i spawania, głupot wszelkich odkrywania. Lepiej nich już siedzą w Mielnie produkt sam się broni dzielnie. Przyszła i na kadry chwila, czy to od nich ktoś przyszpila? Z godzin wszytko jest bajeczne ale w pasku niekoniecznie, siedzi już ich tam zgraja cała, kiedyś grażka domykała…Jak usuną, dopiszemy, tylko prawdę wszak znać chcemy, zakład piękny, przyszłościowy ale jednak puchną głowy, rozkaz w korpo jest się zmienić ale ktoś tam zawsze chce się lenić, czy na meblach czy na płycie, przecież takie ludzkie życie. Czasem muszą pogamonić żeby jakiś rozkaz wdrożyć. Ja tym czasem się umywam i na golfa was wysyłam, nabrać siły i tężyzny, to zagoi Mikoblizny, dobrej myśli bądźcie pełni, Ha……rth ma Was na Patelni ;)

Mario
@Edek

Mistrz wózkowych, książę hali czy coś zrobił od Twojego wpisu, niech się czymś pochwali. Siedzi w fotel pierdzi ploty sieje i nic lepszego się nie dzieje. Ciągle łazi nic nie robi a kierownik się go boi. Jestem ciekaw bardzo wielce kto mu płaci za te lejce. Klapki kierownika na oczy jak u konia i jakoś idzie ta robota. Dwie wysyłki Trzy przyjęcia ale ekipa na fotelach nie do ogarnięcia. Prawka Brak więc w tramwaju bajerka jak za technikum lat. Każda babka jest wspaniała bajera potępiała. Drzwi za playboyem się zamykają i wszystkie babki się uśmiechają.

Co u was teraz taki imprezowy nastrój? Często jakieś integracje robicie? Jaka była w razie czego ostatnia? I co z tymi podwyżkami, o których pisali jeszcze w lipcu? Do grudnia cos będzie czy dopiero gdy styczeń wybije?

BHP

Krótkie spodnie a przepisy BHP Co ciekawe nie ma przepisów, które jednoznacznie zakazują noszenia krótkich spodni jako odzieży roboczej. Interpretując to dalej - jeśli coś nie jest zabronione to jest dozwolone. Jeśli więc pracownicy hal, magazynów, firm budowlanych czy hydraulicznych uznają, że w takiej odzieży jest im wygodnie, to jak najbardziej mogą ją nosić. Wyjątkami są oczywiście sytuacje, kiedy pracownicy mogą mieć kontakt z substancjami szkodliwymi, wtedy zarówno całe ręce, jak i nogi muszą być odpowiednio zabezpieczone. Chodzi tu o zminimalizowanie niebezpieczeństwa, jakie mogłaby zagrażać zdrowiu pracowników podczas kontaktu mocnych i niebezpiecznych sytuacji ze skórą.

Audytor
@BHP

Bezpieczeństwo w magazynie: Ochrona pracowników Zgodnie z prawem należy zakupić środki ochrony osobistej dla pracowników w magazynie. Podczas pracy z wózkiem widłowym lub gdy istnieje ryzyko upadku materiału z wysokości, pracownicy muszą nosić kask ochronny. Polecamy również zakup kamizelek odblaskowych, dzięki którym pracownicy lepiej się widzą nawzajem. Regularne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa pracy w magazynie przyczyniają się również do bezpiecznej pracy w magazynie. Pani od bhp powinna sobie sama mandaty pisać bo przepisy łamie nagminnie.

Barbie
@BHP

To proszę aby firma w okresie letnim zagwarantowała na produkcji warunki temperaturowe jakie mają panowie dyrektorzy......... Bo praca przy wiatraku w temperaturze 36 stopni to co innego niż w klimatyzacji przy 20............ Brak słów.......... Zanim wejdziesz tu z butami lepiej nie wchodzić nawet na rozmowę kwalifikacyjną bo i tak uciekniesz jak ja.................

Sidi

Wylosowali. Tysiak za poświęcenie swojego urlopu. Dla cztero-osobiwej rodziny można za to mieć 1 dzień wakacji, JEDEN dzien. Tanio się wykpili z postojowego dla wszystkich. Mnie i 19 szczęśliwcom kręci się w głowie :)

Roman
@Sidi

A co cie tak dziwi? Co byś wolal zapłacić 600 os postojowe czy 20 tylko część?

CO ZA JAD
@Sidi

Jakim trzeba być chamem, aby tak zareagować na dodatkowe tysiąc złotych. Jak Ci tak źle to może oddaj je komuś innemu, kto się ucieszy z takich pieniędzy. Tysiak piechotą nie chodzi.

~ola
@Sidi

To nawet nie tysiak, tylko bon o takiej wartości. Do użycia u wakacyjnego pośrednika. A że za tysuaka wakacji nie kupisz, to jeszcze ze swojego hajsu dolożysz, jak będziesz chciał wykorzystać.

