Opinie o Tauron Sprzedaż Sp. z o.o. w Kraków Łagiewnicka 60

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Tauron Sprzedaż Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tauron Sprzedaż Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tauron Sprzedaż Sp. z o.o. w Kraków Łagiewnicka 60

hmhmhhmm

@Darek A przyjmują tam zwykłych ludzi z ulicy??? I nikt tutaj nie narzeka tylko ludzie piszą co i jak jest a to że w Polsce ludzie mają problem z przyjmowaniem prawdy i szczerości to już inna bajka ! Przecież wszędzie moderatorzy wybielają negatywne wpisy a może czas się pochylić nad problemem :):):) Po co się pochylać nad problemem jak lepiej jest udawać że jest cudownie ,Darku poczytaj poniższe wpisy i te negatywne są pisane obiektywnie i bardzo szczerze tylko ty jeszcze tego nie opanowałaś i nie rozszyfrowałaś tej szczerości :):)

Darek

Jeśli ktoś będzie chciał to zawsze znajdzie powód żeby narzekać a w sumie firma jest ok , polecam.

Widać ze HR ruszył z z odsieczą na negatywne wpisy i stara się poprawić notowania ale niestety prawda jest taka ze wszyscy wiedzą jak jest w takich firmach :):) i jak wyglądają rekrutacje i przyjęcia a radosnej twórczości nie ma końca na tych rekrutacjach w takich firmach bo jakieś pozory ktoś musi stwarzać - wystarczy poczytać wpisy o rekrutacji i byłych pracowników, na to nawet radosna twórczość HR nie pomoże na tym portalu,(usunięte przez administratora)to tylko da się naiwnych ludzi którzy nic nie widzieli i nic nie przeżyli :):) Gratulacje na poniższe pomysły HR w sprawie łagodzenia obyczajów i negatywnych wpisów :):)

Riko
@:)

Posluchaj nie hr tylko ja pracowniki z tych rekrutacji denerwuje mnie to ze jestem hr jak nie jestem praca jest ok i tyle i mam wywalone a ty jak wisz w mnie hr to spoko opinia byla moja uciwa (usunięte przez administratora)

Miodek
@Riko

@Riko... W gimnazjum nie uczyli pisać po polsku?

riko

Co wy mi tu wypisujecie rekrutacja na wysokim poziomie miałem ze 40 rozmów o prace Jedynie tu był mega wyzwaniem ta konkretna rozmowa o prace byłem w szoku i gradzie konkretnych pytań Menadżerowie to konkretni ludzie i z mega doświadczeniem zawsze można na nich liczyć Jestem zadowolony z pracy w TAURON SPRZEDAŻ praca tu sama przyjemność i zaszczyt dla mnie po 10 innych lipnych firmach Polecam serio pisze bez żadnej ściemy

Brałeś udział w rekrutacji do Tauron Sprzedaż Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
@zakupy

Normalne rekrutacyjne pytania. Chodzę regularniena na rozmowy rekrutacyjne, mimo że mam prace, ponieważ uważam że tego typu rozmowy powinno się ćwiczyć i też daje mi to szerszy pogląd na to co powinnam poprawić w swojej ścieżce zawodowej. Z tym że uczestniczę tylko i wyłącznie w procesach rekrutacyjnych które uważam za interesujące. Według mnie pytania nie odbiegają od innych rozmow o pracę. Poniżej poziomu jest pytanie czy planuje Pani dzieci. Z tego co czytam tutaj nie było takich pytan, tylko komentarze sfrustrowanych ludzi którzy nie dostali pracy lub osób które dawno powinny zmienić pracę bo minusy przeważają nad plusami

ewa

Jezeli firma robi rekrutacje 3-4 etapową to HR i managerowie są bez pojęcia bo zapełniają sobie grafiki spotkaniami bez sensu bo do rekrutacji wystarczy osoba decyzyjna i 30 minut normalnej rozmowy a nie 3-4 spotkania o niczym i marnowanie ludziom urlopu bo HR i menadzerownie w takich firmach nudzą sie i chodzą po spotkaniach o niczym -udając ze coś robią !!!

