Opinie o Vova.com w Hongkong

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Vova.com. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vova.com o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vova.com w Hongkong

Beti

Czy ktoś w ogóle dokonywał już zwrotu towaru?Nigdzie nie ma informacji jak dokonywać zwrotów

@Beti

Beti, oto cała strona zatytułowana "Polityka zwrotów" :) https://www.vova.com/pl/return-policy.html Pozdrawiamy, zespół Vova

@Vova.com

Nie chodzi mi o zwrot pieniędzy bo to wiem co trzeba zrobić. Chodzi mi czy muszę odesłać to coś co miało być zimową kurtką.I dlaczego w statusie mam Otrzymane (zwrot pieniędzy)A pieniędzy nie ma spowrotem na koncie

hen
@Beti

Ja mysle ze to zlodzieje . Towar zostal zaplacony i anitowatu ani zwrotu pieniedzy

@hen

Ja towar dostałam tylko całkowicie nie taki jaki był na zdjęciu. Towar kazali zatrzymać i zwrot pieniędzy też mi przyznali. Poczekamy zobaczymy w ciągu 7-14 dni zwrot ma być na koncie. Już raz mi zwrócili kasę za towar ale to było niecałe 15zł A teraz czekam na 95zł zwrotu.

jola
@Beti

Nie musiałam odsyłać wadliwego sprzętu .wystarczyło podkleić zdjęcie towaru który reklamowałam i zwrot był w kilka dni na tym samym koncie z którego dokonałaś płatności. należy wejść w swoją ofertę zakupu i kliknąć SZCZEGÓŁY po prawej stronie ekranu przy wybranym produkcie. / prawie na marginesie ekranu - też go nie zauważyłam / mam nadzieję że byłam pomocna - powodzenia

@jola

Dzisiaj dostałam zwrot pieniędzy i towar też mogę zatrzymać

Beti

A ja muszę powiedzieć że dzisiaj dostałam zwrot pieniędzy w kwocie 95,11zł.Czekałam chyba 4 dni na zwrot. A do tego dostałam e-maila że towar mogę zatrzymać.

Pawel

Witam. Dlaczego po 1 transakcji zapisaliscie moja karte platnicza i dlaczego nie mam dostepu do jej ustawien. Zrobilem 2 zakup i nawet nie musialem wpisywac kodu bezpieczenstwa. Nie chce zeby takie dane byly zapisywane w aplikacji

baca

nie kupowac powyzej 20 zl , gdyz drozsze przesylki nie wysylaja . nalepiej do 10 zl to jest mala strata, ja kupilem nawigacje do czekam juz drugi miesiac , zazadalem zwrotu pieniedzy , to rozpaczono negatywnie , odsylaja mnie do jakaś lite zyczen ktura wogle nie dziala uciekac od tych pzakupow Moje sugestie dla Vova.com: NIE KUPOWAC W VOVA. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: NIECH WYSYLA PRZESYLKI

@baca

Baca, prosimy o numer zamówienia lub o zgłoszenie się na czat na stronie Vova, sprawdzimy dlaczego wniosek o zwrot został rozpatrzony negatywnie. Być może wnioskowałeś przed upływem 45 dni , wtedy trzeba poczekać do końcowego terminu. Pozdrawiamy, zespół Vova.

Krzysztof
@baca

Co za głupoty baca czy jak Ci tam.bzdury wyssane z palca.może'napisz od razu jaką stronę reklamujesz a nie oczerniasz porządną firmę!ja kupowałem za 900zł łącznie i wszystko otrzymałem w dodatku jedna rzecz nie pasowała i oddali pieniądze i jeszcze płaszcz mam dla siebie więc mogę sprzedać lub komuś podarować!

baca
@Vova.com

mam email z odpowiedzia ze reklamacji nie uwzglednia mimo nie dosterczenia towaru ,170 zl sa mi winni za nie dostarczony towar, moge wkazdej chwili , wyslac tresc email a oto numer zamówienia 04133d3f842d99c3 09/12 12:53 OPŁACONE

Robert
@Krzysztof

Krzysztof, od razu widać, że nie jesteś klientem tylko osobą związana z Vova. Polityka zwrotu tak ładnie napisana, a w rzeczywistości same schody. Po wystąpieniu o zwrot, otrzymałem odpowiedź :"brakuje zdjęcia obrazującego problem z zamówionym przedmiotem". Nadmienię, że zdjęcie towaru musiałem dołączyć, gdyż w przeciwnym wypadku nie ma możliwości zatwierdzenia zwrotu. Pytam się jaki problem. Otrzymałem towar i po prostu mi nie pasuje, mam 30 dni na odstąpienie od umowy. Firma VoVa nie powinna działać na polskim rynku.

