Hellman

Stryków

Opinie o Hellman

Monika

Fajna firma, właśnie aplikowałam i czekam na jakiś odzew. Możecie podpowiedzieć mi coś o firmie? Jak rekrutacja przebiega? czy trudno jest się dostać?

Karolina

Właśnie poszukują pracownika na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży frachtu morskiego. Może ktoś na takim już pracował i podzieli się swoimi doświadczeniami? Takie informacje pomogą tym, którzy aplikują.

u

@wicio, jeśli faktycznie atmosfera pracy jest odpowiednia - ludzie sobie opmagają, nie są do siebie wrogo nastawieni, to już mi sie podoba. Nie każdy ma to szczęscie pracować w takim przedsiębiorstwie

buzia

Pani Jola nadal pracuje w firmie Hellman? Pozdrawiam koordynatora Przemka (ciekawe czy tez jeszcze tam pracuje) zawsze sympatycznie nastawiony do ludzi...

Tomi79

Pracuje w HWL w Hamburgu od kilku lat jako kieowca ciezarowki ale szukam pracy w Pl. tez wlasnie w tej firmie ale nie jako kierowca lecz pracowik ,powiedzmy delegacyjny wyjezdzajacy w razie potrzeby zalatwiac sprawy w Niemczech zwiazanych z Firma gdyz jestem dwujezyczny .Jezeli obudzilem tym czyjs interes na takiego pracownika z jezykiem niemiecki prosze o kontakt .( usunięte przez administratora ).Pozdrawiam

dar

Przez Jolka to połowę ludzi nie chce tam pracować

ooooo

hellmann strykow to jest jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] banda pociotkow i łapówkarzy, potrafia tylko zastraszac pracownikow zatrodnionych przez agencje lub podwykonawców

qwe

Przyjęć nie ma i nie będzie. bo od czerwca nie ma promocji.

xxx

A jaka agencja teraz tam zatrudnia? I jaki jest jej adres?

adam

bylem wczoraj w agencji ktura tam przyjmuje i na razie przyjec nie ma.

agnieszka

czy sa jakies przyjecia do tej firmy?

@agnieszka 25.02.2015 19:40
czy sa jakies przyjecia do tej firmy?

Tak, są:)

max
@1234 01.03.2015 21:13
Tak, są:)

Są ! na okrągło się ogłaszają...

Kinga

Chyba musze zabrać głos,bo prawdopodobnie o mnie chodzi i nie dziwi mnie fakt,że pewne osoby zrobiły to nawet po raz pierwszy(WoW!!)

Kinga
@Kinga 27.12.2014 12:35

Czy stało się coś złego, nie! To musiało się stać tylko czemu tak późno?!:P Czy to kłamstwo?Nie mnie oceniać i dokładnie, między ludźmi słyszy się, oj znacznie więcej dlatego mam właśnie to wielkie W :D Co do postów, łatwo można określić nadawcę dlatego tak mnie bawi fakt, że to Tu się nagle znalazła "rzesza" chojraków! :) A dre się, bo jestem "mała" i muszę czymś nadrobić, hahaha :D

cze

hahaha cisnę pompę! nigdy nic tu sie nie pisało, ale zrobię wyjątek! po każdym wpisie mogę stwierdzić kto to pisał. zaczynając od józ i gosi kończąc na Tobie. :D robicie śmietnik! stało się coś złego, bo na k jest wrzuta (bywa i tak), ale szybko musi być wytłumaczenie i udowodnienie, że to kłamstwo .. ( NIKT NIE JEST IDEALNY) to jest tylko opinia, a nie jakaś srata prywata, tak sądzę .. heh między ludźmi słyszy się więcej niż tu- to jest dopiero przykre. Kto tu udowadnia swoją rację? osoba, która przejmuje sie i szybko musi to wyjaśniać czy po prostu mieć na to wielkie W ??? jesteście dziećmi i niektórzy zachowują się tak jakby nie mieli swojego rozumu .. zajmijcie się pracą, a będzie dobrze .. pisała ta co najwięcej zarabia :D hahahaha