Małgorzata
@ewa

Jak rozumiem byłeś na tych wszystkich spotkaniach rekrutacyjnych. Możesz powiedzieć jak wygląda ta finalna rozmowa z managerem - czy atmosfera jest w porządku czy jednak panuje klimat napięcia?

@Małgorzata

Rozmowa rekrutacyjna jest tam na niskim poziomie i HR nie wie nawet jak to wykonywać i jakie pytania zadawać bo pytania o porażki sukcesy to jest poziom bardzo niskiii !!!! Pytanie czy bez znajomości mozna tam sie dostać bo chyba raczej nie bardzooo jak to bywa w takich firmach ! Wpisy na tym portalu zrobione przez ludzi z rekrutacji i pracowników opisujące(usunięte przez administratora)zdarzenia w firmie i na rekrutacji pokazują tylko rzeczywistość i to co sie dziej w takich firmach

louis

Uczestniczyłem w procesie rekrutacji do tej firmy, nie dostałem się, ale postaram się w miarę obiektywnie opisać swoje wrażenia. Dlatego też piszę że opinia jest neutralna - przedstawiam suche fakty. Sama rekrutacja mocno rozwleczona w czasie, pierwszy etap i od razu zaskoczenie, zadanie rekrutacyjne, drugi - rozmowa, pomimo braku konkretnego feedbacku do zadania, ale rozmowa z osobą z działu HR i dyrektorką biura. Tutaj pytania zdecydowanie bardziej rzeczowe niż na trzecim etapie, czyli rozmowie z wierchuszką (szefowa HR oraz pani dyrektor marketingu). Pytania typu jakkolwiek nie odpowiesz to odpowiedź będzie zła, bo nie znając kontekstu, danych i wyników działań firmy trudno odpowiadać na tak precyzyjne pytania, ale w porządku. Po ostatnim etapie, gdzie odpowiedź miała być w przeciągu pół tygodnia, nastąpił miesiąc braku jakiegokolwiek kontaktu ze strony TS, jedynie moje dwa telefony do firmy z pytaniem o wyniki otrzymywałem zapewnienia że proces się przedłuża. W końcu po 4,5 tygodnia od trzeciego etapu mail z jednozdaniowym podsumowaniem że nie dostałem się do kolejnego etapu. Podczas rozmów specjalnie prosiłem o feedback do tego jak się zaprezentowałem w procesie, byłem zapewniany o tym że go otrzymam, po czym dopiero po moim upomnieniu się otrzymałem lapidarny feedback mailowy. Zakładam, że to wszystko prawda i zdyskwalifikowało mnie w dalszym procesie. Natomiast chciałbym zwrócić uwagę, że startując do TS trzeba się jednak uzbroić w cierpliwość i silną wolę do zabiegania o jakiekolwiek info. Pozdrawiam i dziękuję

Łukasz
@louis

Dziękuje, że tak szczegółowo opisałeś rozmowę kwalifikacyjną Takie informacje bardzo przydadzą się na forum. Jak sam wiesz, często mimo zapewnień ze strony firmy odpowiedź zwrotną dostają osoby, które przeszły weryfikację pozytywnie. Przy dużej liczbie kandydatów, trudno każdemu odpisać z jakiego powodu się nie dostał. Czy ktoś jeszcze przechodził taką rekrutacje i mógłby dodać jak to wyglądało z jego punktu wiedzenia?

@Łukasz

Pozwolę sobie nie zgodzić się, jeśli ktoś się wielokrotnie zobowiązuje to dotrzymanie jest już w interesie firmy która o sobie wystawia świadectwo w ten sposób, nie mówiąc o tym że dla kandydata feedback jest cenny i to wpływa też na rynek pracownika. Nie ma czegoś takiego jak „trudno każdemu odpisywać” zwłaszcza na ostatnim etapie na którym po dwóch poprzednich odsiano już tę jak zakładam „dużą liczbę kandydatów”.

