Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.

Raszyn, Sokołowska 10

Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.

Opinie o Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.

XD

Po treściach ogłoszeń o prace widać, że jakość w tej firmie nie jest na dobrym poziomie. W ich treściach są błędy. A ogłoszenie o pracę to przecież pierwsza wizytówka firmy dla pracownika.

Anonim z HWL

Jako długoletni pracownik Magazynu w Hellmann Worldwide Logistics muszę stwierdzić, że pracodawca niestety nie szanuje pracownika, rozmowy o podwyżkę tylko jeśli rzuci się wypowiedzeniem na biurko, zero jakiejkolwiek ścieżki kariery czy systemu podwyżek, magazynier, który pracuje 15 lat na magazynie ma taką samą podstawę jak magazynier po okresie próbnym, przecież to jest skandal. Premia wynosi zaledwie 5%, także do podstawy za dużo nie dochodzi. Nadgodziny obowiązkowe, nie ma zmiłuj. Aha, wszystko ratuje świetna atmosfera na magazynie...ale to raczej nie jest zasługa "szefostwa"

Patrycja

@anonymous, czy możesz potwierdzić, że kilku magazynierów odeszło z firmy Hellmann Worldwide Logistics? Czy ich znałeś? Może są to wyłącznie plotki. Czasami pracownicy rezygnują z pracy z przyczyn osobistych, a powody nie leżą po stronie pracodawcy.

Patrycja

Od kilku miesięcy na forum nie pojawiła się żadna nowa opinia o firmie Hellmann Worldwide Logistics jako pracodawcy. Czy to oznacza, że jesteście zadowoleni z pracy dla tej firmy oraz zaproponowanych warunków? Może ktoś z Was uczestniczył w ostatnim czasie w rozmowie kwalifikacyjnej do tej firmy? Jak wspominacie przebieg rozmowy, czy zaproponowano Wam zatrudnienie?

MAGAZYN
@Patrycja 20.07.2018 11:34

Witam. A co Pani chce więcej wiedzieć? Chyba każdy wie że w Hellmann to male zarobki A dużo wymagań. W niedługim czasie będą pracować w większości koledzy z Ukrainy którzy po 3 miesiącach stwierdza że trzeba szukać lepszych zarobków i zwolnią się i kto będzie pracował dla firmy HWL? Nikt za takie zarobki nie będzie chciał tu przyjść bo rynek się zmienia i zarobki też A w hellmannie chyba tego nie rozumieją że stracą bardzo ważnych pracowników z magazynu którzy tworzą ogniwo całego procesu logistycznego. Zostaną głowy które potrzebuje rąk A ręce to My MAGAZYN!!!

@MAGAZYN 20.07.2018 23:07

z tego co mi tez wiadomo, kilku dobrych magazynierów odeszło z tej firmy. ale tak to jest jak sie nie docenia pracownika... a szkoda.

Patrycja

@Marcin, jeżeli twoje informacje są zgodne z prawdą, to rzeczywiście masz ma prawo być niezadowolonym z jakości usług. Mimo wszystko może warto dać firmie Hellmann Worldwide Logistics jeszcze jedną szansę? Każdy z nas jest człowiekiem i może popełniać błędy lub mieć gorszy dzień. Dotyczy to każdej z firm. Czy paczka dotarła w całości i bezpiecznie?

Marcin

Właśnie skorzystałem pierwszy i ostatni raz z usług tej firmy. Wszystko przez beznadziejnych i bezczelnych kurierów. Wczoraj pierwszy kurier, który będąc kilkaset metrów od mojego mieszkania dzwonił trzy razy, bo mimo tego, że bardzo dokładnie wytłumaczyłem mu jak dojechać (a nie mieszkam w jakimś trudno dostępnym miejscu w głębokim lesie, tylko w mieście, gdzie bardzo łatwo trafić) nie dotarł do mnie. Po 40 min oczekiwania ja zadzwoniłem do tego pana, a on z pretensjami do mnie że nie dojedzie, bo ma za duże auto (mimo że miejsca tam jest tyle że spokojnie tir by wjechał). Dzisiaj rano przyjechał inny kurier, co prawda trafił bez problemu, ale za to z pretensjami do mnie, że nie odebrałem domofonu po jednym sygnale, tylko musiał czekać aż 10 sekund. W dodatku mimo informacji, że mam chory kręgosłup, nie chciał pomóc wnieść mi paczki, tylko wyśmiał mnie i stwierdził, że sam ma chory kręgosłup i nie może nosić.

