3 95 620 5 1
wojtulak77 Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Vova co całkiem fajna platforma.Do tej pory kupiłem tam kilka przedmiotów,część dotarła część przepadła ale w żadnym przypadku nie zostałem na lodzie-po złożeniu reklamacji pieniążki wracały na konto do trzech dni dotyczyło to zakupów które nie dotarły jak i te które dotarły uszkodzone wiec z całą pewnością śmiało polecę Vova a i sam robie tam zakupy w dalszym ciągu

Iwa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Kochani mam pytanko, w zakładce nagrody sportowe wymieniałam kroki na monety, od dwóch dni do apki normalnie mnie loguje ale jak chcę wejść w nagrody sportowe ale ponownie wyskakuje mi okienko do logowania w którym nie mogę się w ogóle zalogować. Miał ktoś z Was taką sytuację? Albo może ktoś wie co zrobić żeby znów móc zarabiać chodzeniem ;)

Arendas Nowy wpis

Już nigdy więcej nie zamówię nic z Vova ponieważ się boję .. przysłano mi zły zegarek i zgłosiłem reklamacje.. rozpatrzono ją i w ciągu maksymalnie 13 dni roboczych miał nastąpić zwrot gotówki na moje konto bankowe... Minęło półtora miesiąca a pieniędzy nadal nie ma... Do tego zero maila do nich i nie ma jak się skontaktować... Nie polecam !!!

Edyta
Nazwa działu: Finanse

Ja rano dziś tez zamowilam towar zapłaciłam i nagle nie ma tego towaru za który zapłaciłam i nie mogę nawet ubiegać się o zwrot

Tak1Nie1
Edyta97 Nowy wpis
@Edyta

Rowniez zrobilam zakup na ponad 400 zl status niby wyslane i nagle cos dziwnego sie dzieje chcac zaplacic za jedna rzecz wyskoczyl komunikat " platnosc odrzucona z powodu potencjalnego ryzyka zwiazanego z moim kontem " i tak sie zastanawiam czy to nie (usunięte przez administratora)i czy strona nie zamyka interesu .. Pisalam emaila w tej sprawie z zapytaniem na emaila serwisu vova i odzewu jak narazie nie ma .

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Mazia
Nazwa działu: Finanse

Dziś zablokowali mi konto. Nie mam jak sprawdzić statusu przesylki za yowar wydalam147zl. Jestem pewna ze zostalam okradziona bo towar raczej nie został wysłany. Ktos tak miał? Czy vova wytlumaczy sie z tego?

krzysjez
@Mazia

Hej mi tez dziś zablokowali, konto nagle brak takiego adresu mailowego w bazie. Także pozamawiałem towar.

Mazia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.
Nazwa działu: Marketing

Mam jedno konto na vova nagle moja wypłata zostala zrefundowana pisze ze nie wolno wielu urzytkownikom logowac sie na to samo urzadzenie podkreslam mam jedno konto. Co jest grane? (usunięte przez administratora) i tyle. A towar zamówiłam ciekawe czy dojdzie?

Tak3Nie1
Andrzej
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Jak usunąć to konto vova

Andrzej
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Dlaczego wszystko co zamówię nie udaje się wysłać tylko zamieniacie pieniądze na jakiś bon czy coś

Dwukrotnie sciaglo mi pieniądz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.
 Problem

Sciagło mi pieniądze dwukrotnie za to samo zamowienie z kąta

Aga

Jaki etat proponują?

Anna
Nazwa działu: Handlowy

kupowałam nasiona- bielunia, truskawko kiwi, roślin zielonych do domu, z podanych nie wzeszła ani jedna roślina. Nie polecam tego sklepu!.