Renata
@louis

Wiesz, może to była jednostkowa sytuacja - niestety czasami ktoś nie dopełni swoich obowiązków przez przypadek lub natłok pracy i wystawia się opinię o całości procesu. Czy ty aplikowałeś tu na jakieś stanowisko czy może postanowiłeś przedstawić swoje zdanie co do procesu rekrutacyjnego?

@Renata

moja wypowiedź rozpoczyna się od tego, że uczestniczyłem w procesie rekrutacji i to na trzech etapach i raczej nie opisywałbym takich detali gdyby mnie to nie dotyczyło. Zaznaczam, że wypowiedź określiłem jako neutralną. Usprawiedliwienia że ktoś ma natłok pracy są moim zdaniem nieadekwatne skoro to już są tak zaawansowane etapy i podkreślam - w ten sposób buduje się reputację firmy

booo

Rekrutacja na niski i zenujacym poziomie ,HR niekompetenty,normalne firmy robią tylko jeden stopien rekrutacji czyli spotykasz sie z Kierownikiem/Dyrektorem Działu który ma być decyzyjny i ktos podejmuje decyzje !!!! Jezeli firma robi kilka stopni rekrutacji tzn ze robi to HR który stara sie tylko udowodnic swoja przydatnosć a tak naprawde wystarczy 15-20 minut rozmowy z osobą decyzyjną a nie jakies kilka rozmów z gwiazdami HR które są bez pojęcia i nie mają wiedzy odnosnie stanowiska tylko taki HR udaje ze sie zna na czyms o czym nie ma pojęcia !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Takie są fakty i taka jest obłuda w firmach gdzie HR nie powinien wogole przychodzic na rozmowe tylko osoby które podejmują decyzje i tak jest w normalnych firmach idzie sie na rozmowe z Kierownikiem lub Dyrektorem i tacy ludzie podejmuja decyzje a nie jakis HR bez pojęcia który twierdzi ze zna sie na wszystkim

Renata
@booo

Oceniłeś proces rekrutacyjny bardzo negatywnie, zwłaszcza kompetencje osoby z HR. Jak przebiegał ten cały proces? Liczę na szczerą odpowiedź.

linda

Witam Pracowałem w tej firmie 5 lat. Dział sprzedaży w kanale b2b. Już nie pracuje bo po prostu chciałem coś zmienić w swoim życiu. Ogólnie pracownicy w TS mają przeświadczenie że znaleźli prace życia i nic lepszego im się nie trafi. Teraz ich rozumie dlaczego tak reagują bo większość z nich ma tą prace załatwioną i nigdy nie uczestniczyli w normalnych procesach rekrutacji a przełożeni o tym doskonale wiedzą i to wykorzystują. Są też normalni ludzie ale niestety boją się odezwać. Przez te lata byłem ofiarą psychicznej przemocy ale delikatnej. Na mnie to nie działa ponieważ znam swoją wartość i miałem to w (usunięte przez administratora) Nawet kiedyś próbowałem z tego zrobić zadymę ale prawnik ze związków powiedział mi że jeżeli nie chodzę do psychologa to nie ma mobbingu. Śmiać mi się chciało z tego kiedy na jednym z portali o tematyce energetyczne ktoś opisał jednego z przełożonych z imienia i nazwiska o jego praktykach i napisał prawdę po czym po dwóch miesiącach komentarz zniknął. Drugą sprawą jest to że jeżeli chcesz awansować bo masz ambicie to bez pleców na to nie licz. Sam byłem światkiem jak doradca klienta stał się doradcą prezesa bo miał plecy o których wiedział że ma ale on się nie przyznał. Akurat uważam że jemu to stanowisko się należało bo jest człowiek inteligentnym ale wydaje mi się że nie ok w stosunku do innych osób które są równie pracowite i inteligentne ponieważ jest to przeskok o bardzo dużo stanowisk. Trzecim aspektem pracy w TS jest kasa. NIE MA DOBRYCH ZAROBKÓW W TAURON MA JĄ JE TYLKO CI KTÓRZY MAJĄ SOLIDNE PLECY. Pracuje teraz i robię to samo i mam większą kasę. Opisze jeszcze jedną rzecz która jest dla mnie bardzo zabawna a dotyczy zmiany Zakładowego Układu Zbiorowego a dokładnie formy zatrudnienia doradców klient który zmienił się na zadaniowy. Wymyślono go ponieważ niektórzy się wzburzali że pracują nadgodziny i nie mają tego płacone. Wiec prezesi sobie wymyślili że wszystkim doradcą zmienią na zdaniowy czas pracy. Nie pomyśleli jednak że przy takim czasie pracy doradcy mogą pracować zdalnie więc jak to już wyszło bo np ktoś nie przyjechał do biura bo miał racje to zaraz było spotkanie z przełożonymi i powiedziane zostało że nie wyobrażają sobie aby dochodziło do takich sytuacji. Wprowadzili zaraz rozpiskę zadaniową tak nieudolnie że jeden jej element był niezgodny z wyrokami sądu najwyższego i tak naprawdę robił nadgodziny. Mówili o tym przełożonym ale nic sobie z tego nie robili i jak ktoś się za bardzo rzucał to padało stwierdzenie że zawsze może się zwolnić. To chyba wszystko co charakteryzuje prace w TS i podsumowując dodam że oprócz nepotyzmy, koleżeństwa występuje nacisk psychiczny na pracownika jeżeli na kogoś to nie wpływa i pasuje mu takie postępowanie to jest to twoja praca marzeń bo pozostałem warunki stabilność zatrudnienia, lekkość pracy jest ok Moje sugestie dla Tauron Sprzedaż Sp. z o.o.: Praca dla tych którzy uważają że TS to ich wymarzone miejsce. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić podejście do pracownika