Cyc
@~ola

No to pytanie czy można zgodnie z przepisami wypłacić ekwiwalent za postojowe w bonie turystycznym metoda wylosowania

Na jakie wsparcie w MIKOMAX mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

W Mikomax urodziło się już wiele dzieci... ja sama też mam :) firma jest bardzo prorodzinna. nigdy nie słyszałam o problemach mam wracających po macierzyńskich / wychowawczych. W firmie jest dużo młodych osób, więc chyba liczą się z takimi możliwościami.

Nikt

Komuś w życiu coś nie wyszło i przelewa frustracje na wirtualny papier. Gdyby było tu tak zle to nie byłoby pracowników ze stażem ponad 20 letnim. I żeby nie było ze tylko stare wygi maja się dobrze w mikomaxie, mlodzi tez tu pracują i są zadowoleni, ale od siebie tez trzeba coś dać, a nie tylko chcieć dostawać.

Jak to w każdej firmie, zmiana zmianie robi pod górkę, ale u nas do już przesada lider z jfdnfj zmiany nic nie robi bo ma pacholki od roboty i do podkładania świń pani lider z drugiej zmiany. A pani nie lepsza ma swoje grono które zabiera na fajeczkę śmiechy chichy i knucie jak umilić życie swoim zmiennika. Szkoda że kierownik I.... boi się Pana lidera a do pani lider smaży cholewki i ani jedno ani drugie, nie ponosi konsekwencji swojego zachowania. Jedni spóźnia się 10 minut afera a drugi nie przyjdzie wcale i mu się dęte kryje, bo jak można pozwolić karać kumpla. Uważam że ktoś powinien końcu się tym zająć, wszyscy przychodzimy pracować a nie słuchać jak pani się rządzi, a sama kiedy chce pali, pogaduchy z zaprzyjaźnioną częścią zmiany albo tel i nic ja nie interesu. Ciekawe na ile są sprawdzane kompetencje lub inne wymagania od pracowników na dane stanowiska, nie tury wiele brakuje do danego stanowiska. Chyba że można awansować w inny sposób, może wystarcza ładne oczy długie nogi albo mile słowa. Aie to już raczej derekcja powinna przeanalizować czy odpowiedni osoby są tu gdzie powinny....... Osobiście nie polecam pracy w danej firmie chyba że masz gadane i umiesz się przymilic kierownikowi do awans pewny, sam szukam innego miejsca pracy przyszłości tu nie ma, już niebawem zostanie kierownik ruda lysy i ms red. NIE POLECAM

Dexter

Smutne korpo, gdzie do kierowania będą stopniowo wchodzili oszołomy z przerośniętym ego i niezaspokojona rządzą władzy. Ich rozrywka bedzie: - kasowanie komentarzy - mamienie o perspektywach - psucie nerwów zwykłym ludziom - mydlenie oczu nt podwyżek bo ten ochłap co dali to chyba drobne z kieszeni na parking z bmw wypadły

Przerażona

Wpisy na tej stronie mijają się z tym w jakim celu została stworzona !!!! Jestem zniesmaczona postawą kolegów ,koleżanek którzy wypisują swoje żale zamiast załatwić sprawę face to face .... przedszkole się kłania, a może już czasy takie ,że trzeba wszystko anonimowo wypisywać w internecie żeby zrobić hałas i komuś nie przyjemną atmosferę oraz opinie w pracy . Nie ma zakładów idealnych ! Proponuję zachowywać się jak normalni cywilizowani ludzie, zacząć współpracę, przecież po to tu jesteśmy . Dla większości te wpisy są po prostu oznaką słabości i tchórzostwa , zdajcie sobie z tego w końcu sprawę.!!!! A jeżeli ktoś ma tyle żółci w sobie i ma potrzebę uzewnętrzniania swoich uwag TU niech sobie pójdzie z kąd przyszedł, żeby wszystko wróciło do stanu z przed przyjmowania byle frustratów.....serdecznie pozdrawiam

Xmena
@Przerażona

Celem tej strony jest chyba opowiedzenie jaka jest naprawdę atmosfera w firmie. Nie ma sens się zniesmaczać tylko pomyslec dlaczego pracownicy tej firmy są tak sfrustrowani i ta frustracja narasta. Tak jak ktoś juz pisal powodem może być brak jakichkolwiek regulacji stawek i uporczywe udawanie ze za 3-4 tys można godnie przeżyc. A Ci co p tym decydują nie wyglądają na zle zarabiajacych. Poprostu oderwali się od realiów codzienności i myślą ze durnymi mejlami o spotifajach i slodkopierdzacymi usmieszkami zagłusza temat. Jak w firmie jest dobrze to i na gołorku spokój.

Rozalia
@Xmena

Atmosfera jest (usunięte przez administratora). Brak nadgodzin i pracy w weekendy. Podstawa to około 3100. Jak tu żyć w tych czasach. O podwyżka cisza i ich brak. Ludzie powoli uciekają jak tylko znajdą coś lepiej płatnego. Sama poszukuje pracy bo brak jakichkolwiek perspektyw.

Roksana
@Rozalia

Nazucony odgórnie urlop trzeba intensywnie poświęcić na poszukiwanie nowej pracy. W tej firmie przy tej dyrekcji co sama brzuchy karmi swojej rodzinie a innej narzuca glodowanie perspektyw nie ma........ Czas nazmiany........

