Opinie o Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. w Raszyn Sokołowska 10

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. w Raszyn Sokołowska 10

MikeWazowsky

Ja osobiście polecam. Zamówiłem transport palety o godzinie 17, a następnego dnia o 11 był już kurier, który dosłownie w kilka minut odebrał paczkę, podpisał dokumenty i bez najmniejszego problemu towar trafił w określone miejsce.

Jumbo

Mam pytanie dotyczące pracy handlowca. Jaki model auta i jakie wynagrodzenie otrzymuje się na tym stanowisku?

Nie polecam usług tej firmy! Pierwszy i mam nadzieję, że ostatni raz miałem okazję doświadczyć (usunięte przez administratora) i bezczelności ze strony kierowcy i kierownictwa. Kierowcy pracują jak chcą, wożą kiedy chcą, nie kontaktują się , nie zależy im na dostarczeniu przesyłki do klienta. ostatecznie po koszmarnych rozmowach telefonicznych z biurem i kierowcą byłem zmuszony do samodzielnego przywiezienia ciężkiego towaru własnym samochodem. Prostactwo i brak zainteresowania klientem. Odnosi się wrażenie, że firmie absolutnie nie zależy na klientach !!! Z daleka od nich! Nie polecam!

Czy Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Magazynier

Umowa o pracę, wyłącznie u nas w oddziale w WLKP.

bardzo łatwy

były proste

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Magazynier

Tylko i wyłącznie umowa o pracę.

Niezadowolona

Witam, kurier zostawił paletę na ulicy, tłumacząc się że nie wjedzie bo się nie zmieści. Byl samochodem ciężarowym ale spokojnie mógł wjechać, inni kierowcy jakoś wjezdzaja bez problemu. Może ten Pan nie ma pojęcia i powinien pracować gdzie indziej, do tego wulgarny i groził ze odjedzie. Nie wiem jak jest u was ale w Kielcach tak było.

Aga
@Niezadowolona

Jakby Twoj maz byl pracownikiem tej firmy zobaczylabys jaka to cięzka praca za grosze Jak wraca zrypany do domu wychodząc o 5 rano a wracając o 19 i ile zdrowia psychicznego i fizycznego w to wklada Widac z empatią u Ciebie na bakier

Kierowca
@Niezadowolona

Zawsze jest tekst od klientów że nie takie duże auta tu wjeżdżały, jeśli to takie proste to zapraszamy do współpracy, proszę zrobić kategorie C i jeździć. Potem jak coś się stanie to płaci kierowca ze swojej kieszeni, regulamin Hellmann przewiduje że to odbiorca jest odpowiedzialny za rozładunek i kierowca rozladowuje tam gdzie może, nie prowadzimy dostaw door to door.

Greg

Jako firma kurierska to PORAŻKA, czekam na pieniądze już miesiąc czasu. Wysłałem paczkę za pobraniem i od pseudo firmy kurierskiej Hellmann czekam już miesiąc czasu zawodzą mnie że przelewy będą robione za dwa dni i dalej główno.

Lena
@Greg

Należałoby najpierw odróżnić firmę kurierską od spedycji. Hellmann to spedycja, nie kurierka! Po drugie, jeśli zlecenie jest składane przez pośrednika/brokera to ta firma powinna zrobić Panu przelew, a nie Hellmann, no ale łatwo pisać bzdury jak się samemu nie zna zasad działania i nie do końca się wie komu zleciło się zlecenie. Najłatwiej krytykować, zamiast samemu się zorientować w temacie.