natt

O ludu,ale pocisk!Mnie się wydaje,że przesadzacie. Fakt,też nie pracowałam tam zbyt długo i zarobki bywały ròżne,ale klimat był ok. Co do koordynatorki,ja nie narzekam,tłumaczyła ok i tak by praca jakoś nam nowym szła,a czy jakoś nadmiernie "się darła",nie powiedziałabym. Wyczuwam tu jakąś prywate

uk

45 zl i to nie zawsze ciesze sie ze i mnie stamtad zwolnili bo zrobilbym to sam, ta mala faktycznie sie nadaje tylko do darcia geby bo zawsze cos nie tak mosi byc. Wspulczuje wam , w swm sa znacznie lepsze warunki i kierownicy tez godni swojego stanowiska

kamien

nie pracuje juz i dobrze:):) ta koordynatorka jest kapiszonem! małe głosne- nie do zniesienia. zachowuje sie jakby caly hellman (wozkowi) ru.cha.li ja na zmiane :D drze swoja paszcze jakby ...uja jej brakowało! nie wiem kto ja dał na to stanowisko, ale musiala sie postarac :D jej obowiazkiem nie jest ludziom tłumaczenie lecz gadka z wozkowymi. jola tyż rewelacja! one same nie wiedza co gadac i robic. szkoda gadac. jak najbardziej nie polecam! atmosfera do kitu o zarobkach nie wspomne (45zl) dziennie :D

Rysio

CZY W OGÓLE KTOŚ Z WAS PRACUJE DLA HWL ? CZY WSZYSCY JESTEŚCIE PRACOWNIKAMI AGENCJI ? Jako pracownik HWL jestem zadowolony. Jasne, że zawsze kasy mogło by być więcej, ale bardzo polecam pracę dla HWL. Nie dla agencji! Dla HWL!

nowy pracownik

Nie polecam pracy nikomu chyba że ktoś ma ochotę zarabiać 30 zł dziennie i patrzeć jak inni tzw pupilki pani joli zarabiają dużo większe dniówki

łozO

zamiast opierdzielac d.pe niejakiej joli i jej rzekomym pupilkom wezcie sie do roboty ,bo nadciagam ja- i takie zapytanie toteż mam- dojazd z (ł)ozo tam do was jest? Bo chetnie poznam tak 'wspierajacych'się wzajemnie pracowników przez których przemawia zwykła zazdrość i zobacze czy uda mi się wyciągnąć tylko to 30zł. Czekam na otpowiedz :)

lol....

zastanawia mnie również fakt, czemu Hellmann ani biuro nie robią nic z faktem, że wymieniana wyżej niewiasta przejmuje obowiązki i kompetencje koordynatora pracowników promocji- czyli to ona rozdziela pracę i zlecenia pomiędzy pracowników-teoretycznie nie mając do tego prawa- jest to dość mocno krzywdzące dla pracowników zjawisko i postępowanie, ponieważ ta pancia ma swoje utrzymanki które muszą zarobić, reszta, nie ma wydatków i nie musi zarabiać, 30 zł dniówki powinno być ok przy ponad stówie dwuosobowej elity. Generalnie nie polecam dla osób nieposiadających stalowych nerwów, niezmierzonych pokładów cierpliwości dla wybryków i absurdów i posiadających wydatki typu rachunki.... Szkoda- bo ta praca sama w sobie zapowiadała się naprawdę fajnie i godna wysiłku i zaangażowania- takie nic potrafi wszystko zniszczyć :(

FanClub Jolci

To coś powoduje, że Hellmann nie może kojarzyć się z niczym, prócz szykan, paskudnej zołzy, ciągłego przerywania zarobkowego akordu w celu darmowego posprzątania hali (!!!), bywało też szorowanie umywalek i brodzika w szatni =] ciągle dobrze to wspominamy- wypłaty po takich dniach również zresztą. Najlepszą karą i pokutą dla niej byłoby nie zwolnienie- ale sprowadzenie do roli tych osób, które tak traktowała- czyli do pracownika promocji i powierzenie jej obowiązków sprzątania, mycia umywalek, skrobania stołów i wykonywania najmniej płatnych zleceń przy patrzeniu jak wybrane osoby w tym czasie ZARABIAJĄ. Życzylibyśmy jej również oczywiście tak samo wspaniałej "szefowej"- bo tak lubi się nazywać :) Pozdrawiamy wszystkich, którzy odeszli i poczuli się.... zdrowiej ;)a pani J polecamy wykonać psychotesty, bo to się robi niebezpieczne i wybitnie uciążliwe..................

