Opinie o Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. w Raszyn Sokołowska 10

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. w Raszyn Sokołowska 10

Uki

Kurier zostawił przesyłkę pod innym adresem, człowiek niekompetentny, arogancki. Najgorszy kurier z jakim miałam "przyjemność" mieć kontakt NIE POLECAM!!

Ta firma to katastrofa. Przesyłka paletowa tkwi w ich magazynie dystrybucyjnym już 5 dzień, a do pokonania ma zaledwie 90 km. Dodzwonić się nie można , automat grzecznie dziękuje za cierpliwość , a słuchawki nikt nie podnosi. Omijać szerokim łukiem .

Najgorsza firma transportowa

Łukasz
@Anna

Powiedz coś więcej, na ten moment to równie dobrze może być opinia konkurencji. Więcej szczegółów podaj to pogadamy ;)

Gabi

Przesyłka dotarła z samego rana po dwóch dniach od zamówienia. Kurier bardzo miły, wcześniej zadzwonił i pomógł wnieść przesyłkę. Po przeczytaniu wielu negatywnych komentarzy jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Jedyny minus za to, że nie działa link do śledzenia paczki.

bardzo łatwy

były proste

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Klient - nie pracownik

Najgorsza firma z jaką się spotkałem. Kolejny zmarnowany dzień w oczekiwaniu na dostawę. Po co wysyłacie powiadomienia SMSem jeśli nawet nie próbujecie dostarczyć przesyłki?

Dudek
@Klient - nie pracownik

Kierowcy który nie umie wjechać na posesję tyłem towar chciał złożyć na drodze, bezczelnie pyskował ze to nasz obowiązek sobie zamówić ludzi do złożenia towaru bo on nie będzie się męczył bo ma astmę to ja się pytam kto go zatrudnił skoro chory i nie jest sam wstanie złożyć towaru totalna porażka nie polecam

Jacek
@Dudek

Witam czekam na przesyłkę ponad tydzień czy ma Pan jakiś namiar do nich nr. Telefonu

Ta strona służy do oceny pracodawcy, a nie wylewania żalów na długi czas realizacji zlecenia.

Jednym słowem MASAKRA... Nie dość że paleta idzie ponad tydzień (ok 250km) to kurier stwierdził że nie wjedzie do mnie bo droga nie jest utwardzona. Jest to jedyna droga dojazdowa do osiedla którą codziennie jeżdżą ciężarówki, tiry z naczępą i nikt nigdy nie miał problemu ani nawet wątpliwości czy można wjechać. Polecam innych, sprawdzonych przewoźników.

Waldemar ęben

A ja w tym całym morzu zniechęcających negatywnych opinii musze wystawić opinię bdb, Zlecenie wystawione w niedzielę, paczka w Szczecinie odebrana w poniedziłałek dzis wtorek o 11:00 dostarczona pod dom w Bielsko-Białej, Wczesneij kurier przedzwonił, tracking również dobrze działa Rower miał 180 cm długości i naprawdę miałem kłopot to przesłać, a tu no problem, ponadto uważam ze bardzo tanio, POLECAM !!!

wojtek

tragedia, w systemie śledzenia jest podane ,że dojechało do magazynu, ale dostawa to juz inna bajka. Dodzwonić się to lepiej od razy się zakopać pod jabłonką - tekst - jest pan pierwszy w kolejce..... i co z tego jak nikt nie odbiera.

Absolutne dno - od ponad tygodnia nie możemy odzyskać zamówienia które sklep wysłał za pomocą tej "firmy". Czekamy na dużą paczkę z ogrodzeniem, straciliśmy pieniądze na zamówiona ekipę montująca płot, straciliśmy 4 dni urlopu czekając na nich bo nie są w stanie określić kiedy przyjadą, a finalnie i tak nie przyjeżdżają. Kurierzy kłamią że byli i nikogo nie było w domu, jak już coś przywieźli po tygodniu to tylko pół zamówienia a z drugą połówka jest ta sama historia od nowa. Polecam wszystkim którzy mają problemy z tą firmą skonsultować się z prawnikiem bo przekraczają wszelkie granice

@@@

Dzień dobry jestem bardzo rozczarowana i zniesmaczona podejściem do klienta. Czwarty dzień kurier nie może pokonać 92 kilometrów. Dzwonie , ale połączenie trwa tylko do czasu automatycznego połączenia po tym się rozłącza.

Jakub

Widzę że komentarze odnośnie świadczonych usług przez daną firmę, z 2018 roku, potwierdzają wszystko w 2021. Fatalna jakość usług, brak kontaktu z pracownikami o kurierach już nie wspomnę. Odradzam, powtarzam ODRADZAM, korzystania z usług świadczonych przez tą firmę.

ZUBER
@Jakub

No dobrze. Odradzasz. Którą firmę proponujesz? ;-)

