Opinie o Vova.com w Hongkong

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Vova.com. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vova.com o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vova.com w Hongkong

Wiśnia

Do tej pory zamówiłam tylko buty, doszły dość szybko, ładne i tanie,z pewnością szybciej niż przez Aliexpress

Jolanta

Firma jest Ok. Po złożeniu reklamacji otrzymałam zwrot pieniążków. Bardzo Dziękuję Moje sugestie dla Vova.com: Zdjęcia towaru są zbyt dalekie od rzeczywistości Lubię atmosferę w Vova.com za: Szybkie załatwienie sprawy

Malmo84

Do tej pory kupowalam dosyc fajne produkty teraz nie moge zrobic zadnego zamowienia jak biore zeby kupic wyskakuje mi komunikat odmowa ze wzgledu na ryzyko zamowienia. Z kinsultantem tez sie nie moge polaczyc bo niby nie mam polaczenia z internetem gdzie wchodzac na strone korzystam z internetu. To jakies zarty.

janber1

Lubię atmosferę w Vova.com za: Bogata oferta.Szybkie dsotawy.Zwrot pieniędzy,gdy przesyłka nie dotarła

vitarob
@janber1

Szybkie dostawy ?... raczysz sobie żartować...dobry żart - tynfa wart !!!

zf
@vitarob

termin dostawy jest zawsze podany w przybliżeniu, jest to przesyłka zagraniczna więc trzeba się uzbroić w cierpliwość a towary przychodzą często przed określonym terminem. Ja nigdy nie miałam problemu.

Czy po rozmowie w Vova.com rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
zf

Już kilka razy zamawiałam różne rzeczy. Wszystko dotarło,chociaż czas oczekiwania długi ale kupujący jest o tym uprzedzony.Zawsze dostawałam przesyłki przed upływem terminu. Nie wszystkie rzeczy wyglądają tak jak na zdjęciu ale sporo przydatnych gadżetów można kupić za niewielkie pieniądze. Do tej pory zażądałam tylko zwrotu za pomadkę(przysłali nie taki kolor). Po kilku dniach miałam zwrot na koncie. Całkiem fajny sklepik dla niezbyt wymagających.

kasia

zamowiona torebka 13.09.2018 dotarła do mnie 9.12.2018 jest jeszcze fa=jniejsza niz na foto

bogusz
@kasia

Kaśka 9.12.18 dopiero będzie za 2 miesiące. Nie czaruj.

wawa

Po 1,5 miesiąca czekania na towar - zwrócili pieniądze. Dobre i to ale już więcej u nich nie kupię.

Zeni

Sklep: lemonbest Data dostarczenia: nie później niż w dniu 13 wrzesień (Pełen zwrot w przypadku, gdy klient nie otrzyma zamówienia) Nr. przesyłki: AB428031406YN Kurier Yanwen Express AM Czy mam szanse na towar lub zwrot kasy?

@Zeni

Zeni, Przykro nam jeśli towary nie doszły w przewidzianym terminie, w tym przypadku sugerujemy wypełnienie wniosku o zwrot pieniędzy, cała operacja trwa kilka minut - wystarczy się zalogować i wejść w "Moje Zamówienia", następnie kliknąć "Szczegóły" i "Wnioskuj o zwrot". Zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu 3-14 dni na konto z którego został dokonany zakup.

Teresa

Witam, zamawiałam parę produktów, ale nie wszystkie dotarły lub nie dotarły w ilości zamówionej chciałam złożyć reklamacje i zgodnie z instrukcja napisałam e-mail, ale nikt nie raczył odpowiedzieć. Więc zamawiając dobrze trzeba zastanowić się, bo nie ma możliwości zwrotu.

@Teresa

Tereso, Przykro nam jeśli towary nie doszły w przewidzianym terminie, w tym przypadku sugerujemy wypełnienie wniosku o zwrot pieniędzy, cała operacja trwa kilka minut - wystarczy się zalogować i wejść w "Moje Zamówienia", następnie kliknąć "Szczegóły" i "Wnioskuj o zwrot". Zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu 3-14 dni na konto z którego został dokonany zakup.

