Opinie o Vova.com w Hongkong

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Vova.com. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vova.com o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vova.com w Hongkong

Bea

Kupuję od niedawna w VoVa ,nie jestem zadowolona z ciuchów, ,ponieważ przychodzą za małe i bardzo złej jakości, reklamuję jeden za drugim ,natychmiast dostaję zwrot pieniędzy ,i tych artykułőw nie muszę odsyłać, w sumie jestem zadowolona.

malgosia47

Nie mogę wysłać blika dlaczego

slawko klaudia

dzis dzien 31 lipirc ostatndzirn na dostarczenie zamowienia lokalizacja paczki to ponoc londyn .paczka pewnir nie dojdzie 250zl zaplacone a towaru nie ma

Lidkali

Witam zamówiłam kilka rzeczy od was dostałam paczeki (jedna przyszła duż pózniej)ale produkty były w bardzo małych rozmiarach, więc zwruciliście mi pieniądze co robić .muszę wam zwrócić kasę ,czy towar gdzie odesłać.Jestwm mile zaskoczona szybkim zwrotem pieniędzy.

Czy po rozmowie w Vova.com rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Edyta

Witam, Czy ktoś mógłby mi pomóc w rozwiązaniu pewnej kwestii ? Mianowicie przez przypadek zamówiłam buty za 190 zł, po 20 min anulowałam zamówienie na stronie. Dziś mija mi termin 14-tu dni na zwrot pieniędzy. Niestety nie otrzymałam zwrotu. Dodatkowo jak wchodzę na kupiony produkt, strona nie jest już dostępna :( Co mogę zrobić aby odzyskać pieniądze.

Zbyszek
@Edyta

Jest na stronie formularz reklamacyjny ale powiem szczerze że to wszystko sprawa przypadku. Ja nie otrzymałem 5 produktów. odpisali że pieniądze przelali a jak napisałem że nie otrzymałem i poprosiłem o potwierdzenie przelewu odpisali że bank mnie okradł. Są nieuczciwi.

Oll

Czy zamawiał już ktoś z tej strony telefony? Jeśli tak, to czy jest warto? Czy doszły? Czy w ogółe działał? Jeśli nie to czy był zwrot pieniędzy?

flavonka
@Oll

witam , tak ja już 10 zamówienie odbieram . jeśli chodzi o towar to niektóre rzeczy pomyłkowo były mniejsze i wnioskowałam o zwrot dodatkowo sprzedawałam .Są też takie zamówienie że w ogóle nie przyszły wtedy też wnioskowałam o zwrot i dostawałam zawsze pieniądze.

mima1001

Dlaczego chcecie skan mojej karty gdy wysłałam już do Was pieniądze i nie dostałam zamówionego towaru . Do kogo taki skan wysłać i jaką mam gwarancję że nie ucierpi moje konto .

@mima1001

Ja tez mialam ten problem. Zaplacilam przesylke, a oni chca skan ? moj technik internetu pomogl mi ; zrobil zdjecie karty ale zaciemnil Numer karty. Otrzymali, podziekowali ....... ale za kilka dni na novo zadali SKAN. Dalam sobie spokuj i nie odpowiedzialam.

Ona

Nie potrafię usunąć danych karty Czy ktoś mi pomoże?

@Ona

Ja tez mam ten problem, specjalista z internetu zapewnil mnie ze ten numer jest tylko widoczny pezermnie ?? poradzil mi wypisac sie z VOVA. Co zrobilam. Ale jak weszlam na nowo , moj Numer jest ciagle widoczny.

sokalska

Czy bezpieczne i rozsądne bedzie zrobienie zakupów na stronce VOVA, za ponad 2 tysiące złotych? Czy może lepiej sie wstrzymać i zrobic małe zamówienie?

Zbyszek
@sokalska

Moim zdaniem stanowczo nie. Kupowałem u nich za ok. 1300zl początkowe dostawy jak nie dotarły zwrócili na zachętę bardzo szybko ale potem nie dotarło 6 zamówień, uznali reklamację lecz pieniędzy pomimo oświadczeń że przesłali nie zwrócili. Napisali że bank musiał ukraść. Nie radzę.