Jola

Apeluje o zwolnienie pani Jo.. !!! Wtedy skończy się adorowanie pupilków a zlecenia będą dawane sprawiedliwie!!! Niech się w domu wyżywa, a nie w pracy!!!

HermanKowalski
@Jola 10.05.2014 16:03

Ona po prostu chyba ma tak puste życie, że cyrki w postaci wyżywania się na innych i pokazywanie pseudowładzy jest jej jedyną atrakcją ;) Tylko współczuć. A pupilki..... mogłaby poszukać sobie przyjaciółek w swoim wieku, Hellmann będzie sprawniej i zdrowiej działał....

Fifarafa

I nie ma co winic Dk Partnera za to ze dzieje sie jak sie dzieje... agencja jest generalnie bardzo w porzadku a pewne problemy byly tylko ze wzgledu na niekompetentnosc naszego przelozonego. Dobrze ze Dk porusza sprawe Pani J. Tak dluzej byc nie moglo . Wszelkie skargi mozna kierowac bezposrednio do samej dyrektorki Agencji. Dobrze, ze to poszlo do przodu i moze ktos w koncu ja utemperuje.

Black Devil

Hmm zalezy kiedy pracowales Master;) ostatnio sporo sie działo... Na pewne osoby "Pani Kierownik" bardzo się uwziela i nie bylo dobrego dnia w tej firmie bez awantury czy pretensji... po prostu czlowieka nerwy ponosza czesc ludzi odeszla sama bo nie mogli juz wytrzymac i nikt nie chce juz tam pracowac pomijajac oczywiscie tych ktorzy maja pewne wzgledy;)

HermanKowalski

Czym? Przede wszystkim chyba tym,że znacznie przekracza swoje kompetencje- wchodzi w rolę koordynatorów rozdzielając według własnego uznania zlecenia pracownikom, którzy nie są JEJ pracownikami, większości osób odbiera tym samym szansę na wymierny, sprawiedliwy zarobek- bo wiadomo kto zostanie przydzielony do dobrze płatnego, przyjemnego zlecenia, a wiadomo kto jest przeznaczony do wyrabiania...hmmm... tego na czym po prostu nie da się zarobić przyzwoicie. Lubi też manifestować swoją potrzebę władzy- potrafi zwolnić pracownika z promocji,bo taki ma kaprys i akurat zły nastrój - mimo, że teoretycznie nie ma takiego prawa, ale wiadomo jak to jest: czegoś lepiej nie ruszać, bo może zepsuć jeszcze bardziej atmosferę...... Niepokojące jest tylko to, że tak długo wszyscy baliśmy się na tyle straty pracy i pozwalaliśmy się poniżać, że poczuła się władczynią absolutną.... Wszystko, co dajesz- wraca do Ciebie :)

SofiaDeBest

Popieram cie kufelek. Zycie bez tej szanownej pani jest piekniejsze. Praca bez niej zapewne tez bylaby lepsza i atmosfera by sie oczyscila. Zreszta ta kwestia zajela sie juz sama dyrekcja Dk Partnera

czarne

Herman, popieram Cię w pełni!To nie jest forum pod tytułem "obróbmy komuś tyłek", bo co Was interesuje prywatne życie ludzi z pracy. Zajmijcie się praca,a nie rozsiewaniem plotek!!!Pozdrawiam :D

ja

A skąd wiesz, że się spotykają??

herman
@ja 01.05.2014 16:46
A skąd wiesz, że się spotykają??