Teresa
@Vova.com

Dziękuję otrzymałam już odpowiedz, czekam na zwrot pieniędzy.

basia68

gdzie odesłać towar adres adres nigdzie go nie podają

@basia68

basia68, jeśli nie dostałaś informacji o zwrocie towaru znaczy to, że nie trzeba odsyłać przedmiotów. Zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu 3-14 dni roboczych po zatwierdzeniu przez dział reklamacji. Pozdrawiamy, zespół Vova.

Hana

Firma dostarczyła towar w terminie, jednak niezgodny z opisem, jak można to zareklamować i czy przyślą nowy zgodny czy już nie ma szans.

@Hana

Hana, przykro nam jeśli towary nie zgadzają się z zamówieniem, tym przypadku sugerujemy wypełnienie wniosku o zwrot pieniędzy. Cała operacja trwa kilka minut - wystarczy się zalogować i wejść w "Moje Zamówienia", następnie kliknąć "Szczegóły" i "Wnioskuj o zwrot". Zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu 3-14 dni na konto z którego został dokonany zakup. Zakupu nowego produktu należy dokonać z poziomu swojego konta. Pozdrawiamy, zespół Vova.

Vova.com

Anett, sugerujemy poczekać do 30 października, czyli do ostatecznego czasu na dostarczenie przesyłki. Czasami firmy przewozowe mylą numery przewozowe, stąd status "dostarczone". Prosimy poczekać do końca terminu. Czat działa w godzinach 10.00-16.00 od poniedziałku do piątku.

acha14@op.pl

Moje sugestie dla Vova.com: tandeta...towar nie zgodny z opisem i zdjęciami

@acha14@op.pl

acha14@op.pl, Przykro nam jeśli towar się spełnia Twoich wymagań. W tym przypadku sugerujemy wypełnienie wniosku o zwrot pieniędzy, cała operacja trwa kilka minut - wystarczy się zalogować i wejść w "Moje Zamówienia", następnie kliknąć Szczegóły" i "Wnioskuj o zwrot". Zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu 3-14 dni na konto z którego został dokonany zakup.

Leszek

Jest wszystko OK zrobilem zakupy wszystko przyszlo zgodnie z zamowieniem -POLECAM GORACO Taniej niz na innych stronach w dodatku bez kosztow dostawy....nastepne zamowienia zrobione :-) Moje sugestie dla Vova.com: Jest OK Lubię atmosferę w Vova.com za: Towar zgodny z zamowieniem

Miśka

Proszę o pomoc zamówiłam kilka rzeczy z vova.com ale narazie nie przelałam pieniędzy status płatności oczekujący. Chciałabym usunąć te zamówienie z zakładki zamówienia ale nie wiem jak. Nie ma tam żadnej opcji typu usuń zamówienie czy coś takiego. Chcę również usunąć swoje dane z konta. Proszę o pomoc.

@Miśka

Miśka, poprosimy o email lub zapraszamy na czat na stronie. Pozdrawiamy, zespół Vova.

dominika.zoltowska@o2.pl

@Miśka

jest bo ja własnie usunełam swoje

@anonymous

A mogłabym prosić o wskazówki jak to usunąć? Pozdrawiam

Vitarob

Złożyłem zamówienie nr : 0418ec6c8b6259db w dniu 23 sierpnia 2018r. na platformie VOVA.com Zapłaciłem przez PayPal tego samego dnia. Przewidywany czas dostarczenia to : 02 września - 07 października. Przesyłki nie otrzymałem mimo upłynięcia od momentu zapłaty 45 dni !!!. Jestem zarejestrowany i zalogowany na platformie VOVA,com - więc znacie mój e-mail, bo przecież przysyłacie newslettery. Proszę odszukać numer zamówienia i odpowiedzieć, kiedy otrzymam towar ze sklepu Anchang - jeżeli zamówienie gdzieś zginęło , to proszę wysłać drugie identyczne - zwrotu pieniędzy nie chcę, chcę zamówiony towar za który zapłaciłem półtora miesiąca temu. Nie rozumiem dlaczego są kłopoty przy tym zamówieniu, bo zamawiałem u Was kilka razy, i wszystko dochodziło na czas ( może to wina sklepu Anchang lub dostawcy, proponuję przysłać przez DHL ) P.s dlaczego nigdzie nie podajecie numeru telefonu lub e-maila, do Biura Obsługi Klienta - nigdzie tego nie można znaleźć !. Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź przez e-mail - klient.