@Zbyszek

A ja polecam zakupy za każdą kwotę....nie ma problemu jeśli coś nie dojdzie

@sokalska

Mieszkam we Francji. Kupilam 4 duze paczki, srednio 10 artykulow w kazdej. 15 artykulow mi nie wyslano nie zwrocili mi pieniedzy , kilkakrotnie reclamovalam , nie odpowiadaja. Przy kazdym zakupie , pisza ze nie jest do dyspozycji i ze zwroca pieniadze. Czekam juz 4 miesiace. Nie kupujcie kilka artykulow na raz . Najgorsze co sie stalo to ze moj numer carty bankowej jest ciagle widoczny , natychmiast zmienilam karte . Jak otwieram Vova to Automatycznie N° karty jest widoczny. Moje reclamacje nic nie daly. Bardzo wazne, mialam odpowiedz na kazda reclamacje i nagle spostrzeglam sie ze to automat mi odpowiada. Okradli mnie na 50.0 Euro ! Bede miala pomoc "technika"-spacjalista do tego rodzaju oszustwa. Oplata za jego prace = 20 % z sumy jaka odzyska ; OK

Magda

Ja zamówiłam 6 sukienek ,przyszła 1 a w następnym tygodniu kolejna paczka tylko ze pusta????ciekawe co będzie z pozostałymi.

`

Najbardziej dziadowska firma z jaka zetknąłem się w swoim prawie 80. letnim życiu. Nie dość , że nie zrealizowali zamówienia to jeszcze udają ( albo i nie !!! ) idiotów i nie reagują na reklamację !! Liczę , że za te opinię wytoczą mi sprawę sądową . Wszystkie dokumenty w tej sprawie mam !!!. Ostrzegam potencjalnych klientów : NIE DAJCIE SIĘ ROBIĆ W KONIA TYM CWANIACZKOM !!!!!

@`

A ja polecam.... zawsze odpowiedzi bardzo szybko , zwrot gotówki na konto bez problemu.... polecam i to bardzo

Sylwia

Ja zamówiłam okulary pobrało z konta a teraz wchodzę na konto i pobrało mi kwotę prawie 6 zł zastanawiam się czy ktoś miał taka sytuacje ?

Sandra
@Sylwia

Ja właśnie mam podobna sytuacje a nic nie zamawiałam potem

Nika

Jak można wykorzystać monety?

Sandra
@Nika

Wymieniasz na kupony. Jednak nie wymieniaj wszystkich monet bo te kupony są o niskiej wartości i dają ci tylko rabat jak zamówisz coś powyżej 100 zł ;)

Wiolamati

Witam zamówienie nie dotarło ,co teraz? Zależy mi na tych rzeczach jednak termin już To było moje pierwsze zamówienie na 5 produktów więc nie jest to zachęcające mam nadzieję że szybko dotrą

@Wiolamati

Wejdź w zamówienie i przy każdej pozycji kliknij żądanie zwrotu i napisz że nie otrzymałaś towaru ....ale pamiętaj że przy każdy produkcie

Helena
@Wiolamati

Ja zamówiłam fartuch świeczki i do pierogów wyciskarki do tej pory nie dostałam już dwa miesiace

Gosia

Próbuję wysłać e-maila ale odpisuję mi że nie ma takiego emailu nie wiem co teraz . Próba oszustwa nie wiem . Czekam dość długo na zwrot pieniędzy. Ze strony vova nie mam żadnej odpowiedzi .