@linda

Miej proszę na uwadze, że wypowiadasz się na forum publicznym i każdy może przeczytać Twój komentarz. Piszesz o domysłach, które mogą być krzywdzące dla osób trzecich. Nie można na pewno stwierdzić, czy było tak, jak piszesz, bo nie uczestniczyłeś w procesie rekrutacji danej osoby, prawda? Nie odbieraj tego źle, jednak jeśli jako pracownik nie czułeś się komfortowo w pracy, dlaczego pracowałeś w tym miejscu aż 5 lat?

aaaa
@Jolanta

aaaa
@linda

@ linda To co opisała linda to norma w takich firmach ,HR w tej firmie totalnie nie szanuje ludzi których rekrutują i ma ich za nic,menadzerowie w takich firmach nic nie robią z takimi sytuacjami ponieważ maja to daleko , a polskim obowiązkiem jest utrudniać sobie życie i robić pod górkę bo polak jest najszczęśliwszy tylko wtedy kiedy innym się źle dzieje lub robi się komu s pod górke,szanowanie innych w pracy to pojęcie które menadzerowie i Hr nigdy nie przyswoi bo sodówka wali do głowy a wzajemny szacunek do drugiej osoby to zbrodnia !!! Polacy nigdy nie będą się szanowali w pracy nawzajem bo ktoś z tego powodu zawsze jest nieszczęśliwy !!! Linda napisała prawde i tyleee a Jolanta jako moderator HR niech się wreszcie obudzi z letargu i nie mydli tutaj oczu bo wiadomo jak jest

Miodek
@linda

Cyt. "Sam byłem światkiem..." i więcej mi nie trzeba. Jak takie mega mózgi nie pracują już w TS, to wypada tylko się cieszyć.

@Miodek

Dobrze, że zwracasz tak dużą uwagę na poprawność językową. Jednakże to nie ona jest tu najważniejsza, a opinie o warunkach, jakie swoim pracownikom zapewnia firma Tauron Sprzedaż. Jeśli zatem posiadasz jakieś informacje na w/w temat to śmiało - podziel się nimi z innymi użytkownikami forum. Właśnie trwa tam rekrutacja i może wiesz, czy pracodawca ten ceni sobie wcześniejsze doświadczenie, czy daje i szansę osobom bez niego?

