Opinie o Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. w Raszyn

Marcin

Właśnie skorzystałem pierwszy i ostatni raz z usług tej firmy. Wszystko przez beznadziejnych i bezczelnych kurierów. Wczoraj pierwszy kurier, który będąc kilkaset metrów od mojego mieszkania dzwonił trzy razy, bo mimo tego, że bardzo dokładnie wytłumaczyłem mu jak dojechać (a nie mieszkam w jakimś trudno dostępnym miejscu w głębokim lesie, tylko w mieście, gdzie bardzo łatwo trafić) nie dotarł do mnie. Po 40 min oczekiwania ja zadzwoniłem do tego pana, a on z pretensjami do mnie że nie dojedzie, bo ma za duże auto (mimo że miejsca tam jest tyle że spokojnie tir by wjechał). Dzisiaj rano przyjechał inny kurier, co prawda trafił bez problemu, ale za to z pretensjami do mnie, że nie odebrałem domofonu po jednym sygnale, tylko musiał czekać aż 10 sekund. W dodatku mimo informacji, że mam chory kręgosłup, nie chciał pomóc wnieść mi paczki, tylko wyśmiał mnie i stwierdził, że sam ma chory kręgosłup i nie może nosić.

Czy pracownicy Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Pawel Nowy wpis
Klient

Paczka do mnie pokonywała 156km. 6 dni. Zaczęło się od kłamstwa kuriera ze jest zły adres mimo ze dzwonił i potwierdzał adres dostawy. Wpisał sobie adres nie właściwy. Z uwagi na brak przesyłki wielokrotnie kontaktowałem się z panią odpowiedzialną za takie przesyłki otrzymywałem odpowiedz ze nie jestem uprawniony do kontaktu bo jestem odbiorca mimo ze ja jestem płatnikiem i ze nie znam prawa transportowego. Zwróciłem jej uwagę ze będę domagał się rekompensaty za wstrzymanie prac usłyszałem ze mage im „skoczyc’ zaśmiała się i rozłączyła. Wiec próbowałem w centrali w Raszynie po około 25 min oczekiwania usłyszałem ze przesyłka będzie dostarczona pod wskazany adres. Po 5h dalej przesyłki nie było wiec wykonałem kolejny telefon do siedziby firmy usłyszałem ze będzie dostarczona. Jako ze był to piątek odpuściłem. W poniedziałek skontaktowałem się z firma która była nadawca przesyłki i okazało się ze pani z firmy Hellman zadzwoniła do niego i powiedziała ze ma zmieścić adres dostawy na inny oczywiście za dodatkowa opłata, oczywiście taka opłata zastała zapłacona natychmiast a firma zobowiązała się dostarczyć paczkę we wtorek. Oczywiście można się domyślić ze to nie nastąpiło. Od rana w środę zadzwoniłem do osoby odpowiedzialnej za takie przesyłki ale okazało się ze jest na urlopie a osoba ja zastępująca nie zna sprawy ale wie ze paczka będzie dostarczona około 12 w dniu dzisiejszym. Niestety tak się nie stało, do pani już się nie dodzwoniłam bo mnie zablokowała. Udało mi się ustalić numer do dyrektora firmy który obiecał pomoc i muszę przyzna ze się wywiązał. Zadzwonił kierownik oddziału stwierdził ze kurier dostarczy przesyłkę , stwierdził ze maja tyle pracy ze nie dali rady wcześniej podał numer do kuriera i po telefonie pojawił się z przesyłka. Odpowiednio się podpisałem delikatnie mówiąc. Ale kurier na pytanie co dużo pracy stwierdził ze od dwóch dni siedzi na bazie bo nie ma przesyłek, panie kierowniku proszę podczas szkolenie pracowników przykładać więcej uwagi na naukę kłamstwa bi pan i firma jesteście (usunięte przez administratora) Po tym co mnie spotkało ostrzegłem wszystkie firmy które ze mną współpracują ze nie będę odbierał przesyłek jeżeli zdecydują się na firmę Hellman. Oczywiście opowiedziałem im profesjonalizmie tej wspaniałej firmy o jej niezawodności, punktualności i traktowaniu klientów.Nie polecam.

ZUBER Nowy wpis
@Pawel

Tak z grubsza: Hellmann nie jest firmą kurierską, więc jako odbiorca ... możesz im (to co napisałeś) (są inne warunki odpowiedzialności dla firm kurierskich, transportowych i spedycyjnych) Proponuję lekturę ich Warunków Świadczenia Usług.