Tak3Nie1
@Anna

mnie tez nic ne wzeszlo, ale jedno na ktore wcale nie liczylam , bo nie wierzylam ze borowki moga davac ovoce na krzewie.Juz ma 50 cm wysokosci i 10 galazek, bardzo duzo owocow , wspanialy smak. Owoc jest nieco wiekszy i troszke twardszy. Rospryskuje sie natychmiast w ustach bo wewnetrz jest jak borowka . Codzinnie zbieram owoce i nazajutrz son nowe. Narazie rosnie w duzej donicy, na viosne przesadze go do ogrodu. Chetnie pokaze wam zdjecia ale nie wiem czy jest to mozliwe ne tej stronie ?

Melania
@co to jest NICK po francusku ?

Z tymi nasionami to nie ich wina...bo zakupilam na ebayu i tez nie wyszly...albo jakies chwasciki

Malena
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.
Nazwa działu: Handlowy

Mam pytanie ponieważ zarejestrowałam się na vova zamowilam kurtke e mail mi przyszedł ale w zamówieniu wszystko mi zniknęło i nie wiem czy mi przyjdą zamówione produkty

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 61 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Vova.com?

TakNie1
eltor7

Mam pytanie, ponieważ otrzymałam zwrot pieniędzy za spodnie , które okazały się za małe praktycznie natychmiast po napisaniu reklamacji, natomiast piszę już kilka razy gdzie mam te spodnie odesłać i nic.......... co mam zrobić ? Proszę o podpowiedzi. Z góry dziękuje Elka

Tak5Nie1
@eltor7

Vova tak załatwia reklamacje ...zwraca kasę ale nie chce odsyłania towaru....tak to działa

Agata
@eltor7

Również mam ten problem zamówiłam torebkę przyszła całkiem inna złożyłam wniosek o zwrot ale co mam zrobić z ta torebki czy odesłać czy jak

Justa
@eltor7

Nigdzie. Masz je zatrzymać. Koszty odesłania spodni na pewno są wyższe lub takie same więc nie opłaca ich się odsyłać dlatego vova nie wymaga tego od ciebie. Przyznali ci zwrot pieniędzy, a spodni nie chcą. Pozdrawiam

@eltor7

Dostałaś zwrot pieniędzy, spodnie możesz zatrzymać albo komuś podarować, nie musisz nic odsyłać, pozdrowienia

Iza
@Bea

Jaki jest kontakt do Vova bo zamówiłam już dawno i nie dostałam przesyłki

Wiktoria

Troche informacji nie na temat- chciałam zapytać jak wyglada sprawa zarobków i pracy w firmiie

Murko
Nazwa działu: Handlowy

Kupiłem w grudniu pendriva Verbatim 2TB po 2 miesiącach nie dotarł do mnie więc napisałem o zwrot gotówki, ku memu zaskoczeniu po dwóch dniach pieniążki były na koncie. Drugie zaskoczenie 20.02.2019r patrzę a w skrzynce jest przesyłka która dotarła z dużym opóźnieniem, ponieważ uważam się za uczciwego obywatela napisałem do Vova że właśnie pendriv dotarł i chciałbym uregulować zobowiązanie. Na następny dzień otrzymałem e-maila z wiadomością iż jest to dla mnie darmowy podarunek. CUD !!!!!!!

Tak12Nie
Mariusz wuczynski
@Murko

Na tyle osób co (usunięte przez administratora)to nie zbiednieli.

el gorales
@Murko

HAHAHA ale kocopoły panocku opowiadasz, takie bajery to swojej starej o imieniu Andrzej, jak ci pozwoli.

@el gorales

Ja wielokrotnie kupowałam różne produkty na vova i jeśli produkt nie dotarł o czasie to po zgłoszeniu był zwrot gotówki 2-3 dni, jeśli produkt był uszkodzony to po zgłoszeniu również otrzymywałam zwrot gotówki.... jestem klientem tego sklepu od lipca ubiegłego roku i polecam innym

Tak10Nie
Józek
@Murko

Pendrive 2tb posiada faktycznie max 32 GB :) Oczywiście po podłączeniu do kompa wskazuję że ma tyle co na nim napisane niestety można stracić pliki przesłane gdyż po skończeniu miejsca czyli 32 lub 16 GB nadpisuje pliki których już nie otworzysz

Leenkaa88

Chciałam zapytać o co chodzi z tym prezentem za 1dolar? Pobierają kase 4 zl za produkt z konta i co dalej ? Prosze o pomoc .