Pawel

Paczka do mnie pokonywała 156km. 6 dni. Zaczęło się od kłamstwa kuriera ze jest zły adres mimo ze dzwonił i potwierdzał adres dostawy. Wpisał sobie adres nie właściwy. Z uwagi na brak przesyłki wielokrotnie kontaktowałem się z panią odpowiedzialną za takie przesyłki otrzymywałem odpowiedz ze nie jestem uprawniony do kontaktu bo jestem odbiorca mimo ze ja jestem płatnikiem i ze nie znam prawa transportowego. Zwróciłem jej uwagę ze będę domagał się rekompensaty za wstrzymanie prac usłyszałem ze mage im „skoczyc’ zaśmiała się i rozłączyła. Wiec próbowałem w centrali w Raszynie po około 25 min oczekiwania usłyszałem ze przesyłka będzie dostarczona pod wskazany adres. Po 5h dalej przesyłki nie było wiec wykonałem kolejny telefon do siedziby firmy usłyszałem ze będzie dostarczona. Jako ze był to piątek odpuściłem. W poniedziałek skontaktowałem się z firma która była nadawca przesyłki i okazało się ze pani z firmy Hellman zadzwoniła do niego i powiedziała ze ma zmieścić adres dostawy na inny oczywiście za dodatkowa opłata, oczywiście taka opłata zastała zapłacona natychmiast a firma zobowiązała się dostarczyć paczkę we wtorek. Oczywiście można się domyślić ze to nie nastąpiło. Od rana w środę zadzwoniłem do osoby odpowiedzialnej za takie przesyłki ale okazało się ze jest na urlopie a osoba ja zastępująca nie zna sprawy ale wie ze paczka będzie dostarczona około 12 w dniu dzisiejszym. Niestety tak się nie stało, do pani już się nie dodzwoniłam bo mnie zablokowała. Udało mi się ustalić numer do dyrektora firmy który obiecał pomoc i muszę przyzna ze się wywiązał. Zadzwonił kierownik oddziału stwierdził ze kurier dostarczy przesyłkę , stwierdził ze maja tyle pracy ze nie dali rady wcześniej podał numer do kuriera i po telefonie pojawił się z przesyłka. Odpowiednio się podpisałem delikatnie mówiąc. Ale kurier na pytanie co dużo pracy stwierdził ze od dwóch dni siedzi na bazie bo nie ma przesyłek, panie kierowniku proszę podczas szkolenie pracowników przykładać więcej uwagi na naukę kłamstwa bi pan i firma jesteście (usunięte przez administratora) Po tym co mnie spotkało ostrzegłem wszystkie firmy które ze mną współpracują ze nie będę odbierał przesyłek jeżeli zdecydują się na firmę Hellman. Oczywiście opowiedziałem im profesjonalizmie tej wspaniałej firmy o jej niezawodności, punktualności i traktowaniu klientów.Nie polecam.

ZUBER
@Pawel

Tak z grubsza: Hellmann nie jest firmą kurierską, więc jako odbiorca ... możesz im (to co napisałeś) (są inne warunki odpowiedzialności dla firm kurierskich, transportowych i spedycyjnych) Proponuję lekturę ich Warunków Świadczenia Usług.

Iron

Czekam, czekam. Ciekawe czy dojedzie paczka cała. 15.06.2020 odebrane od firmy sprzedającej. Dzisiaj 20.06.2020. Jaja jakieś.

@Iron

Naprawdę musisz mieć na drugi dzień? Masz 4 latka, że albo już, albo płacz i histeria? Wodę Ci reklama z mózgu zrobiła?

Chyba sie komuś w głowie poprzewracało. Dostawa max 48h tak działaja profesionalne firmy. Moja paczka juz lezy na magazynie 3 dzień. pewnie czekają aż uzbiera się więcej klientów w moim kierunku( mają 40km) Kpina.

Nie polecam firmy , (usunięte przez administratora) , przetrzymują towar po 7 dni ,żart i kpina

Martyna

Firma beznadziejna. Złożyłam zamówienie na kilka tysięcy złotych w sklepie z wyposażeniem łazienki i niestety padło, że firma kurierska Hellmann miała dowieść zamówienie. Rano otrzymałam smsa, że w dniu dzisiejszym pojawi się kurier, po czym w ogóle nie przyjechał. Wieczorem w linku do śledzenia przesyłki była informacja że jest błędny adres i nie można było odszukać (dodam że zamówienie było skierowane na adres w Warszawie, przy jednej z głównych ulic). Następnego dnia otrzymałam znowu smsa, że przesyłka zostanie dostarczona, nikt nie przyjechał. Od kilku dni próbuję dodzwonić się do firmy Hellmann i nikt nie odbiera , wykonałam ze 100 telefonów. Zaczął mi się remont łazienki, ja wydałam kilka tysięcy i ekipa remontowa czeka od kilku dni na zamówienie. Masakra. Pan ze sklepu, w którym zamawiałam towar powiedział że jestem nie pierwszą osobą, która ma takie problemy z tą firmą. Ze sklepu dostanę zwrot pieniędzy ale procedura ma trwać kilka dni do tego na wannę i inne rzeczy czekałam około 2 tygodni, ponieważ teraz na wszystko się czeka i znowu będę musiała czekać i przedł€żać remont. Nie polecam tej firmy, to jakiś absurd!!!!!!

Czy zdarzają się nadgodziny w Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.?

Tak, płatne 50 procent.

Pracownik biurowy

Tak, zdarzają się. I oczywiście nie opłacalne przez firmę

Aga

Najgorsza firma kurierska z jaką miałam do czynienia. Nie dotrzymują terminów i obsługa jest bardzo bezczelna jak się do nich dzwoni????

Czy pracownicy Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

zszokowany

Tak

@zszokowany

Że niby w jakich?

W różnych :-) Praca też jest formą integracji ;-) Albo wspólna fajka.

Takich na papierosie przed wejściem do tego cyrku

Halja

Firma porażka dostałam informację ze w dniu dzisiejszym ma być dostarczona przesyłka cały dzień czekałam zer kontaktu z kurierem pod koniec dnia z linku dowiedziałam że przesyłka dostawa z powrotem zwrócona do czeladzi i nie dostarczona ze względu na złe warunki atmosferyczne odradzam firme

Zostaw merytoryczną opinię o Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. - Raszyn

• Jak się pracuje w Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.?

Kandydaci do pracy w Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.
1.9/5 Na podstawie 76 ocen.

Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.