Patrycja

@przewoźnik, rozumiem, że oceniasz firmę Hellmann Worldwide Logistics będąc kontrahentem tej firmy? Dlaczego nie mogłeś otrzymać kontaktu do działu księgowości? Może istniała jakaś przyczyna takiego stanu rzeczy, być może dział ten w danym momencie nie pracował. Czy wiesz coś więcej na ten temat? Czy ostatecznie udało Ci się otrzymać odpowiedź na maila od tej firmy?

przewoźnik

Tragedia, nie można doprosić się o kontakt do księgowości. Długi termin płatności, duże opóźnienie, nie odpowiadają na maile.

Patrycja

@anonymous, Opinie klientów są istotne i pozwalają również lepiej poznać firmę, ale najważniejsze opinie na forum GoWork.pl pochodzą od pracowników na temat pracodawców i warunków pracy. Czy ktoś z Was zatrudnił się w ostatnim czasie w firmie Hellmann Worldwide Logistics? Czy dobrze oceniacie atmosferę w firmie i poziom współpracy?

anonymous

Tragedia, żadnego kontaktu z przewoznikiem Hellman po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia od sprzedawcy. Nikt nie odbiera telefonów. Czyli firma udaje że płaci a ludzie udają że pracują. Warto jednak sprawdzic jaki kurier przywiezie paczke.

Jak wyglądają aktualności firmy Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

anonymous

A ja jestem zadowlonym klientem. Różne są opinie..

Patrycja

@Zawiedziony jesteś klientem firmy Hellmann Worldwide Logistics. Forum odwiedzają głównie potencjalni pracownicy, dlatego też dobrze, żeby głównie pojawiały się opinię pracowników firmy. Czy zatem jakiś pracownik powie coś o tej sytuacji i przy okazji o pracy w firmie?

Zawiedziony

Kupilem pewna rzecz osoba ktorami sprzedawala nadala ja na hellmann paczka zostala nadana w czwartek rano dostalem link z sledzenia ze moja paczke odebral jakis facet kielcach zrobilem leka awanture bo zaplacilem przelewem gdzie powinno byc na drugi dzien okazalo sie ze numer nadania zostal pomylony paczka zagubiona gdy wszystko zostalo wy jasnione mialem w %100 dzis do godziny 12 dobiega 16 zero ogarniecia

Patrycja

@Ł odpowiedziałeś na komentarz z 2015 roku, dlatego też możliwe, że ta osoba nie pracuje w firmie Hellmann Worldwide Logistics. Dlatego najlepiej odnoście się do nowych komentarzy, by na forum były dostępne dla użytkowników najświeższe informacje.

(..)

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Brak jakiejkolwiek organizacji w biurze i nie tylko.Pięknie się zaczyna a tragicznie kończy!!! W tej firmie człowiek to tylko "numer" Zero poszanowania dla drugiego człowieka, śmieszne zarobki a pracy od groma W szczególności odradzam działy operacyjne takie jak spedycja i dział obsługi klienta kierowniczka działu obsługi klienta siedzi sobie przez pół dnia na youtoobe albo chodzi z koleżanką co i raz na herbatkę płacząc na cały dział jak to ona ma dużo pracy hehehe jest bezszczelna i arogancka człowiek który musi mieć zawsze rację nie liczy się ze zdaniem drugiego człowieka, zawistna i zazdrosna leczy swoje kompleksy na ludziach z działu i nie tylko jednym słowem hamskie kopyto!!!! Firma nie daje jakichkolwiek możliwości rozwoju!!!, zero szkoleń!!!, ŚMIESZNE ZAROBKI!! miejsce pracy dla bardzo ograniczonych ludzi albo desperatów, jeśli ktoś chce leczyć się na nerwicę albo popracować w cyrku to zdecydowanie polecam oddział w Raszynie.

Ł
@(..) 13.02.2015 12:20

Chyba wiem o kim piszesz ale ta pani juz dawno niepracuje

Patrycja

W Raszynie potrzebna jest nowa osoba do pracy na stanowisko: MŁODSZY SPECJALISTA W PRODUKCIE RAIL SOLUTIONS (K/M). Pracodawca poszukuje absolwenta z doświadczeniem do pomocy. Jest możliwość transportu darmowego z Warszawy autokarem pracowniczym. Więcej szczegółów szukajcie na stronie firmy Hellmann Worldwide Logistics: http://www.hellmann.net/pl/poland/kariera/Kariera/oferty-pracy

Patrycja

@Cielepa to nie miejsce na obrażanie innych osób. O tym jest mowa w regulaminie, z którym powinieneś się zapoznać: http://www.gowork.pl/regulamin Ty pracowałeś w Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.? Jakie są Twoje doświadczenia? To ważniejsze informacje niż obrażanie innych.