stąd WSZYSCY wiedzą o tym co nawet nie jest sprawą związaną w jakikolwiek sposób z pracą itp- że osoba uważająca się za przełożoną wszystkich poczuwa się do głębokiej odpowiedzialności za wnikanie w życie, myśli i zamiary ludzi oraz informowanie ogółu dookoła o tym, co sobie wymyśli w tym temacie =] Ogólnie praca fajna- jeśli pogodzisz się z nienormowanym czasem pracy, braku możliwości zaplanowania sobie życia własnego poza pracą- bo niespodziewane nadgodzinki których nie wypada odmówić się owszem- zdarzają, nierównością zarobkową itp itd neverending story..... Dla ludzi o mocnych nerwach i z brakiem zobowiązań i planów własnych poza pracą i próbowaniem zarobienia na nie ;)

kamisia

hej ludziska mam pytanie czy ten Łukasz i koordynatorka to jest teraz para??

ezg
@kamisia 10.04.2014 16:36
hej ludziska mam pytanie czy ten Łukasz i koordynatorka to jest teraz para??

para jak para ale spotykają się !!!

Konik

witam mam pytanko jak się nazywała piosenka co leciała na hali w Helmanie wie ktoś może?

kosa

a ja pracowalam 2 miesiace i tam zwwalniaja za byle co a pani (usunięte przez administratora)to szkoda o niej pisac

madzia

ten chłopak z dystrybucji to chyba(usunięte przez administratora)ale nie wiem dokładnie

pracownik HWL

A czy wy widzicie jakieś pozytywy pracy?? pozdrawiam

jarząbek waw

odradzam, wszyscy chcą być w tej firmie prezesami, powinno sie wywalic tych starych z dlugimi umowami bo przewraca im sie w glowach, dyrektor powinien byc gora 2 lata a dalej powinien zastapic go inny dyrektor z innego odzialu wtedy byłby lad i porzadek nowe pomysly itd.

to tylko ja

....same żale i negatywy a wiecie co mi się podoba na Hellmannie .....??? no właśnie ... podoba mi się chłopak z dystrybucji często go widzę w białej czapeczce adidasa wie ktoś może jak ma na imię i gdzie mieszka.?

pracownik HWL

Hej witam wszystkich dodających opinię na tym cudownym portalu,powiem wam tak po 1 mylicie firme hwl i pracowników z pośredniczącej firmy która wykonuje tam usługi na które tak strasznie narzekacie,że bałagan -no jest to fakt,ale jak byście po sobie potrafili posprzątać by go nie było,że nie ma BHP-bo ktoś nie wie czy mu paleta na głowe nie spadnie a podajcie mi przykład kiedy koło was jaka kolwiek spadła,jedyne straty które były na waszej pieknej promocji to rozjechany telefon laski która go zostawiła na podłodze,po czym miała straszne pretensje do wózkowego który podwoził jej towar.Narzekacie na brak plastrów bo się zacinacie podczas rozcinania kartonów nożykami,na to jet rozwiązanie poproście o nożyki bez wkładu jeśli ktoś nie umie sie nimi posługiwać,a co do pieniążków to zgadzam sie z wami,za czasów VERSO było strasznie kasę płacili jak i kiedy chcieli a prace mieli zrobioną i oni na was sie dorabiali :( ale teraz sie zmieniła firma i ludzie twierdzą że jest teraz lepiej jak za tamtej firmy. Pozdrawiam wszystkich pracowników,będę zaglądał częściej i prowadził jakiś dialog.

hmmm

pracowałem u was przez miesiąc nie polecam nikomu tego zakładu ludzie odnoszą się niekulturalnie a ochrona pożal się boże wielka łaska ze w ogóle tam pracują najgorszy jest ochroniarz[usunięte przez administratora]LUDZIE ZRÓBCIE COŚ Z TYM!!!!!!!!!!!!!!!

Anonim

Dziennikarką? ;D Dobre, bardzo mnie to rozbawiło ;P

(z DK PARTNER.....)

