Opinie o Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. w Raszyn Sokołowska 10

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. w Raszyn Sokołowska 10

Porażka

Pracuje w oddziale pod Wrocławiem we Wroblowicach. Atmosfera w pracy taka że siekiery można wieszać.Zmiana Partycji na którą mam nadzieję że nikt nie trafi to Dolina konfidentów i (usunięte przez administratora). Albo się dostosujesz i będziesz kablowal na współtowarzyszy pracy albo będziesz olewany. Chamskie odnoszenie się do pracowników, ciągle darcie (usunięte przez administratora), przeklinanie to standard na tej zmianie. Zamiatanie problemów pod dywan jest normą. Ludzie przychodzą do pracy bo muszą zarabiać na chleb ale atmosfera powoduje to że się nie chce- dlatego rotacja jest jaka jest. Przeplyw informacji jest zerowy. Nikt nic nie wie. Na zmianie Anity atmosfera przyjemna. Ludzie są sobie bardziej życzliwi. Nie ma głupich przytyków czy też odzywek. Są tam ludzie z Ukrainy ale to nie przeszkadza. Bariera językowa nie jest wielka więc idzie się dogadać. Na rozmowie mówią czym się będziesz zajmował a na magazynie wychodzi, że będziesz robił coś zupełnie innego. Ludzie jeżdżą wózkami bez odpowiednich kwalifikacji. Idąc do głównego kierownika aby poruszył pewne sprawy zatrzymuje te informacje dla siebie i nic z nimi nie robi. Dyrektor niestety nie wie co się w firmie dzieje ponieważ wszelkie informacje które powinny do niego dotrzeć są zatrzymywane przez osoby na niższym szczeblu.

@Porażka

Hej mogę prosić o kontakt do osoby z rekrutacji Magazynierów widziałem ogłoszenie że szukają ludzi w Wróblowicach i chce sie skontaktować.

Patrri

Odział w Gdańsku. Porażka. Nie polecam i przestrzegam. Nerwica i depresja to twoi jedyni przyjaciele w pracy. Nikt nic nie wie. Nikt nic nie potrafi załatwić. Ciągłe przerzucania obowiązków z jednego parobka na drugiego. Pensja na czas. Jak masz silna wolę i twardą (usunięte przez administratora) to próbuj. Duzo pracy. Mało ludzi. Brak nadgodzin

@Maciej

Takie zachowanie nie skutkowało naganą albo zabraniem premii? Rozumiem że brakuje ludzi ale chyba jest jakiś kierownik który pilnuje pracy? Tu nie ma żdanych płatnych nadgodzin żeby zostać dłużej ale za wyższą stawkę?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Patrri

Zbyniu
@Patrri

Takie nerwy przez to że aż tak zawalają robotą? Nie mogą przyjąć więcej osób żeby odciążyć tych co już pracują? Nie trzymają się obowiązków zawartych w umowie tylko dokładają nowych? A co kierownik na to? Próbuje choć trochę rozwiązać sytuacje i pomóc pracownikom?

@Zbyniu

Ograniczony budżet nie pozwala na zatrudnienie więcej osób niż pozwoli góra.

Maciej Nowy wpis
@Michał

Dokladnie ciagle ta sama gadka ze budzet jest ograniczony, po prostu spoznijcie dostawy pare razy, mysmy ostatnio poszli do domu o 16 zostawiajac wszystko na ziemi to w nastepnym tygodniu znalezli sie ludzie.

@Maciej

W sieci znalazłem ofertę pracy na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży frachtu drogowego. Czytam, że jest to praca mobilna. W jakich godzinach się tutaj pracuje? I w jakie dni? Czy samochód służbowy, który zapewnia firma, można wykorzystywać do celów prywatnych? Widzę, że obowiązuje tutaj atrakcyjny system prowizyjny. Może ktoś wytłumaczyć, jak on działa? Będę wdzięczny za każdą informację. :)