Patrycja

@klient a o jaki przepływ informacji chodzi? Na przykład jeżeli chodzi o informacje związane z ofertami pracy jest wszystko jasne. Wchodzi się w zakładkę kariera i są oferty pracy. Więc informacje są łatwe do znalezienia dla osób zainteresowanych pracą.

klient

Nie wiem jak praca w tej firmie, ale sposób przepływu informacji czy funkcjonowania jest bardzo słaby i nie dorównuje konkurencji. Dziwię się, że to tyle lat tak funkcjonuje.

ANINIM

Az tak zle w tej firmie jest?

Patrycja

@krzysio6000 nieterminowość nie brzmi najlepiej. Czy ktoś próbował się dowiedzieć co jest tego przyczyną? A może ktoś rozmawiał z firmą o tym próbował jakoś to wyjaśnić?

krzysio6000

nieterminowe płatnosci

Mikar

A jak wygląda sprawa z praktykantami? Wiem, że praktyki w tej firmie są bezpłatne, ale czy jest możliwość aby się czegoś nauczyć? Wynieść coś z tych praktyk?

falafel

NIE POLECAM! Firma Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. - Raszyn, jest wyjątkowo niesolidną firmą spedycyjną, pracownicy nieuprzejmi, wręcz niegrzeczni, nie odpowiadają na telefony, nie dotrzymują warunków i lekceważą prośby o wcześniejszy kontakt przed dostawą, nie informują o tym, że towar został wysłany - trzeba samemu wydzwaniać ale szanse na to, że ktoś odbierze telefon są niewielkie... Po przywiezieniu towaru zrzucają go gdziekolwiek nie zważając na to, że np. tarasuje przejście, na prośbę o wwiezienie go do wnętrza można usłyszeć, że to nie jego sprawa i nic nie obchodzi go jak zrobię to sama... wszystko opryskliwie i niegrzecznie... Odradzam korzystanie z usług

Handlowiec
@falafel 19.05.2017 11:21

@falafel Szkoda, że próbujesz oczerniać kogoś nie mając pojęcia co mówią na ten temat regulacje prawne, m.in. to że przewoźnik odpowiada za dostarczenie towaru na skraj burty samochodu, czyli że od tego miejsca za towar odpowiada rozładowca/odbiorca. Ciekawe kto by odpowiadał gdyby podczas rozładunku towar uległ uszkodzeniu? Pewnie nie Ty...

Ass

Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. poszukuje do pracy, nie ma ogłoszenia chyba teraz, ale wiem, że szukają, proponuje jeśli się nimi interesujecie w jakiś sposób tym zająć, tym to znaczy wysłaniem CV w ciemno, wtedy powinno się udać, bo im się to opłaca

mm

Hellmann Raszyn jest chyba odmiennym oddziałem bo tu kierownictwo i brygadzisci szanują pracowników i dogadują się z nimi bez żadnych nie miłych sytuacji. Uważam że to wszystko zależy od człowieka jaka jest atmosfera itp. Polecam Hellmanna odz Raszyn !!! Pozdrawiam BRYGADZISTE MARCINA Z GIANT JEST NAPRAWDĘ W PORZĄDKU...

Cielepa
@mm 25.03.2016 22:35

Siemin to akurat mały frajerzyna

ooooo

Trzeba zaczac od tego jak sie traktuje pracownikow. w strykowie to na zastraszenie idzie a jak jest to pracownik ( kierowca ) to pozwalaja sobie na maxsa chamskie odzywki i gadki ze jak nie będziesz robil tyle punktów ile oni chca to cie wywala nie ważne ze nikt ci nie zaplaci za tyle godzin a ten szybki to juz sam siebie przechodzi kawal ............. nie ważne jak byle towar wyjechał i żeby mu nikt d.... nie zawracal jak sa jakies problemy byle by sie Pan spedytor nie napracowal

suv

podwyżki? nie wiesz co piszesz

by o lala

:-) z ust mi to wyjąłeś

Zostaw opinię o Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. - Raszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.