Ja również pozdrawiam pracowników VERSO-normalni ludzie...gorzej moge powiedziec o bylych 'pracownikach' tej firmy,teraz pracujących w DK PARTNER- samo chamostwo (nie wszyscy)

smerf

Zurawina dobrze to wszystko podsumowałeś. Ponoć rozliczenia za kwiecień są już zrobione tylko Pan prezes musi podpisać i będą się z każdym kontaktować.A co do kasy za marzec to ja dopiero w piątek dostałam za cały miesiąc. Szkoda ludzi,bo niektórzy byli naprawdę fajni.

były pracownik

Wiesz co żurawina Tobie to już chyba na prawdę się nudzi, nie jest łatwo i dobrze o tym wiesz, Magda nam to tłumaczyła. Więc może nie wrzucaj na Verso a na zleceniodawce (czyt. Hellamann), jesteśmy na końcu łańcuszka pokarmowego a szef stara się działać na naszą korzyść, chociażby tymi zaliczkami o których wcześniej wspominałeś.

Żurawina

Nie daje mi to spokoju i dlatego jeszcze raz się wypowiem. Po pierwsze należy zaznaczyć, iż praca na dziale promocji o którym w całej dyskusji na tym forum mowa, nie leży w gestii firmy "Hellmann". Ta firma tylko zleca podwykonawcom pewne zadania. Po drugie: firmy pośrednictwa pracy szukają pracowników które będą w stanie zrealizować owe zlecenia i jak wiadomo nie zawsze się to udaje z wielu powodów. Po trzecie: żadna praca tak na prawdę nie jest łatwa i zależy tylko od własnego wkładu sił, chęci i innych osobistych potrzeb. Po czwarte: dla nowych pracowników powiem tak... skupcie się na tym co robicie to zarobicie... łatwo nie jest ale nikt za darmo pieniędzy nigdzie nie daje... [usunięte przez administratora] A na koniec tylko tyle: czuję się jak [usunięte przez administratora] po wycieczce przez szalet. Człowiek uczciwie wstaje o 4ej rano i dyga do Strykowa (jestem z Łodzi), dyga ciężary lub stara się ile może nic nie popsuć (kartoniki), liczy grosze od łebka "wódki"... a jak kończy pracę to świadomość że nawet na jedną taką flaszkę "ballentines'a" nie zarobił załamuje. Ale na piwo się pójdzie i na jakiś obiad też da radę. Ale naprawdę trzeba mocno się nagłowić by na swoje wyjść. Ja nie płakałem w każdym razie i chętnie bym sobie dalej gdzieś tam w koncie stanął i robił. Ale forma płatności przez starą firmę jest żenująca. Słabe słowo ale wulgarnego używać nie chcę. dziś jest 9ty maj a ja dopiero wczoraj dostałem ostatnie pieniądze za marzec... Ostatnie bo wcześniej przed "majówką" dzwoniłem do w-wy skomleć o chociaż 100zł bo już w lodówce echo... tak, dostałem...300... potem jeszcze 100... a gdzie[usunięte przez administratora]cze reszta. dopiero wczoraj się troszkę uspokoiłem jak zobaczyłem stan konta, ale kiedy teraz dostaniemy pieniądze za kwiecień?? nie wiadomo bo trzeba poczekać na rozliczenie co nie wiadomo jak teraz będzie odebrane i podpisane by zacząć liczyć dni bo??? [usunięte przez administratora] Nerwica u wszystkich pewnie po tym wszystkim a tu nawet nie ma jak do lekarza pójść bo przecież gdzie ubezpieczenie... ehhh... Serdecznie pozdrawiam pracowników, bo w porządku ludzie z Was. / Żurawina

Żurawina

Pozdrawiam przedmówcę po "studiach"... ale jeszcze językowe by się przydało zaliczyć...