Czy po rozmowie w Vova.com rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Wkurzona Paulina

(usunięte przez administratora) tyle w temacie! Zamówiłam bluzę, 2 zegarki i jedną parę butów. Bluza doszła, jednak buty i zegarki nie. Ponadto status przesyłki zmienił się, na otrzymane, gdzie zamówień na oczy nie widziałam! Wnioskowałam o zwrot pieniędzy, jednak moje żądanie zostało odrzucone, gdyż zdaniem firmy towar otrzymałam. Jakim cudem ja się pytam???

jola
@Wkurzona Paulina

Ja dostaję każdy produkt osobno w różnych odstępach czasowych . Gdy otrzymałam jakiś towar w ów czas klikałam na okienko otrzymano, do wyboru jest tak lub nie. można napisać jeszcze swoją opinię. w przypadku gdy czegoś nie otrzymałam a ubiegł już końcowy termin realizacji zamówień napisałam że nie otrzymałam i otrzymałam zwrot w ciągu paru dni. Trzeba przesunąć mocno ekran żeby dojrzeć okienka po prawej stronie zamówionego produktu.

angela

totalna porazka wszystko chinskie i tandetne szkoda kasy i zachodu bo nie oddaja pieniedzy

Teresa

Firma nie dotrzymuje terminów zwrotu pieniędzy lub nie chce uznać zwrotów

Alka

23 wrzesnia zlozylam zamowienie i nic wciaz nie ma przesylki niestety nie wiarygodna firma

Beta
@Alka

Ja miałam otrzymać przesyłkę 22 czerwca i nie mam do tej pory

@Beta

Alka i Beta, Przykro nam jeśli towary nie doszły w przewidzianym terminie, w tym przypadku sugerujemy wypełnienie wniosku o zwrot pieniędzy, cała operacja trwa kilka minut - wystarczy się zalogować i wejść w "Moje Zamówienia", następnie kliknąć "Szczegóły" i "Wnioskuj o zwrot". Zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu 3-14 dni na konto z którego został dokonany zakup.

Zawiedziona
@Vova.com

Witam. Vova u mnie nawet nie ma tego by napisać o zwrot pieniędzy i co dalej?

@Zawiedziona

hen
@Beta

Zapomnij ja rowniez , ani towaru ani zwrotu pieniedzy

Beti

Dostałam e maila od Vova że towar mogę zatrzymać. Teraz czekam na zwrot pieniędzy.

Beti

Odebrałam towar w ogóle nie zgodny z opisem. Czy po odzyskaniu pieniędzy muszę to odesłać. Chodzi konkurs o kurtkę

Wiesia1504

W dniu 31.08. złożyłam zamówienie wielu produktów za łączną kwotę 93,68 zł.Otrzymałam wszystko oprócz wałka do szlifowania stóp na 4 baterie za kwotę 15,18 zł. W dniu 19.09. złożyłam następne zamówienie i też otrzymałam wszystko oprócz foremek 3 szt 6 cm do formowania ryżu lub sałatki za kwotę 11,38 zł. Wolałabym otrzymać te produkty zamiast zwrotu pieniędzy.Mogę dosłac potw wpłaty. Lubię atmosferę w Vova.com za: produkty

Chrustek64

Zrealizowano tylko część mojego zamówienia nr.040ef9dd700c9fc6.W jednej z przesyłek zamiast butów przysłano bezwartościowy pierścionek.Wniosek o zwrot odrzucono ponieważ nie nie minął ostateczny termin dostawy/30.10.2018/, wyłączając jednocześnie funkcję wniosku o zwrot z adnotacją "skasowano przez klient".Od tej chwili zapadła cisza.Po co te numery ze zdjęciami reklamowanych towarów skoro nikt tego nie ogląda.I gdzie znależć kontakt z przywoływaną "Obsługą klienta"?

