Opinie o Vova.com w Hongkong

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Vova.com. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vova.com o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vova.com w Hongkong

cztery miesiące temu dokonałam zakupu kilku rzeczy, dokonałam wpłaty przelewem i do tej pory nic nie otrzymałam ((( ani towaru ani żadnego maila co z tym sie dzieje. Jestem zawiedziona i odradzam zakupy w te firmie

@Ewa

Ewa, informacje o zamówieniu znajdują się na Twoim koncie na stronie Vova. Wystarczy się zalogować. Email zapewne wpadł do spamu. Jeśli towary nie doszły proszę wnioskować o zwrot pieniędzy. Środki będą w ciągu 14 dni na koncie z którego został dokonany zakup.

Nie rozumiem ludzi - jesli kupujesz w sklepie internetowym , to wiadomo , że płacisz w ciemno - i albo dostaniesz to co zamówiłes , albo nie .Ja zrobiłam zamówienie licząc się z tym , że moge stracić to , co wpłaciłam - no i jestem bardzo mile zaskoczona - może nie wszystko jest takie jak na zdjeciach , ale niektóre produkty są nawet lepsze niz myslałam . Piszecie , że nie dostaliście czegoś - jak koń pisze na stronie - wnioskuj o zwrot - ja też nie dostałam towaru i kliknęłam , i odpisano mi że zwrot nastąpi w terminie 7 do 14 dni a kiedy nie był osiągalny zamówiony produkt od razu mi napisano , że zwrócą pieniądze i tak sie stało - w wyciągu bankowym mam - zwrot z Vova . Napewno w dalszym ciągu będę korzystała z tej strony by zamówić to co mi się spodoba . Pozdrawiam wszystkich - zarówno sceptyków jak i zadowolonych . Dodam jeszcze , że obsługa na czacie jest miła i bardzo pomocna - szkoda tylko , ze nie można z nimi porozmawiac telefonicznie .

bardzo niezadowolony klient
@anonymous

anonymous ty chyba jesteś współwłaścicielem tej beznadzeijnej firmy

Bacara

Witam wszystkich ! Po przeczytaniu Waszych opinii ogarnęło mnie przerazenie, ze tak niesolidna firma jeszcze istnieje. 18 dni temu zamowiłam 14 roznych rzeczy na sumę ponad 500 zł. Otrzymałam dopiero JEDNĄ bluzkę ....paskudnie uszyta i wykończona, dlugość rękawow z koronki prawie do kolan !!!!!. No cóż, poczekam jeszcze na tych 13 artykułów i sprawdzę ich stan. *** Gdzie się odsyła niesatysfakcjonujący towar ????????? *** Co zrobić gdy reszta towaru nie dojdzie do 1.Wrzesnia, do mojego wyjazdu na kilka tygodni ????? Serdecznie pozdrawiam i zyczę miłego dnia !

@Bacara

Bacara, o wszystkich wątpliwościach można porozmawiać z pracownikami na czacie na stronie vova.com. Pozdrawiamy

ew

Ja zamówiłam,zapłaciłam i zamówienie zostało anulowane.Nadal nie wiem dlaczego?

@ew

Prawdopodobnie towar nie mógł być wysłany do Polski lub go zabrakło. Prosimy o kontakt na czacie na stronie Vova.com.

Czy po rozmowie w Vova.com rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Katowice
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games

Dwa m-ce temu zamowilam 5 rzeczy doszly 2 i to te najtansze.Gdzie sa pozostale?.Naciagacze nic wiecej. W zyciu juz nic u nich nie zamowie bo to tak jak bym wyrzucila pieniadze do smieci. Nie polecam!!!!!!!!!!Do tego zero kontaktu co rowniez jest nienormalne.

@anonymous

W celu kontaktu zapraszamy na czat na stronie Vova.com. Jeśli chodzi o towary, które nie przyszły - przysługuje pani/panu zwrot pieniędzy. W tym celu proszę zalogować się i przejść do strony "Moje Zamówienia", następnie kliknąć "Szczegóły" i tam kliknąć "Wnioskuj o zwrot" i wypełnić wszystkie wymagane informacje. Nasz zespół rozpatrzy Twój wniosek tak szybko, jak będzie to możliwe. Środki zostaną zwrócone na konto z którego dokonano zapłaty za przedmioty od 7 do 14 dni roboczych.

Zamowilam towar 1.07 i do tej pory go nie otrzymalam.Nie moglam tez wyslac pytania dlaczego czekam tak dlugo a za towar zaplacilam!!!!!!!