Kan-Dro
@Leenkaa88

Przysyłają jakiś badziew, z którym nie wiesz co zrobić.

TakNie3
@Leenkaa88

Nic nie wygrasz, dostaniesz pieniądze z powrotem

Nazwa działu: Handlowy

Kupuję od niedawna w VoVa ,nie jestem zadowolona z ciuchów, ,ponieważ przychodzą za małe i bardzo złej jakości, reklamuję jeden za drugim ,natychmiast dostaję zwrot pieniędzy ,i tych artykułőw nie muszę odsyłać, w sumie jestem zadowolona.

malgosia47

Nie mogę wysłać blika dlaczego

slawko klaudia
 Rekomendacja

dzis dzien 31 lipirc ostatndzirn na dostarczenie zamowienia lokalizacja paczki to ponoc londyn .paczka pewnir nie dojdzie 250zl zaplacone a towaru nie ma

Lidkali
Nazwa działu: Handlowy

Witam zamówiłam kilka rzeczy od was dostałam paczeki (jedna przyszła duż pózniej)ale produkty były w bardzo małych rozmiarach, więc zwruciliście mi pieniądze co robić .muszę wam zwrócić kasę ,czy towar gdzie odesłać.Jestwm mile zaskoczona szybkim zwrotem pieniędzy.

Edyta

Witam, Czy ktoś mógłby mi pomóc w rozwiązaniu pewnej kwestii ? Mianowicie przez przypadek zamówiłam buty za 190 zł, po 20 min anulowałam zamówienie na stronie. Dziś mija mi termin 14-tu dni na zwrot pieniędzy. Niestety nie otrzymałam zwrotu. Dodatkowo jak wchodzę na kupiony produkt, strona nie jest już dostępna :( Co mogę zrobić aby odzyskać pieniądze.

Zbyszek
@Edyta

Jest na stronie formularz reklamacyjny ale powiem szczerze że to wszystko sprawa przypadku. Ja nie otrzymałem 5 produktów. odpisali że pieniądze przelali a jak napisałem że nie otrzymałem i poprosiłem o potwierdzenie przelewu odpisali że bank mnie okradł. Są nieuczciwi.

Oll

Czy zamawiał już ktoś z tej strony telefony? Jeśli tak, to czy jest warto? Czy doszły? Czy w ogółe działał? Jeśli nie to czy był zwrot pieniędzy?

Tak4Nie1
flavonka
@Oll

witam , tak ja już 10 zamówienie odbieram . jeśli chodzi o towar to niektóre rzeczy pomyłkowo były mniejsze i wnioskowałam o zwrot dodatkowo sprzedawałam .Są też takie zamówienie że w ogóle nie przyszły wtedy też wnioskowałam o zwrot i dostawałam zawsze pieniądze.

mima1001
Nazwa działu: Handlowy

Dlaczego chcecie skan mojej karty gdy wysłałam już do Was pieniądze i nie dostałam zamówionego towaru . Do kogo taki skan wysłać i jaką mam gwarancję że nie ucierpi moje konto .

Tak3Nie

Nazwa działu: Marketing
@mima1001

Ja tez mialam ten problem. Zaplacilam przesylke, a oni chca skan ? moj technik internetu pomogl mi ; zrobil zdjecie karty ale zaciemnil Numer karty. Otrzymali, podziekowali ....... ale za kilka dni na novo zadali SKAN. Dalam sobie spokuj i nie odpowiedzialam.

Tak3Nie
Ona
Nazwa działu: Finanse

Nie potrafię usunąć danych karty Czy ktoś mi pomoże?