Łodzianka haha

ja właśnie rozpoczęłam pracę w tej firmie i powiem ze chyba nie jest tak najgorzej....a ludzie po studiach nie wiem czego by chcieli...są podstawy bez których praaca bedzie do niczego...to normale że w pierwszym miesiacu nie bedzie kokosów do puki sie nie wejdzie w prawe...pozdrawiam pracowników i koordynatorów:)))

żurawina

prawdę mówiąc to brak słów... ludzie już swoje w życiu poprzechodzili i myśleli że ich nic więcej nie zaskoczy a tu kolejne numery. Normalnie ręce opadają. Jak ktoś z "naszych" to czyta to niech się jakoś ze mną skontaktuje.[usunięte przez administratora]

xxx

Tak więc przyszła i pora na mnie, chociaż szczerze już myślałam że nie dorzucę się tutaj z negatywną opinią, a jednak ! :D Ostatni czas pokazał mi, oraz zapewne wielu pracownikom, jak ludzie pracujący w tejże agencji (mowa tu o VERSO) są niekompetentni...[usunięte przez administratora]Nie ma co ukrywać człowiek obiecuje gruszki na wierzbie, zostawiając później pracowników z ręką w nocniku... Osobiście nie spotkałam się jeszcze z tak zakłamanym i bezczelnym człowiekiem, który robiąc zebranie ze swoimi pracownikami utwierdza ich w tym, że wszystko jest dobrze, nie ma się czym martwić ( wtajemniczeni wiedzą, iż chodzi tu o "akcję" z DK Partner) a następnie większość ludzi z dnia na dzień jednak - NAPRAWDĘ zostaje bez pracy, ponieważ niby to Hellamann zrywa kontrakt [usunięte przez administratora] [usunięte przez administratora] w banie i to konkretnie !!! Mało tego... aby wręcz skamleć przez telefon oto, aby łaskawie przesłali pieniądze ? To jest paranoja... Nie wiem czy Panie które zajmują się przelewami rzucają ołówkiem i na jakie nazwisko wypadnie ten ma szczęście i dostaje przelew ??!! Jedni dostają.... drudzy nie -.- To albo wysyła się wszystkim w jednym dniu, albo nikomu a nie takie wybieranie sobie... Chyba, że Panie odbierające telefony od załamanych i wkurzonych pracowników lubią być po prostu mieszane z błotem, to już inna sprawa -.- Ogólnie NIE POLECAM podejmowania pracy przez tą agencję !! Sama nie chciałam wierzyć w te wszystkie opinie które czytałam gdy zaczynałam pracę ( bo jak to wiadomo wszystkim się nie dogodzi) ale jednak to co ludzie tu piszą na temat tego pośrednika pracy to czysta prawda !! Verso[usunięte przez administratora]to jedno wielkie DNO... i szczerze życzę z całego serca aby kiedyś ta agencja zniknęła z rynku pracy ! Jedynie z czego jestem zadowolona to, to że poznałam naprawdę parę fajnych i sympatycznych ludzi.... I to tyle w tym temacie. [usunięte przez administratora]

pracownik HWL

Witam wszystkich ładne brednie tutaj wypisujecie. Pozdrawiam pracowników VERSO ciekawe kiedy się skończą pracownicy hahaha, już z Kutna zwozili ale oni też zrezygnowali . I nie pracójecie w Hellmannie tylko w dziadowskiej firmie pośredniczącej VERSO. Która wykonuje usługi dla firmy hellmann a w szczególności Wyborowa.. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam i życzę zarobków nie dość ze na czas to jeszcze takich jak koleżanka Ania222 :)

ania222

Z okolic Piątku!!!!!! Jest ktoś?????????????

Siemka! Jezdzi ktos z okolic Piątka do Hellmana? Prosze o kontakt

ania222

Heika! Ja pracowałam tam, i mi sie praca podobała, pierwszego dnia zarobilam 50zl, drugiego 70zl, a potem 80zl i po 100zl! Ja osobiscie wole prace na akord, bo przynaimniej sie narobisz ale i zarobisz! Przez miesiac zarobilam 1600zl, to byl pierwszy miesiąc! Ludzie zarabiaja ponad 2tysiace! Gdybym mogla to bym wrucila, ale nie mam skim dojezdzac, bo samemu to nie zabardzo! A mieszkam w okolicy Piątku! Jezdziłam z kolezankami ale zrezygnowały, ja nie chciałam, ale samej misie nieopylalo dojezdzac! Ale praca mi sie podobala, ja osobiscie wole prace w której sie trzeba narobic, Pozdrawiam!

Zostaw opinię o Hellman - Stryków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hellman