Edyta

@Wiki Wiki z Hr z Taurona jak widać nadaje się do wszystkiego i jest najlepsza we wszystkim co widać po wpisać ludzi którzy opisali tutaj taką Wiki i ta firmę,nie ma to jak udany/na pracownik z HR i piękne moderowanie wpisów tutaj ale tak to jest jak ktoś z HR nie ma kompetencji i rozsądku więc Wiki niech przyjmie z godnością że się nie nadaje do HR i rekrutacji a jak widać do robienia dobrego wizerunku tez nie za bardzo skoro tyle osób opisało firmę -Wiki przyjmij to z godnością i moderuj dalej skoro kompetencji zawodowych brak

@Edyta

Do czego konkretnie odnosi się Twój komentarz? Jeśli do sposobu prowadzenia rekrutacji to pamiętaj, że zarzuty jakoby firma prowadziła fikcyjne rekrutacje mogą zostać odebrane jako pomówienia. Czy próbowałaś zgłosić swoje uwagi do szefostwa? Pamiętaj, że zgodnie z obowiązująca ustawą o ochronie danych osobowych należy unikać także publikowania imion, nazwisk i danych osobowych osób trzecich.

Edyta

Rekrutacja w tej firmie jest ustawiona bo tak jest w tych firmach ,jeśli lubicie robić za tło i chodzić na rekrutacje na których wszystko jest ustawione to to jest odpowiednie miejsce byłam widziałam i oceniłam i jestem zniesmaczona że polacy robią to sobie nawzajem czyli nie szanują czasu i energii ludzi którzy przychodzą na rekrutację ,nie dają odpowiedzi po rekrutacji, tak było w moim przypadku i tak wygląda praca HR w tej firmie ,po co zapraszać na takie rekrutacje tylko po co żeby uszczęśliwić HR i osoby które przepytują osoby rekrutowane - żenada, a pomyślał ktoś w tej firmie o osobach które uczestniczą w rekrutacji chyba raczej nie bardzo no bo i po co ???

Aleksandra

Byłam na rekrutacji w tej firmie i także nie dostałam odpowiedzi po rekrutacji mimo zapewnień więc ludzie którzy robią tutaj wpisy piszą prawdę, zgadzam się z tym że pytanie o sukcesy jest bardzo prymitywnym pytaniem na rozmowie rekrutacyjnej czego HR nie wie ale najbardziej zastanawiającym jest fakt iż HR tak ujada i się denerwuje ze ludzie tutaj piszą prawdę i opisują zaistniałe sytuacje przecież po to został stworzony ten portal żeby opisywać patologie i negatywne zachowania HR lub sytuacje na rekrutacji-rozsądni ludzie pochylają się nad problemem i wyciągają wnioski a nie reagują agresją i ujadaniem

kasiaaaaa

@Jareczku Jareczku a dokładnie dziewczynko z HR mydlenie oczu tutaj nic nie da bo na prawde nic nie poradzisz ,po prostu nawet prostej rekrutacji nie potrafisz przeprowadzic więc co tutaj mamy dodac skoro na łagiewnickiej takie panuja zwyczaje ze krytyka dotycząca HR to od razu obraza majestatu,zapytaj ludzi w firmie jak dostali prace to ci odpowiedzą jak oczywiscie Ci ufaja co jest mało prawdopodobne a to ze ty przykrywasz swoje niekompetencje opisywaniem tego jak radośnie widzisz świat to tylko widac ze jestes jeszcze młodą dziewczynka która opowiada bajki i ciśnie ciemnotę ludziom,jak nie przyswajasz krytyki i boli cię prawda to niech ci ktos starszy to wytłumaczy bo ty jeszcze jestes za mała i za młoda zeby dorosnąc do prawdy i zeby przyjać konstruktywną krytykę,nie wybielaj procesu rekrutacji w swojej firmie bo srednio rozgarniety człowiek wie jak z tym faktem jest a tobie niech wytłumaczą starsi z doswiadczeniem o co chodzi w tym procesie

Jarek

Zawsze można tak wytłumaczyć fakt, że nie otrzymało się pracy w firmie!!!

