Opinie o Koree Sp. z o.o. w Michałowice-Osiedle

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Koree Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Koree Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Koree Sp. z o.o. w Michałowice-Osiedle

Widzieliście, że Koree Sp. z o.o. poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

Ty

Wolne żarty. Nie ma w tej firmie nikogo zarabiającego najniższa krajową. Chyba że nie rozumiesz różnicy między netto a brutto.

Ile można zarobić na stanowisku Magazynier w firmie Koree Sp. z o.o. w miejscowości Ożarów Mazowiecki?

Aktualnie prowadzimy rekrutację na to stanowisko, zapraszam do kontaktu, wysłanie CV, jeśli chodzi o zarobki to sprawa indywidualna w zależności jakie masz doświadczenie.

Inez Nowy wpis

w przypadku magazyniera doświadczenie i uprawnienia na wózki są jedynie mile widziane. czy można po zatrudnieniu liczyć na pomoc w ich wyrobieniu? Do tego pojawiło się stwierdzenie, że zarobki to kwestia indywidualna. Czy to może oznaczać ze osoba bez doświadczenia wystartuje z najniższej podstawy ale jak ktoś już ponad rok ma za sobą to może liczyć na więcej?

ok

3400 netto, najpierw UZ przez 3 miesiące.

@ok

i ile średnio osób przez ten próbny okres przechodzi i zostaje na dłużej? średni staż pracy ile wyniesie? pisali o wieloletnich pracownikach, co za to przysługuje, to netto o ile z czasem może wzrosnąć?

@Elżbieta

Po okresie próby obie strony podejmują decyzje czy chcą dalej współpracować. Na tym polega okres próbny. Po uz wszyscy przechodzą na UOP. Wynagrodzenie idzie w górę w ślad za zmianą stanowiska. Średni czas pracy jest bardzo długi. Gro pracuje od nastu lat

Pracownik Nowy wpis

Serwisant ekspresów do kawy

Dzień dobry ☕ Przepraszam ile może zarobić technik serwisu ekspresów do kawy z doświadczeniem w Firma Koree Sp. z o.o. ? Dziękuję.

@Serwisant ekspresów do kawy

Teraz lekko ponad 4k bo taka jest minimalna. Wiem co mówię jako pracownik.

Czyli co? Na tym stanowisku tylko najniższa krajowa? Jeszcze całkiem niedawno ktoś pisał, że nikt w firmie nie zarabia najniższej krajowej - czyli coś się w tej kwestii zmieniło? Czy to może stawka na start przez okres próbny?

Pracownik Nowy wpis
@Serwisant ekspresów do kawy

Ja myślę że nikt nie udzieli takiej informacji na forum ogólnym. Zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną z CV.

Jest w ogóle taka oferta jak koordynator zespołu? ja tylko widziałem ogłoszenie dla tego od serwisu. Zastanawiałem się swoją drogą ile można zarobić na tym stanowisku i czy to ciężka praca? Z opisu wynika, że wymagają doświadczenia na podobnym stanowisku, którego nie posiadam. Ale czy można z tego zespołu serwisowego awansować?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Koree Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Pracownik magazynu.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Koordynator Zespołu w Koree Sp. z o.o.?

Tych asystentów ilu tu potrzeba? Chyba ze awans jest nawet szybki? Po prostu widzę, że ktoś z pól roku temu pytał o to stanowisko a tak się składa ze właśnie na takim portalu widnieje oferta. od końcówki listopada w zasadzie szukają do siebie ds. serwisu. Do teraz nikt jeszcze się nie znalazł? Byliście na rozmowie może by moc o niej opowiedzieć? Warto przyjść?

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Asystent biura w firmie Koree Sp. z o.o.?

Małe pensje. Na dzień dobry trochę więcej niż najniższa krajowa. Potem trochę wyżej. Bez szału.

Elżbieta

Czyli po ile średnio ludzie są gotowi się tu zatrudniać? Jakie jeszcze inne warunki dają tutaj perspektywę jeśli nie finanse?

DziągDrąg

Ludzie tam to tragedia, pensji nie warto komentować bo jest głodowa (ale kawa i woda w godzinach pracy za free). Ale najlepsza beka jest z tego, że mnie prezes zwolnił bo na nieświadomce wypiłem kawę z jego kubka XD

@DziągDrąg

O matko, ale powód zwolnienia. I co Ci wpisał na wypowiedzeniu? No teraz to nie wiem nawet, co o tym myśleć. Dobra a ta pensja to jaka jest dokładnie? Bo to, że głodowa to już wiem, ale chociaż więcej niż minimalna jest na rękę?

Koloboloolo
@DziągDrąg

A to Ciekawe, w firmie Koree od dłuższego już czasu nie było zwolnień, wręcz przeciwnie, zatrudniani są nowi pracownicy, ???? ludzie i prezes są ok ????

Wanda
@Koloboloolo

Czyli firma się rozwija? Da się tutaj zagrzać miejsce na dłużej, czy ludzie jednak raczej odchodzą po jakimś czasie?

Koloboloolo
@Wanda

Da się. Większość ludzi to wieloletni bądź paroletni pracownicy.

@Koloboloolo

i jak sytuacja z rozwojem tych osób obecnie wygląda? chciałabym się dowiedzieć czego mogłabym się tu nauczyć po np 5 latach pracy oraz jakiego doświadczenia nabyć

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Koree Sp. z o.o.?