Agnes

Witam nie otrzymałam dwóch zamówień od vova.com. wnioskowałam o zwrot początkiem października do dzisiaj nie dostałam zwrotu pieniędzy trochę to niepoważne. Niby wszystko przyjęliście a zwrotu jak niema tak niema

Krzysztof

A ja polecam z całego serca.firma wiarygodna(nie mylić ze sklepami które obsługuje) wszystko doszło na czas z zamówienia na 30sztuk z różnych sklepów przy czym jedna rzecz nie pasowała na mnie.złożyłem wniosek o zwrot i z ciągu 7(słownie siedmiu dni!) dostałem pieniądze z powrotem i napisali że towar można sobie zostawić.gdzie będzie lepiej?

Asia

Witam chciałabym usunąć metodę płatności ale nie ma takiej opcji co mam zrobić i jak usunąć konto? Proszę o info jak ktoś wie

Zawiedziona

Zamówiłam kurtkę ponad miesiąc temu, i nie przyszła, nawet o zwrot pieniędzy nie można napisać. Najgorsza strona, nie polecam nikomu kupować na tej stronie. Sami (usunięte przez administratora)

@Zawiedziona

Zawiedziona, napisałaś, że zamawiałaś ponad miesiąc temu, prosimy poczekać aż minie 45 dni. O zwrot pieniędzy ubiegamy się przez stronę internetową; https://www.vova.com/pl/account/orders.php Proszę kliknąć "Szczegóły" i odnaleźć wybrakowany towar i poprosić o zwrot. Oto przykładowe zdjęcie gdzie znajduje się przycisk zwrotu: https://prnt.sc/k8edv9. Najpier ukazuje się pytanie, czy się otrzymało produkt . Pozdrawiamy, zespół Vova.

jtyl

Przysyłają niekompletne zamówienia np.radiotelefon zamiast 2 dostałem jeden,zamiast uniwersalnego multimetra dostałem tylko przewody !!!!

@jtyl

jtyl, przykro nam jeśli towar się spełnia Twoich wymagań. W tym przypadku sugerujemy wypełnienie wniosku o zwrot pieniędzy, cała operacja trwa kilka minut - wystarczy się zalogować i wejść w "Moje Zamówienia", następnie kliknąć Szczegóły" i "Wnioskuj o zwrot". Zwrot pieniędzy nastąpi do 14 dni na konto z którego został dokonany zakup.

Zniechęcona

Jedna wielka pomyłka na pewno nic już nie zamówię buty zamiast w kartonie przyszły w folii całe pogniecione getry zamiast z futerkiem to inaczej ocieplane .Więc uważajcie jak zamawiacie nie polecam Moje sugestie dla Vova.com: Niech będą zdjęcia prawdziwe Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zdjęcia prawdziwe

@Zniechęcona

Zniechęcona, przykro nam jeśli towar się spełnia Twoich wymagań. W tym przypadku sugerujemy wypełnienie wniosku o zwrot pieniędzy, cała operacja trwa kilka minut - wystarczy się zalogować i wejść w "Moje Zamówienia", następnie kliknąć Szczegóły" i "Wnioskuj o zwrot". Zwrot pieniędzy nastąpi do 14 dni na konto z którego został dokonany zakup.

magda

Moje sugestie dla Vova.com: Bardzo prosze o informacje na jaki Andres powinny być odsyłane produkty w przypadku zwrotu!

anto1....

Witam ,chciałam podzielić sie pozytywną opinią na temat Vova. com.Zamówiłam płaszcz który otrzymałam,ale okazał się troche inny niż na zdjęciu w dodatku wymiary nie zgadzały sie.Poprosilam o zwrot pieniedzy i za 2 dni je otrzymałam na konto i jestem b. pozytywnie zaskoczona.Nie zamierzam rezygnowac z zakupów na Vova i często zamawiam różne rzeczy. Moje sugestie dla Vova.com: Pozytywne ,można kupić rzeczy po okazyjnych cenach. Lubię atmosferę w Vova.com za: Jak wielu,obniżki fajnych rzeczy.

Agnieszka
@anto1....

Jak Pani odesłała towar?

Zostaw merytoryczną opinię o Vova.com - Hongkong

• Jak się pracuje w Vova.com?

Zobacz opinie na temat firmy Vova.com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vova.com?