bez odzewu
@Jarek

Siedź cicho, trollu

kasiaaaaa

Rekrutacja na Łagiewnickiej to jakas totalna zenada ,pytania o niczym,brak odpowiedzi po rekrutacji raczej bez znajomosci nie ma co chodzic do Tauronu na rekrutacje,marnują tylko ludziom czas byle by zapełnic sobie grafiki a miejsce juz dawno sprzedane ,jestem zniesmaczona takimi zajsciami i bardzo rozczarowana ale to firma układy układziki,bardzo mnie rozczarowali a najbardziej to HR - totalna niekompetencja

ania rozczarowana

Bez znajomosci w tej firmie nie macie sie po co wybierac na rekrutacje to firma gdzie trzeba byc znajomym znajomego lub ziomkiem ziomka bo inaczej nie da rady,takie realia w firmach polityczno-panstwowych

Monique

@Ula Ula ty jako moderatorka z HR Tauron powinnas najlepiej wiedziec ze w Tauronie bez znajomosci nie ma szans bo to firma Panstwoowa więc opowiadanie bredni i brewerii o umiejętnosciach zostaw naiwnym, a na Łagiewnickiej w krakowie dziewczynka z HR nawet nie jest w stanie dac odpowiedzi po rekrutacji a na rozmowie przy menadzerach opowiada ze informacja zwrotna bedzie do 2- tygodni a nawet tego nie jest w stanie zrobic,nie była tez w stanie zorganizowac płynnej rekrutacji ze wzgledu na fakt iz wpychała na siłe ludzi na testy exelowe gdy inni jeszcze nie skonczyli taka była zorganizowana i bez pojęcia o bezczelnosci nie wspomnę ale tak to bywa z takimi małymi dziewczynkami z HR jak sie nie ma pojęcia o rekrutacji i profesji zawodowej to nadrabia sie oszołomstwem !!!! Pytanie na rekrutacji o sukcesy i porazki pokazuje ze chyba jednak ktos nie ma pojęcia o co pytac na takim spotkaniu bo przeciez HR nie ma pojęcia na czym polega dane stanowisko tylko zadaje te swoje prymitywne pytanka niezwiązane ze stanowiskiem bo HR nie ma pojecia o co innego pytac - masakraaaa a rekrutacja to fikcjaaaaaaa !!!!!!!! Wiec moderatorko z HR Tauron gdzie te umiejętnosci HR !!!!!!!!! - tragediaaaaa

Ula

Nie potrzeba na forum teorii spiskowych. Jak ktoś ma odpowiednie kwalifikacje to się dostaje.

tosiaaaa

Rekrutacja w tej firmie to fikcja( mowa o tauron Sprzedaz kraków) ,miejsca sprzedane a samo zajscie rekrutacyjne to tylko pozory rekrutacji i marnowanie ludziom czasu i energii ,HR totalne nieporozumienie, wypełnia sobie grafiki kandydatami i nawet nie potrafi poprawnie przeprowadzic rekrutacja a pytanie o sukcesy kandydata mowi samo za siebie ,jeszcze niech HR dorzuci pytanie "gdzie sie widzisz za 5 lat" i bedzie komplet radosnej tworczosci:) ale czego sie spodziewac po Pani która ma 20-25 lat :),a menadzerowie od rekrutacji powinny nie przeprowadzac takiego zdarzenia skoro kandydat jest juz wybrany wczesniej i ziomek jest juz wybrany przed rekrutacją bo to znajomy znajomych albo jeszcze znajomych :) !!!!!!

opiniaaaa

HR z ulicy Dajwór w Krakowie masakra ,brak kompetencji oraz typowa dla kadr ignorancja ale czego sie mozna spodziewac po kobietach z HR skoro tam jest przeswiadczenie rodem z Olimpu

Zostaw merytoryczną opinię o Tauron Sprzedaż Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Tauron Sprzedaż Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tauron Sprzedaż Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tauron Sprzedaż Sp. z o.o.?

Tauron Sprzedaż Sp. z o.o.

Tauron Sprzedaż Sp. z o.o.