Maria
@Roksana

Ja jako wieloletni pracownik produkcji widzę Wielki brak kompetencji na stanowiskach dyrekcji i kierowniczych. Jako kilkunastoletnia pracowniczka produkcji widzę te same twarze awansowane z liderów na kierowników co rączka reaczki myje........... Same układy i układziki.......... fajeczki i ploteczki........... po co ta bramka jak Liderzy z maszyn są już umyci za 10 do końca zmiany............... i kary dużemu odbija pracownik produkcji......... jaki to Lider z układami............

Beata

Ci co do pracy przyjeżdżają muszą auta zostawiać w krzakach, na chodnikach i okolicznych ulicach bo parking starcza tylko dla jednej zmiany. Ochrona połowa śpi lub w miejską się bawi. Sprawdzanie plecaków jak na komendzie. Niedługo każą kucać. Handlowcy chyba tylko wiedzą jak wygląda to co sprzedają, pojęcia technicznego zero. Z Myśleniem połowa też nie ma po drodze. Na produkcję nawet nie wiedzą jak trafić. Na dole kółka wzajemnej adoracji i stowarzyszenia śniadaniowe. Trio emerytów powinno tam biuro sobie otworzyć. A coś ich zapytać to wielkie głowy najpierw pokażą ci gdzie twoje miejsce zanim odpowiedzą. Zresztą za ścianą ogon psa uczy. I biuro powinni mieć w palarni. Pojedyncze osoby normalne ale pomagają tylko po kryjomu żeby smoczyca nie widziała. Na produkcji coraz mniej pracy bramki jak na stadion co dwa dni zepsute. Dołożyli licznik żeby wiedzieć ile czasu do końca spektaklu zostało. Bo to jak zarządza kierowniczek Ir... można porównać do kabaretu. Tylko rajtuz brakuje. Niech zobaczy jak haszchu gruby rządzi ze swoim wytapetowanym tołdim. Z resztą za tą z kontroli też przy nodze chodzą. Jedyni pogadają jeszcze i żartem rzucą. Czepiać by się tylko przestali i z błędow nie pokazywali. Dobrze że tego z tą słuchawka w uchu wywieźli na koniec ulicy. Ci z serwisu też normalni ludzi tylko pracy nie wszyscy nauczeni. Firma jak co druga w tym kraju.

Beata

Zauważ że to co odpisujesz dzieje się na żywo w firmie i czy tam masz odwagę upomnieć drugiego człowieka?? Nie przechodź obojętnie. Rotacja pracowników jest tak duża że nie wiesz już z kim pracujesz. Atmosfera często trzyma pracownika i dba o jego godność. Zwróć uwagę jak jest gdy wchodzisz do zakupów, jakości, magazynu, a gdy wchodzisz do dwóch ostatnich pokoi dolnego korytarza. Żarty i śmiech przeciwko skisłej atmosferze. Otwartość bez podziałów przeciwko zamkniętym w kręgu.

Glos
@Beata

Rajtuzy ciężko zakładać jak słoma z butuw wystawać. Brak ludzkości na potrzebę pracownik trzeba nas traktować tak samo jak słyszący a nie nas jak drugi gatunek Bez nas ta firma by nie istniała i wszyscy pójdą po rozum do głową i chłopek sam będzie robil

Pawel

Wiesz jak to jest kierownictwo i brygadziści widzą co chcą wiedzieć, i spoufalaja się z kilkoma osobami którym za nic uwagi nie zwrócą bo po co lepiej wyrzyc się na obcych bo przecież na kumpli z którymi się przesiaduje pół zmiany na fajeczkach bajerach czy obgadywaniu innych, swoim się uwagi nie zwraca bo z kim później będzie się bajere cisnęło albo pod altana siedziało. Liderzy mają swoich (usunięte przez administratora)z którymi trzymają i to są ich bogowie którym wolno tak samo jak im nie robić nic, bez konsekwencji bo konsekwencje poniesie resztą zmiany. Niestety takie mamy realia

Zenek

Jakie sa zarobki teraz zarobki w mikomaxie

Bajka
@Zenek

Zarobki wspaniale, czeste podwyżki bo szef widzi ze ceny zasuwaja, docenia pracowitych, kierownictwo kompetentne, hr cały dla ludzi, wsparcie na każdym kroku aż chce się przychodzić.wlasciwi ludzie na właściwych stanowiskach. Tylko coś trzeba zrobić z tymi frustratami z goworka i będzie cudnie.

Zenek

Jakie są teraz zarobki w Mikomaxie ?

Mała

To napisz tam. To forum jest zeby ostrzegać innych przed firmą która np. nagina lub łamie prawa pracownicze bhp itp. Dziś podobno puscili pogardliwego mejla z pretensjami ze nie nikt nie chce urlopu tak jak zarządowi pasuje. No tak trzymać.

Zostaw merytoryczną opinię o MIKOMAX - Łódź

• Jak się pracuje w MIKOMAX?

Zobacz opinie na temat firmy MIKOMAX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIKOMAX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 9 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MIKOMAX
1.4/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Dostawcza 4
  • NIP: 7282725538 KRS: 0000332071