OlaSAKSofon

2353 brutto

Szamara

Na rozmowie kwalifikacyjnej dalo się poczuć powiew mówiący o delikatnym wyzysku w tej firmie. Lubię polskie firmy, ale trzeba uważać na cwaniaczków a w tej firmie....

Alicja
@Szamara

Szkoda, że nie piszesz konkretnie, na czym polegał ten powiew. Z ogólnika ciężko coś wywnioskować. Zamiast tego możesz napisać np. jaką stawkę Ci oferowano w Koree, jakie obowiązki przedstawiono, czego wymagano od Ciebie. Taka opinia przyda się innym kandydatom.

@Szamara

Przedstaw się i podaj konkrety. Miej te odwagę skoro potrafisz bezdpodstawnie napisać zła opinie. Znasz znacznie słowa "wyzysk"? Proponuję sprawdzić. Zart a nie opinia.

Tajemnicza
@Szamara

Firma (usunięte przez administratora) co innego dają w ogłoszeniu a zupełnie inne wymagania na rozmowie.(usunięte przez administratora)

Koree Sp. z o.o. chce zatrudnić na stanowisko Asystentka kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 3600 PLN będą osiągalne?

Kumole

Nie polecam (usunięte przez administratora) pracowników co innego pisza w ogłoszeniu a jeszcze co innego wymagają.Najgorsze (usunięte przez administratora)

No brawo pseudoprezesowie; Łatwo lansować się za pieniądze tatusia i czekać tylko na drapane, zero umiejętności zarządzania, brak szacunku do pracowników, głupimi ludźmi dobrze się rządzi nic nie powiedzą jak ślepe konie i takich kandydatów się wybiera. Więc jeśli ktoś ma trochę rozumu, doświadczenia i wykształcenia to szczerze odradzam, bo stracicie tylko zdrowie. Będę (usunięte przez administratora) na każdym kroku, będą zazdrościć pozycji

Mariusz
@Anna

Dużo czasu tu spędziłaś? Kiedyś było lepiej?

Steven

Mamy dobrego pracodawcę, szanujmy to bo czas pandemii z pewnością odbije się na całej gospodarce.

XyZ
@Steven

Podwyzki w pandemii się nie zdarzają! A tu proszę bardzo. Warto to podkreślić i docenić pracodawcę.

Abcd
@XyZ

Dokładnie, a dodatkowo mam poczucie, że nieustannie rozwijam się w tej firmie. A to ogromny +.

@XyZ

To bardzo pozytywnie świadczy o firmie. jeżeli już wspomniałaś o pandemii, jakie środki ochrony pracowników zastosowało Koree? Jestem ciekawa, czy czujecie się bezpieczni.

@Abcd

Jak się rozwijasz w Koree? Chodzi o jakieś kursy/szkolenia pracownicze, czy może awans? Pochwal się proszę w komentarzu pod postem.

Dariusz Osadziński

(usunięte przez administratora) wyzysk pracownika, nie płacą za nadgodziny. Zła atmosfera w pracy. Patologiczne zachowanie pracowników i właściciela. Obowiązki nie pokrywają się z zawartymi w umowie o pracę. (usunięte przez administratora). Zdecydowanie odradzam wiązać się z tą firmą. Właściciel nieodpowiedzialny łgarz z wątpliwą reputacją. Pracowałem tam rok i do dziś mam odruch wymiotny gdy widzę samochody z napisem Koree na mieście. Korea Północna powinni się nazywać. Obsługują Żabki, Biedronki i inne sieciówki.

@Dariusz Osadziński

Kolega chyba firmy pomylił. Albo nazwiska :D Dariuszu nikt cie w Koree nie widział, człowieku o wątpliwej tożsamości .

@Dariusz Osadziński

No tak, pewnie miałem roboczą czapkę niewidkę od wiceprezesa.

@Dariusz Osadziński

Chciałam dopytać o te nadgodziny. Mówisz, że nie płacą, a co było napisane w umowie, którą zawarłeś z Koree? Czy ta kwestia była tam poruszona?

Agnieszka

Koree ma sporo aktualnych ofert pracy: https://koree.pl/pracuj-z-nami/. Czy ktoś z Was aplikował? Jeżeli tak, ile czekaliście na odzew ze strony firmy?

Karol

Uważacie ze jest to lekka praca ?

Nara

Jak Ci się nie chce pracować to szukaj pracodwacy który da Ci miliony monet za pierdzenie w uniform. Pracodawcy są może despotyczni ale na pewno uściwi.

@Nara

Uczciwi się pisze Kolo ????

Ktoś

Fantastyczni ludzie! Bardzo dużo wiedzy na tematy gastronomiczne oraz światopoglądowe!!! być może finansowo mogłoby lepiej lecz żaden uniwersytet nie da Tobie takiej wiedzy jak Koree. Traktuj każdy dzień pracy jak inwestycję. Z pewnością nikt Więcej nie da C tyle ( nie nauczy Cię) ile praca w Tej Firmie!!! Polecam...

Uaaaa

Szukają fachowca,a proponują marne grosze, umowę zlecenie i gość od rekrutacji osobie z doświadczeniem proponuje na początek pracę w gumowcach . Śmiech na sali. Oddzwaniał i, ale nawet nie nie odebrałem telefonu.zenada

Zostaw merytoryczną opinię o Koree Sp. z o.o. - Michałowice-Osiedle

• Jak się pracuje w Koree Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Koree Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Koree Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Bodycha 87
    05-816 Michałowice-Osiedle