Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.

Raszyn

Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.
2 50

Opinie o Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jak wyglądają aktualności firmy Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

anonymous

A ja jestem zadowlonym klientem. Różne są opinie..

Patrycja

@Zawiedziony jesteś klientem firmy Hellmann Worldwide Logistics. Forum odwiedzają głównie potencjalni pracownicy, dlatego też dobrze, żeby głównie pojawiały się opinię pracowników firmy. Czy zatem jakiś pracownik powie coś o tej sytuacji i przy okazji o pracy w firmie?

Zawiedziony

Kupilem pewna rzecz osoba ktorami sprzedawala nadala ja na hellmann paczka zostala nadana w czwartek rano dostalem link z sledzenia ze moja paczke odebral jakis facet kielcach zrobilem leka awanture bo zaplacilem przelewem gdzie powinno byc na drugi dzien okazalo sie ze numer nadania zostal pomylony paczka zagubiona gdy wszystko zostalo wy jasnione mialem w %100 dzis do godziny 12 dobiega 16 zero ogarniecia

Patrycja

@Ł odpowiedziałeś na komentarz z 2015 roku, dlatego też możliwe, że ta osoba nie pracuje w firmie Hellmann Worldwide Logistics. Dlatego najlepiej odnoście się do nowych komentarzy, by na forum były dostępne dla użytkowników najświeższe informacje.

(..)

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Brak jakiejkolwiek organizacji w biurze i nie tylko.Pięknie się zaczyna a tragicznie kończy!!! W tej firmie człowiek to tylko "numer" Zero poszanowania dla drugiego człowieka, śmieszne zarobki a pracy od groma W szczególności odradzam działy operacyjne takie jak spedycja i dział obsługi klienta kierowniczka działu obsługi klienta siedzi sobie przez pół dnia na youtoobe albo chodzi z koleżanką co i raz na herbatkę płacząc na cały dział jak to ona ma dużo pracy hehehe jest bezszczelna i arogancka człowiek który musi mieć zawsze rację nie liczy się ze zdaniem drugiego człowieka, zawistna i zazdrosna leczy swoje kompleksy na ludziach z działu i nie tylko jednym słowem hamskie kopyto!!!! Firma nie daje jakichkolwiek możliwości rozwoju!!!, zero szkoleń!!!, ŚMIESZNE ZAROBKI!! miejsce pracy dla bardzo ograniczonych ludzi albo desperatów, jeśli ktoś chce leczyć się na nerwicę albo popracować w cyrku to zdecydowanie polecam oddział w Raszynie.

Ł
@(..) 13.02.2015 12:20

Chyba wiem o kim piszesz ale ta pani juz dawno niepracuje

Patrycja

W Raszynie potrzebna jest nowa osoba do pracy na stanowisko: MŁODSZY SPECJALISTA W PRODUKCIE RAIL SOLUTIONS (K/M). Pracodawca poszukuje absolwenta z doświadczeniem do pomocy. Jest możliwość transportu darmowego z Warszawy autokarem pracowniczym. Więcej szczegółów szukajcie na stronie firmy Hellmann Worldwide Logistics: http://www.hellmann.net/pl/poland/kariera/Kariera/oferty-pracy

Patrycja

@Cielepa to nie miejsce na obrażanie innych osób. O tym jest mowa w regulaminie, z którym powinieneś się zapoznać: http://www.gowork.pl/regulamin Ty pracowałeś w Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.? Jakie są Twoje doświadczenia? To ważniejsze informacje niż obrażanie innych.

Patrycja

@klient a o jaki przepływ informacji chodzi? Na przykład jeżeli chodzi o informacje związane z ofertami pracy jest wszystko jasne. Wchodzi się w zakładkę kariera i są oferty pracy. Więc informacje są łatwe do znalezienia dla osób zainteresowanych pracą.

klient

Nie wiem jak praca w tej firmie, ale sposób przepływu informacji czy funkcjonowania jest bardzo słaby i nie dorównuje konkurencji. Dziwię się, że to tyle lat tak funkcjonuje.

ANINIM

Az tak zle w tej firmie jest?