flawonka

witam , wczoraj zrobiłam 4 już zamówienie w tej firmie i każdą przesyłkę otrzymałam z wyjątkiem jednej z 2 zamówienia i po terminie który miałam z tej partii dostać wnioskowałam o zwrot pieniędzy za niedostarczony towar który był w historii zamówienia od 2 września w polsce i do 8 pażdziernika nie dotarł do mnie , w krótkim opisie sytuacji napisano że pieniądze będę od 7 do 14 dni roboczych , a ja te pieniądze dostałam wczoraj więc nie czekałam do 7 dni .

Zażenowana

DLACZEGO w żadnej odpowiedzi do poszkodowanych klientów nie ma informacji, CO ZROBIĆ, kiedy instrukcja wnioskowania o zwrot (regularnie powtarzana jak mantra!) zwyczajnie jest NIE DO ZREALIZOWANIA, bo system NIE PRZESYŁA wniosku o zwrot? Czy sposób załatwienie tej kwestii jest jakąś wielką tajemnicą? Kupiłam bubel i nie wiem, co z nim zrobić. Czy ktoś może coś zrobić, aby "to coś" zaczęło działać?

W maju 2018 r.zamawiałam kilka rzeczy z Vova na kwotę ok.70.00 zł ,do tej pory przysłano mi dwie rzeczy na kwotę ok.7,00 zł,reszty nie otrzymałam,ani też zwrotu pieniędzy,jest mi przykro i nie skorzystam już z usług tej firmy-pozdrawiam.

@anonymous

Witamy, Czy samodzielnie wnioskowała pani o zwrot pieniędzy ze swojego konta? Jeśli nie, to prosimy tak zrobić. Jeśli wnioskowała pani i nie może odnaleźć zwrotu na koncie z którego dokonany był zakup to prosimy o numer zamówienia i email, sprawdzimy to i wyślemy potwierdzenie wpłaty środków z naszej strony. Pozdrawiamy, zespół Vova.

?
@Vova.com

Był to przelew 05.06.18 na kwotę 64,82 zł tytuł operacj i-APID=M78126030M7812-6030 VOVA Order 0416caaa31f6a5ef

Złożyłam zamówienie 042339f29bab28ed data zamówienia 2018-08-09 17:02:22 i do dnia dzisiejszego nie otrzymałam przesyłki.Chciałam jeszcze złozyć zamówienia ale mam wątplowości. Poprzednie 2 zamówienia zostały zrealizowane ....z co się z tym stało??????

@Anna

Z zamówienia 042339f29bab28ed doszły dwie przesyłki a ostatnia jest w drodze. Przykro nam, że termin otrzymania przesyłki został przekroczony. Żeby otrzymać zwrot pieniędzy proszę się zalogować, wejść w "Moje Zamówienia">"Szczegóły" i nacisnąć przycisk "Wnioskuj o zwrot" tak jak na załączonym obrazku > https://prnt.sc/k8edv9. Pozdrawiamy, zespół Vova.

@Vova.com

ale ja nie chce pieniedzy....chcę towar bo to dla mojego wnuka....mam jeszcze inne zamówienia ...ale czekam na odbiór tej przesyłki....no rzeczywiscie termin został barrrrrrrdzo przekroczony....proszę o przesyłkę, jesli zaginęław grodze to już wasz problem. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Vova.com - Hongkong

• Jak się pracuje w Vova.com?

Zobacz opinie na temat firmy Vova.com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vova.com?