Jurek
@Gosia

Trzeba zgłosić kant do prokuratury , oni złodziei znajdą

Jan
@Gosia

Ja tez mam taka odp ze nie ma takiego emaila.oni w pewnym momencie blokuja twojego emaila zeby do nich nie pisac

Renata
@Gosia

Witam a jaki jest do nich mail żebym się mogła z nimi skontaktować bo ja też zrobiłam zamówienie jeżeli by mi nie doszło to bym chciała mieć z nimi kontakt pomóżcie

Sylwialarek

Zamowilam zaplacilam za towar dostalam e-mail jednakże ten towar nie znalazl sie w zamówieniu na moim koncie pisze wiadomości e-mail jednakże cisza nie polecam

Demsi

Zamawiałem buty, niestety przyszedł jeden.... Wniosek o zwrot odrzucony ponieważ chcieli zdjęcie etykiety paczki (no to zrobiłem i wysłałem bo nie mam nic do ukrycia) i jaka odpowiedź? '' prośba o zwrot odrzucona ze względu na zawartość wniosku '' czyli krótko - dostali dowody czyli co chcieli a i tak odrzucili... Bądźmy poważni.... Prawdopodobnie sprawa zakończy się u rzecznika praw konsumenta.... Nie polecam

AntyDzban
@Demsi

Hahahaha dzbanie. I co mu powiesz? Ze ma jechac do Chin po Twoje 3 dolary hahahahaha? Ale dzban z podlasia

wektor

Teraz VOVA.com oferuje dostawę za darmo z dostawą za 50 dni co oznacza że nigdy towaru nie otrzymacie. Zwrot pieniędzy to marzenie. To jawne oszustwo i wyłudzanie pieniędzy z kart bankomatowych. Gdzie jest policja i prokuratura w tym kraju że pozwalają na takie bezczelną kradzież pieniędzy w Internecie ?

grazyna
@wektor

ja dostałam zwrot pieniedzy za nie dostarczony towar w terminie

Aniasuch
@wektor

Zamawiam po raz 4 po kilkanaście produktów, wszystko doszło, raz był zwrot kasy, szybko po ok 10 dniach od reklamacji, większość produktów ok, czasem jakość nieszczegolna, no ale trzeba się z tym liczyć jak cena jest bardzo niska. Jestem zadowolona.

Onika
@wektor

Nie prawda,zamawialam kilka razy i zawsze dostałam zwrot pieniędzy za nie otrzymanie towaru w terminie .

JARO
@wektor

No nie do końca TAK JEST 1.nie podaje się numeru karty ani innych danych 2. trzeba troszkę trochę cierpliwości ja też czekałem dość długo. Towar dotarł chociaż jakość jest ooo...j naprawdę pod psem. zawiodłem się trochę

el gorales
@wektor

milicja kreci odcinek z "Zapałką", który kolejny raz wystawiajac mandat mowi, ze trzeba bylo pomyslec wczesniej. tylko do tego sie smerfy nadaja

Ola

Zrobilam wiele zamówień na tej stronie, jadna z nich był to portfel, ktory został juz wyprzedany, dwa dni później dostalam maila z informacja o wyprzedaniu produktu i rozpoczęciu zwrotu pieniędzy, a po następnych dwoch dniach pieniadze były już na moim koncie. Kontakt ze strona jest płynny, w razie problemu można napisać wiadomoc mailowa, a odpowiadają na następny dzień.

Vova.com
@Ola

Olu, dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do dalszych zakupów. Pozdrawiamy, zespół Vova

Beti
@Vova.com

Czy zespół Vova ma zamiar odpowiedzieć na nasze pytania?

Mariusz wuczynski
@Ola

(usunięte przez administratora)ja na pewno już tam nigdy nic nie kupię,i przestrzegam przed VOVA gdzie się tylko da.

marcopolo1960

SUPER sklep składam regularnie zamówienia .Towary wysokiej jakości w przystępnej cenie ;) Bardzo szybki zwrot pieniędzy w przypadku braku dostawy lub wadliwego produktu . Bardzo dobry kontakt poprzez czat na stronie sklepu ;) Polecam sklep VOVA . Dziękuję i pozdrawiam ;)

Fifi
@marcopolo1960

Baku baju nie wciskaj kitu, ze zależy Wam czy Im na kliencie ; na Kasię na pewno i tyle w temacie.A produkty to swoją drogą szajs

Zostaw merytoryczną opinię o Vova.com - Hongkong

• Jak się pracuje w Vova.com?

Zobacz opinie na temat firmy Vova.com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vova.com?

Vova.com