Hellmann Worldwide Logistics Polska Sp. z o.o. Sp. k. Biuro Frachtu Morskiego

Gdynia

Opinie o Hellmann Worldwide Logistics Polska Sp. z o.o. Sp. k. Biuro Frachtu Morskiego

Spedytor ponad 5 lat doswiadvzrnia

Witam, Masa nadgodzin. Dla ludzi pracocholikow idealna praca.firma stabilna nawet i giganci upadają jak niedawny przykład armatora Han...

@Spedytor ponad 5 lat doswiadvzrnia 07.09.2016 13:40

jeżeli sie nie dało rady ogarnąć pracy to trzeba znaleźć jakieś usprawiedliwienie dla własnych słabości . Ciekawe, ze w obecnej firmie "Spedytor ponad 5 lat doswiadvzrnia" tez nie daje rady ...

szukajacy pracy

widze kolejne oferty pracy do biura frachtu morskiego, ktoś podpowie czego spodziewać się na rozmowie? aktualni pracownicy: jaka w firmie atmosfera? PROSZE O PODPOWIEDŹ

M.B

Michal nie dokonca chyba zrozumiales sens po znajmosci.na rozmowy moga kilka osob zaprosic choc z gory wiedza ze osoba po znajomosci juz dostala prace.co z tego ze byles na rozmowie skoro nie pracujesz. p.Kasia i p.Wojtek rzeczywiscie sa mili, firma globalna i tez uwazam ze warto pracowac tam.

Michał Osiecki

Nie jest prawdą, że praca w Hellman'ie jest po znajomości - nie słuchajcie takich farmazonów. Trafiłem na rozmowę bez zaplecza i miałem 'otwarte drzwi'. O tej firmie szeroko się mówi, że warto tam pracować - głównie z powodu równowagi pomiędzy zarobkami i atmosferą - co w naszej nerwowej branży nie jest powszechne. Żałuję, że odezwali się do mnie tak późno, kiedy byłem już dogadany z inną firmą. Gdyby, odezwali się do mnie trochę wcześniej - o co zabiegałem (!) - z pewnością przyjąłbym ofertę pracy. Rozmowa przebiegła profesjonalnie, rzeczowo i życzliwie, za co serdecznie dziękuję p. Kasi i Panu od sprzedaży, którego imienia niestety nie pamiętam. Moim zdaniem warto.

anonimus

prace po znajmoosc mozna podlapac tylko,wiec i rozmowa kwalifikacyjna jest prowizorka bo nawet nie pytaja o oczekiwania finansowe tylko sami narzucaja kase mniejsza bez negocjacji

xxx

ja uwazam ze brak higieny psychicznej pracy,mianowicie praca non stop,ale to zalezy od sposobu organizacji pracy,atmosfera zadowalajaca,polecam

forwarder

praca w spedycji nie należy do łatwych i mało stresujących, ale wynagrodzeniem tego sa dość dobre zarobki, prestiz pracy w międzynarodowej korpo, zawsze lepiej niż w malej rodzinnej spedycji, atmosfera pracy to 9/10, można liczyc na pomoc kierownictwa i wspolpracownikow. firma godna polecenia i uwagi, można naprawdę wiele nauczyć się, pracownicy dostają świadczenia socjalne i premie raz na kwartal

Zostaw opinię o Hellmann Worldwide Logistics Polska Sp. z o.o. Sp. k. Biuro Frachtu Morskiego - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hellmann Worldwide Logistics Polska Sp. z o.o. Sp. k. Biuro Frachtu Morskiego