Jakub Nowy wpis
Klient

Widzę że komentarze odnośnie świadczonych usług przez daną firmę, z 2018 roku, potwierdzają wszystko w 2021. Fatalna jakość usług, brak kontaktu z pracownikami o kurierach już nie wspomnę. Odradzam, powtarzam ODRADZAM, korzystania z usług świadczonych przez tą firmę.

Iron

Czekam, czekam. Ciekawe czy dojedzie paczka cała. 15.06.2020 odebrane od firmy sprzedającej. Dzisiaj 20.06.2020. Jaja jakieś.

Nick
@Iron

Naprawdę musisz mieć na drugi dzień? Masz 4 latka, że albo już, albo płacz i histeria? Wodę Ci reklama z mózgu zrobiła?

Ja Nowy wpis
@Nick

Chyba sie komuś w głowie poprzewracało. Dostawa max 48h tak działaja profesionalne firmy. Moja paczka juz lezy na magazynie 3 dzień. pewnie czekają aż uzbiera się więcej klientów w moim kierunku( mają 40km) Kpina.

Marta
Klient

Nie polecam firmy , (usunięte przez administratora) , przetrzymują towar po 7 dni ,żart i kpina

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Martyna
Klient

Firma beznadziejna. Złożyłam zamówienie na kilka tysięcy złotych w sklepie z wyposażeniem łazienki i niestety padło, że firma kurierska Hellmann miała dowieść zamówienie. Rano otrzymałam smsa, że w dniu dzisiejszym pojawi się kurier, po czym w ogóle nie przyjechał. Wieczorem w linku do śledzenia przesyłki była informacja że jest błędny adres i nie można było odszukać (dodam że zamówienie było skierowane na adres w Warszawie, przy jednej z głównych ulic). Następnego dnia otrzymałam znowu smsa, że przesyłka zostanie dostarczona, nikt nie przyjechał. Od kilku dni próbuję dodzwonić się do firmy Hellmann i nikt nie odbiera , wykonałam ze 100 telefonów. Zaczął mi się remont łazienki, ja wydałam kilka tysięcy i ekipa remontowa czeka od kilku dni na zamówienie. Masakra. Pan ze sklepu, w którym zamawiałam towar powiedział że jestem nie pierwszą osobą, która ma takie problemy z tą firmą. Ze sklepu dostanę zwrot pieniędzy ale procedura ma trwać kilka dni do tego na wannę i inne rzeczy czekałam około 2 tygodni, ponieważ teraz na wszystko się czeka i znowu będę musiała czekać i przedł€żać remont. Nie polecam tej firmy, to jakiś absurd!!!!!!

Jak w Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Czy zdarzają się nadgodziny w Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.?

Tak, płatne 50 procent.

Pracownik biurowy
@Pytanie

Tak, zdarzają się. I oczywiście nie opłacalne przez firmę

Aga
Klient

Najgorsza firma kurierska z jaką miałam do czynienia. Nie dotrzymują terminów i obsługa jest bardzo bezczelna jak się do nich dzwoni????

zszokowany

Tak

@zszokowany

Że niby w jakich?

Nick
@Pracownik

W różnych :-) Praca też jest formą integracji ;-) Albo wspólna fajka.

@Pracownik

Takich na papierosie przed wejściem do tego cyrku

driver
@Marcin

a przesyłka była opłacona z opcją wnoszenia? czy może jaśnie pan życzy sobie za free?

Przemysław
@driver

Każdy może nieco inaczej postrzegać daną sytuację, Mnie w tym momencie bardziej ciekawi, czy firma Hellmann Worldwide Logistics poszukuje może aktualnie do swojego zespołu nowych kurierów? Chcę ustalić rzetelne informacje w tym zakresie, więc może tak akurat coś wiesz na ten temat?

Tom
@Marcin

Miał Pan dostawę z opcją wniesienia.

Jur
@Marcin

Sami nadajemy i wszystko ok A jak się zamawia palety ty jest transport burta burta wiec ocenianie kogoś ze nie będzie wnosił palety jest bezszczelne .trzeba było wykupić opcje wniesienia albo zapoponowac kurierowi stówe a nie bluzgac

Halja
Klient

Firma porażka dostałam informację ze w dniu dzisiejszym ma być dostarczona przesyłka cały dzień czekałam zer kontaktu z kurierem pod koniec dnia z linku dowiedziałam że przesyłka dostawa z powrotem zwrócona do czeladzi i nie dostarczona ze względu na złe warunki atmosferyczne odradzam firme

MikeWazowsky
Klient

Ja osobiście polecam. Zamówiłem transport palety o godzinie 17, a następnego dnia o 11 był już kurier, który dosłownie w kilka minut odebrał paczkę, podpisał dokumenty i bez najmniejszego problemu towar trafił w określone miejsce.