Patrycja

@krzysio6000 nieterminowość nie brzmi najlepiej. Czy ktoś próbował się dowiedzieć co jest tego przyczyną? A może ktoś rozmawiał z firmą o tym próbował jakoś to wyjaśnić?

krzysio6000

nieterminowe płatnosci

Mikar

A jak wygląda sprawa z praktykantami? Wiem, że praktyki w tej firmie są bezpłatne, ale czy jest możliwość aby się czegoś nauczyć? Wynieść coś z tych praktyk?

falafel

NIE POLECAM! Firma Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. - Raszyn, jest wyjątkowo niesolidną firmą spedycyjną, pracownicy nieuprzejmi, wręcz niegrzeczni, nie odpowiadają na telefony, nie dotrzymują warunków i lekceważą prośby o wcześniejszy kontakt przed dostawą, nie informują o tym, że towar został wysłany - trzeba samemu wydzwaniać ale szanse na to, że ktoś odbierze telefon są niewielkie... Po przywiezieniu towaru zrzucają go gdziekolwiek nie zważając na to, że np. tarasuje przejście, na prośbę o wwiezienie go do wnętrza można usłyszeć, że to nie jego sprawa i nic nie obchodzi go jak zrobię to sama... wszystko opryskliwie i niegrzecznie... Odradzam korzystanie z usług

Handlowiec
@falafel 19.05.2017 11:21

@falafel Szkoda, że próbujesz oczerniać kogoś nie mając pojęcia co mówią na ten temat regulacje prawne, m.in. to że przewoźnik odpowiada za dostarczenie towaru na skraj burty samochodu, czyli że od tego miejsca za towar odpowiada rozładowca/odbiorca. Ciekawe kto by odpowiadał gdyby podczas rozładunku towar uległ uszkodzeniu? Pewnie nie Ty...

Ass

Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. poszukuje do pracy, nie ma ogłoszenia chyba teraz, ale wiem, że szukają, proponuje jeśli się nimi interesujecie w jakiś sposób tym zająć, tym to znaczy wysłaniem CV w ciemno, wtedy powinno się udać, bo im się to opłaca

mm

Hellmann Raszyn jest chyba odmiennym oddziałem bo tu kierownictwo i brygadzisci szanują pracowników i dogadują się z nimi bez żadnych nie miłych sytuacji. Uważam że to wszystko zależy od człowieka jaka jest atmosfera itp. Polecam Hellmanna odz Raszyn !!! Pozdrawiam BRYGADZISTE MARCINA Z GIANT JEST NAPRAWDĘ W PORZĄDKU...

Cielepa
@mm 25.03.2016 22:35

Siemin to akurat mały frajerzyna

ooooo

Trzeba zaczac od tego jak sie traktuje pracownikow. w strykowie to na zastraszenie idzie a jak jest to pracownik ( kierowca ) to pozwalaja sobie na maxsa chamskie odzywki i gadki ze jak nie będziesz robil tyle punktów ile oni chca to cie wywala nie ważne ze nikt ci nie zaplaci za tyle godzin a ten szybki to juz sam siebie przechodzi kawal ............. nie ważne jak byle towar wyjechał i żeby mu nikt d.... nie zawracal jak sa jakies problemy byle by sie Pan spedytor nie napracowal

suv

podwyżki? nie wiesz co piszesz

by o lala

:-) z ust mi to wyjąłeś

lojalnymichał

praca wybitna.oddział gdańsk biuro: logistyka - jak chcesz robić 13-15h dziennie i wychodzić z przeświadczeniem, że nie zrobiłeś wszystkiego i że coś jest spie...lone to gorąco polecam. Jak szukasz pracy jako magazynier polecam - za 15h dziennie na pewno zgarniesz super kaskę.W międzyczasie podziwiasz jak znajomi zatrudnieni przez dyra dymią piątą fajeczkę i pichcą dziesiątą kawunię mówiąc, jacy to są zarobieni. Polecam, naprawdę. Można ćwiczyć silną wolę, jak Dalajlama, czy coś. Można też nabawić się nerwcicy i wrzodów, ale to znaczy, że jesteś słabiak. Jak jesteś silny to docenisz pracę i jeszcze wsadzisz jęzor głęboko dyrowi. Ale wiadomo, jak kto chce.

tomi79

Pracuje w HWL w Hamburgu i naprawde jestem zadowolony i z tego co tu czytam to mi sie wierzyc nie chece .Przewaznie uwijam sie z rozwiezieniem towaru w okolo 4-5godz.pozniej zbiory jak sa ale przewaznie miedzy 12-15 jestem w domu.zaczynam o 6ej a zaladunek zaczynam okolo 6:50 ,dojazd do celu okolo 1godz.(70km).Wiec zapraszam do Hellmann w HH

praca

W Hellmannie na pakowaniu pracuje się na akord, zapierdzielasz cały dzien, przewalasz przez siebie tony a wychodzi Ci pensji 30zł. Do tego jak coś stłuczesz to Ci potrącają. Nikomu nie polecam!!!!

MS
@praca 20.02.2015 16:44

Mam pytanie do tej osoby co pakuje i coś tłucze za 30zl. W którym oddziale Hellmann tak jest?