Hana
@anonymous

Ja zapłaciłam za zakupy 10.07 (wczoraj). Sklep działa chyba na stronie aliexpress. Tam na przesyłkę jak dobrze idzie czeka się miesiąc na VOVa tez o tym piszą ze czas dostawy to 10-45 dni. Będę cierpliwie do września czekać i Wam też radze, bądźcie cierpliwi ;)

Ania123
@anonymous

ja czekam już grubo ponad miesiąc i nic

@Ania123

Czas oczekiwania to 15-45 dni. Prosimy o cierpliwość:)

@anonymous

Prosimy o kontankt na czacie na stronie vova.com :)

@anonymous

W tym momencie czeka pani 11 dni a czas dostawy to 15-45 dni. Prosimy o cierpliwość:)

Baska

Jestem zdumiony jak firma Vova jest sumiennie dla klientów .Zamówiłam towar nie przyszedł w terminie więc napisałam że nie ma towaru firma oddała pieniądze a kilka dni później dostałam towar . Napisałam że nie chce już pieniędzy lecz firma z powodu opóźnienia przeprosiła i oddała pieniądze Super

maciek47

zamowilem trzy artykuly i za trzy zaplacilem. dostalem dwa ! nia ma mozliwosci kontaktu telefonicznego. chyba nr zamowienia to uh152481835tr

Zola46
@maciek47

Ja zamówiłam pięć artykułów za wszystko zapłaciłam .Dostałam trzy.W opcji śledzenia przesyłek te pozostałe nie istnieją na stronie przewoznika,chociaż na moim profilu w sekcji status zamówienia to owszem jest informacja że przesyłki przybyły do Polski kiedy zadzwoniłam to placówki w której rzekomo miały sie znajdować pozostałe przesyłki pani odpowiedziała że przesyłek o takich nr. nie było i nie ma .Podejrzewam że nigdy ich nie otrzymam .Mam czekać do 25.08 .Zobaczymy-Poczekamy

@maciek47

Maciek47 - Jeśli nie minęło 45 dni to prosimy cierpliwie czekać, paczki idą oddzielnie gdyż wysyłają je bezpośrednio producenci. Prosimy o kontakt na czacie na stronie w razie dalszych pytań.

elabal

Trochę długo to trwało ale wszystko co zamówiłam otrzymałam . co do ubrań to mam zastrzeżenia do jakości materiału ale reszta jest o,k.

baye

Jestem załamana i krytycznie rozczarowana tym co otrzymałam w zamówieniu!!! :/// Rozmiar absolutnie nawet nie zbliżony do europejskiego (L), materiały z których są wykonane ubrania tandetne, jakieś sztuczne. Odzież dramatycznie różni się od wzorów przedstawionych w internetowym sklepie zarówno pod względem kolorystycznym jak i fasonu. Przesyłka składała się z kilku listów, które docierały w różnych dniach (każda rzecz w osobnym liście). Nawet nie ma gdzie zareklamować towaru. Szok! Ogólnie odradzam pod każdym względem.

@baye

Baye, Oczywiście, że można zareklamować towar. Mamy nadzieję, że nasi klienci będą zadowoleni z zakupu. Jednak w niektórych przypadkach zamówiony przedmiot może Ci się nie spodobać lub zamówiony rozmiar może okazać się nieprawidłowy. Jeśli tak się stanie, możesz ubiegać się o zwrot w ciągu 30 dni od daty dostarczenia zamówienia. W celu dokonania zwrotu, zaloguj się i przejdź do strony "Moje Zamówienia", następnie kliknij "Szczegóły" i tam kliknij "Wnioskuj o zwrot" i wypełnij wszystkie wymagane informacje. Środki zostaną zwrócone na konto z którego dokonano zapłaty za przedmioty od 7 do 14 dni roboczych. Paczki dochodzą oddzielnie ponieważ wysyłane sa bezpośrednio przez producentów.

@Vova.com

od miesiąca czekam na sukienkę ,miał być to prezent na urodziny, odezwaliście się raz aby podziękować za wpłatę a teraz cisza. Czuję się oszukana, pozostawiliście tylko niesmak nie będę używać wulgaryzmów, które teraz nasuwają mi się

@anonymous

Tak jak w każdym sklepie internetowym także w Vova można śledzić trasę przesyłki na swoim koncie. Wystarczy zalogować się i wejść w "Moje Zamówienia" i "Szczegóły": http://prntscr.com/k4pot9. Czas dostawy to 15-45 dni.

JARO
@Vova.com

Z tego vo pamiętam zamawiałem 2 produkty i otrxymałem 1 dopiero . A ten 2 to nie wiem pozatym nie dokońca jestem zadoeolony z tej słuhawki którą zamówiłem odbiór jest niezbyt zadowalający ale czasem może być natomiast ten drugi jeszcze poczekam trochę ale chyba więcej nic nie kupię No pozdrawiam

bernadeta

jestem zadowolona z przesyłek towar bardzo szybko mi dostarczano, mało tego jedna przesyłka mi nie odpowiadała po zgłoszeniu otrzymałam zwrot pieniędzy na konto w ciągu 2 dni obsługa na czacie bardzo miła pomagają w razie problemów pozdrawiam, a tak w ogóle ludzie nie można się spodziewać cudów za grosze