Jumbo
Kandydat

Mam pytanie dotyczące pracy handlowca. Jaki model auta i jakie wynagrodzenie otrzymuje się na tym stanowisku?

Klient

Nie polecam usług tej firmy! Pierwszy i mam nadzieję, że ostatni raz miałem okazję doświadczyć (usunięte przez administratora) i bezczelności ze strony kierowcy i kierownictwa. Kierowcy pracują jak chcą, wożą kiedy chcą, nie kontaktują się , nie zależy im na dostarczeniu przesyłki do klienta. ostatecznie po koszmarnych rozmowach telefonicznych z biurem i kierowcą byłem zmuszony do samodzielnego przywiezienia ciężkiego towaru własnym samochodem. Prostactwo i brak zainteresowania klientem. Odnosi się wrażenie, że firmie absolutnie nie zależy na klientach !!! Z daleka od nich! Nie polecam!

Czy Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Magazynier
@Pytanie

Umowa o pracę, wyłącznie u nas w oddziale w WLKP.

Czy Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Magazynier
@Pytanie

Tylko i wyłącznie umowa o pracę.

Niezadowolona

Witam, kurier zostawił paletę na ulicy, tłumacząc się że nie wjedzie bo się nie zmieści. Byl samochodem ciężarowym ale spokojnie mógł wjechać, inni kierowcy jakoś wjezdzaja bez problemu. Może ten Pan nie ma pojęcia i powinien pracować gdzie indziej, do tego wulgarny i groził ze odjedzie. Nie wiem jak jest u was ale w Kielcach tak było.

Aga
@Niezadowolona

Jakby Twoj maz byl pracownikiem tej firmy zobaczylabys jaka to cięzka praca za grosze Jak wraca zrypany do domu wychodząc o 5 rano a wracając o 19 i ile zdrowia psychicznego i fizycznego w to wklada Widac z empatią u Ciebie na bakier

Kierowca
@Niezadowolona

Zawsze jest tekst od klientów że nie takie duże auta tu wjeżdżały, jeśli to takie proste to zapraszamy do współpracy, proszę zrobić kategorie C i jeździć. Potem jak coś się stanie to płaci kierowca ze swojej kieszeni, regulamin Hellmann przewiduje że to odbiorca jest odpowiedzialny za rozładunek i kierowca rozladowuje tam gdzie może, nie prowadzimy dostaw door to door.

Greg

Jako firma kurierska to PORAŻKA, czekam na pieniądze już miesiąc czasu. Wysłałem paczkę za pobraniem i od pseudo firmy kurierskiej Hellmann czekam już miesiąc czasu zawodzą mnie że przelewy będą robione za dwa dni i dalej główno.

Lena
@Greg

Należałoby najpierw odróżnić firmę kurierską od spedycji. Hellmann to spedycja, nie kurierka! Po drugie, jeśli zlecenie jest składane przez pośrednika/brokera to ta firma powinna zrobić Panu przelew, a nie Hellmann, no ale łatwo pisać bzdury jak się samemu nie zna zasad działania i nie do końca się wie komu zleciło się zlecenie. Najłatwiej krytykować, zamiast samemu się zorientować w temacie.

Madzialena

Jestem w szoku jak bardzo niesolidna firma i niemiła obsługa! Głęboki PRL. Odbiór był ustalony na dzisiaj,kurier niby był w drodze, a pod koniec dnia dzwonie i słyszę- dzisiaj nie, może innego dnia, nie mamy czasu, nie mamy samochodów. Oczywiście z góry zapłaciłam. Nigdy więcej! Omijać szerokim łukiem

sw

Można szybciej doczekać sie smierci niz kuriera. Dzwonie w sprawie przesylki na info i juz dostalem inny numer, no to dzwonie i nastepny numer do opiekuna i dzwonie jest sygnal ale nikt nie odbiera i dzwonie i dzwonie wkoncu przelom abonent chwilowo niedostepny. A i jeszcze pomylili moj numer tel i paczki nie ma. Katastrofa

Zostaw merytoryczną opinię o Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. - Raszyn

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.
1.8/5 Na podstawie 68 ocen.
Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.