Tak10Nie2
@Ona

Ja tez mam ten problem, specjalista z internetu zapewnil mnie ze ten numer jest tylko widoczny pezermnie ?? poradzil mi wypisac sie z VOVA. Co zrobilam. Ale jak weszlam na nowo , moj Numer jest ciagle widoczny.

sokalska

Czy bezpieczne i rozsądne bedzie zrobienie zakupów na stronce VOVA, za ponad 2 tysiące złotych? Czy może lepiej sie wstrzymać i zrobic małe zamówienie?

Tak1Nie1
Zbyszek
@sokalska

Moim zdaniem stanowczo nie. Kupowałem u nich za ok. 1300zl początkowe dostawy jak nie dotarły zwrócili na zachętę bardzo szybko ale potem nie dotarło 6 zamówień, uznali reklamację lecz pieniędzy pomimo oświadczeń że przesłali nie zwrócili. Napisali że bank musiał ukraść. Nie radzę.

Tak3Nie2
@Zbyszek

A ja polecam zakupy za każdą kwotę....nie ma problemu jeśli coś nie dojdzie

Tak2Nie2
@sokalska

Mieszkam we Francji. Kupilam 4 duze paczki, srednio 10 artykulow w kazdej. 15 artykulow mi nie wyslano nie zwrocili mi pieniedzy , kilkakrotnie reclamovalam , nie odpowiadaja. Przy kazdym zakupie , pisza ze nie jest do dyspozycji i ze zwroca pieniadze. Czekam juz 4 miesiace. Nie kupujcie kilka artykulow na raz . Najgorsze co sie stalo to ze moj numer carty bankowej jest ciagle widoczny , natychmiast zmienilam karte . Jak otwieram Vova to Automatycznie N° karty jest widoczny. Moje reclamacje nic nie daly. Bardzo wazne, mialam odpowiedz na kazda reclamacje i nagle spostrzeglam sie ze to automat mi odpowiada. Okradli mnie na 50.0 Euro ! Bede miala pomoc "technika"-spacjalista do tego rodzaju oszustwa. Oplata za jego prace = 20 % z sumy jaka odzyska ; OK

Magda

Ja zamówiłam 6 sukienek ,przyszła 1 a w następnym tygodniu kolejna paczka tylko ze pusta????ciekawe co będzie z pozostałymi.

`

Najbardziej dziadowska firma z jaka zetknąłem się w swoim prawie 80. letnim życiu. Nie dość , że nie zrealizowali zamówienia to jeszcze udają ( albo i nie !!! ) idiotów i nie reagują na reklamację !! Liczę , że za te opinię wytoczą mi sprawę sądową . Wszystkie dokumenty w tej sprawie mam !!!. Ostrzegam potencjalnych klientów : NIE DAJCIE SIĘ ROBIĆ W KONIA TYM CWANIACZKOM !!!!!

Rekomendacja
@`

A ja polecam.... zawsze odpowiedzi bardzo szybko , zwrot gotówki na konto bez problemu.... polecam i to bardzo

Tak4Nie2
Sylwia

Ja zamówiłam okulary pobrało z konta a teraz wchodzę na konto i pobrało mi kwotę prawie 6 zł zastanawiam się czy ktoś miał taka sytuacje ?

Sandra
@Sylwia

Ja właśnie mam podobna sytuacje a nic nie zamawiałam potem

Nika
Nazwa działu: Handlowy

Jak można wykorzystać monety?

Sandra
@Nika

Wymieniasz na kupony. Jednak nie wymieniaj wszystkich monet bo te kupony są o niskiej wartości i dają ci tylko rabat jak zamówisz coś powyżej 100 zł ;)

Zostaw opinię o Vova.com - Hongkong

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Vova.com
3/5 Na podstawie 95 ocen.
  • Felsztyńskiego 19 lok. 26/31
    93-582 Hongkong