Madzialena

Jestem w szoku jak bardzo niesolidna firma i niemiła obsługa! Głęboki PRL. Odbiór był ustalony na dzisiaj,kurier niby był w drodze, a pod koniec dnia dzwonie i słyszę- dzisiaj nie, może innego dnia, nie mamy czasu, nie mamy samochodów. Oczywiście z góry zapłaciłam. Nigdy więcej! Omijać szerokim łukiem

sw

Można szybciej doczekać sie smierci niz kuriera. Dzwonie w sprawie przesylki na info i juz dostalem inny numer, no to dzwonie i nastepny numer do opiekuna i dzwonie jest sygnal ale nikt nie odbiera i dzwonie i dzwonie wkoncu przelom abonent chwilowo niedostepny. A i jeszcze pomylili moj numer tel i paczki nie ma. Katastrofa

soyer

Po prostu (usunięte przez administratora) Ale rozwinę swoją myśl. Firma Hellman dostarcza przesyłki klientom indywidualnym za pośrednictwem kierowców którzy prowadzą własną działalność więc cały złość i pretensje zbierają oni, choć są Bogu ducha winni... za biurkiem siedzą jakieś... trudno mi to określić kto ale na pewno nie empatyczni ludzie którzy zakładają że ludzie będą siedzieć przez tydzień w domach i czekać na kuriera. Żadnej informacji o planowanej dostawie, zupełną cisza. Numer centrali w Warszawie nie istnieje a w oddziale wrocławskim jest chyba wyłączony bo cały czas zajęty. Żadnej infolinię i kontaktu. Kurier z paletą zadzwonił do mnie że jest prawie pod domem kiedy ja byłem w pracy i wykluczył aby mógł na mnie czekać około 30 minut zanim dojadę. Więc przesyłka wróciła do firmy i poprosiłem kuriera o poinformowanie mnie o kolejnej dostawie w dniu następnym. Oczywiście echo... Kurier z którym wcześniej rozmawiałem ma wolne i nie wie kto i kiedy dostarczy paletę ale dodał że w tej firmie to codzienność. Więc ostrzegam i foradzam - omijajcie te firme szerokim lukiem bo wczesniej szlag was trafi zamim cokolwiek dowiecie sie w sprawie waszego towaru za którego dostawę płacicie...

Radek Gaj

Ludzie omijać tą firmę dużym łukiem, panuje tam chaos i pogarda dla każdego czyli klient to intruz który ma płacić a nie wymagać pracownik ma nie myśleć i być lojalny. Mam nadzieję że tego typu firmę korona wirus zmiecie z tego padołu a większą część pracowników spotka takich jak oni na swojej drodze. Poznają co to pogarda dla innych

Aga

Przestrzegam wszystkich przed korzystaniem z usług tej firmy . Właśnie czekam na dwie przesyłki Od różnych dostawców realizowane przypadkiem przez hellman. Jedna jest opóźniona już 7 dni . Druga Ok dziewięciu . Mowa o dniu wyjścia z magazynu. Kiedy udało mi się zdobyć numer do kierowcy powiedział ze właśnie miał wypadek w co nie wierzę. To jest koszmar .

Przemek

(usunięte przez administratora) jestem pełen podziwu że ta firma jest międzynarodowa i że niby tak pręznie funkcjonuje. 2 dzien czekam na kuriera po czym widze w statusie ze "NIE ODNALEZIONO odbiorcy" (Adres oczywiscie poprawny i nr tel) w dodatku nie da rady dodzwonic sie do tej firmy. Firma krzak jak nic.

obywatel

Tragedia klienta zmusza się do rozładunku jeżeli nie to kurier wpisuje iż odmówiono przyjęcia przesyłki .Skandal.

marcin

totalne (usunięte przez administratora) kierowca pełni obowiązki magazyniera wózkowego księgowego czyli pełni obowiązki za wszystkich a na koniec jest wydymany prez pracowników tej psełdo firmy tak wygląda praca hellmann Raszyn kategorycznie odradzam tam pracować