Co mogę powiedzieć... Jeśli chodzi o plusy - pensja zawsze na czas. - Można się dogadać względem godzin (ale nie zawsze). +/- Wolne za święto do odebrania - prywatna opieka medyczna Minusy? - Brak zebrań z pracownikami. - Traktowanie magazynierów jak zwykłych roboli nie licząc się z ich zdaniem czy stanem zdrowia. - Faworyzowanie pracowników których się lubi. - Dyskryminacja pracowników którzy mają własne zdanie. - Małe premie (kwartalne). - Obietnice ustają na niczym. - Brak nadgodzin. - Umowa na czas nieokreślony dopiero po 2-3 latach pracy. ( Jeżeli się starasz o mieszkanie to raczej nie znajdziesz tu ugody ). - Prezenty pracownicze totalna porażka - Nie ma dobrego klimatu w pracy przez co pracownicy często się ze sobą kłócą - Zmiany na 4:00 ( Jeśli masz samochód to spoko, bez auta ciężko dojechać ). - Kierowcy są bardzo złośliwi i celowo chowają skanery aby magazynier musiał szukać. - Problem z zachowaniem kolejki. Często kierowca który zjeżdża jako czwarty, wpycha się przed drugiego i powstają konflikty które musi rozwiązywać magazynier.

bardzo łatwy

były proste

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Mam pytanie odnośnie pracy w spedycji. Jestem zainteresowana ogłoszeniem na spedytora krajowego, w wymaganiach jest mile widziana znajomość angielskiego. Chciałam zapytać czy bez znajomości tego języka (całkowicie) odnalazła bym się, a jeśli nie to w jakich obszarach i w jakim stopniu powinnam się podszkolić żeby czuć sie komfortowo na tym stanowisku?

Danuta
@Porażka

Orientujesz się, czy aktualnie są przyjęcia? Mój chłopak chce podesłać cv na magazyn. Warunki, jakie opisujesz są słabe, ale czasem nie ma miejsca na wybrzydzanie co do pracy:/ A jak wyglądają zarobki? Są nadgodziny?

@Danuta

Są przyjęcia, stawka -jaką sobie wynegocjujesz, choć na kokosy nie licz. Nadgodziny są. Wiem że assist work rekrutuje na umowe zlecenie. Jeśli idzie i przyjęcia bezpośrednie to nie mam pojęcia.

Przemysław
@Porażka

Czyli na razie tylko przez anencje pracy i pewnie dlatego zlecenie. Większość pracujących jest zatrudnionych przez firmę pośredniczącą czy są szczęśliwcy co mają etat pod firmą?

NIE DO WIARY
@Porażka

W pełni się zgadzam z tą opinią. Jestem do tej pory w szoku że w tym magazynie jest taka okropna organizacją a raczej jej brak. O atmosferze to juz szkoda gadać. Wózkowi zapieprzają między innymi pracownikami i regałami że strach o własne życie bądź zdrowie. TAM POTRZEBNA JEST INSPEKCJA PRACY I KONIECZNIE BHP.... Tam termin BEZPIECZEŃSTWO nic nie znaczy... ONO NIE ISTNIEJE. Powinny sypać się kary za karą aż się nauczą. Ale wiadomo trzeba czekać aż coś się stanie to wtedy będą musieli zmądrzeć. Tylko szkoda że kosztem cudzego zdrowia bądź życia. Mądre polaczki po szkodzie.... A co do irytującej Patrycji to ta kobieta ma nierówno pod sufitem... Tylko siedzi za tym swoim biureczkiem i obgaduje ludzi za ich plecami. Słychać było głupie uśmieszki a prawda jest taka (usunięte przez administratora)Jej wulgaryzm i bezczelność nie jest adekwatna do funkcji jaką obejmuje. Proponuję zwolnić i posadzić tam bardziej kompetentną i kultularną osobę to i na pewno rotacja w ludziach będzie mniejszą. No bo kto długo wytrzyma w tym chamstwie. Jeśli ona i inni(usunięte przez administratora)myślą że nikt nic nie widzi i nie słyszy to są w ogromnym błędzie. Ta firma jest niepoważna i lepiej omijać. Szukać innej. Poważnej. Z mądrymi ludźmi którzy traktują innych z szacunkiem. Skoro oni zachowują się w ten sposób to niech ich nie dziwi zachowanie zwykłych pracowników bo trzeba pamiętać że PRZYKLAD IDZIE Z GÓRY....

Mońka
@NIE DO WIARY

Jestem ciekawa w takim razie jakie kwestie bezpieczeństwa nie są przestrzegane, że tak piszesz? Jakieś normy są przekraczane, nie ma odzieży ochronnej czy o co tak właściwie chodzi?

Ewelina

Jakiego doświadczenia oczekuje pracodawca od asystenta dyspozytora? Wydaje mi się, że jeśli masz doświadczenie, to pracujesz już jako dyspozytor, a stanowisko asystenckie jest dla osób, które dopiero będą się przyuczać. A tutaj nie. Jakie są zarobki asystenta w Strykowie?