Jolanta

Otrzymałam letnią sukienkę jest super dostawca solidny i bardzo uprzejmy polecam

Sławek

Przyłonczam się do opinii poprzedników mam pytanie czy Ktoś z Was ma adres do Vova.com Proszę o odpowiedź na email jarmuta@wppl

@Sławek

Pracownicy Vova są do dyspozycji na czacie na stronie vova.com. Jest to najlepsza droga komunikacji.

oszukany klient

Ostrzegam przed zakupem a szczegolnie sandalow !!!!! Numer obuwia nie ma nic wspolnego z numerami europejskimi - nie bylo zadnej informacji przy konkretnym modelu, oczywiscie sandaly nadaja sie wylacznie do wyrzucenia. Podeszwa smierdzaca, chyba z jakichs starych opon, reszta z obrzydliwego sztucznego tworzyuwa, zgadza sie tylko fason. Nie dajcie sie naciagac !

@oszukany klient

Przy każdym produkcie znajduje się tabela rozmiarów, którą prosimy się sugerować. Przykro nam jeśli otrzymany towar okazał się słabej jakości. Prosimy w tym wypadku wnioskować o zwrot pieniędzy. W celu dokonania zwrotu, zaloguj się i przejdź do strony "Moje Zamówienia", następnie kliknij "Szczegóły" i tam kliknij "Wnioskuj o zwrot" i wypełnij wszystkie wymagane informacje. Nasz zespół rozpatrzy Twój wniosek tak szybko, jak będzie to możliwe. Środki zostaną zwrócone na konto z którego dokonano zapłaty za przedmioty od 7 do 14 dni roboczych.

witam wszystkich oszukanych bo ja tez nie otrzymałam towaru szkoda że wcześniej nie przeczytałam waszych opinii

@anonymous

Przykro nam jeśli towar nie doszedł, prosimy w tym wypadku wnioskować o zwrot pieniędzy. W celu dokonania zwrotu, zaloguj się i przejdź do strony "Moje Zamówienia", następnie kliknij "Szczegóły" i tam kliknij "Wnioskuj o zwrot" i wypełnij wszystkie wymagane informacje. Nasz zespół rozpatrzy Twój wniosek tak szybko, jak będzie to możliwe. Środki zostaną zwrócone na konto z którego dokonano zapłaty za przedmioty od 7 do 14 dni roboczych.

Benia

Zamówiłam dwie bluzki , chustę, torebkę i leginsy. Po dwóch tygodniach (więc szybko) trzymałam bluzki i chustę. Wszystko dosłownie - szmaty, nic nie warte dziadostwo. Zamówiłam XL a przyszło coś w rozmiarze M albo jeszcze mniejsze. Gatunkowo to jedno wielkie ZERO. Nigdy więcej nic nie zamówię i Wam też nie radzę. Nie dajcie się zwieść tym ładnym obrazkom, bo to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

@Benia

Przykro nam jeśli towar nie doszedł lub okazał się złej jakości. Prosimy w tym wypadku wnioskować o zwrot pieniędzy. W celu dokonania zwrotu, zaloguj się i przejdź do strony "Moje Zamówienia", następnie kliknij "Szczegóły" i tam kliknij "Wnioskuj o zwrot" i wypełnij wszystkie wymagane informacje. Nasz zespół rozpatrzy Twój wniosek tak szybko, jak będzie to możliwe. Środki zostaną zwrócone na konto z którego dokonano zapłaty za przedmioty od 7 do 14 dni roboczych.

Witold

Właśnie ja również zostałem oszukany.Zamówiłem koszulę ,która jest po prostu szmatą.Jest za mała.Zamówiłem kilka par slipek,których nie otrzymałem a kasę zapłaciłem.

@Witold

Tabaza

Zamowilam towar i nie dostalam go Zaplacilam prosze odp i podac nr telefonu

@Tabaza

Przykro nam jeśli towar nie doszedł, prosimy wnioskować o zwrot pieniędzy. W celu dokonania zwrotu, zaloguj się i przejdź do strony "Moje Zamówienia", następnie kliknij "Szczegóły" i tam kliknij "Wnioskuj o zwrot" i wypełnij wszystkie wymagane informacje. Nasz zespół rozpatrzy Twój wniosek tak szybko, jak będzie to możliwe. Środki zostaną zwrócone na konto z którego dokonano zapłaty za przedmioty od 7 do 14 dni roboczych.

eliza

Witam przesyłka miała być do 12 lipca zrealizowana jest 19 a część zamówionych rzeczy nie dotarła.

Bozena
@eliza

Ja też nie otrzymałam większości artykułów. A czy próbowałaś odzyskać nie dostarczone artykuły?

@eliza

Gabi 1966

Zamówiłam trzy rzeczy ...dwie dotarły bardzo szybko,ale na trzecia czekam już ponad dwa miesiące

@Gabi 1966

Zostaw merytoryczną opinię o Vova.com - Hongkong

• Jak się pracuje w Vova.com?

Zobacz opinie na temat firmy Vova.com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vova.com?