Nova 2 Chmielewscy Sp.j.

Nova 2 Chmielewscy Sp.j.

Opinie o Nova 2 Chmielewscy Sp.j.

Alicja

Wasze wcześniejsze opinie dotyczące pracy w Nova 2 Chmielewscy w Warszawie nie były zbyt pochlebne - czy coś się zmieniło? Jak teraz oceniacie tego pracodawcę? Widziałam, że w firmie prowadzonych jest aktualnie kilka rekrutacji - dostępne oferty znajdziecie tutaj: http://novagroup.pl/kariera Co o nich sądzicie? Polecacie aplikować na którąś z nich? A może ktoś z Was już bierze udział w procesie rekrutacyjnym i może powiedzieć coś na temat jego przebiegu?

janusz

Byłem umówiony na rozmowę na godzinę 12.00. Pan prezes raczył mnie zaprosić na rozmowę o godzinie 12.30. Ni przepraszam, ni dziękuje, ni wiadomo co. Najlepsze jednak czekało mnie jednak po rozpoczęciu rozmowy. Pytania takie jak "jaki jest pana stan cywilny?", "czy ma pan dzieci?", "jakie wykształcenie mają pańscy rodzice?" były zadawane bez zbędnej krępacji - w końcu jestem prezesem wielkiej firmy a bydło przyszło na rozmowy. Na moje pytania do czego zmierzają te pytania usłyszałem, że pan prezes chce mnie bliżej poznać jako człowieka - gratuluję logiki. W związku z tym, iż dałem do zrozumienia że pytania co najmniej nie na miejscu zaczęły się pytania w stylu "udowodnię tobie że nie nadajesz się do tej pracy". Po tej jakże "miłej rozmowy" zostałem przekazany do całkiem sympatycznej pani dyrektor z którą normalnie mogłem porozmawiać, scenka sprzedażowa takie tam. Niestety po zakończeniu rozmowy z panią dyrektor pan prezes nie był nawet zainteresowany podaniem mi ręki bo już rozmawiał z kolejnym kandydatem. Zmarnowany czas. Jeżeli tak traktuje swoich pracowników to nie zazdroszczę ale najgorszemu wrogowi nie życzę pracować w tej "firmie"

Jana

Odrazdam każdemu pracę w tej firmie. Przede wszystkim nieuczciwy pracodawca, wykorzystujacy i poniżający ludzi, nie przestrzega kodeksu pracy, za to przestrzega "swojego kodeksu" do ktorego każdy pracownik musi sie dostosowac... Pracowałam kiedys w tej firmie i mam nadzieje ze całe zło wróci z nawiązką do Pana Prezesa, bo na nic innego nie zasługuje.

Zostaw opinię o Nova 2 Chmielewscy Sp.j. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nova 2 Chmielewscy Sp.j.