Jest tu ktoś, kto pracuje w biurze firmy? Widziałam ogłoszenie na stronie dla pracownika ds rozliczeń i chętnie bym aplikowała, ale nie wiem czy warto. Ile dają na start, bo w ogłoszeniu nie ma stawek? Wymagają excela, a sprawdzają jego znajomość na rekrutacji? Szykować się na jakies zadanie rekrutacyjne? Będę wdzięczna za info :)

Iwona

Z tak niekompetentną firmą nie mieliśmy jeszcze doczynienia! Paczka nie zostala odebrana w ustalonym terminie, a jej dostawa trwała ponad tydzień! Żenująca rozmowa z konsultantem, brak jakiejkolwiek pomocy. NIE POLECAM!!!!!

Witam, są teraz oferty pracy na ich stronie dla magazynierów, m.in. do Czeladzi. Mogę prosić o aktualne opinie? Ktoś pisał, że stawkę można negocjować, ale pewnie jakieś górne widełki są. Ile mogą wynosić? Jak ocenilibyście warunki pracy w magazynie? I jeszcze mam pytanko o umowę, podobno od 1. dnia jest UoP. A po jakim czasie dostaje się ją na stałe?

odbiorca przesyłki

Tak dziadowskiej firmy przewozowej jeszcze nie spotkałem , nie dotrzymuje terminów dostawy bądż dostarcza autami ponad gabarytowymi by wjechać na teren dostawy pomijam opryskliwość kierowcy który nie jest praktycznie za nic odpowiedzialny czego oczekiwać to tylko kierowca.jednym słowem DZIADERKA unikajcie tej firmy jak ognia .

Porażka

Oddział Wroblowice. Miało się już nic nie pisać, ponieważ po moim ostatnim wpisie posadzone zostały osoby trzecie (sorki za to). Jest już troszkę lepiej. Nadal są tak zwani wybrańcy i nadal nic nie znaczące robaczki które mają robić. Niestety tego już chyba nic nie zmieni. Przepływ informacji poprawił się. Nadgodzin mnóstwo oczywiście dla chętnych.

Alex
@Porażka

Pod jakim względem jest lepiej? Jeśli chodzi o nadgodziny to jak są płatne? Można dostać setki jak ktoś jest chętny do dłuższej pracy?

Czy nowo zatrudnione osoby w Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

yacob

ta firma to zestaw bezczelności ,chamstwa i zakłamania-obsługa na infolinii nadaje się tylko do pracy w chlewni-panie pyskate i źle wychowane...-kurierzy nie odbierają telefonów-przesyłki nie docierają w określonym dniu-firma totalne (usunięte przez administratora)!!!

Hubi

Można się tu dostać na magazyn? Ktoś pisał że pracownicy jeżdżą wózkami bez uprawnień. To nie mogą wysłać na kurs czy szkoda czasu i pieniędzy? W ogóle ktoś zrobił sobie tutaj jakieś uparwnienia czy bez szans?

zzuo

Szkoda prądu na taką firmę. Poziom usług szoruje po glebie... Za każdym razem kto inny podjeżdża po palety, przesyłki idą tydzień, kontaktu brak. Nie polecam nikomu! Cena może kilka złotych niższa ale nie warta stresu i dodatkowej roboty.

ooo

Hej, widzę, że zamieścili ofertę na Spedytor Frachtu Morskiego i chciałbym aplikować. Ktoś chciałby się podzielić wiedzą na temat zarobków na tym stanowisku? ;) Całkiem spoko benefity proponują, jak na przykład nieodpłatna opieka medyczna, zazwyczaj firmy w jakimś stopniu tylko dofinansowują, ale ja mam jeszcze pytanie, czy są tam jakieś premie u nich, czy sama podstawa?

RAKES

Właśnie skorzystałem pierwszy i ostatni raz z usług tej firmy. Wszystko przez beznadziejnych i bezczelnych kurierów.

Janusz

W dniu 20.03.2023 przed godziną 10 zostało utworzone zlecenie. Dziś jest 27.03 godzina 12.00 nadal czekam na przesyłkę

gfdmm

Info o przesyłce i nic, następny dzień info o przesyłce i znowu nic itd itd. Firma porażka ! Konsultant nie wie o co chodzi, kurierzy robią co chcą, przesyłka pr,y hod i po 10-14 dniach.

Zostaw merytoryczną opinię o Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. - Raszyn

• Jak się pracuje w Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.?

Kandydaci do pracy w Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.
1.9/5 Na podstawie 76 ocen.

Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.