(..)

przepraszam Państwa za literówkę oczywiście chodziło o [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w poprzedniej wypowiedzi:))

czajen

jeśli chodzi o rozwiązania logistyczne i markę jaką dana firma ma wyrobioną na świecie to Hellmann należy moim zdaniem do liderów rynku. Widziałem , że w ich zakładce kariera podali maila do rekrutacji, dlatego jeśli ktoś z Was myśli o pracy w tej branży to myślę , że to najbardziej odpowiednie miejsce

% marza

Moim zdaniem wszystko zależy od oddziału i samego pracownika. Sam byłem pracownikiem małego działu w Sękowie i doceniam firmę HWL za zgromadzone tam doświadczenie, które wykorzystuje do dziś. Co jest istotne w podjęciu pracy w firmie korporacyjnej, gdzie jest wiele certyfikatów - dostosuj sie do pewnych zasad, a jeśli masz jakieś pomysły - pisz/mów - o tym kierownikowi, a jak on któryś raz nie reaguje, idź wyżej - NIE SIEDŹ ZA BIURKIEM I NIE NARZEKAJ ;) Kilka lat temu był konkurs "3xI [innowacja]", który polegał na proponowaniu rozwiązań, poprawiających funkcjonowanie firmy - wielu prac nie było, jednak przez takie działania firma (zarząd) zbliżył się do pracowników szeregowych. Znam wielu pracowników, którzy tam pracowali/ują i doceniają to, że Hellmann to b.dobra szkoła, w której zdobywasz doświadczenie. Jeśli jednak jesteś ambitny, przebojowy i chcesz szybko wspinać się na szczebelki kariery pamiętaj, że możliwe jest to głównie w centrali - pozostałe oddziały to HUBy, gdzie awanse są zamrożone na lata - można ją przyrównać do urzędniczych kadr ;) Polecam jednak tą firmę jako pracodawce, gdyż z perspektywy kilku lat chętnie kiedyś tam wrócę z nowym bagażem doświadczeń ;-)

Pozdrawiam Magazynier :)

Moim zdaniem opinie przedmówców są przebarwione. Najprawdopodobniej wynika to z tego, iż większość wypowiadających się została zwolniona i pisała opinie pod wpływem emocji, a zwolnienia w tej firmie nie wynikają z niczego, tzn. nie zwalniają pracowników DOBRYCH, a jeżeli ktoś przyszedł do pracy żeby dostać kasę za chodzenie przez 8h to sam sobie na to zapracował. Trzeba było iść do ochrony :P Wiadomo, są plusy i minusy- jak wszędzie. Dobrego pracownika, który pracuje efektywnie nie wyrzucą. Z umowami to prawda- śmieciówki, nadgodziny- jeżeli musisz zostać bo jest więcej pracy to normalne, czasami trzeba, natomiast jeżeli nie pracujesz a siedzisz w pracy całymi dobami mając ponad 200h/m-c to widać, że chodzi Ci o dobrą cyfrę przy wypłacie a nie zrealizowanie swoich zadań, wtedy kierownik zaczyna z tym walczyć. Płace- jak to w Polsce nie można pochwalić i można się poskarżyć na brak podwyżek, skupiając się na wynagrodzeniu Hellmann ceni sobie tanią siłę roboczą i jesteś dobry póki ktoś nie zastąpi Cię za niższe pieniądze. Plus za atmosferę pracy. Nie można powiedzieć, że przełożeni są tyranami i wymagają więcej niż pozwalają na to możliwości. Mógłbym jednak się rozpisać na temat braku odpowiedniego zarządzania. Większość siedzących u góry nie ma odpowiednich kompetencji do pracowania na powierzonym stanowisku. Czasami odczuwam wrażenie, że niejeden pracownik fizyczny pracujący na najniższym szczeblu firmy ma więcej oleju w głowie niż banda krawaciarzy pierdzących w skórzane fotele. Nie doceniają pracowników- "robisz efekt, to fajnie, Ty rób ja zgarnę pochwały, przecież to moja zasługa, bo ja tu rządzę". Firma próbuje się rozwijać, kombinują na wszelakie sposoby, ale nie za bardzo im to wychodzi. W złym punkcie się skupiają, wprowadzają zmiany tu nisko, gdzie te zmiany są kompletnie nie potrzebne a nie zauważają tego co dzieje się nieco wyżej.

AlexSander89

zaebali napisać coś wartościowego płacąc za TRANSPORT COMPANY lub nie można z nim pracować, czy nie?

Arturro

Jak chcesz chodzić wiecznie sfrustrowany to zatrudnij się w Hellmannie. Jedna z gorszych firm z jakimi się spotkałem. Coś strasznego.

bruce

jak najbardziej realne jest praca po 18 h dziennie zero doświadczenia kierowników magazynu pana (usunięte przez administratora). Zero szans na umowę o pracę jedynie zlecenie 13 zl brutto/ h jednym słowem (usunięte przez administratora)z dnia na dzień dziękują za prace.

Zostaw opinię o Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. - Raszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.