badz_madry

Pracowalem tam 3 miesiace. Jeden wielki chaos, brak procedur i kompleksowych rozwiazan. Firma nie prosperuje, tylko "się kula". Nie wiem, jak centrala w Niemczech na to pozwala (do czasu kiedy sa zyski). Bałagan, brak organizacji, chaos, brak wsparcia. Kazdy oddzial pracuje jakby bez zwiazku z innym, w troche inny sposob, na innych zasadach. Ludzie zestresowani, popelniaja bledy, albo maja wyje..ne i nic ich nie obchodzi. Klientom sie sciemnia, bo przesylki nie dojezdzaja czesto na czas. Niby duza firma, a nie ma wzorcow i jak dziecko we mgle. Nie polecam pracy w tej firmie. Pieniadze tez nie zadowalaja. Wszem wobec mowi sie o oszczednosciach i braku kasy. Jakby to obchodzilo szeregowego pracownika. Koszmar! Moje sugestie dla Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.: Restrukturyzacja tylko pomoze. Zatrudnienie ludzi, którzy maja doswiadczenie w nowoczesnych firmach logistycznych, znaja nowoczesne rozwiazania i beda je wdrazac. I szkolenie pracownikow z prawdziwego zdarzenia! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: ludzie probuja sami stworzyc sobie dobra atmosfere, brakuje zeby pracowadawca o nia zadbal. Moze jakas inegracja? Nowy czlowiek przychodzi do pracy, pracuje kilka miesiecy i nie zna pracownikow z innych pokojow, bo kiedy ma ich poznac? A wystarczy zorganizowac integracje. Inczej wspolpraca jest srednia.

pracownik hwl warszwawa
@badz_madry

Ta osoba pomylila chyba oddziały! Widać i słychać po komentarzu że ta osoba nie pracowała za długo w naszej firmie i nie wie co pisze. Jestem tylko ciekaw na jakim dziale pracowała ta osoba ???

Dex
@pracownik hwl warszwawa

A ja myślę że to wszystko prawda . Czytając opinie ludzi o tej firmie, klaruje się czytelny obraz , co się tam dzieje , niezły (usunięte przez administratora) tam macie hehe . Żeby niebyłe czekam na przesyłkę już chyba z 2 tygodnie i dostaję od was tylko smsy . Pozdrawiam ????

Ironia
@badz_madry

Straszny bałagan to musi tam być. Nie pracowałem tam, ale wszystkie przesyłki do nas mają opóźnienia, a "bajek" o tym z czego ten problem nie jeden pisarz by się nie powstydził. Jak tak szanują klienta to pracownika jak szanują ....

Iza

Bardzo dużo Waszych komentarzy dotyczy usług, które świadczy Hellmann Worldwide Logistics. Ja natomiast jestem bardzo ciekawa, jak pracuje się w tej firmie, ponieważ właśnie trwa tam rekrutacja. Dla ułatwienia odsyłam Was od razu na stronę firmy: https://portal.hwl.pl/career Może ktoś mi podpowie, jak wygląda tam cały proces rekrutacji? Jest trudny?

Rafi

To jakś parodia firmy kurierskiej. Zadzwonił kurier domofonem że ma paczkę i czeka pod drzwiami żebym ja sobie odebrał, dodam że mieszkam w bloku na trzeci piętrze. Zszedłem a on do mnie że on nie będzie wnosił bo jest ciężka i on ma takich paczek 20 dziennie. Nie polecam nikomu zamawianie lub wysyłanie tą firmą!!!!!!!!!!!

Tortex

Nie polecam oddziału w Czeladzi!!! Na magazynie ciągły chaos. Brak wyraźnych liderów i rozwiązań - góra (czyt. dyrektor irek) nie ma pojęcia co robić, zatrudnia masowo ukraińcow co niepaniemajut oraz alkoholików. Nadgodziny - obowiazkowe albo out (czasem 7 dni w tygodniu i "zachecanie" do zostawania 10h od pon do piatku). Ciagla rotacja skladem bo malo kto chce tam pracowac. Unikac jak ognia!

pracownis jeden z kolejnych

Dodaj treść twojego wpisu hmm opinia pracowlem w xpo NL logistyk i powiem jedno dyspozytorow i kadre kierownicza prosze tam wyslac na szkolenie tyle w temacie ......

Karol
@pracownis jeden z kolejnych

Skąd taka opinia? Dlaczego uważasz, że pracownicy powinni zostać wysłani na szkolenie? Opisz proszę dokładnie co masz na myśli i jaki miało to związek z warunkami pracowniczymi w Hellmann. Dzięki.

Zostaw merytoryczną opinię o Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. - Raszyn

• Jak się pracuje w Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.?

Kandydaci do pracy w Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.
1.9/5 Na podstawie 76 ocen.

Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.